Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) lemmy71 válasza flashpointer (#71938) üzenetére


lemmy71
őstag

Valószínűleg nem volt katona a fórumtárs, mert különben tudná hogy karcmentes csilli villi fegyverek csak a mozifilmekben léteznek :DDD
Ha már olyan pöpec akar lenni, akkor minden fémrészről lemaratnám azt a félmikron vastagságú festéket és utána mindent olajban lebarnítanék. Később nem lenne vele gond, használat után csak fegyverolajos ruhával át kell törölni :K
Vagy marad az álcafestés ;]

(#71952) Barret001 válasza lemmy71 (#71951) üzenetére


Barret001
addikt

Vegyen újat naponta,probléma megoldva!

(#71953) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hogy valami hasznosat is írjak, a kerámia bevonat már bevált.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#71954) Sándor -P20- válasza megint én (#71940) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Kicsit kutattam a témában az alin. :D
Proximity szenzorok úgy általában: [link]
Kapacitív szenzorok (érintő kapcsolók) úgy általában: [link]
Kapacitív érzékelő kapcsoló modulok: [link] Pl ilyeneket használt a mókus a videóban.
Nem tudom milyen áron találtad őket, de itt legalább occcsóóóó, nem nagy veszteség berendelni párat... :DDD Lehet kísérletezgetni... ;]
Infra közelítés érzékelők: [link] Ezt nem dobta be.. [link]
Lézer sorompók: [link]
Ezeket csak úgy bedobta keresés közben: [link] [link] [link]
Ami miatt nem tetszenek: Szinte mindhez kell valamilyen tápfesz, meg egy relé ami indítja majd a tápegységedet. :N
Én maradnék a valahova eldugott reed cső/ mágnes párosnál... :K

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#71955) Barret001


Barret001
addikt

Szomszédasszonyom 1 éves elhalálozott akkuját megörököltem. A cella állapota látszik a képen...
Lett belőle egy 10V-os akku :) Többi cella "még" működik.

(#71956) inf3rno válasza macilaci78 (#71953) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mennyibe kerül egy ilyen nagyságrendileg? Úgy rémlik kipufogót szoktak kerámiáztatni, de csak ilyen autófelújítós műsorokból.

Buliban hasznos! =]

(#71957) Reggie0 válasza megint én (#71940) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, ha orokre a szekreny elott akarod feltartva tartani a kezed, akkor valoban problema, de ha csak rovid impulzust kell kiadnia, mint a power gombot is csak egy pillanatra nyomod meg, akkor pont jo.

#71955 Barret001: Az ilyet fel kell tolteni amig lehet es az olmot kiolvasztani, aztan kuka :)

[ Szerkesztve ]

(#71958) do3om válasza TheProb (#71925) üzenetére


do3om
addikt

Egy vékony deszka, rajta szivacs, ez meg 2 tiplivel a falba. Magasság az ajtóhoz állítva, más autó sem probléma, alig tér el ahova nyílik, szóval nem kell átrakni cserekor.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#71959) Barret001 válasza Reggie0 (#71957) üzenetére


Barret001
addikt

Tele is volt! Arra figyeltem.Az az 1 halott cella volt 0V-on.Hónapok óta áll,10,4V van benne. Meglátjuk kis terheléssel meddig fog még menni.Állásban is tönkremehet,erre nincs garancia.

(#71960) Inhouse


Inhouse
őstag

Sziasztok!

TV cserében vagyok...most én kérek tanácsot.
Egy Samsung UE40EH5300 helyére raknék fel a falra egy LG 65UN74003-at. Az előbbi 9kg talp nélkül, az LG 21kg. A Samsung egy SIH 451-es tartóval van fenn évek óta. Ezen még 127cm-ig írták a max méretet, szerintem 8 éve még nem is nagyon volt nagyobb. A terherbírása 35-40kg.
Vettem egy újat az újhoz, ez Nedis TVWM1151BK. Ez már 70"-ig van, szintén 40kg-ig.
Ami nem tetszik, hogy ez ugyan szélesebb, de függőleges irányban a falra fogatott alap csak 120mm, a régi 200. A régi elég stabil, bitang hosszú spec tiplivel/csavarral van a vert falra fogatva, elég sűrűn. Azon vacillálok, hogy maradjon-e a régi, mivel szerintem simán rárakható...vagy cseréljem az újra, de akkor újra kell furkáljam a falat. Ez utóbbi esetben viszont menetes szárat raknék, a másik oldal éppen felújítás alatt van. Ha így döntök, akkor M6 elég (mondjuk 6db), vagy M8 legyen?
A réginél nem írja a VESA300-at (LG 300*300, Samsung 200*200), de ez a fajta minden méretet tud, ami kifér szélességben. alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""" alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
Az is felmerült, hogy ha az új megy fel, akkor hegesztek egy 30*30-as zártszelvény keretet a tartó és a fal közé, hogy jobban eltartsa a faltól, mert bitang nehéz mögötte a kábelezést kezelni, gondolom ez az újnál sem lesz jobb, mivel ez még kevesebb helyet is hagyna.

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#71961) do3om


do3om
addikt

A varrógép asztal egyenlőre így áll. Lap kell rá, szonoma tölgy bútorlapra van szükség.
Mint látható végül fehér lett, szopás volt megcsinálni, annyit csiszoltam, tököm kivan vele.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#71962) inf3rno válasza do3om (#71961) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Olyan 5-10k között szerintem tudsz venni rá valamilyen tömör fa lapot is, ha elég az 1 centi vastagság. Vagy minimál költségvetésre akarod kihozni?

Buliban hasznos! =]

(#71963) do3om válasza inf3rno (#71962) üzenetére


do3om
addikt

Ahol lesz ott az a fajta van amit írtam, ezért kell olyan.
Am én is rendes fát tennék rá.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#71964) Inhouse válasza Inhouse (#71960) üzenetére


Inhouse
őstag

Közben megnéztem, M6 csavarok férnek át a furatokon, tehát maradna az M6 menetes szár.

Üdv Inhouse

(#71965) Met válasza Inhouse (#71964) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem próbáld ki a régi konzollal először, ha instabil akkor még ráérsz furkálni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#71966) Inhouse válasza Met (#71965) üzenetére


Inhouse
őstag

Január első harmadában érkezik, addigra meg akartam csinálni. Kisgyerek is van, nem akarom, hogy elérhető közelségben legyen (saját lábán asztalon). A falon sem lesz 100% biztonságban, a fiatalúr vadul mostanság.
Instabilnak nem hinném, mindegy, hogy mennyivel lóg túl a haszontalan rész...
Csak ez a 127cm korlát zavar... meg, hogy eddig 9kg volta rajta, most meg 21kg lenne. Azt is megnéztem, hogy a 15fok dőléssel elvileg nem érne alul a falhoz, bár ez csak 38mm-re áll el a faltól, a másik meg 55mm-re. Olyan bizonytalan vagyok..vagy mégse? :)
Most lenne lehetőségem átmenősre csinálni, lehet később bánnám, ha nem...hmmm...

Üdv Inhouse

(#71967) Met válasza Inhouse (#71966) üzenetére


Met
nagyúr

Most tulajdonképpen a rögzítéssel vagy a konzollal van bajod?
Utóbbi súlyra elbírja bőven.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#71968) Inhouse válasza Met (#71967) üzenetére


Inhouse
őstag

Adott egy meglévő fali tartó a régi TV-vel. Ez megy, az új nagy LG jön. Azon vacillálok, hogy rá merjem bízni a régire, vagy rakjam fel az újjal, ami konkrétan nagyobbhoz van, csak nem erősebb semmivel? Egy valamit nem vettem figyelembe...azt, hogy ez a függőleges pozíció korántsem biztos, hogy jó lesz az újnak. Ebből mégis új felrakás lesz, ha megjött és kalkulálhatóvá válik. Olyan nagy, hogy a meglevő helyre (felette falra rögzített szekrény, alatta TV szekrény, rajta modem, router, NAS, center sugárzó) elég jól ki kell majd számolni, hogy maradjon felette is 10cm, meg alul is elférjen minden. Amúgy elfér, csak a felfogatás magasságát erősen befolyásolja majd az új TV hátán levő 300*300-as furatok elhelyezkedése. Rémálom, hogy a TV hátáról szinte sehol nincs kép. Alig találtam valamit, hogy merről vannak a csatlakozók pl... Természetesen ellentétes oldalon, mint a régin. :)

Üdv Inhouse

(#71969) darvinya válasza do3om (#71961) üzenetére


darvinya
titán

Obi-ban kapható viszonylag olcsón tömör fenyő bútorlapok. [link]

Inhouse

200m-es erősebben tart mint a 120mm-es.
Olcsósítás miatt lett a 120mm-es, ami 32"-nál tudja a 40kg-ot, 70"-nál max. 10kg bír.
Amúgy megvárnám LG tv-t, mert felfogatás elég kaotikus, vagy ugyanolyan, mint régi Samsung Tv méretei.
Ráadásul LG-nél és Samsung-nál tapasztaltam, hogy csak hátsó műanyag burkolatra van rögzítve a fali konzol, ami nagyon kényes és csak negatív döntést bírja.
A pozitív döntésnél pár év után hasas lesz, vagy egyszerűen eltörik a műanyag. :(((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71970) darvinya


darvinya
titán

Van egy bicikli nyereg csövem ∅30mm-es, ezt kellene rögzítenem rollerre.
Ilyenre gondoltam:

De nincs hegesztőm, így nem tudom megcsinálni.
Esetleg miből lehetne mégis megcsinálni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71971) hzsolee válasza darvinya (#71970) üzenetére


hzsolee
őstag

Van még kérdés?? :D
Amúgy meg vegyél hegesztőt.... flex remélem van :DDD

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#71972) Reggie0 válasza darvinya (#71970) üzenetére


Reggie0
félisten

Oszloptarto vas?

(#71973) do3om válasza darvinya (#71970) üzenetére


do3om
addikt

Ha acél amihez rögzíteni akarod akkor a hegesztés a leg egyszerűbb, ismerős körben hátha akad.
A másik ha csavarral rögzítés, de nem egyszerűbb. Egy 30as csavar fejét levágod és beleütöd a csőbe, ha laza összeütöd a csövet, megfúrod és rögzítést raksz bele, több mód is van. Amihez rakod azt is ki kell fúrni hogy átmenjen rajta a csavar és anya a túloldalra. Persze nem kell 30as csavar ha van olyan szárad ami 30as és van rajta egy kisebb menet pl 16 os bőven elegendő.
Hegesztő nélkül ezek vannak, csak akkor meg lehet esztergálni kell dolgokat. :U

Lehetne rakni L alakú vasakat négy oldalra csavarozva, aztán így a talphoz, csak így látszik és kicsit csúnya lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#71974) do3om válasza do3om (#71973) üzenetére


do3om
addikt

Így csak fúrni kell, hajlított elemet is kapni szerintem, pár csavar, anya, alátét. M8-as bőven elég, ha nem kell sokat tartania M6 is.
4 oldalról körbefogva stabil lesz.
Persze profibb lenne egy olyan nagy peremű csődarab aminek 30-as a belseje abba belemenne, a peremet meg körben megfúrni, csavarozni amihez kell.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#71975) imibogyo


imibogyo
veterán

"Régi" adósságomat törlesztettem a kisebbik (4 éves) fiamnak, ugyanis megígértem, hogy lesz neki is egy olyan "bunkesszel" ellátott ágya, mint a bátyjának (6 éves), amit nem olyan régen készítettem. Nem tökéletes és még lesz vele munka (polcok alulra, valamint pácolás), de már most nagy örömet szereztem és ez a lényeg. A lépcső is csak ideiglenes, mert majd valószínűleg idővel neki is lesz egy ugyanolyan Trofast lépcső-tárolója, mint a bátyjának. Valamint sehol sem találtam meg az ágy eredeti korlátját, így azt is rögtönöznöm kellett. Hamarosan le lesz kezelve mind a két váz, de így sem vészes a fogásuk az alapos csiszolás miatt, pedig lényegében hulladék, legalább már egyszer (de inkább többször) felhasznált fából készültek az elemek.

[ Szerkesztve ]

(#71976) darvinya válasza do3om (#71973) üzenetére


darvinya
titán

Alu a roller, ráadásul elektromos, max. perem résznél fúrnám meg, ami 12mm-es.
Emiatt gondoltam ilyen felfogatású szerkezetre, ami a képen van.
M16-os összekötő anya csak kicsit lötyög a nyeregcsőben.
M20-as szerintem szorulna, de akkor ott vagyok, hogy 20-as menetes szárat mivel hegeszem fel hajlított lapra.
Találtam oszlop tartót, ami menetes, de a menet méretéről semmi infó, ráadásul 100x100mm-es csak a lap.

#71974

Kicsit félre értetted a rajzot.
Rajz maga a felfogató szerkezet, nem a roller'

hzsolee

Kösz, de most nem Mítoszírtó-t akarok játszani. :DDD
Amúgy 1 hegesztésért drága mulatság lenne egy hegesztő gép.

Reggie0

Nem lenne rossz, ha nem csak sík lenne és 100mm-es, ami kicsi.

imibogyo

Grat.
Következő szoba felezés. :D

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71977) Inhouse válasza darvinya (#71969) üzenetére


Inhouse
őstag

200m-es erősebben tart mint a 120mm-es. Én is ezen agyaltam, szimpatikusabb.
70"-nál max. 10kg bír Ó! Ez biztos? 21kg az új TV és 65"... :(
Mint írtam a Samsung Vesa 200*200, az LG 300*300.
Körvonalazódik bennem valami... Megcsinálom 30*30-as zárt szelvényből azt a keretet a falra fogatható rész és a fal közé. Átmenő csavarral felmegy a falra az egész. A maradék lukak közül legalább minden másodiknál összecsavarozom a fali részt és a zárt szelvényt. Szerintem a 100+kg-ommal is rácsimpaszkodhatok. :)
Köszönöm a rávezetést nektek! :)

Üdv Inhouse

(#71978) do3om válasza darvinya (#71976) üzenetére


do3om
addikt

Én is rosszul értelmeztem, szóval a rajzod a rögzítést mutatja. Ha alu és vékony lemez csak a széle metevített akkor lehet azon kell indulni amit rajzoltál. Vagy amit írtam hogy egy nagy csavarral akkor jó nagy alátét kell ne törjön ki az alu idővel.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#71979) macilaci78 válasza do3om (#71961) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem a sima 18 mm bútorlap karcsú, dupla vastag egyben élzárva, lapszabászat megcsinálja.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#71980) do3om válasza macilaci78 (#71979) üzenetére


do3om
addikt

Maga a váz teljesen fix. Nem sokkal lesz tullógatva, csak kis diszasztal lesz. 45x75cm és lap kell.
Amire figyelni kell hogy a vázat kell emelni mozgatáskor mert igen csak nehéz.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#71981) darvinya válasza Inhouse (#71977) üzenetére


darvinya
titán

Ez ott van leírásban, persze eldugva.

do3om

Rajz maga rögzítő szerkezet.
12mm-es sín peremmel gondoltam a rögzítést.
Halványzöld maga roller, kék az alátét feszítő, stb. amit neki feszítenék 4 csavarral peremnek.
Vagy peremet átfúrva 4db csavar/anya oldalanként.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71982) darvinya


darvinya
titán

Egy több éves barkácsom, ami csak most eset le, hogy a topikba való. :DDD

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71983) imibogyo válasza darvinya (#71981) üzenetére


imibogyo
veterán

Vagy peremet átfúrva 4db csavar/anya oldalanként.
Szerintem komolyabb szerszámok nélkül még mindig ez a járhatóbb út. Menetvágód van egyébként? Mert akkor el lehet gondolkodni azon is, hogy egy például 120x80x5 mm-es vaslemezt átfúrsz a széleken (a rollerhoz csavarozáshoz mondjuk az általad is említett 4-4 csavarhoz oldalanként) és középen is átfúrod mondjuk 25 mm-es szárral amit besüllyesztesz. Ebbe a középső lyukba alulról adsz neki egy pl. M24-es süllyesztett fejű csavart, aminek vágsz a nyeregcsőbe menetet. Az oldalsó csavarok meg lehetnek simán átmenő csavarok, akár egyszerű hatlapfejűek is. :K

(#71984) darvinya válasza imibogyo (#71983) üzenetére


darvinya
titán

Nem rossz ötlet, köszönöm.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71985) inf3rno válasza imibogyo (#71975) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Tök jó lett. Talán a sarkokat lenne érdemes még jobban lekerekíteni, nehogy bunyó közben beverjék magukat. :))

Buliban hasznos! =]

(#71986) seger


seger
addikt

Led fénykábellel valakinek tapasztalata?
link ilyenre gondolok.

Sok helyen árulnak autó belsőhöz fénykábelt. Tetszik is, rendeltem is.
Van amihez 2db ceruzaelem kell, és van amihez szivargyújtó csatlakozó.
Beépítést is elterveztem, ki is próbáltam.
Utána kezdtem méregetni, végül úgy döntöttem, a végleges beépítés még várat magára, mivel utóbbi időben túl sok autó gyulladt ki.
Miért is gondoltam így?
A 2db 1.5V-os veruza elemről működő kis doboz kimeneti feszültsége 230V.
A szivargyújtóról üzemelő kis doboz kimeneti feszültsége 170V.
Létezik ilyenből ami nem nagyfeszt állít elő, hanem tényleges 12V körül üzemel?

Ha van jobb topik ahol feltehetem, irányítsatok oda.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#71987) Inhouse válasza darvinya (#71981) üzenetére


Inhouse
őstag

Szia!

Köszi. Megtennéd, hogy ezt még 3-4 szó hozzáadásával egyértelműsíted?
Hol van benne a mi?

Üdv Inhouse

(#71988) Bile Demon válasza Inhouse (#71987) üzenetére


Bile Demon
őstag

A kép alapján:
-házi barkács UV lámpa növények gyors növesztéséhez
-Valami fikusszal bemutatva (kenderrel mégsem lenne praktikus... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#71989) darvinya válasza Inhouse (#71987) üzenetére


darvinya
titán

Ha nincs benne (magyarul ne is várd) a leírásban, akkor ott a dobozon QR, ami rejti a további infót, amit ír is.

Bile Demon

1 hsz-el előrébb, amire válaszolt.
Amúgy meg itthoni dolgokból raktam össze ezt a lámpát, ami karnisra felakaszható.
Egyedül E27-es foglalatot kellett vennem, mert abból kifogytam.
Citrom fa és Habanero paprika, stb. lámpázom, mert már idősek.
Igen, a paprika is 3 éves, kb. 5 évig hoz rendesen termést.
Volt chilei csilim, ami 2-4 éves kora között hozta a legtöbb termést.
Ekkor 1db 60cm-es növény 1 idény alatt ≈1.5kg 3-7cm közötti csilit adott.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71990) Stylewars_kp válasza darvinya (#71989) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Csili termesztés csak hobbi, vagy van benne haszon is?

(#71991) Inhouse válasza darvinya (#71989) üzenetére


Inhouse
őstag

Ne csigázz tovább, írj már légyszíves valami konkrétabbat! Hol van új infó a dobozon levőn túl? Sem a weboldalon levő leírásban, sem az ott levő PDF-ben nem találtam semmi ilyesmit. A QR kód a gyártó weboldalán a termékre mutat, amit eddig is láttam.

Üdv Inhouse

(#71992) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Eltört a zuhanycsőt a csaptelepre rácsatlakoztató csavar. Az lenne a kérdésem, hogy nem véletlenül találok csak G1/2-es ilyeneket, mert ez a szabvány és nem tudok rosszat választani? (Zuhanyfejjel egybe szereltre cserélnénk egyből) :R

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#71993) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok,

Forrasztottam egy led csík egyik végére, usb kábelt, hogy csak akkor kapjon áramot ha be van kapcsolva a gép, (nem bízom egyetlen usb töltőben sem) viszont elég kis gyenge a led csík, félek hogy letörik mire felfogatom a helyére, arra gondoltam hogy ragasztópisztollyal kicsit megerősíteném, illetve leszigetelném a két forrasztást, hogy semmilyen esetre se érhessenek egymáshoz, ezzel valószínüleg tönkrevágva az alaplapot vagy csak azt az usb portot amit használok.

A kérdés az hogy a forró ragasztó alkalmas szigetelésre? Esetleg lehet annyira forró, hogy fellazul tőle a forrasztás?

Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#71994) macilaci78 válasza seger (#71986) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A 2 db ceruzaelemes verzió 3 V-os, a szivargyújtós pedig 12 V-os.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#71995) macilaci78 válasza trialboj (#71993) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A ragasztó pisztolyos ragasztó szigetel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#71996) Reggie0 válasza trialboj (#71993) üzenetére


Reggie0
félisten

Takonypisztoly teljesen jo erre.

(#71997) seger válasza macilaci78 (#71994) üzenetére


seger
addikt

Ezzel egyetértünk, de a kis elektronika benne bizony nagyfeszt csinál...

(#71998) darvinya válasza Stylewars_kp (#71990) üzenetére


darvinya
titán

Üres ablak párkány miatt kezdtem nevelgetni, s mivel utálom haszontalan növényt, emiatt lettek ezek.
Amúgy is szeretem az erőset, így azok vannak többségben.

Inhouse

Hát már nem írják, akkor majd a fizika eldönti.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71999) macilaci78 válasza seger (#71997) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az áramerősség hamarabb okoz tüzet, mint a feszültség.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#72000) Thorus


Thorus
aktív tag

A műhelyben kezdett kevés lenni a hely így csináltam egy polcot a hegesztési cuccoknak az éppen fellelhető anyagokból.

A zöld-sárga tesa még funkcionális is mert egyenes vágás nem igazán van és az awi pálcák ki tudnának esni a réseken.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.