Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Haverom meg kért, hogy kérdezzek utána, nem akar nagyon drága cuccot, és nem is tudnám rá beszélni, sajnos, de ehhez a hangfal szetthez tudtok valamilyen erősítőt ajánlani?

[link]

(#552) Ragadozó válasza Dave567 (#551) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Szia!
A mélynyomó valószínűleg passzív, az kiesik...
Igazából ilyen szetthez valami kisebb teljesítményűt, ami szimpatikus és kész...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#553) #09634560 válasza Dave567 (#551) üzenetére


#09634560
törölt tag

Onkyo 3xx (vagy 509,515) jöhet csak számitásba, vagy Pio 322, Onkyo azért mert jól birja a 3 ohmos meghajtást (szellőzés létszükséglet mert 60-70 fok is lesz az üzemi hőfok) Pio meg kis teljesitményü egycsipes erősitővel van.
Kérdezzen rá a haverod az érzékenységre.. ha 93-nál magasabb akkor esetleg mehet más erősitő is.

(#554) Dave567 válasza Ragadozó (#552) üzenetére


Dave567
addikt

Mit takar az, hogy a mélynyomó passzív és kiesik? Nem lehet rá csatlakoztatni?

(#553) Sanci38: Köszi. :R Megkérdezem tőle, de úgy tudom, hogy a Onkyo az inkább mozira van, a Pio meg mindkettő, mondjuk neki a Pio jobb lenne mert vegyes lesz neki, tehát Zene/Mozi 50/50.
Vagy ha nem így van akkor javítsatok ki. :R

Köszönöm nektek.

[ Szerkesztve ]

(#555) Dorian válasza Dave567 (#554) üzenetére


Dorian
félisten

Nincs benne saját erősítő. Házimozi erősítők túlnyomó többsége csak alacsony színű jelet ad a subnak, amit az maga erősít. Ennek több ésszerű oka is van.

Minden márkának van saját stílusvilága, nem mozi-zen, hanem inkább ízlésfüggő, kinek mi jön be.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#556) Dave567 válasza Dorian (#555) üzenetére


Dave567
addikt

Köszi!!

Hát még próbálkozunk, aztán csak össze jön, már csak erősítőt kell találni hozzá, az viszont nehezebb.
:R

(#557) #09634560 válasza Dave567 (#556) üzenetére


#09634560
törölt tag

Egy használt olcsóbb subbal jobban járnál..

(#558) #09634560 válasza Dave567 (#554) üzenetére


#09634560
törölt tag

Figyelj: ne ugy értsd hogy teljesen alkalmatlan a zernére, sőt, rockra,popra, mp3-ra zúzós ütemes zenére illetve háttérzenélni az Onkyo alkalmasabb csak nem jazzra,komoly vagy részletező, leülős zenehallgatásra, arra pio mellett inkáb Denon-marantz modellek alkalmasabbak. tehát kijavitottalak: ha nem dzsesszkedvelő vagy zongorajáték-halgató a barátod, onkyo bátran javasolt.

(#559) BBéci válasza #09634560 (#558) üzenetére


BBéci
titán

Éneket sem élmény hallgatni belépő és középkategóriás Onkyo házimozi erősítővel, sőt, a pengetős és fúvós hangszerekkel sincsenek jóban. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#560) #09634560 válasza BBéci (#559) üzenetére


#09634560
törölt tag

Hát nem, de nem is arra ajánlottam..

(#561) BBéci válasza #09634560 (#560) üzenetére


BBéci
titán

Kiegészítettem a hozzászólásodat. :K
Ha kettőnkét összegezzük, akkor kiderül, elég kevés olyan zene létezik, ami igazán jól szól az említett erősítőkkel is. Viszont nincs mindenkinek olyan kifinomult hallása, hogy ezt zavaró mértékűnek érzékelje.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#562) Ragadozó válasza BBéci (#561) üzenetére


Ragadozó
Ármester

teljesen igazatok van...ha valaki amolyan háttér zenélésre használja, arra még alkalmasnak tartom a belépő kategóriát, de én zenét még a mostani HM vasamon se szeretek hallgatni...

De elég sok ismerősöm van, aki sokol rádió szinten hallgat zenét, vagy még azon se ;]

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#563) #09634560 válasza Ragadozó (#562) üzenetére


#09634560
törölt tag

+Béci:
így van, helyén kell kezelni a dolgokat: rádiózásra oké mp3 hallgatásra oké bulira is oké de nem arra való hogy pl. Al Dimeola gitárjátékát vagy Frank Sinatra koncerthangját megfelelő minőségben visszaadja.
És nem csak a belépőt: onkyo közép és felsőkategóriája is ebbe tartozik habár 1030-as már meglehetősen tetszett zenén is.. de enyiért sokkal muzikálisabb erősitők is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#564) BBéci válasza #09634560 (#563) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértünk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#565) Dave567 válasza #09634560 (#557) üzenetére


Dave567
addikt

Hát én nem járnék jobban mert az övé lesz, de nem is ajánlottam neki, hogy meg vegye, nem néz ki rosszul, de erősítőt találni hozzà, főleg ekkor teljesítményhez, Borzalom..

Viszont ma kaptam egy linket tőle, egy Pio VSX 520-ról 35000 ft-ért, és azt javasoltam neki, hogy cspjon le rá azonnal, a hangfalakat viszont hagyja a francba, majd keresünk hozzá komolyabbat kicsit.
Volt az összefoglalóban erősítő ajánlás, de gondolom ki szedtétek, de ott emlékszek, hogy ajánlott volt az 520, remélem jóra vezettem rá. :R :DDD

(558) Sanci38: Nem nagyon halgatunk Jazzt, inkább keményebbet, Tuc-Tuc Zene. :DD
De köszönöm a ki egészítést, azért Ti jóval öregebbek vagytok nálunk, nekünk nincs ilyen tökéletes fülünk. ;) :R

(#566) luckyman


luckyman
aktív tag

Ilyet hallott már valaki?

(#567) #09634560 válasza Dave567 (#565) üzenetére


#09634560
törölt tag

Jól tetted.
Igen ajánlott.. a házimozi erősitő és minden..topikban benne van az ajánló.

(#568) javie


javie
csendes tag

Sziasztok!

Fontos kérdésem lenne felétek! Nagyon fontos számomra a jó hangminőség. Füllhalgatóim mindig is prémium kategóriából választottam ki. Jelenleg egy Sennheiser PC 350 SE-t és egy RHA T10i-t használok zenehallgatásra, filmezésre a gépemmel. Hangfalakhoz túlságosan sosem értettem, de 2 éve találtam magamnak egy Logitech Z623-at, amivel MAXIMÁLISAN meg vagyok elégedve. 200 Watt effektív teljesítmény, 130Wos ládával és 2*35 W szatelitek. 60ért vettem, bizonyos helyeken már 30ért hozzá lehet jutni amit ilyen minőségért bámulatosnak tartok.
Azonban elérkezett az idő, hogy a TV-mhez is vegyek valami jó rendszert. Pontos típust nem tudok mondani, de vettem a Sony jelenlegi házimozi palettájából egy 70 ezres rendszert. Semmit nem bántam még meg annyira. Nagyon halk volt max hangerőn is. Külön menüből kellet ráadnom kakaót de ott már torzult a hang. El is adtam.
A KÉRDÉS: Milyen rendszert ajánlotok?
Kinéztem magamnak egy Klipsch R10B Soundbart, el is mentem, meghallgattam, egész jó hangja van és kis helyen is elfér. De megéri 130ért venni egy 2 szatelittel és egy wireless méyládával rendelkező rendszert? 150em lenne az egész mutatványra és 2.1es rendszert szeretnék. Ez az 5.1 nagyon nem az én világom, nagy sorozat fogyasztó vagyok, és ezeknek a fele csak 2.1es hangsávval rendelkezik, ez nekem meg is felel. Tehát az 5.1 nállam kizárt. Viszont egy erősítő, két front és egy mélyláda nem tudom milyen minőségből jönne ki 150ért. Egy 30nm-es szobába lenne, tehát lehet túlzás is lenne ide rendszert építeni. Ettől függetlenül olyan ember vagyok, aki számára nem igen létezik a "hangos" kategória, főleg minőségi hangból. Válaszaitokat, véleményeiteket előre is köszönöm!

"Time is a flat circle!"

(#569) BBéci válasza javie (#568) üzenetére


BBéci
titán

Az itteni topiklakók közül sokan 15-18 négyzetméteren helyeztek el 5.1 rendszert, van, aki hatalmas vásznon nézi a filmeket. Szóval a 30 m2 már 7.1, sőt, 7.2 szettért kiált!

"egy erősítő, két front és egy mélyláda nem tudom milyen minőségből jönne ki 150ért"
Meglehetősen szerény minőséget kapsz annyiért, szinte csak a legalja kategóriából válogathatsz.
Gondolj bele, 2 db Sennheiser PC 350SE ára.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#570) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Adott egy Kenwood krf-v5070d 5.1 házimozi erősítő, ami mostanság a következő hibával kattan egyet és leold: FS96KHZ, ezt írja ki a kijelzőjén. Kikapcsolom majd újra be, aztán kis idő múlva megint ugyan ez. Van itt olyan fórumtárs aki ért ehhez a típushoz? Esetleg javítható az erősítő vagy mi a jóisten ez a hibakód?

Vagy ha nem javítható, milyen erősítőt ajánlotok 50-55.000ft körül? Nézegettem a Pioneer VSX-329-K 5.1-et, de erre meg azt írják hogy halk... Magnat monitor szettem van, ahhoz keresnék valami erősítőt.

[ Szerkesztve ]

(#571) Dave567 válasza #09634560 (#567) üzenetére


Dave567
addikt

Köszi! :R

Külön az erősítők ajánlást nem találom az összefoglalóban, de mindegy is már.

Viszont kaptam egy ilyen Linket [link]
szerintetek?
Tudom itt csak tűzre való a Jamo, de azért még is, ellehetne használni a Pio-val?

(#572) sakal83 válasza robi1979 (#570) üzenetére


sakal83
addikt

Újan, vagy használtan szeretnél erősítőt?

Használtan már korrekt vételek vannk ennyiért vagy kevesebbért

(#573) robi1979 válasza sakal83 (#572) üzenetére


robi1979
aktív tag

Jó nekem használtan is de megbízható forrásból, lehetőleg garanciával csak ilyen nem igazán van és a "megbízható" típusokat sem ismerem annyira. Újból meg max a pioneer, de arra meg azt írják hogy halk. Mondjuk 5x105w nem tudom hogy lehet halk?!

http://www.edigital.hu/Erosito/Pioneer-VSX-329-K-5.1-csatornas-hazimozi-erosito-fekete-p416227.html

Vélemények: " eléggé fel kell tekerni ha nagy hangerőt akarunk

Ma halgattam meg a készülékt, tényleg jó hangja van kellően dinamikus és részletgazdag árához képest.
De, a hangerő 0-tól 80-ig megy,
10 ig síri csönd 20 nál nagyon halk és kb 50-55 ig kell feltekerni legyen valami. Le lehet csutkázni és ott sem torzít de mondjuk úgy a házat nem viszi szét, de kisebb terekbe max 16-18m2-ig megállhatja a helyét.
Nagy hangfalakat nem nagyon érdemes hozzá venni,, inkább monitorokat és egy vagy 2 jó sub.
Árát megéri amit tud, mert a hamgja tényleg nagyon kellemes ebben a belépő kategóriában főleg directben érezhető a hang jobb mint stereoban. "

Az tetszik ebben a pioban hogy van előlapi usb-je, így elvileg telefonról és külső vinyóról is képes zenét lejátszani anélkül hogy a hátulján kellene madzagozni.

[ Szerkesztve ]

(#574) #09634560 válasza Dave567 (#571) üzenetére


#09634560
törölt tag

Tessék.
És el lehet használni.. nem azt jelenti hogy hasztnálhatatlan hanem hogy minősége erősen kivánnivalót hagy maga után, konkrétan szinez pontatlan. Onkyo és pio való hozzá.

(#575) #09634560 válasza robi1979 (#573) üzenetére


#09634560
törölt tag

Hát az úgy halk hogy nem ad le 150 wattot egyszerrre 5 csatornán hanem csak ha egyetlen csatornát hajtasz., és jó ha 5x30 wattot lead.
Ha tetszik akkor szerintem ne ezt vedd meg: 10 ezerért többért van jóval nagyob teljesitményű ugyancsak pioneer 424-es, ami ráadásul bemérő mikrofonnal rendelkezik.

(#576) luckyman válasza Dave567 (#571) üzenetére


luckyman
aktív tag

Már miért lenne egy népszerű gyártó terméke tűzrevaló?
Tudod, ár/érték arány. Mindent így kell nézni. Ha audiofileket, tesztelőket vagy olyanokat kérdezel, akiknek semmi sem drága, akkor valóban az az általános vélemény, hogy tűzre való.
Amíg nem cseréled le egy jobbra, nem fog hiányozni egy jobb, mert nem tudod, mivel és mitől lenne jobb. Mint a falusi öreg néni, akinek az egy mázsa szén vagy az egy köbméter tűzifa valójában csak fél, mert a gaz szenesemberek világ életében becsapták, csak nem tudja.

(#577) luckyman válasza luckyman (#576) üzenetére


luckyman
aktív tag

"...a kétezres évek elején a cég 90%-a egy "nem szakmai" befektető csoport kezébe került...Majd 2005-ben a céget felvásárolta a Klipsch Audio ami minőségi váltást hozott, no meg új lendületet. Végül 2011-ben az egészet bekebelezte az Audiovox, ami egyebek között az Acoustic Research-nek is tulajdonosa. Vagyis jelenleg a Jamo többszörösen is szakmai irányítás alatt van." ( http://www.av-online.hu )
Ez egy 2012 cikk, nem tudom, ma mi a felállás.

(#578) Dorian válasza luckyman (#576) üzenetére


Dorian
félisten

Azért, mert rossz a hangja. Ilyen egyszerű.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#579) luckyman válasza Dorian (#578) üzenetére


luckyman
aktív tag

Ja, ha te azt mondod, akkor biztos az. Most már értem.
De mihez képest rossz? Egy music centerhez képest, vagy egy Focalhoz képest?
És kinek rossz? Aki a 128-as mp3 hangját nehezen, vagy egyáltalán nem tudja megkülönböztetni a cd hangjától? Aki eleve feltekeri a magas és a mély potikat? Egy minimal rajongót szerinted megbotránkoztat, hogy mondjuk kiemeli a magasat, színezi a közepet és döng a mélye? Aki soha nem hallott még egy 8 kilós összeállítást?
És mivel rossz? Egy belépő szintű házimozi erősítővel? Melyik van kihegyezve zenére? Egy moziban mennyire zeneiek a dobozok?

Oldalakat lehetne megtölteni hasonló kérdésekkel. De rossz és kész.

[ Szerkesztve ]

(#580) #09634560 válasza luckyman (#579) üzenetére


#09634560
törölt tag

Irtam már: pontatlan, szinez..
Azt is megirtam: nem használhatatlan és most megirom: nem mindegyik. pl HCS606 mozira vállalható, Régiek között is akad jó minőségű, pl D sorozat 5 feletti számozású..
Dorian se rosszakaratból írt: megvédeni a csalódástól.
De: első rendszernek oké a 606. utána ugyis jobbra vált. El lehet vele házimozizni, egydobozos rendszerektől vagy soundbaroktol biztosan jobb, de az Onkyo,Polk Proson, JBL, Dynavoice vagy hasonló árú szettektől jelentősen elmarad.
Aki meg botfülü annak teljesen mindegy és ha csak az anyagi oldalát nézzük, még szerencsés is.

(#581) luckyman válasza #09634560 (#580) üzenetére


luckyman
aktív tag

Nem is rád gondoltam, te nagyjából korrekten fogalmaztad meg. Itt a fórumon elterjedt általánosan bebeszélt véleményre gondoltam.
Egyébként miért váltana jobbra? Ti ezt nem tudjátok megérteni és elfogadni, hogy nem mindenki, sőt az emberek nagyrésze nem fedezi fel a hibáit, vagy legalábbis együtt tud vele élni és bőven kielégíti a hangzása.

Amúgy a What Hifi-t lehet mértékadónak vagy szavahihetőnek tekinteni, vagy pénzért tesztel? Mert akkor a Jamo nem annyira rossz szerintük. Ők legalább ár/érték arányban nézik, nem pedig sok fórumtárshoz hasonlóan a magasabb osztályokhoz hasonlítják. Pl. egy olcsó összeállítás.

[ Szerkesztve ]

(#582) BBéci válasza luckyman (#576) üzenetére


BBéci
titán

Ár/érték arányban sem jó, úgyhogy feleslegesen kampányolsz mellette.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#583) Ragadozó válasza luckyman (#581) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Hát nem tudom, volt ilyen álló dobozom...elég hamar tovább adtam... ;]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#584) luckyman válasza BBéci (#582) üzenetére


luckyman
aktív tag

Nem kampányolok mellette, pont leszarom, hogy veszik e vagy sem. Csak azt próbálom megérteni, miért kell az emberekbe belebeszélni ezt a szemléletet? A te véleményed amúgy is erősen megkérdőjelezhető ( a belépő szintű házimozi világában ), miután maximalista ember lévén, empatikus tulajdonságok teljes hiányában képtelen vagy mások szerényebb igényeit elfogadni, megérteni és annak figyelembevételével véleményt alkotni. Neked többnyire csak a legek a megfelelők, csak szuperlatívuszokban tudsz gondolkodni.

(#585) BBéci válasza luckyman (#584) üzenetére


BBéci
titán

Félreismersz, így ezt a vonalat hagyjuk!

Úgy is lehet valaki maximalista, hogy a rendelkezésre álló összegből a legjobbat választja ki. Olcsón vackot venni a hülye is tud.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#586) #09634560 válasza luckyman (#581) üzenetére


#09634560
törölt tag

Egyébként miért váltana jobbra?
Válasz egyszerű Még a botfülü ember is elgondolkodik: mi lenne ha jobb dobozaim lennének? Nem légből kapott: az erősitő topikba látogatók 95%-a (durva becslés)lecserélte első szettjét nem is sokat rááldozva: egyszerűenhasznált szetteket vásárolt.
Még egy válasz: ha nem taga eltax magnat lesz a kiszemelt akkor jobb minőséget kap eleve.

(#587) Ragadozó válasza luckyman (#584) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Egyre megkérlek, ha vitázol is, a csúnya beszédet mellőzd. Nem ide való...

Szerintem be is lehetne fejezni, kinyilvánítottad véleményed, amit elfogadunk, de nem kell ezen lovagolni.

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#588) luckyman válasza Ragadozó (#587) üzenetére


luckyman
aktív tag

Na, rákerestem itt az általad kifogásolt szóra. Három találatot kaptam, és képzeld, egyetlen esetben sem utasítottál rendre senkit. Ez hogy lehet? Mellesleg az Alaptörvényben biztosított jogom a szólásszabadság és a szabad vélemény nyilvánítás, tehát kérlek ne mondd meg, mit hagyjak abba. Köszönöm.

Ezt pont te írtad nemrég egy másik vita: "A topik gazda feladata, hogy segítse a fórumot...de nem a "rendőri" feladat a lényeg..."

[ Szerkesztve ]

(#589) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Sziasztok!

Remélem senki nem hurrog le a kérdésem miatt, nem vagyok egy nagy audio szakértő. Tervben van egy xbox one vétele és egy bluray házimozi. TV adott, az tökéletesen megfelel egyelőre. Xboxon kívül 60 ezret szánnék a dologra. 15 nmes a szoba kb. Kérdéseim, hogy az Xboxot lejátszóként tudom-e úgy használni, hogy a házimozira rákötve átadja a hangot rendesen a lemezről és , hogy milyen rendszert ajánlanátok ennyiért.

Előre is köszi!

(#590) #09634560 válasza luckyman (#584) üzenetére


#09634560
törölt tag

Én nem utálom a Jamot. hanem egyszerüen a helyén kezelem a nyujtott teljesitménye alapján... mindegy mi a neve..

(#591) #09634560 válasza b4lukapitany (#589) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ennyiből semmi értékelhető nem jön ki, max ha megelégszel egy soundbarral. 150 amivel lehet kezdeni valamit.. használtan.

(#592) DudeHUN válasza #09634560 (#580) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Nekem Jamo S606 HCS3 van már jó pár éve és így van. Teszem hozzá mozira(!) vettem hosszas hallgatózás után. Ott szerintem kategóriáján felüli, amit nyújt. De zenén pont annyival gyengébb is. És így van. Színez. Ezt kár tagadni. Ebben a katgeróriában ez mozin nagyon fasza. De nekem sem véletlenül volt mellette egy sztereó rendszerem zenére! Sajnos csak volt, mert azt fel kellett számolnom és a hónapban le is cserélem a S606 szettet.
De első rendszernek vagy olyannak akinek a mozi van túlsúlyban jó választás lehet. Csak érdemes azért mást is meghallgatni, ha van rá lehetőség.

Gamer for Life

(#593) luckyman válasza #09634560 (#591) üzenetére


luckyman
aktív tag

Ha már hangprojektor...
Tudom, van külön topicja, de mégis egy kérdés erejéig tán nem bánjátok, ha szóba kerül.
Egy 80-120 körüli darab képes e pótolni ( persze kompromisszumokkal ) egy belépő szintű 5.1 rendszert, mozin? Valóban létrejön e valamiféle térhatás, mégha nem is olyan szintű, mint egy hagyományos 5.1?

(#594) radi8tor válasza luckyman (#588) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha kér valamit tőled a topikgazda, akkor azt illik betartani!
Pont azzal segíti a fórumot, hogy megkéri az embereket a normális hangvételű társalgásra.

⭐ Stella

(#596) #09634560 válasza luckyman (#593) üzenetére


#09634560
törölt tag

Hangprojektorral igen, az változtatja a hangszórók szögeit ha nem is teljesen de megfelelhet, ez egyrészt akusztika é berendezésfüggő is. Akkora lesz kb. jól beállított helyzetben a különbség mintha eredeti Dolby digital helyett Dolby Pro Logic II-őt használsz, magyarul van ahol jól teszi a dolgát de sose fogja az eredetit elérni.
Soundbarral kicsi az esély, az nem is arra van teremtve hanem hogy a tévé hangját élvezhetővé tegye.
Éntölem kérdezhetsz bármenyit, bármit csak arra kérlek, mivel én nem személyeskedtem veled és nem beszéltem alpári módon, te se tedd velem.

[ Szerkesztve ]

(#597) #09634560 válasza DudeHUN (#592) üzenetére


#09634560
törölt tag

Köszi a megerősitést! :R

(#598) luckyman válasza #09634560 (#596) üzenetére


luckyman
aktív tag

Válaszod második részét nem értem. Pontosabban nem tudom, mire gondolsz. Nem rémlik, hogy előfordult volna ilyen. Ha mégis, akkor bocs.

(#599) #09634560 válasza luckyman (#598) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nem fordult elő.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.