Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75601) szTotyy válasza SkyLine3000 (#75600) üzenetére


szTotyy
őstag

Miért vársz azzal, hogy jelentkezel? Társakkal könnyebb belejönni.

(#75578) Balcsix: gondolom a szabályzat is megvolt.

(#75602) Plata válasza szTotyy (#75599) üzenetére


Plata
félisten

Lószart.
Mi tartalom van benne?
Lehetsz kereskedő,az még elmegy,el vadászgatok egész jó szórakozás ha nyugton hagynak,BH,dögunalom.Collector,na az megint marhaság.Meg főzhetsz páleszt ami bugos és dettó ritka szar.
Szép a játék tényleg,de tartalom az még nincs benne,az meg hogy az Online-t ilyen szarra csinálják GTA Online után hát döbbenet.
Tudod mi az ami hiányzik nagyon RDR-ben?Az hogy szól a jó zene közben például.
Jó tudom a vadnyugaton a lóháton rádiót hallgatni érdekes lenne. :D
De tegnap is jól elvoltam azzal hogy Insurgent-el randalíroztam közben meg szólt a rádió.
Nagyobb élmény mint hogy ülök a tábor tűznél és várom hogy tele legyen a raktár és eladjam.
Ha lennének küldetések,de azok sincsenek,mehetsz idióta free roam eventekre,amik dettó szarok,kivétel a trader event.Többi másból sem áll mint hogy egy rakás hülye egymást lövi.
Peca eventre sem érdemes menni,mert ott meg vagy felgyújtanak vagy rád spawnoltatnak grízzlit vagy pumát.

(#75603) szTotyy válasza Plata (#75602) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez megint csak arról szól, ha meg akarod, akkor megtalálod a játékot a programban. Inkább ízlés kérdése.
Én meg ezerszer inkább hallgatom a tűz ropogását, mint a ratyi popzenéket.
Peca eventen rám sosem esett se maci se cica. :)

Na mindegy, hagyjuk is, majd kapsz egy hógolyót este a pofikádba! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75604) Segal válasza Plata (#75602) üzenetére


Segal
veterán

Ha játszol akkor alt+tab. youtube link megnyitása. A kedvenc videó elindítása és lent a tálcáról a játék ikonra kattintás és lesz rádió a lovon :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#75605) Pityu. válasza ETOM (#75593) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én már kicsit megkeveredtem,mert tegnap jó pár indításra hibát írt ki aztán egy csomó kutatás után még bepróbálkoztam egyszer rá nyomtam az ikonra is meg a launcherre is valamelyik indította a játékot de most már indul launcherből is rendesen.
Köszönöm a többieknek a segítséget nem tudtam,hogy első küldetést meg kell csinálni,de mindjárt neki fogok.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75606) Plata válasza szTotyy (#75603) üzenetére


Plata
félisten

Tűz ropogása volt peca eventen.
Mert mindenkit felgyújtottak.
Meg tegnap ültem a táboromban és néztem ahogy hülye állatok egymás lovát gyújtják fel az úton.
Szeretem GTA Online-ban ha szól a kedvenc rádió adóm.
Annó San Andreasban a K-DST volt a kedvencem ötben meg a Los Santos rock radio.

(#75604) Segal
Az nem ugyanaz. :D
De majd keresek valami jó western zenét hozzá. :P

[ Szerkesztve ]

(#75607) #81556480


#81556480
törölt tag

topikgazda úr, állítsa meg az offot
rdr topikban meg a GTA megy.

tök normális

(#75609) Kiskokó válasza SkyLine3000 (#75594) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én azért ezt is túlzásnak találom.

Nem megyek bele nagyon mert ez többször is volt már itt téma.

Jó ha fél évente 1x rám jön hogy kimegyek publicba és öldöklök....

Miért? Mert ez alapjában véve egy gengszter gyilkolászós, lövöldözős játék ahol ezer mást is lehet csinálni.

Miért? Mert néha élvezem hogy mást megölök.
Miért? Mert ha van egy kis értelem az emberben akkor vagy lelép vagy beleáll a harcba. Aki teljesen értelmetlen az meg neki áll puffogni... annak mi értelme?

Tudom akkor én most egy r... g... f vagyok.

De eladás vagy más közbe publicban se basztatok mást, kivéve ha csak arra kóválygok és ok nélkül elkezd lőni.. na olyankor kap.

Szóval egy szónak is száz a vége és zárjuk is le.

Tökre megértem, hogy ez bosszantó, de azért "csak röhögtem az idiótákon" kijelentésed vicces.
Mondom ezt úgy hogy szerintem fél éve nem mentem publicba, se öldöklés se más miatt.
Nem is személyed ellen irányul és nem is sértésnek (sertésnek) szánom.
Csak megosztottam az én nézőpontom.
Na mind1 tényleg csak érdekesség képpen írtam le.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#75610) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megint mit találtam :D
[link] - [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75611) Plata válasza MaxxDamage (#75610) üzenetére


Plata
félisten

Dubsta nem jött még?

(#75612) MaxxDamage válasza Plata (#75611) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem...pedig ma is próbáltam egy órán át :U
Akitől kaptam, az remélem ír és megmutatja ingame küldibe is.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75613) Plata válasza MaxxDamage (#75612) üzenetére


Plata
félisten

Akkor piszok peches vagy.
Ma ha feljutok online megnézem én is,de nekem sose vacakolt ennyit.
Bementem Dubsta-val küldibe és odamentem az LSC parkolóba ha nem volt elmentem egy olyan 8-10 háztömbnyit majd vissza amíg nem volt egy a parkolóba.Vagy elmentem Lester gyára melletti LSC-hez,esetleg a reptérihez és úgy vissza.

[ Szerkesztve ]

(#75614) MaxxDamage válasza Plata (#75613) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Meglehet :U
Én Dubsta-val voltam, 2x respawnolt ez
SUV nem... :(

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75615) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ha már szTotyy lenyúlta a tavalyi képemet, akkor beteszem a 2017-est! :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#75616) Plata válasza bluuzia (#75615) üzenetére


Plata
félisten

De már 2019 van,tessék újat készíteni. :D

(#75617) RobbyJr válasza MaxxDamage (#75614) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ez a Chrome autó mennyit ér eladva?

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75618) MaxxDamage válasza RobbyJr (#75617) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

24k+ ha jól emlékszem, de eladásra spawnoltatni kínszenvedés, mert nekem pl. 1x sem sikerült. :(((
Én is úgy kaptam valakitől, de fogalmam nincs ki adta... :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75619) Plata válasza MaxxDamage (#75618) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha fel jutok esküszöm megnézem hogy spawnol-e.
Csak nem emlékszem most melyik garázsban van nekem Dubsta.

(#75620) SkyLine3000 válasza Kiskokó (#75609) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A gengszterek nem céltalanul lövöldöztek emberekre az utcákon... Az egy dolog, h vki haszonszerzés céljából támad rád biznisz közben, de ennek semmi értelmét nem látom, h ha céltalanul öldököl vki. Ez merő köcsögség. Nem vagyunk egyformák. Ezután is csak poénból fogok publicba menni.

Én tegnap pont egy Dubsta-ból rángattam ki egy spinét.

[ Szerkesztve ]

(#75621) #81556480 válasza SkyLine3000 (#75620) üzenetére


#81556480
törölt tag

megmondta már itt egy okos, hogy azért veszi el a másét, meg azért lövi ki, mert a játék erre lehetőséget ad. ha nem lehetne, nem tették volna bele. Aki csak autókázni akar , menjen ETS-ezni

(#75622) MaxxDamage válasza Plata (#75619) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megyek veled! (ha mehetek)
Írj itt PM és megyek is!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75623) Kiskokó válasza SkyLine3000 (#75620) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az a baj a játékban ha más eladását kúrod szét azért se kapsz szinte semmit! Szóval az pláne g...ség.
Mert ha mondjuk egy 420K eladásból adna mondjuk 10% ot annak aki szétlövi TALÁN már lenne értelme... de hogy ad 2ezret...

Néha köcsögnek kell lenni, ilyen az élet :DDD ;)
Ez tanuld meg mert a való életben is rosszul jársz, ott nincs "üres session" program :D

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Merry Szöszmösz!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#75624) rasotamas válasza Kiskokó (#75609) üzenetére


rasotamas
veterán

Az egy dolog, de ha a másik rádír, hogy légyszives, hagyd abba, más dolga van, őt ez nem szórakoztatja, akkor aki ilyenkor annál jobban csinálja az nem más mint egy gyökér kis köcsög akinek elvették a fagyiját oviban és a farka is kicsi.
Persze lehet sessiont üríteni és kész, szóval ahogy te fogalmaztál "lelép", na de ha van ott 4 ember akik normálisan elvannak, erre te odamész ötödiknek gyökérkedni akkor meg ő menjen el?
Sokáig azt hittem hogy ha missiön közben ürítek, akkor bukom, aztán egyszer nem figyeltem és nyomtam egy ürítést közben. Azóta nem félek semmitől, csak nyomkodni kell a Z-t hogy lásd ha jön valaki.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75625) zsiz válasza RobbyJr (#75595) üzenetére


zsiz
őstag

Nem tudom leszek-e, tesómék meddig maradnak itt, stb... Ez az este mégiscsak a családé, rendes embereknek tűnnek :D De amúgy majdnem tuti, hogy felnézek (a kérdés inkább az, hogy mikor), mégiscsak ki kell majd próbálni valamivel az új monitoromat :) Addig is vegyél fel, ha még nem tetted. szerk.: látom, már megvolt, most fogadtam el :)

Amúgy néztétek? A Terrorbyte is fel van díszítve belül :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75626) #81556480 válasza zsiz (#75625) üzenetére


#81556480
törölt tag

A night Club irodában is vannak fények a karácsonyfán kívül

(#75627) SkyLine3000 válasza Kiskokó (#75623) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A való életben már nem 20 éves vagyok (több, mint a duplája) és elég sokat tapasztaltam. Ott tudok köcsög lenni, ha kell. :D De ez más. Pedig jó lenne, ha lenne a való életben is üres session néha. :)

(#75628) csabi788


csabi788
friss újonc

Most ez az új Heist össze van fonva a többivel, mint ahogy volt hogyha kiviszed ismételten az egészet kapsz jó sok GTA Online $$$-t?

(#75629) Plata válasza csabi788 (#75628) üzenetére


Plata
félisten

Nekem egyenlőre csak viszi a pénzt.
Mindenféle szart kell venni bele,sok száz ezer dolcsiért.

(#75630) Mizol29 válasza Plata (#75629) üzenetére


Mizol29
senior tag

Arról nem is beszélve, hogy sok idő elmegy a prepekkel. Mi tegnap több órán át csináltuk már nagyon untam. Szemet tudnék hunyni felette ha a heist finálé adakozóbb lenne, de sajnos nem így van.

(#75631) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Aki nyomja a Ceo Auto bizniszt. Az mondja már el, hogy a fenében lehet csak Top autókat kapni egy idő után :F
Valaki azt mondta a szerveren, hogy ha 10 standard, 10 mid, és 12 top range autóm van, akkor utána már csak Toppot kapok.
Na most megvolt a 10-10-12 felállás, egyik autóm se duplikált, még is a 33.ik autóm mid volt. Oké eladtam, mert ez már megvolt egyszer. Mikor eladtam és kértem újat, kaptam egy Standard autót... Működik ez egyáltalán még? Rohadt bosszantó. :W

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75632) ETOM válasza RobbyJr (#75631) üzenetére


ETOM
addikt

32 főlé nem szabad menni ott kezd el eladni a top range verdákat. Utánna azt fog adni 32-ig újra.

[ Szerkesztve ]

(#75633) RobbyJr válasza ETOM (#75632) üzenetére


RobbyJr
őstag

Lehet az is gond, hogy nincsen meg az összes kollektoros autó? Vagy ennek nincs köze hozzá?
Azt nem mondták hogy 32 fölé ne menjek.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75634) Plata válasza MaxxDamage (#75622) üzenetére


Plata
félisten

Most volt gyorsan egy kis időm,kb 10 perc.Felugrottam.
Elugrottam küldibe,hát eszetlen mázlim volt,első körben ez várt.

El vittem a garázsba és vettem rá biztosítást meg sárga lámpát. :D
Meg kicsit átszabtam.
Az alap kerék nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#75635) Plata válasza Plata (#75634) üzenetére


Plata
félisten

Jut eszembe,felmentem online volt hó,küldiben is volt.
Ahogy meg lett dubsta és be tettem a garázsba Eclipse toronyhoz.
Utána a küldiből Ph-s sessionba mentem,elvittem a kocsit az aréna garázsomba mert ott van a legjobb szervíz,de nem volt hó a játékban.
Én legalább is nem láttam.
El is felejtettem a többiektől meg kérdezni nekik van-e,csak annyi időm volt hogy elugorjak kocsit gyorsan átszabni.
Több időm sajnos nem maradt,de érdekes volt hogy nem volt hó.

[ Szerkesztve ]

(#75636) Segal válasza RobbyJr (#75633) üzenetére


Segal
veterán

Semmi köze a kollekcióshoz. Összesen van 32 féle autó (és mindegyikből 3 féle skin) tehát annyi a lényeg hogy ha megvan a 32 akkor adj el minimum 1 kocsit. Az nem baj ha többet adtok el egyszerre a lényeg hogy top legyen és akkor azokat fogja pótolni a játék.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#75637) RobbyJr válasza Segal (#75636) üzenetére


RobbyJr
őstag

Rendben! Néztem egy srácot, az meg azt mondta hogy 11 standard, 11 mid, és 4 alá sose menjen a Top autók száma, így mindig toppot kell hogy kapjak.
Legutóbb amit eladtam Top autót, ugyanazt kaptam most vissza. Remélem most már Top lesz, párat el is adok belőle.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75638) Balcsix válasza szTotyy (#75601) üzenetére


Balcsix
senior tag

Még szép, és egyet is értek vele! :)

(#75639) Daw93 válasza RobbyJr (#75637) üzenetére


Daw93
senior tag

Az az a lényeg, hogy legyen 10 mid és 10 standard. Ezeket soha ne add el.
Innentől a top autókat add csak el. És mivel a többiből mind megvan ezért csak topot fog adni De maximum 12 top autód legyen (így jön ki a 32 max autó)

Tehát az össz autóid számának 20 (10 mid 10 standard) és 32 közt (10 mid 10 standard 12 top) kell lennie

GTA Online: Daweee93

(#75640) PSim válasza Plata (#75635) üzenetére


PSim
csendes tag

Nálam mindég van hó, elsőre meg is ijedtem azt hittem valami csiterhez léptem be :D valahányszor ki be mire rájöttem ezért volt a minap egy pár mb frissítés. [hanem ez meg mi? már kb 3. napja nem tudok pörgetni]

[ Szerkesztve ]

(#75641) RobbyJr válasza Daw93 (#75639) üzenetére


RobbyJr
őstag

Így már világos, köszönöm neked is! :R

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75642) RobbyJr válasza PSim (#75640) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ezt nálam mindig kiírja, leokézom, és mehet is. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75643) ProgenXL válasza Plata (#75635) üzenetére


ProgenXL
őstag

Csütörtök óta van hó :)

Gunner for life

(#75644) hegyipapa válasza Balcsix (#75638) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezésedet elfogadtam.

(#75645) Plata válasza ProgenXL (#75643) üzenetére


Plata
félisten

Tudom.
De ph-s sessionban nem volt.

(#75646) MaxxDamage válasza Plata (#75634) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

De ez nem a *rare kocsi nem?
Nekem a Gold kellene, Chrome megvan, azzal tudnám Spawnolni :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75647) RobbyJr válasza MaxxDamage (#75646) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ember te aztán nagyon only kocsi keresésbe vagy, kétszer is rád köszöntem szerveren, de te csak mész és mész. ;] ;] ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75648) Segal válasza RobbyJr (#75637) üzenetére


Segal
veterán

Hülyére fogod magad keresni vele csak légy kitartó. Rámehetsz a rekordomra is. Én kitartó voltam 27x milliót kerestem vele, már nem tudom pontosan mennyit de ha közeledsz hozzá írj és visszajövök 1 napig hogy megnézzem pontosan mennyit :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#75649) RobbyJr válasza Segal (#75648) üzenetére


RobbyJr
őstag

Én beszéltem olyan magyarral, aki 180 millánál tartott, 1500 óra csak a kocsik eladásával :DDD ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75650) #81556480 válasza Segal (#75648) üzenetére


#81556480
törölt tag

Te adtál el 2000 kocsit? (Azóta biztos több) az úgy megragadt bennem, azóta sem értem

a farmolás aranyszobra lehetnél ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.