Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) BBéci válasza barcasattila (#1897) üzenetére


BBéci
titán

Romlik a képminőség, de nem biztos, hogy számodra zavaró mértékben. Átmegy a hang is, de inkább fogadd meg az előbbi tanácsot!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1902) ashot


ashot
tag

hellosztok,

Philips HTB3580 -as hazimozival szemezek. Szerintetek ebben a kategoriaban jo valasztas? Egyik fontos szempont hogy a hatso hangfalak wirelessek legyenek.

[ Szerkesztve ]

(#1903) yoli666 válasza ashot (#1902) üzenetére


yoli666
tag

Én annyit tudok, hogy nekem hasonló van és piszok szar a minősége. Ezért is kukázom többek között.
Elcsörömpöl filmekkel, de semmi több. A hozzáértők majd mondanak véleményt, de én saját tapasztalatból többet nem vennék ilyet. Biztos van ami jó ebből is, de az nem is ennyibe kerül szerintem...

(#1904) BBéci válasza yoli666 (#1903) üzenetére


BBéci
titán

"Elcsörömpöl filmekkel, de semmi több."

Ebben minden benne van, amit a bögreszettekről el lehet, és el érdemes mondani. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1905) FNZ


FNZ
őstag

hali!

van egy sony házimozim (DVD-s), de sajnos nincsen rajta hangbemenet, így a tv hangját nem tudom kirakni rá (külső eszközről néznék filmet), ezért egy rádiós erősítőn gondolkodok (valami ilyesmire gondoltam: Yamaha HTR-2067 vagy Pioneer VSX-424 illetve ilyesmi kategória).
elolvastam az összefoglalót és ott az van írva hogy „Természetesen egy határ alá nem érdemes menni (általában 4 ohm)”.
kérdésem, hogy a jelenlegi hangfalakat azért rá lehetne e kötni az új erősítőre, nem mennének e tönkre hamar?
a hangfalak a házimoziból 3 ohmosak (SS-TS71, SS-CT71, SS-WS84).

esetleg inkább vegyek ennyi pénzért komplett erősítőt hangfalakkal?

(#1906) BBéci válasza FNZ (#1905) üzenetére


BBéci
titán

Alighanem utálni fogsz azért, amiket most leírok.
Az a Sony izé nem házimozi. A "hangfalai" levélnehezéknek valók. Esetleg kóbor kutyák megdobálására, vigyázva, hogy ne találd el szegényeket, mert az állatkínzás lenne.
Az általad kinézett erősítők egy belépő házimozi rendszer jó alapjai lehetnek, de mindenképpen normális hangdobozok kellenek hozzájuk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1907) FNZ válasza BBéci (#1906) üzenetére


FNZ
őstag

gondoltam, de azért kössz :O
anno erre volt anyagi lehetőségem, de azért megoldható lenne a dolog hogy később vennék hangdobozokat hozzá és ezekkel használnám?

[ Szerkesztve ]

(#1908) Ragadozó válasza FNZ (#1907) üzenetére


Ragadozó
Ármester

nem javaslom, nem fogják szereti egymást, füst is lehet a vége...

Esetleg egy használt hangfal pár, amiből később tudsz center és háttereket is venni és + a hm vas...

Tudom, nem kevésbe kerül, de jobban jársz hosszú távon...legtöbbünk megjárta ezen lépcsőket és próbálunk megkímélni pénzkidobástól...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#1909) FNZ válasza Ragadozó (#1908) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, akkor még gyűjtögetek.
akkor maradok karácsonyi ajándéknak "csak" a tv-nél egyenlőre.

(#1910) yoli666


yoli666
tag

Közben én megvettem a Mordaunt Short MS szettet! Csak mindenkinek szeretném megköszönni aki segített és tanácsokat adott!!! (és persze az eladónak is a kedvességét) Valóban nagyon szépen és tisztán szólnak, remélem jó darabig kiszolgálnak hiba nélkül, szerintem egy darabig nem ez lesz a szűk keresztmetszet. :)

Már csak egy jó erősítő kell hamarosan
Újban jelenleg Denon AVR-X2100W az esélyes.
De láttam már egész jó használt X3100W-t is hasonló árban.
Egyenlőre még mindig variálok, hogy gyengébb HM erősítő és egy sztereó mellé vagy egy kategóriával jobb HM magában.....

[ Szerkesztve ]

(#1911) #09634560 válasza yoli666 (#1910) üzenetére


#09634560
törölt tag

3100W!!!

(#1912) yoli666 válasza #09634560 (#1911) üzenetére


yoli666
tag

Annyira tudtam, hogy ezt fogod írni :)))

(#1913) *Tata* válasza yoli666 (#1912) üzenetére


*Tata*
senior tag

És itt most nagyon jó áron van.[link]

(#1914) szasanyi válasza FNZ (#1909) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha sz@rt nem akarsz de a költéség sem mind1 akkor javaslom, hogy várj a legközelebbi BlackFriday-re és ügyesen nézelődj - keresgélj mert valszeg lesz pár igen jó vétel (amíg el nem viszik). ;)

(#1915) sony309


sony309
őstag

Olcsó szubot valaki?

S3x, hifi & rock and roll

(#1916) patow


patow
senior tag

Egy teljes házimozi rendszer vásárlásán gondolkozom.LG LHB755.-lenne a kiválasztott. Mi a véleményetek róla? Van-e ezzel kapcsolatban tapasztalata valakinek. A választ előre is köszönöm.

(#1917) liszi70 válasza patow (#1916) üzenetére


liszi70
nagyúr

"LG LHB755.-lenne a kiválasztott. Mi a véleményetek róla?"

Összefoglalom neked, milyen tanácsokat fogsz kapni jellemzően, avagy szemelvény a jövőbeni válaszokból :

-Gyűjts még hozzá.
-Bottal sem piszkálnám meg.
-Pénzkidobás.
-Csak felesleges kiadásoktól akarunk megóvni.
-Kutyát elkergetni jó, de vigyázz, nehogy eltaláld, mert az állatkínzásnak minősül.
-Gyűjts még hozzá.
-Bögreszett.
-Előbb-utóbb úgyis lecseréled.
-Ennyiből hogy lehetne normális 5.1 hangot kihozni?
-Semmi köze a házimozihoz.
-Gyűjts még hozzá.
-Alighanem utálni fogsz azért, amiket most leírok.
-Elcsörömpöl filmekkel, de semmi több.
-Próbáld ki, ha neked elég, akkor örülj.
-Gyűjts még hozzá.
-Használtakból válogass, mert jobb hangot kapsz ugyanebből a pénzből.
-Ennyiből inkább sztereóban gondolkozz.
-A specifikációja parasztvakítás.
-Lehetőleg használtan vedd meg, akkor nem buksz rajta, ha majd szabadulni akarsz tőle.
-Sokaknak ez tökéletes, próbáld ki.
-Gyűjts még hozzá.

:D

(Szerintem ez mehet is az összefoglalóba. :DDD)

Viccet félretéve, tényleg gondolkozz el az ilyen esetben jellemző válaszokon, mert igazságuk vagyon, de természetesen nem minden felhasználóra lehetnek érvényesek. :)

[ Szerkesztve ]

(#1918) Norbi 72 válasza liszi70 (#1917) üzenetére


Norbi 72
veterán

:DDD :C

(#1919) #09634560 válasza patow (#1916) üzenetére


#09634560
törölt tag

És ha liszi válasza nem elég: jobb felső sarok.. és nem véletlen: egy ilyent nem kell nagy szakértlem kiválasztani, nem töb mintha mikrót és porszívót akarnál venni. Csak a wattokat ne ved számitásba:
100 wattot ad ki csatornánként: Onkyo
Többszáz wattra képes csatornánként: Mcintosh
Valódi teljesitményük épp eléri a csatornánkénti 25-30 Wattot ez épp anyi amenyit egy közepes mikrotorony ad le, és nem is lesz hangosabb és teret se tud jól alkotni. innen hangfallal együtt innen, de inkábbb innen kezdődik az igazi mozi.

(#1920) Dave567 válasza liszi70 (#1917) üzenetére


Dave567
addikt

Ki hagytál még valamit... Gyűjts még hozzá!!!!! ;]

(#1921) patow válasza #09634560 (#1919) üzenetére


patow
senior tag

Kösz és ez: Onkyo HT-RC 630 + Onkyo SKF-4800 + SKS-4800 -ról véleményt tudnátok ,árban max ez még beleférne.

(#1922) szasanyi válasza patow (#1921) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem lehet elnevezés / kinézet lapján választani. Ár alapján sem, bár ha elég sok pénzt tudsz rááldozni úgy valószínűbb, hogy nem veszel rosszat (de ugye nem erről van szó).
Én azt javaslom, hogy hallgasd meg azt amit kinéztél! Lehetőleg az erősítő és a hangfalak is olyanok legyenek, mert egy belépő szintű hangfalszett is jobban szólhat ha 300k+ erősítővel vannak meghajtva (és a tesztek is gyakran ezért lehetnek csalósak, mert az erősítő és a hangfalszettből az egyik felső kategóriás nem pedig azonos minőségszintet képvisel).

(#1923) #00137984 válasza patow (#1916) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ezekről az egyben minden házimoziszettekről nem alakult ki jó vélemény. Nem lesz olyan jó házimozid, mint ha külön házimozierősitővel és Blu-Ray lejátszóval és 5.0 hangfalszettel rendelkeznél, de valamikor van megalapozott oka, ha megpróbálnak lebeszélni róla. Az LG helyett a PHILIPS HTB 5580G 5.1 bluray házimozi rendszert [link] [link] [link] hallgasd meg valahol, ha lehetőséged adodik. Ez sem drágább mint az LG és valamivel jobb házimozicucc, mert a lejátszó és erősitő itt külön dobozban kapott helyet. Ezt is lehet persze elmarasztalni több ponton, de ha valaki ennél olcsóbban tud ajánlani ennél jobb és nem drágább szetett Blu-Ray lejátszóval (Harman szett sem játszik az ára miatt) az ne fogja magát vissza. :D Onkyo HT-RC 630 és az 5.0 Onkyo szett ezeknél persze jobb és a helyedben azt venném meg. [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#1924) #00137984 válasza patow (#1921) üzenetére


#00137984
törölt tag

Igen az jó és Blu-Ray lejátszót vehetsz hozzá bármelyik kategóriából és márkából. :K

(#1925) szasanyi válasza #00137984 (#1923) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha már az a hangfalszettet vesszük alapul, akkor jobban járna ha ezt venné, mert a +80k-ból egy annál jobb AV erősítőt is kaphat. Persze sub még nincs, ami pluszban jön ezekre.

(#1926) #09634560 válasza patow (#1921) üzenetére


#09634560
törölt tag

Igen, jó és hangfalhoz vehetsz árban passzoló más (Yamaha, Pioneer 42x-től, vagy Onkyo ) készüléket de használtat is én ezt veném hozzá, és ez mellé belefér.

[ Szerkesztve ]

(#1927) patow


patow
senior tag

Köszönöm a válaszokat, és azt hiszem az ajánlott irányban lépek nevezetesen megvenném az Onkyo szettet és vennék hozzá egy pl:Taga Vigor SW-8 mélyládát ez így gondolom jobb lenne mint az Lg verzió. A blu ray nem izgat mert hálózatról nézem a filmeket. De minden építő jelegű tanácsot elfogadok.

[ Szerkesztve ]

(#1928) FNZ válasza szasanyi (#1914) üzenetére


FNZ
őstag

ha esetleg vájtfülű vagyok és egy 25m2-es panel szobába akarok erősítőt hangfalakkal vagy házimozit venni, akkor fogom hallani a különbséget a 70000-es és a 200000-es között hangzásban? miben fogom hallani a különbséget : tisztább a hang, erősebb a hang?
boccs a hülye kérdésekért, de nekem nem egyértelmű ez a téma.

[ Szerkesztve ]

(#1929) #09634560 válasza FNZ (#1928) üzenetére


#09634560
törölt tag

Igen, fogod hallani. vájtfülúnek se kell lennie, legalábbis sokan botfülűnek mondták magukat aztán meghallva a különbséget bizony elismerték hogy bizony van..
Ezzel NEM azt akarom mondani hogy erőn felül költekezz hanem gyüjts várj és ne félj használttól vagy ved igénybe a Mediamarkt akcióját a 0 % thm--et amennyirben van lehetőséged rá (nekem sajna nincs)

(#1930) #09634560 válasza patow (#1927) üzenetére


#09634560
törölt tag

Az irány jó és vegyél médiajátszót a hálózati lejátszáshoz, pl egy mede8er vagy popcorn bizony sokat dob az élményen.. de ez ráér amig pc-n megoldott..

(#1931) patow válasza #09634560 (#1930) üzenetére


patow
senior tag

Egy samu ue 48 h6400-es tévét nézek és elég jó a média lejátszó felülete

(#1932) szasanyi válasza FNZ (#1928) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem tartozom a téma szakértői közé, de amit hallottam már az alapján a saját véleményem ez:
- az első és legfontosabb, hogy ha "vájtfülű" (audiophile) vagy akkor lehetőleg ne a belépő szintben gondolkozz (de semmiképpen sem a legolcsóbb kategóriában), mert szinte biztosan nem leszel elégett (sajnos ahhoz meg mélyebben kell zsebe nyúlni)
- egy belépő szintű sztereó erősítő 2.0 (vagy akár 2.1) zenében jobb hangzás biztosít mint hasonló árú és szintén egy belépő szintű AV erősítő (utóbbi csak kisebb-nagyobb kompromisszumokkal jó mind2re)
- szintén saját tapasztalat, hogy egy 100k-s és egy 150k-s 5.0 hangfalszett között jól hallható hangzásbeli különbség van, akkor a 70k vs 200k között nyilván még nagyobb lehet különbség (hozzáteszem gyorsan, hogy a különbség amit hallasz nem csak a hangfalaktól de az erősítőtől is függ)
- a különbség a hangnyomásban (hangerőben) de még inkább a hangzás minőségében (részletességében) is megjelenik
- mélynyomóban nem gondolkodsz, vagy csak nem kérdezted?

A legfontosabb, hogy valahol hallgass meg legalább 1-2 (még jobb, ha több) rendszert. Abból többet fogsz okulni, mintha itt litániákat írunk és/vagy teszteket linkelünk. Persze jó az kiindulásnak, de még az is kevés a választáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#1933) #09634560 válasza szasanyi (#1932) üzenetére


#09634560
törölt tag

Minden pontjával egyetértek :R ,
kivéve:
-2.1.. attól jobb a 2.0..
-és hangerőben: nem kell jobbnak lennie ahhoz, és nem előnye az hogy hangosabb legyen sőt: a jó rendszer egyik ismérve, hogy halkan is élvezhető, dinamikus.

[ Szerkesztve ]

(#1934) szasanyi válasza #09634560 (#1933) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha azok közé tartozik akik imádják a mély tartományt (esetleg túlzottan is hiszen sokan vannak ilyenek, pölölásd itt is a sok nemaggyaelééggéaméjjet kritikát) ) és nincs annyi pénze olyan álló hangfalpárra ami ki tudja elégíteni azt az igényét, akkor jó lehet. HA jó mélynyomót választ (ami jó minőségű mély hangokra képes megfelelő gyorsasággal). Persze zenére sem az AV erősítő sem a sub nem a legideálisabb, de az már egy másik topik. :)

(#1935) patow válasza #09634560 (#1930) üzenetére


patow
senior tag

Heló ,az szeretném kérdezni hogy a 5x100w egy 25négyzetméteres szobában elegendő teljesítmény

[ Szerkesztve ]

(#1936) BBéci válasza patow (#1935) üzenetére


BBéci
titán

Nem, mert legalább 5 csatorna kell, plusz az LFE, vagyis a szubláda. :K
Látom, javítottad.
Amennyiben azt az 5x100 wattot valóban, folyamatosan, egyszerre az összes csatornán mérve tudja az erősítő, akkor bőven elegendő, "házbontó" hangnyomást lehet vele előállítani, persze a megfelelő hangdobozokkal.
De ilyen erősítő nincs a belépő kategóriában.

(#1931) patow
A H6400 médialejátszási képessége pontosan annyira szerény (fos), mint az összes többié.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1937) #09634560 válasza patow (#1935) üzenetére


#09634560
törölt tag

Mélyláda is kell.. de bőven elég.. :) még a fele is. :B Linkeld be az erősítőt és megmondom inkább... :)

(#1938) patow válasza #09634560 (#1937) üzenetére


patow
senior tag

Erre gondoltam együtt :http://www.netdepo.hu/onkyo-ht-rc-630-+-onkyo-skf-4800-+-sks-4800-5549.html/hun/ ---------- http://www.netdepo.hu/taga-vigor-sw-8-melylada-4720.html/hun/

[ Szerkesztve ]

(#1939) #09634560 válasza patow (#1938) üzenetére


#09634560
törölt tag

Az az Onkyo kicsi lesz..
de ez már igen!!

(#1940) patow válasza #09634560 (#1939) üzenetére


patow
senior tag

Ujjat szeretnék garival és ez férne az anyagi keretbe

(#1941) #09634560 válasza patow (#1940) üzenetére


#09634560
törölt tag

Eddig vagy inkább 636.
Nem véletlen az Onkyo ajánlás: mozira legjobbak, de ha zene is fontos akkor abban már csak kullognak. Ez nem azt jelenti hogy roszak vagy teljesen alkalmatlanok hanem hogy más felhasználásra vannak kihegyezve. Háttérzenélni, rockra, dubstep vagy elektronikus zenére tökéletesen alkalmasak. Én pl legjobb linkin parkot és apocalypticat Onkyón hallottam, pedig válság előtt denon 3806 tulaj voltam.

(#1942) patow válasza #09634560 (#1941) üzenetére


patow
senior tag

Az a helyzet hogy két napja még az Lg 755-volt a befutó már hetek óta ,ahhoz képest mára már teljesen megváltozott az elképzelésem ,jelenleg egy 5-6 éves panasonic házimozim van amitől hamarosan megválok és ehhez képest gondolom egy nagyobb lépés lesz ez a váltás.Tudom hogy ez egy alap szett de nem szántam rá eredetileg ennyit csak durván egy százast, de már ezzel a duplájánál tartok. :)

(#1943) #09634560 válasza patow (#1942) üzenetére


#09634560
törölt tag

Tö9bbet nem kell, nem is beszéllek rá többre, ez is elég lesz a boldogsághoz: Onkyo5xx szettel és a mélynyomó. Ja sokat spórolnál az 508-al...

(#1944) szasanyi válasza patow (#1942) üzenetére


szasanyi
félisten

Nézegetheted még hetekig a képeket, árakat de nem leszel előrébb. El kell menni megfelelő helyre, és meg kell hallgatni! Aztán vagy hozod is, vagy azt mondod nem is gondolkodsz továbbiakban mert nem tetszik a hangzása. Ekkora cuccokat egyébként sem érdemes megrendelni látatlanban, mert itt az elállás "kicsit" körülményes, és drága a méret / súly miatt.

(#1945) szasanyi válasza patow (#1942) üzenetére


szasanyi
félisten

Egyébként a hangfalszettnél és az anyagi keretnél maradva, szvsz ezzel az összetétellel jobban járnál: Onkyo hangfalszett + Pioneer VSX-424 (főleg, ha sztereó zenét is hallgatsz majd). Mint mondtam már, itt a hangzás legfontosabb ami neten keresztül nem jön át. :N

(#1946) patow válasza szasanyi (#1945) üzenetére


patow
senior tag

Értem, és köszönöm

(#1947) szasanyi


szasanyi
félisten

Megjött ma a két JBL Arena 170 hangfalpár. Hihetetlen mekkorát szól, milyen erőteljes és telt hangzása van a TAGA után. Tényleg nem gondoltam, hogy ekkora a különbség! :N
A TAGA 606F v.3 magas hangjai picit szebbek voltak, de minden más tekintetben jócskán elmarad ezektől. A mély tartományban olyat nyújt (zenében is), hogy azt hittem megy a sub is. Itt valóban nincs szükség mélyhag kiemelésre vagy más hasonló hangzásjavítóra. Ráadásul nagyon jó áron vettem (újszerű állapotban, pár hetes használat után 55k-ért). :C

(#1948) BBéci válasza szasanyi (#1947) üzenetére


BBéci
titán

Ezek szerint mégsem üres fikázás részemről, amikor a Taga ellen beszélek. ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1949) szasanyi válasza BBéci (#1948) üzenetére


szasanyi
félisten

Valóban nem. :N Sajnos nem vagyok türelmes ember, és mindig több dolgot szeretek kipróbálni. Persze ez mindig pénzbe kerül de annak örülök, hogy most nem fizettem rá és nem az erősítő volt az oka a dinamikában és mély tartományban egyaránt gyengébb hangzásnak.

(#1950) javie


javie
csendes tag

Sziasztok!

Pár hónapja agyalok azon, hogy egy olcsó, de lehetőleg minőségi hangrendszert építsek magamnak. Vásároltam egy Klipsch R24F hangfalat ehhez a koncepcióhoz. Kikértem Sanci38 fórumtárs véleményét, hogy milyen erősítőt vásároljak ehhez a felálláshoz, EZT ajánlotta. Mind árban, mind kinézetben (én csak ezek alapján tudok ítélni sajnos) teljesen megfelel, viszont észrevettem, hogy a csatlakozások alapján ez az erősítő nem bi-kábelezhető, hiszen akkor 4 helyett 8 kimenet kéne, hogy legyen rajta. Mivel a Klipsch-em bi-kábelezhető, szivesen kihasználnám ezt az opciót.

A kérdéseim: Mi a véleményetek, a bi-kábelezésről? Tudom, hogy többféle van, felületesen utánanéztem, engem most a budget verzió érdekel, ahol egy erősítő van bi-kábelezve, nem két erősítő/két hangfalra koncepció. Szebben, jobban, erőteljesebben szól? Nekem nem igen volt alkalmam meghallgatni sehol egy ilyen felállást, ezért a legjobbat feltételezem, de lehet, hogy csalódnék, és feleslegesen költenék rá.
Elsősorban azért bi-kábeleznék, hogy a hang amit kiszedek a két hangfalból erőteljesebb, kicsit részletesebb legyen. Teljesen megvagyok elégedve a hangfal minőségével, azonban el kell ismerjem, hogy basszus szegény, én pedig "bass head" vagyok. Tudom, hogy sokan a basszust a minőség rovására írják, de a zenéim 90%át bass heavy számok képezik (electro-dnb). Fülesekben Sennheiser PC350 SE-t és RHA T10i-t használok Bass filterrel.

Viszont a zene nem a legfontosabb, mivel zenét elsősorban PC-n hallgatok, ahol egy Logitech Z623-at használok. Itt a 200W-os mélyláda minden sörözős buli esetén kielégíti mindenki igényét. A LÉNYEG, amiért elkezdtem ezt a budget hangrendszert építeni, az a házi mozizás. Tehát fontos, hogy megfelelően átjöjjenek a súlyos jelenetek. Nem várom el, hogy beleremegjen a szoba (ami kb 25nm), de azért ha egy kocsi beindul akkor brummogást szeretnék, nem ciripelést.

Ezekután jogos a felvetés, hogy akkor miért nem veszek mélyládát. Nemtudom.. azt vegyek? Három koncepció között ingázok tehát jelenleg, mit érdemes választanom:
- egy bi-kábelezhető erősítőt, amin kicsit feltolom a basszust

- egy (olcsó! budget kb 30 ezres leérékelt belépő) mélyládát és hozzá egy olcsó erősítőt, és így lesz egy 2.1-em, amit világ életemben favorizáltam

- vagy maradjak a jelenlegi koncepciónál, vegyem meg a "BC Acoustique EX-202.1"-őt és sima kábelezéssel az tökéletesen kielégítheti igényeimet egy akciódúsabb "felhőkarcolószétrobbantósvadászgépes" film esetén is

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki megtisztel a válaszával! :R

"Time is a flat circle!"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.