Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz Sándor -P20- #71857 üzenetére

    És:

    #71860 Sándor -P20
    -Igen, valóban nem tisztáztam, egy gamer gép.
    -Azt tudom, hogy jól hűthető kell legyen, de erre lejjebb még kitérek.
    -Megfordult a fejemben, de sajnos mivel ide-oda rakom az asztalt, ez nem járható út sajnos.
    -Ha ilyen mágnest kell huzogatni, az nem bejövős, de az infrasorompón még elgondolkodom, tudsz ajánlani valamit?


    #71858 EXIEZ
    RFID? Arról nem is hallottam még, most pár vidit megnéztem, nem tudom ez mennyire egyszerű?! A billentűzetre bekapcsolást régen használtam, nem is tudom, hogy nem jutott most az eszembe! :D Ezer kösz!


    #71859 Reggie0
    Az a baj, hogy a radaros előtt kell mozogni, nem? Vagy hát nem tudom, csak olyat találtam így első nekifutásra, ráadásul nagyok és csúnyák.
    Valami ilyesmire gondoltam Itt eléggé minőségibe tolja a srác, csak nem tudom, hogy ezek mennyire működnek, mert eléggé le vannak pontozva, amiket találtam.


    #71861 PROTRON
    Lehet, hogy félreérthetően írtam, de Igen, pont elrejteni akarom. Ehhez szeretnék tanácsokat gyűjteni.

    All:
    Maga a projekt, hogy összerakok egy felsőszekrényt, amibe csatlakozókkal lefele raknék egy régi gépházból kiflexelt vázat, onnan egy diszkrét kábelcsatornán lemenne a monitorhoz a kábel. A monitor hátuljára raknék egy USB HUB-ot is, amihez szintén jól jönne ha ajánlanátok valami bevált terméket, lehetőleg tudjon 2db USB3-at, 1db Type-C, és ha lehet egy kártyaolvasót.
    Az áramot meg fönt, a bordűr mögött vesztem, onnan ágaznék le a PC-hez.

    Köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés