Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76451) NYPD


NYPD
aktív tag

Supportos csóka tanácsolta, hogy a routert indítsam újra. Megoldotta, minden fasza.

(#76452) dav1dkaah


dav1dkaah
tag

Sziasztok. El szerettem volna kezdeni a GTA V-t RP szerveren. Csatlakozáskor töltötte le a dolgokat közbe grafikát szerettem volna állítani aztán kidobott... Se ujra póbálkozva nem indul el, sem safe modeba. Mi a teendő? :DDD

(#76453) dav1dkaah válasza dav1dkaah (#76452) üzenetére


dav1dkaah
tag

RageMP-vel nem indul csak. Simán elindul. Esetleg valakinek van valami tippje? :)

(#76454) Kiskokó válasza dav1dkaah (#76453) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szinte tuti hogy szerver oldali hiba vagy RageMp hiba.
Igaz nem ismerem csak a Fivem de a Fivemnek is van bőven Bugja... és ezután jön még csak a "tákolt" szerver.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#76455) 2thletme2day válasza NYPD (#76450) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nálam ma olyan volt, hogy valaki beírta hatbe, hogy modder van köztünk. Nemsokkal utánna elkezdett remegni a kép, elkezdte kiírogatni, hogy kik haltak meg a session-ben. Engem is megölt egyszer amire a gép azt írta, hogy öngyilkosságot követtem el. Folyamatosan írta a rendszer, kik haltak meg erre engem kidobott a kocsiból és akkor látom, hogy egy tábortűz ég rajtam és szépen lassan ahogy égek úgy fogy az életem. Átléptem ezek után több sessionbe is de mindegyiken rajtam volt a tábortűz. A játék teljes újraindításával oldódott meg a probléma.

(#76456) dav1dkaah válasza Kiskokó (#76454) üzenetére


dav1dkaah
tag

RageMP-vel van valami gyík....úgy látom

[ Szerkesztve ]

(#76457) homerhamm


homerhamm
addikt

Egyenkocsi az egész családnak :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#76458) HussarF válasza homerhamm (#76457) üzenetére

2020 van és van aki lefényképezi a képernyőt...

(#76459) hhenry válasza HussarF (#76458) üzenetére


hhenry
őstag

:N

(#76460) Kiskokó válasza HussarF (#76458) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha valami sietős/sürgős én is szoktam ;] :DDDMondja ezt egy Ork

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#76461) homerhamm válasza HussarF (#76458) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért fotóztam le a képernyőt mert Xbox-on játszok. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#76462) HussarF válasza homerhamm (#76461) üzenetére

(#76463) Anulu79 válasza #81556480 (#76449) üzenetére


Anulu79
addikt

Mostanában gondolkodom pedig, hogy vissza kéne térnem. :)

(#76464) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali..segítsetek már nekem légy szíves....nem tudom kikérni a premiumhoz járó dolgokat,mert ez írja...már 10-s rangú vónék,nem értem ha hívom Simeon-t akkor jobs-nál lakat van...köszi... :R

(#76465) NYPD válasza ScomComputer (#76464) üzenetére


NYPD
aktív tag

Várd meg míg felhív szerintem.

(#76466) ScomComputer válasza NYPD (#76465) üzenetére


ScomComputer
veterán

Meddig várjak,régebben azt írta csak akkor tudom unlockolni ha elérem a 5-s rangot, most meg azóta az alábbit ami a képen...nagyon newbie vagyok ebben...a haver fullos accjával már anno toltam vagy 30 órát az online-t, de a nulláról kezdeni, nem is olyan könnyű ezek szerint....
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#76467) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy megvettem 75 ezerért a Supplykat, de amikor az elfogyott, akkor kb 30 ezerért tudtam eladni az abból elkészült cuccot? Ennyire kell az upgrade, hogy ne mínuszban legyek ilyenkor? Nem láttam jelzész, hogy az NPC-k betámadták volna!

(#76468) rasotamas válasza cadgers (#76467) üzenetére


rasotamas
veterán

Vagy elnézted vagy valami hiba volt. Upgradelve 140-et csinál a 75böl, ha messzire adod el 210. Asszem 2óra 20 perc alatt van kész

https://tinyurl.com/rasoapro

(#76469) szTotyy válasza cadgers (#76467) üzenetére


szTotyy
őstag

A fejlesztéseket meg kell venni, azok nélkül bele se vágj inkább (secu nem fontos)!

(#76470) cadgers válasza szTotyy (#76469) üzenetére


cadgers
aktív tag

Köszönöm, akkor marad a fejlesztés, amint lesz rá pénzem! :)
A lopás időigényes, lassan tölteném így fel, inkább marad a kocsilopás! Meg a sightseer, meg a headhunter :)

(#76471) MolGabi


MolGabi
aktív tag

Sziasztok! Új vagyok a GTA Online felületén, szóval lehet banális a kérdés, de... irreálisan erős/fejlett random emberek néha azzal élvezkednek, hogy két lépésenként lelőnek valami hiperszuper fegyverrel, nem is látom őket. Vagy random lelőnek, miközben békésen nézelődöm gyalog/motoron/autóval... ők lennének a csalók a játékban? Rettenetesen zavaró tud lenni és el is veszi a kedvem gyorsan ettől az egésztől. Szinte visszatérő "probléma" azok az emberek, akik azokkal a hiper járművekkel közlekednek és képtelenség őket lerázni, folyton lelőnek - repülő motor vagy a fene tudja mi az.

Más is tapasztal ilyesmiket? Vannak azért normális játékosok is ebben a sz@rban?

Ja igen, olyan eset is volt, mikor egy "Survival" játék alatt egy 300+-os karakter lekaszabolt mindenkit, de a golyó egyedül csak őt nem fogta....?

Köszönöm a véleményeket, jó tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

(#76472) SkyLine3000 válasza MolGabi (#76471) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Üdvözöllek a Gta 5 public session-ben! :D
Ha nem csinálsz bizniszt, akkor solo session, passive mode, vagy invite only session.
Ha bizniszelsz (kokó, autó leszállítások, bunker, stb.), akkor üres session. Ehhez kell egy 1xű kis proggi. Keress rá itt a fórumban, valahol itt van a link.
De ha ilyet tapasztalsz, válts session-t, hátha másikban kevesebb, vagy nincsenek gyökerek.
Az a repülő szar meg az Oppressor MK2. :)

[ Szerkesztve ]

(#76473) cadgers válasza SkyLine3000 (#76472) üzenetére


cadgers
aktív tag

Egy kis kiegészítés: a feladatkezelő - teljesítmény - erőforrásfigyelőben a GTA5.exe-t ha 10 másodpercig szünetelteted, majd rányomsz a folytatásra, akkor egyedül leszel a session-ben, vagy ideiglenesen, vagy jobb esetben addig, amig ki nem lépsz belőle :) És akkor program sem kell!

(#76474) SkyLine3000 válasza cadgers (#76473) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ismerem, de többen írták, h kis idő elteltével visszakerültek publicba. Meg ameddig ezt megcsinálod, semmivel sem rövidebb idő, mintha az appot elindítod, ami faék egyszerűségű. Ki kell próbálni mindkettőt.

(#76475) NYPD válasza SkyLine3000 (#76474) üzenetére


NYPD
aktív tag

És mi ez az app? Keresővel nem találtam ilyet itt.

[ Szerkesztve ]

(#76476) MaxxDamage válasza cadgers (#76473) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

+1 erre.
Én is így szoktam használni és nagyon bevált módszer! :K
Néha előfordul (10-ből 1x) hogy a game crashel/megfagy és alt+f4 kell, de nem gond.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76477) zsiz válasza NYPD (#76475) üzenetére


zsiz
őstag

Pedig ott van az [link]. 3. találat

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#76478) Plata válasza MolGabi (#76471) üzenetére


Plata
félisten

Ha public sessionba mész ott normális ép eszű embert nem nagyon találsz csak hülye retardáltat aki lő mindenre ami mozog.Public sessionban ritka az hogy valaki békén hagyjon téged,ha látják hogy kicsi vagy akkor pláne rád szállnak mert könnyű préda vagy.Public sessionban nem csak velük van probléma hanem a modderekkel is.
Ha public sessionba mész kapcsold be a paszív módot.
Az megvéd,nem tudnak se lelőni se felrobbantani,esetleg modder tud ketrecbe zárni.
Azt vedd figyelembe hogy minél nagyobb szintű valaki annál több az élete,régen ezért nem is vettek be 125-150-es szint alatt játékosokat bizonyos heistekre.
Vannak normális játékosok,csak nem publicban,oda általában idegbajos hülye zsebrambók járnak.

(#76479) the_mad válasza Plata (#76478) üzenetére


the_mad
aktív tag

"nem publicban,oda általában idegbajos hülye zsebrambók járnak"

Naaaaa :O

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76480) zsiz válasza Plata (#76478) üzenetére


zsiz
őstag

Ez nem teljesen igaz azért. Én teljesen jól el szoktam lenni publicban is. Persze eladni én se ott szoktam, max ha van még mellettem 6-8 PH-s arc is :D Tegnap is mentem oppressorral, arra jött egy másik szintén mk2-vel, ott volt még egy tank meg egy deluxo is, egyikünk se lőtt a másikra, mindenki elvolt a saját dolgával. Persze nem mindig ilyen a public, azt aláírom. Pl volt olyan is, hogy beléptem, de közben nyomkodtam a telefont, közben betöltött a játék és ott álltam az út szélén mozdulatlanul. Arra jött valaki, megölt. Aztán mondjuk utána mentem, megöltem vagy 5-6x és kilépett. :D Vagy hasonló szitu, mozdulatlan vagyok, jött a gyerek a nightclubbos teherautójával, elgázolt. Aztán nem tetszett neki, mikor én is kilőttem 2x. Szóval, ha bekezdenek és van kedvem meg időm is, akkor utánamegyek. Igaz, hogy béna vagyok, de azért ki szoktam nyírni én is párszor a másikat :D Modderekkel se szokott gondom lenni. Ha valaki/valami gyanús, odébbállok. Párszor kaptam wc csészét, tüzet, ketrecet, ufót, de azokat is régebben. Mostanában 1x volt olyan, hogy mentem a kocsival, és egyszercsak ott álltam az úton. Valaki kiszállította az egész sessiont a saját autójából. Pénzdobálóval még pl. sose találkoztam.
Ha nagyon akarnak, passzívban is ki tudnak nyírni, persze nem olyan könnyen.. Ez is régebben volt, hogy jött két oppressoros gyerek, én passzívban, és azzal szórakoztak, hogy jött felém, leugrott a motorról, az meg elütött. Kb. mire felálltam, jött a másik. Persze viszonylag nyílt terepen, nem nagyon volt hova bújni.

Én inkább ezzel szívok mostanában... [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] Régebben nem volt ilyen gond. Minden ugyanaz maradt a gépben, a beállítások is a régiek, átraktam SSD-re, az se segített. Valamelyik nap konkrétan játszhatatlan volt. Kiléptem, újraindítottam a játékot, utána meg jó volt. :F

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#76481) Plata válasza zsiz (#76480) üzenetére


Plata
félisten

Publicban is lehet szórakozni ez igaz,hülye gyökerekkel trollkodni jó poén. ;)
Felhúzni és halálba szekálni a zsebrambókat állati jó hecc. :D
Nincs annál nagyobb élmény mint az ilyen állatokat addig hergelni míg a fejük fel nem robban a pipától. :DD
Nem kevés a ram-od?
Azt hiszem valaki azt mondta máskor hogy neki akkor jelentkezett ha elfogyott a ram.

(#76482) zsiz válasza Plata (#76481) üzenetére


zsiz
őstag

Lehetne több is, az igaz :D De szerintem más is játszik itt 8GB RAM-mal.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#76483) Plata válasza zsiz (#76482) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy valamiért megeszi a játék nem?

(#76484) zsiz válasza Plata (#76483) üzenetére


zsiz
őstag

Passz, ha újra előjön és nem felejtem el, ránézek a feladatkezelőre.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#76485) szTotyy válasza zsiz (#76482) üzenetére


szTotyy
őstag

A RAM 'fogy el'. Korábban laptopon játszottam 6GB RAM-mal is, de csak win7 alatt, a win10-zel párosítva már kevés volt a 6giga.
Az, hogy ezelőtt nem fordult elő hasonló, simán benne van. Pont a gyenge gép miatt vettem észre, hogy az évek alatt a gta online gépigénye is enyhén, de növekszik ahogy rakják bele a tartalmakat.
Vagy tele lett a géped sok szarral, ami eszi a ramot és észre sem veszed. Format c: :) , vagy dobj bele még memóriát!

(#76486) rasotamas válasza zsiz (#76480) üzenetére


rasotamas
veterán

kevés a Ram, az okozza a hibát. Minden mást lőj ki a gépen, nekem win7 4 gigával volt ilyen, de a win10 ram éhesebb, simán produkálhat ilyet, főleg ha fut még egy kis Chrome vagy valami más a háttérben.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#76487) zsiz válasza rasotamas (#76486) üzenetére


zsiz
őstag

Ha már mindenki ezt mondja, akkor majd veszek bele :D Amúgy nem szokott futni semmi más mellette, még az óra mellett is kilővök mindent.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#76488) NYPD


NYPD
aktív tag

"Fontos! 2016.10.14-től aki PH! Crew-ba akar csatlakozni, CSAK akkor nyer felvételt, ha itt a topikban röviden bejelentkezik"

Akkor én most bejelentkeznék, küldtem csatlakozási kérelmet. :) Nick: _Ravenheart_ általában esténként fennvagyok, 283 szint, tudomásom szerint nincs IGN-es (legalábbis akinek ez az elsődleges, mind a 83 embert nem nézném végig) barátom.

Köszi ha befogadtok.

(#76489) zolcsikauj válasza szTotyy (#76485) üzenetére


zolcsikauj
tag

Sziasztok!nemcsak ram,hiába tuningoltam fel 12 gigáig a processzornak sem elég már az ami eddig volt.Nekem ugyanez a probléma van 12 gigánál is pont így fehéredik mint neked.Már igényelné a négy magos procit legalább meg erősebb videokarit.Tehát önmagában a ram nem oldotta meg a problémát nálam.Picit jobb ,de még most is eltünik minden.

(#76490) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én nemtom, de nekem semmi bajom sem story-val, sem online-al. Az látszik, h online egy hangyafsznyit mintha kevesebb lenne az fps, de simán játszható. Olyan mondjuk nagy ritkán előfordul (talán 2 esetre emlékszem online-ból), hogy olyan volt, mintha nem töltött volna be minden textrurát. Mindenesetre én is 8gb rammal játszom és a noti sem egy izomgép.

(#76491) Maxtreme


Maxtreme
addikt

valaki találkozott már ilyen hibával?

Konkrétan tegnap este kezdte el, de akkor a játék újraindítása megoldotta. Most kb 11 óra óta folyamatosan ezt csinálja a játék indítás után rögtön...

A supportnak nem írnék, kiindulva a múltkori 3 hetes reakcióidejükből...

Játszottam már pár multiplayer játékkal, de esküszöm hogy ennyire problémás bugos produktummal, mint ennek a (csak nem 6 éves.. ami külön szégyen) online része, nem találkoztam.... Kb minden napra jut valami "uj meglepi"

(#76492) Kiskokó válasza Maxtreme (#76491) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudsz mit csinálni, ez Rockstar felőli hiba.
Szerintem. Ilyen és hasonlókat szokott dobálni ha valami van a szerverekkel.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#76493) Maxtreme válasza Kiskokó (#76492) üzenetére


Maxtreme
addikt

közben lehet találtam valamit, és úgy tűnik működik.....
Join friends opcio. akkor is ha épp nincs fent (van de meg sem lepődök hogy ez a rész sem müxik) mert miután kiírja hogy nem talál, belép 1 másik szessönbe'... :W

(#76494) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok. Nem találtam leírást, hogy tudok izmosabb lenni? A játékban.... :))

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#76495) NYPD válasza Maxtreme (#76491) üzenetére


NYPD
aktív tag

Hali. Tegnap ill. tegnap előtt ugyanezzel szenvedtem én is. Support nagy meglepetésemre teljesen korrent, a chat ticketet nyitsz kb 15 percen belül jelenkezik valaki aki segít. Első körben tegnap előtt a router újraindítását tanácsolták, ami működött is, viszont tegnap megint szar volt. Akkor ezt mondta a supportos gyerek:

Let's change the DNS settings:
- Open the "Control Panel" and select "Network and Internet".
- Then type in "Network and Sharing Center" and click "Change adapter settings".
- Select the network adapter your computer uses and click "Properties" in the window that just opened.
- Now double click on "Internet Protocol Version 4 (TCP / IPv4)" and select use the following DNS serveraddress.
- Enter the primary DNS as 8.8.8.8 and secondary DNS as 8.8.4.4.
- Check the box validate the settings and click OK.

For IPv6 :
Primary DNS: 2001:4860:4860::8888
Secondary DNS: 2001:4860:4860::8844A

When this is done, disable Windows Firewall and Anti-Virus
Then reset your router/modem, and restart your PC.

Ez segített. Antivírust meg a tűzfalat utána visszakapcsolhatod.

(#76496) Maxtreme válasza NYPD (#76495) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszi szépen, éljenek a fél megoldások. :DD De megpróbálom majd én is mindenképp.
Úgy tűnik jelenleg a join friends menüvel most 5-ből 5x belép. Indítás után viszont azóta sem müxik..

[ Szerkesztve ]

(#76497) szTotyy válasza tutuhawer (#76494) üzenetére


szTotyy
őstag

A strandon van egy szabadtéri kondis "játszótér". Próbáld ki! ;]

Izmosabb amúgy sehogy sem leszel, de ha arra gondolsz, hogy a strength-ed hogy tudod növelni, akkor bunyózz sokat!

[ Szerkesztve ]

(#76498) NYPD válasza tutuhawer (#76494) üzenetére


NYPD
aktív tag

Sunset drive-on sok npc van, rohangálj fel-alá és menet közben b**szál le mindenkinek egyet, én így maxoltam ki anno.

(#76499) erikke17


erikke17
őstag

Van meth laborom, de itt hogy működik az eladás sárcok? Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#76500) Plata válasza erikke17 (#76499) üzenetére


Plata
félisten

Invelsz pár embert a motoros club-ba és ha tele a meth labor elindítod az eladást.
Random kapsz valami eladást,lehet kukás autókkal kell eladni,lehet postás autóval,lehet csak kaptok 1-1 zsákot amit el kell vinni valahova.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.