Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71968) Inhouse válasza Met (#71967) üzenetére


Inhouse
őstag

Adott egy meglévő fali tartó a régi TV-vel. Ez megy, az új nagy LG jön. Azon vacillálok, hogy rá merjem bízni a régire, vagy rakjam fel az újjal, ami konkrétan nagyobbhoz van, csak nem erősebb semmivel? Egy valamit nem vettem figyelembe...azt, hogy ez a függőleges pozíció korántsem biztos, hogy jó lesz az újnak. Ebből mégis új felrakás lesz, ha megjött és kalkulálhatóvá válik. Olyan nagy, hogy a meglevő helyre (felette falra rögzített szekrény, alatta TV szekrény, rajta modem, router, NAS, center sugárzó) elég jól ki kell majd számolni, hogy maradjon felette is 10cm, meg alul is elférjen minden. Amúgy elfér, csak a felfogatás magasságát erősen befolyásolja majd az új TV hátán levő 300*300-as furatok elhelyezkedése. Rémálom, hogy a TV hátáról szinte sehol nincs kép. Alig találtam valamit, hogy merről vannak a csatlakozók pl... Természetesen ellentétes oldalon, mint a régin. :)

Üdv Inhouse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.