Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75951) #81556480 válasza Kiskokó (#75950) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ó haver, évek óta ( talán még előző gen konzol óta) nem járok publicba csak ha bohóckodni akarok. Csak reflektáltam a kolléga írására.

"hálistennek konzolon is megvan a módja a z üres sessionnek és PC-n is mint írtad.

(#75952) hegyipapa válasza rasotamas (#75945) üzenetére


hegyipapa
senior tag

ProhardverGTA5 volt először, régebbi játékosok mind onnan vannak. Majd jött egy szavazás, mi is legyen a jövő, a többség új crew-ra szavazott, akkor lett a Prohardver GTA V. Itt a fórumon, ha vissza olvasol kb innentől minden le van írva hogy mi miért történt.
Régi crew -ban voltak ps4 és xbox játékosok is, elvileg az megmaradt nekik, ebben az újban csak pc játékosok vannak, és akik itt jelentkezek a fórumon. Röviden ennyi, de ez hosszú régi történet. Szabi meg csinált egyet a régi veteránoknak is, sok jelentősége nincs de ha kérdezik akkor van ilyen is :)

[ Szerkesztve ]

(#75953) Plata válasza feri1014 (#75949) üzenetére


Plata
félisten

Szánt szándékkal soha nem tettem tönkre eladását senkinek,azzal hogy betámadtam vagy ilyesmi.
De public sessionban passzívban félig afkolva lőttem le eladást.
Nem ad rá a játék lószart sem szinte.Nem értem miért éri meg,max azért mert valaki hülye állat és élvezi hogy szívathat másokat.
Máskor az a valami borgos nevű hülye gyerek is próbálta játszani az eszét Ph-s sessionban,hogy ez GTA és neki nincs türelme a pénzszerzéshez,de másokat szívatni az jó hecc.Hogy meg volt már sértődve mikor rá szálltunk és meg mutattuk neki hogy Ph-s sessionban nem kéne erőlködni,főleg ha balfasz valaki.
Na őt élvezetes volt szívatni. :D

(#75954) Daw93 válasza feri1014 (#75949) üzenetére


Daw93
senior tag

Hát nyilván megad a játék minden eszközt hozzá, de azért mégiscsak egy gengszterszimulátorról beszélünk, nem egy zootycoonról :D Érdekes lenne ha csak npcket lehetne ölni az online-ban is :D
Egyébként előfordul hogy sima idegenekkel teli sessionba keveredek, esetleg ott is maradok, és sok esetben eléggé nyugis szokott lenni. Persze van amikor elszabadul a pokol :D

GTA Online: Daweee93

(#75955) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vannak aktív tagok akikkel néha össze lehetne jönni partyba és eladásokat csinálni közösen/segíteni egymásnak? Csak az eladás/térítés ami szóba jöhetne, mert az idő/kapott pénz ami jól kijönne. Én pl. csak akkor adnék el/terítenék, ha a termelés fullon van. Úgy érné meg igazán! Valakit/valakiket érdekel esetleg a kölcsönös segítség? Nekem pl. Meta és Kokó eladáshoz kellene majd segítség, mert 1 hete már lassan fullon vagyok.... :D :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75956) hhenry válasza MaxxDamage (#75955) üzenetére


hhenry
őstag

Én jövök szívesen :R

(#75957) MaxxDamage válasza Plata (#75953) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Múltkor én is pont CEO kocsit vittem eladni (passzív mód kimaradt épp, elfelejtettem) és egy köcsög próbált leszedni, de magam sem értem, hogy nem jött össze neki.... de kárt azt okozott rendesen a kocsiban, felrobbani nem robbant fel.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75958) MaxxDamage válasza hhenry (#75956) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

MaxxDamagePH vagyok Online.
Vegyél fel barátnak nyugodtan. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75959) Plata válasza MaxxDamage (#75957) üzenetére


Plata
félisten

Hát én csak a Yachtomon dekkoltam és afkolgattam,a yacht defense be volt kapcsolva.
A hajóm a reptér és a beach közt állt,az a szokásos helye,ott szeretek kikötni vele.
Ezek meg a reptérről szálltak fel titan-al,CEO nagy raktáros eladás volt,a yacht fölé repült vele,az meg leszedte.
Pedig a yacht figyelmeztet hogy privát terület és lőni fog,még is több ilyen eset is volt.
Van aki csak elküld a picsába,de idegesebb fajta az neked esik a haverjaival,csak hát ugye passzívban dekkolsz a hajón,nem tudnak mit kezdeni,max megdöglenek. :D

(#75960) hhenry válasza MaxxDamage (#75958) üzenetére


hhenry
őstag

jelöltelek :)

(#75961) MaxxDamage válasza Plata (#75959) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az jó! :))
Nekem még nincs yachtom és mostanában nem is tervezem....
Előbb jól megszedem magam és csak azután költekezem.
Repülőt meg tankot ha veszek (arena warsba vagy hol) azt hogyan érem el? Repülőtér környéken lesz tárolva, ahol/ami sajáttá válik?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75962) Plata válasza MaxxDamage (#75961) üzenetére


Plata
félisten

Repülő és tank az Pegazus cucc,onnan kell lekérni,ha van Hangárod akkor lesz a repülőd personal vehicle.
A Khanjalit tank az is autónak számít,de ahhoz facility kell azt hiszem.
Ha van hangárod oda repülsz vele a Pegazus repülőddel heliddel és berakod,onnantól fogva lesz belőle egy Personal változat is.
Ha van Buzzard helid abból egyszerre három is lehet így nálad.
Pegazus,Personal,CEO.

(#75963) MaxxDamage válasza Plata (#75962) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Oké, biztos. :D
Ez még nagyon messzi.... úgy érzem! :(((

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75964) rasotamas válasza Plata (#75953) üzenetére


rasotamas
veterán

Az emberek különbözőek, mindenkinek más szórakoztató, vannak olyan penetráns személyiségek akik a való életben is feszegetik a határokat, mennyire szólhatok be hogy még épp ne b*sszon pofán vagy ne rohanjon sírva a főnökhöz. Valahogy mindenkinek kompenzálnia kell, hogy nem született milliárdosnak, nincs 30 centis farka, vagy ha egyik se jött össze legalább nem tudott elvenni egy ráhelt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75965) Plata válasza Plata (#75962) üzenetére


Plata
félisten

Három buzzard egyszerre.
[kép]
Mindegyik az enyém.
Kék a personal,az ugyanis crew szín. :DDD
Hangárom régebben.
[kép]
Itt épp Saabe-t bombázom.
[kép]
De mellé ment. :DD
[kép]
Nehéz tankkal bombázni.

(#75966) szTotyy válasza MaxxDamage (#75963) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha légi járművet veszel, akkor mindenképpen a Buzzard legyen az! Kezdőként az (egyik) legfontosabb jármű.

(#75967) RobbyJr válasza MaxxDamage (#75957) üzenetére


RobbyJr
őstag

CEO-ban, MC-ben nincs passzív mód. Engem egyszer akartak kiszedni, de szerencsére én hamarabb kilőttem. ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75968) Kiskokó válasza hegyipapa (#75952) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nein, Szabi csinált egy saját crewt , crew colorral szórakozni. De ha már csináltam úgyis nem egy Saabe crewt csináltam hanem Veteránt , mert pont akkor volt mikor sok új lett és egy "rank" nak szántam, hogy a régiek nálam is bent vannak. ennyi :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#75969) MaxxDamage válasza szTotyy (#75966) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Még az is távoli, de már nincs olyan messze.
MC gyárakat fejlesztem maxra és aztán jön egy heli beruházás.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75970) MaxxDamage válasza RobbyJr (#75967) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Folyamat felfüggesztés van (ha egyedül vagy/csinálod) és az hasznos úgy. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75971) SkyLine3000 válasza Daw93 (#75943) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Csak a sok agyatlan debil, meg 12 éves ezt nem fogja fel. Neki jó hecc, ha kilőhet vkit. Az ilyeneket az isiben biztos elnyomják, meg verik (vagy otthon) és itt élik ki magukat. Én sem értettem, amikor nulla kp-val, szar verdával kilőttek. Semmi előnye nem származott belőle a kis pöcsnek, mert csak kint álltam az utcán a kocsival. Nem vittem semmit, csak voltam. Még ha lett volna tétje, de semmi! Ez az esztelen, céltalan öldöklés. Ennek semmi értelme. Ezért marad a Solo, Invite only, meg üres session.

[ Szerkesztve ]

(#75972) rasotamas


rasotamas
veterán

Változott valamit az NPC-k programozása?
Eddig 2 kocsival jöttek 4-en. Kilőttem a 2 sofőrt aztán amíg átvették a helyüket az jó sokáig tartott és lemaradtak, de a térképen, és addig nem rakta be a következő hullámot.
Most csak 2-en jönnek 2 kocsival, de simán ráspawnolja a következő 2 kocsit is, úgyhogy jönnek mögötted is meg jönnek szemből is.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75973) SkyLine3000 válasza rasotamas (#75972) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Vittem leadni kocsit asszem tegnap és annyi rendőr volt, mint égen a csillag. Egyszerűen nem akartak elfogyni. Alig volt vissza pár 100m, h visszaérjek vidékről, mire talán elfogytak. Nekem is kicsit soknak tűnt.

(#75974) RobbyJr válasza rasotamas (#75972) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ha mindig lehagyod őket, akkor 4x spawnolnak le. Én mivel Top autókat viszek csak, azokkal elég gyors vagyok, és én sosem lövöldözök rájuk csak elhajtok gyorsan mellettük és kész.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75975) the_mad válasza feri1014 (#75949) üzenetére


the_mad
aktív tag

A GTA nem forever alone játék. Tudom, hogy mindenki úgy nyomja, de nem így lett kitalálva. Ezt sajnos tudomásul kell venni. Ha olyan meló van, akkor szerezni kell segítőket, vagy el kell menni soloba.
Én is nyomom a lövöldét és szerintem nincs semmi baj ha beficcen egy kis hentelés. Elég jól lehet szórakozni, ha nem modder az ellenfél vagy 12K/D troll.
Eladást, supplyzást nem szoktam tönkretenni. Voltak kivételek, de ott az okom is megvolt rá. Búcsúztattam már el griefer gyereket a 111 ládájától az Orbital Canonnal.
A játékosok többsége azért elég normális.
Az új kedvenc az RC tank :D Nem látszik a térképen, nem fogja a homing, és kvázi elpusztíthatatlan. :DD :C

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#75976) the_mad válasza SkyLine3000 (#75971) üzenetére


the_mad
aktív tag

Nem vagyunk egyformák :D

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#75977) MaxxDamage válasza szTotyy (#75966) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1.750.000 $ az ára ha jól nézem.
Lehet megérne egy beruházás és nem kellene kocsival vinnem magam mindenhova, ott lenne a heli?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75978) SkyLine3000 válasza RobbyJr (#75974) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Általában én is ezt csinálom. Tegnap viszont a hó miatt nem volt 1xű mutatvány. :)

(#75979) feri1014 válasza Daw93 (#75954) üzenetére


feri1014
senior tag

Persze nem is arra van szükség, hogy csak npc-ket lehessen lövöldözni online. De amíg valós jutalommal nem jár mások szívatása eladás stb. közben, addig ez csak egy toxikus játékelem. Főleg úgy, hogy egyre durvább járművek, fegyverek kerültek be az évek során, te pedig továbbra is a postakocsiddal szerencsétlenkedsz pl., ha valamit el akarsz adni.

Nem az a gond, hogy erre lehetőség van, hanem azzal, hogy céltalan az egész, mégis erre buzdít a játék. A toxic playerek pedig mindenhol jelen vannak és megtalálják a módját, hogy tönkre is tegyék a játékot. Csak amíg ott büntetik őket, ez a rendszer támogatja az egészet, mivel csak erre alkalmas. Ez pedig csak meglepő módon a Rockstarnak jó. Nehéz farmolni, így valószínűbb, hogy veszi az ember a Shark Cardot.

Persze lehet erre azt mondani, hogy csak gengszterszimulátor. De a szervezett bűnözésben a profit a lényeg, nem a céltalan lövöldözés. Ezen logika mentén aztán végképp nem illik a játékba ez a lehetőség értékelhető jutalom nélkül. :))

(#75980) HussarF válasza #81556480 (#75946) üzenetére

A PHHU sosem volt egységes ezen a téren, lehet akkor még nem voltál itt, de sok évvel ezelőtt is 'hot topic' volt, hogy hogy is kéne játszani ezt a játékot és hogy milyen is ez a játék. Mindig meg tudtunk egyezni, hogy pont úgy, ahogy az embernek jól esik.
Az is túlzás, hogy a játék erősen bátorít egymás elleni erőszakra. 2000 $ nem igazi motiváció egy milliós szállítmány szétlövésére. De nyilván meg lehet tenni, ezért oda kell figyelni, ettől izgalmas.

Gondold el, azt is engedi a játék, hogy én opressorral folyamatosan téged basztassalak. azaz bármit csinálsz , szétlőlek. Eladáskor, supplyzáskor, bármikor.

Igen, ez is benne van. Ilyenkor felveszem a kesztyűt és szétgrief-ellek. Nem siránkozni kezdek, hogy brühühü, bántanak. Ha látom, hogy egy játékos miatt nagyon nem lehet semmit csinálni, csak PvP-zni, de én mást akarok, akkor: Find New Session -> problem solved...

(#75949) feri1014

Van valós értelme. Amit én leírtam, ott pl. nagyon is. Nem kell promo küldit csinálnom, helyette megkaptam én azt a popularity csíkot, amire ő indította a missiont. Nagy kár nem érte, ez nem olyan, mint egy eladás szétlövése. Én meg megkaptam, amiért ő dolgozott. Nagyon is logikus volt.

Jelenleg pedig ott tart a játék, hogy semmi eszközöd nincs ahhoz, hogy normálisan meg tudd védeni az eladást.

Hát nem kell nekiállni egy fullos sessionben teli gyárakat egyedül eladni, az butaság. Több ember meg már be tud védeni egy szállítmányt. Ha kisebbet adsz el, akkor egyedül is be tudod. Nyilván van kockázata, de ha mész bambán és nem figyelsz folyton, hogy mekkora fenyegetésnek vagy kitéve, akkor megint csak nem a játékban van a hiba.
Mindennek megvan az ellenszere, az Oppressornak is. Csak ismerni kell a játékot.

Ha valakinek az a baja, hogy ebben a játékban megengedett mindenfajta interakció, akkor gondolkozzon el azon, hogy neki való játék-e ez...
Ott a PHHU session meg az üres, aki meg publicba akar menni, az legyen tisztában azzal, hogy van benne kockázat...
Annak idején egyébként pont ebből a célból írtam egy PvP útmutatót. Még a Gunrunning DLC előtt készült és volt egy kis update a Gunrunning után is, de már nem teljesen naprakész. Ettől függetlenül sok hasznos tipp van benne és leírja, hogy milyen rutinokat kell kialakítani, ha publicban játszol.

Most így újraolvasva elégedetten nyugtázom, hogy mennyire jól láttam akkor is a dolgokat ezzel kapcsolatban és ki is emeltem a lényeget az írásban:

Ennek a pontnak a lényege a helyzetfelismerés, és hogy tudatában legyél, hogy mi zajlik körülötted. Ha belépsz a játékba, meg kell értened, hogy potenciálisan ellenséges környezetben vagy! Ez mindig motoszkáljon ott az agyad hátsó zugában, ez mindig sarkalljon éberségre és ez minden egyes lépésednél és döntésednél egy fontos szempont legyen, amit figyelembe veszel!

[ Szerkesztve ]

(#75981) ProgenXL válasza HussarF (#75980) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szép meg jó de elég ha annyit írsz hogy ez a Grand Theft Autó kész. :B
Aki nemtud ezzel azonosulni pech

Gunner for life

(#75982) HussarF válasza ProgenXL (#75981) üzenetére

Már nem tudom szerkeszteni, de igazad van, az elejére oda kellett volna rakni, hogy:

tl;dr
Ez a Grand Theft Auto, ennyi

;] ;] ;]

(#75983) Plata válasza HussarF (#75980) üzenetére


Plata
félisten

Public sessionnak is megvan a maga szépsége,jókat lehet trollkodni.
Na persze passzív módban,mert úgy az igazi.
Tény és való irtó piszkos nagy troll tudok lenni és még élvezem is.
De nem azt hogy más eladását piszkálom,hanem hogy a zsebrambókat heccelem és hergelem.
Néha kell is az az embernek hogy egy kicsit kieressze a gőzt és jót trollkodjon.
Ezért járok én semleges űrbe szarrá tápolt ragadozó madárral is,hogy hergeljem a szivárványszínű játékosok gyönge idegeit. :DD
De a szimpla PVP az untat,nem is szoktam be szállni,csak nagyon ritkán.
Sokkal mókásabb felhúzni valakit úgy hogy szinte szét robban a feje a pipától. :D
Magyarokat amúgy is könnyű felhúzni.
Másik gépemen van pár régi képem amin egy két ilyen delikvenst megörökítettem,mókás visszanézni ahogy anyáznak meg egyebek.
Vagy hackereznek,mert a majom azt sem tudja mi az a passzív mód.
Asszem Hegyipapa-t hackerezte le egyszer valaki mert nagyon nagy volt a szintje,csóka magyar volt,szerinte hackerek vagyunk,mert ő megjelenés óta játszott a játékkal franc tudja hány órát naponta és mittomén hányas szintű volt,nem túl nagy.Jah és nem tudott lelőni sniperrel sem,mert passzív módban voltam,le hackerezett mindenkit szinte.
Na az ilyeneket élvezet felhúzni.
Másik jó hecc az olyan idióta aki túl komolyan veszi a szerepjátékot.
Na azt is mekkora poén felhúzni.Néha az ember nem is hinné mekkora sületlen állatok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#75984) feri1014 válasza HussarF (#75980) üzenetére


feri1014
senior tag

Tisztában vagyok ezekkel. Elég sok időt töltöttem online. De ha végiggondolom ezt a részét a játéknak, nem tudok érvet felhozni amellett, hogy ez nem csak azért került be, hogy a farmolást hátráltassa visszaélve azzal, hogy a játékosok egy része ki is használja ezt.

(#75985) HussarF válasza Plata (#75983) üzenetére

Na tessék, toxic player-t akartatok, itt van, láthatjátok ;]

(#75984) feri1014
Még akár ez is benne lehet az indokokban. Elvégre, ha nehezebb farmolni, előbb veszel shark card-ot :)

[ Szerkesztve ]

(#75986) SkyLine3000 válasza HussarF (#75980) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem volt többször, h csak úgy kinyírtak. Minden ok nélkül. Kiléptem a házam ajtaján és már lőttek is le. Na, utánaeredtem a csávónak aztán szétlőttem. Utána én is léptem más session-be. Csak akkor hagyom, h baszakodjon velem vki, ha direkt hagyom magam kíváncsiságból. Ellenkező esetben addig megyek, míg ki nem nyírom a júzert. De ezeket megelőzve, ha fontos dolgot csinálok, akkor üres session és annyi.

(#75987) rasotamas válasza RobbyJr (#75974) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem kocsit adtam el hanem ládást töltöttem.
Ilyet még korábban nem láttam, hogy még él (legalább 1 de akár több) az egyik spawnolásból és már jön a következő.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75988) #81556480 válasza HussarF (#75980) üzenetére


#81556480
törölt tag

rendben ön nyert, önnek van igaza

(#75989) PSim


PSim
csendes tag

Yevibabának szóksége lenne 3 jófej játékosra akikkel meglehet csinálni a HEISTEKET . Yevibaba hülye hozzá,hogy megértse a külföldiek mit karattyolnak.

(#75990) PSim


PSim
csendes tag

Délelőtt sikerült valakihez bejutnom hesztezni az egy mukkot nem szólt . fogalmam se volt mit kell csinálni a tag elhúzott egy fehér sportkocsival nekem pedig ott maradt valami bazinagy helikopter amiben 3hely volt lődözni kellett .visszajött a tag elrepültünk a repcsitérre beállt a hangárba ez 12 percig tartott és ennyi volt kaptam 178ezer pénzt ő pedig 1millát!(12perc) Én meg baromkodok a hülye suplikkal meg az autólopkodással.

(#75991) Daw93 válasza PSim (#75990) üzenetére


Daw93
senior tag

Most így ebből nekem nem derül ki, hogy ez most melyik heist vagy mi volt, de ha a fináléba voltál akkor kb az egész folyamat utolsó 10%-át láttad, így könnyű pénznek tűnik.
Mintha annyit látnál a bunker eladásból hogy beülsz 1 kocsiba, elviszed 5 pontra és kapsz 1 milliót. Pedig valami 11 óra mire maxra töltődik, de nem is kell vele foglalkozni csak supplyt venni :D

GTA Online: Daweee93

(#75992) Plata válasza Daw93 (#75991) üzenetére


Plata
félisten

Ha kétszemélyes akkor biztos DD.
A nagy helikopter gondolom az avenger volt.
De lehet hogy tévedek,csak tippelek.

(#75993) Daw93 válasza Plata (#75992) üzenetére


Daw93
senior tag

Franc tudja régen nyomtam már a DD heisteket, akkor se sokszor :D

GTA Online: Daweee93

(#75994) doktordevil válasza PSim (#75989) üzenetére


doktordevil
tag

Melyik heist? Casino heist érdekel-e?

(#75995) the_mad válasza doktordevil (#75994) üzenetére


the_mad
aktív tag

A Bogdan Problemre illik a személyleírás.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#75996) PSim válasza doktordevil (#75994) üzenetére


PSim
csendes tag

Nem tudom melyik valszeg a casino volt,de az nekem nincs meg. Én mennék bármelyik hesistre,ha hívnak. számomra még ez érdekes lenne,alig heisteztem a sajátomba se mivel itt már mindenki végigtolta és b....tok jönni :D segíteni. A kivétel aki jönne de nincs ki sose a 3magyar ember .,ha pedig véletlen volna akkor pedig felakad a játék és mindenki elszéled.

(#75997) Mr.Csizmás válasza PSim (#75996) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én segíthetek, de a heistek sztem lófütty ha nem egyenlően osztjuk el, tegnap 1 órát cidáztunk a casinoval 200k-ért :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75998) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Én velem volt 2x is úgy mostanában,hogy rám dobott valaki egy ketrecet,szerencsére pont víz közelben azt hagytam magam megfulladni,mert amúgy nem lehet kijönni belőle :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#75999) Plata válasza Gubu0101 (#75998) üzenetére


Plata
félisten

Ha ketrecet dobnak rád akkor jobb ha elpucolsz minthogy megvárod hogy meghalj.

(#76000) MaxxDamage válasza PSim (#75996) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nyugi, ez ilyen.
Solo game ;]

Más:
Mi a fukk van, hogy ma 9 -től nem tudok kocsit eladni, mert napi limitet ír (nem órait!) :F
Ma 2 kocsit tudtam össz. eladni.. :W

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.