Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75551) MaxxDamage válasza Plata (#75549) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Holnap (is) csak szenteste. :P
Karácsony az Szerda/Csütörtök lesz. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75552) MaxxDamage válasza RobbyJr (#75546) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Customs parkolóba :K
Most vittem leadni egy kék csodát és mi várt a parkolóban? :D
Inkább azt adtam be, így a garázsból kihozott az megmaradt :C

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75553) RobbyJr válasza MaxxDamage (#75552) üzenetére


RobbyJr
őstag

Még életemben nem láttam ilyet, majd csak egyszer elő bukkan. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75554) bluuzia válasza MaxxDamage (#75545) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Légyszi áruld el az időpontot, mikor találtad, mert ezzel a rare carrar még nem találkoztam. (ilyen is van?) :)) - bár valószínű, hogy valaki oda spawnolta, mert ennyiért nem lehet rare cart eladni.

Ha érdekel, megmutathatom miket lehet még találni. Szinte mind megvan. :DDD

LaciCRM : bár van egy kis hasonlóság, de nem. :)

simon105 : Gyanus vagy nekem. Nagyon izgat téged a bajuszom. :DD

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#75555) MaxxDamage válasza RobbyJr (#75553) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most tapasztaltam ezt másodszor :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75556) MaxxDamage válasza bluuzia (#75554) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Napsütéses időben volt (még nem volt tél) és csodálkoztam is, beszálltam és full neon meg extrák...aztán gondoltam elviszem a közeli garázsba (befogadja-e) és simán! :K
Nem adtam el, megnézem mi a neve.

Érdekel, Ingame mikor mutatod? :P

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75557) Plata válasza MaxxDamage (#75552) üzenetére


Plata
félisten

Dubsta pont ebben a parkolóban spawnol.
Ülj be a dubsta-ba indítsd el a time to get away küldit menj ide a Dubsta-val és ha mázlid van ott lesz a gold.
Csak haza kell vinni.

(#75558) MaxxDamage válasza Plata (#75557) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Csak akkor van gáz, ha otthagyom a Chrome-t akkor azt ne vigye el senki... ha meg már 2db-m van.. a fenét nem érdekli ha visznek egyet :))

Nem tudom azt hogyan kell indítani :U

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75559) Plata válasza MaxxDamage (#75558) üzenetére


Plata
félisten

Küldi közben egyedül vagy.
Külön küldi session vagy mi a szar.
Senki nem tud bemenni.
Ha veszel biztosítást Dubsta-ra el sem tudják lopni.
Lopott kocsikra az első dolgod mindig a biztosítás legyen.
Onnantól fogva nem veszik el és nem lopják el.

(#75560) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Kokónál 2 supplyval a stocknak tele kell hogy legyen? Egyedül a security upgradet nem vettem meg.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75561) szTotyy válasza RobbyJr (#75560) üzenetére


szTotyy
őstag

A teli kokó 2,5 supply

(#75562) MaxxDamage válasza Plata (#75559) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Fogalmam nincs, megmondom őszintén. :DDD

Ez a Car neve [kép]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75563) RobbyJr válasza szTotyy (#75561) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nekem azt mondták a nagyok, hogy 2 supply az 150k ráfordítás, és ha tele van 420-ért el lehet adni, tehát 270 a profit.
De egyébként ez a kokó biznisz nagy szívás, várok én már hogy tele legyen vagy 4-5 órája, és még mindig nincs tele, pedig a 2 legfontosabb upgrade meg van véve.
Kocsikkal ennyit nem szív az ember, ott óránként adsz el 240-ért, ha top kocsikat adsz el.
Itt meg nem győz az ember várni, óra/pénzbe egyáltalán nem éri meg, aztán beleöltem csomó pénzt...

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75564) Plata válasza RobbyJr (#75563) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mennyi amíg tele lesz mert nem néztem de Ph-s sessionban ha eladod nem 420-at fizet.
Igen azt írja hogy 420 a járandóság.
De minél több játékos van a sessionban annál több bónuszt kapsz rá.
Tegnap kb 8-9 játékos volt sessionban,nekem ha jólemlékszem C és Hacseki segített eladni.
Azthiszem 457 ezer vagy 475 ezer járt érte.
Számít hogy hányan segítenek és hány rivális cég van sessionban.
Sajna kevés rivális cég volt.
Szinte senki nem volt CEO vagy MC-ben.

[ Szerkesztve ]

(#75565) zsiz válasza RobbyJr (#75563) üzenetére


zsiz
őstag

Az újak vegyenek fel, ha gondolják :D zsiz88

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75566) RobbyJr válasza Plata (#75564) üzenetére


RobbyJr
őstag

Én ezt értem, csak sok idő mire le termeli az egészet. A másik hogy én elrontottam a kokó hely vásárlást, mert legfelül vettem meg északon, így rengeteget kell utazni eladáskor, illetve ha supplyt akarnék lopni, az is rengeteg idő oda vissza, plusz ha simán venni akarok, az is sok idő mire oda felmegyek.
Kár hogy nem lehet új helyen vásárolni gyárat.
Úgyhogy nekem nem jött be ez a biznisz. ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75567) Plata válasza RobbyJr (#75566) üzenetére


Plata
félisten

Bármikor át költöztetheted a gyárad,csak az új gyár üres lesz a réginek az árának a felét beszámolja,plusz az új gyárban nem lesz upgrade.

(#75568) szTotyy válasza RobbyJr (#75563) üzenetére


szTotyy
őstag

2,5 supply 75+75+45 = 195k. 420 - 195 = 225K. Ez a profitod. Nem rossz ez, mert az eladáson kívül (amit ha egyedül is csinálsz, max 25 perc) nem kell vele semmit csinálni.

Vegyél másik gyárat még ha most költséges is (feléért beszámolja a régit). Ki fogod tépni a hajad, ha ottmarad. Az elején én is belefutottam ebbe.

(#75569) zsiz


zsiz
őstag

A nightclub hogyan termel a legjobban? Mármint az 5 teknikust mire érdemes rállítani?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75570) RobbyJr válasza szTotyy (#75568) üzenetére


RobbyJr
őstag

Köszi az infót. Igen nem kell vele semmit csinálni, csak sok időbe telik mire fullon lesz.
Átfogom majd költöztetni, de egyenlőre a kocsikkal jóval jobban megy a szekér. ;]
Itt Ph-ról valaki csak a kocsikkal szerzett 180misit, azért az se rossz ám.

(#75567) Plata : :R

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75571) szTotyy


szTotyy
őstag

Van terv, hogy a karácsonyi nagy hógolyóparti, hegyi túra a Chiliadra mikor lesz? Holnap, holnapután, azután? Vagy mindhárom nap?

..csak, hogy tudjam, mikor küldjem el a vendégeket. :D

(#75572) the_mad válasza zsiz (#75569) üzenetére


the_mad
aktív tag

Kokó, meth, fegyverek, cargo, hamis pénz.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#75573) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megcsináltam a fegyveres küldit + 50 embert megöltem és ezt írta.
Ilyenkor mi van? (cash azóta sincs) ~ 200K
[kép]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75574) Maxtreme válasza MaxxDamage (#75573) üzenetére


Maxtreme
addikt

itt is ugyanez volt péntek este. írtam a supportnak szombat reggel, azóta nincs válasz... Remélem a hétvége miatt.

(#75575) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na meg vettem a GTA 5 Premium Edition-t most telepítem gondolom felhőből telepíti fel magát a játék a rock stars-tól.Ezt a telepítőt le is lehet tölteni vagy csak felhőből lehet vele telepíteni?Az összefoglalóban a magyar szerverről is lehet valamit olvasni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75576) Pityu. válasza Pityu. (#75575) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És az ORDER NUMBER lesz amit majd be kell írnom bejelentkezésnél,hogy megvásároltam?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75577) MaxxDamage válasza Plata (#75557) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Spawnolt egy kocsi, de az nem az volt :D
[kép] - ezzel a sport-al semmit nem tudok kezdeni. :N

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75578) Balcsix


Balcsix
senior tag

Jelentkeznék én is a crew-ba. Végre kipörgettem a játékot 100%-ra, így belekezdtem az online részébe is (ez volt a cél, de eléggé megfogott a story mód is). Amint beléptem az onlineba információbombákkal árasztott el a játék, azt se tudom, hogy mi merre, meg hány méter :DD . Egyelőre teljes a káosz :D. Így jól jönne egy kis segítség, illetve már a legelején megtapasztaltam a modderekkel teli public sessionoket, így szívesen lennék tagja egy összetartó nyugis társaságnak.

Röviden magamról: 20 éves egyetemista férfi vagyok :). Aktívan tevékenykedek még a GTA-n (napi 1-2 óra min.) kívül WoW-ban, illetve Elite: Dangerousban is jelenleg.

Jelentkeztem SC-on belül is.
SC név: Balcsix

[ Szerkesztve ]

(#75579) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Elakadtam be kell írni egy rockstar aktiválási kódot?
A play gombra nyomáskor ezt írja ki

Ez meg az aktiválós rész,de ilyen hosszú kódszámot még nem kaptam emailben csak a vásárlás megtörténtéről kaptam üzenetet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75580) MaxxDamage válasza Pityu. (#75579) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha áruházban vetted, akkor lehet a profilnál lesz az SN szám (külföldi oldalról rendelve általában így megy)
Hol vetted pontosan?

Első képen "launcher" hiba lehet. GG-n van infó bőven. :K

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75581) Pityu. válasza MaxxDamage (#75580) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egyenesen a rockstar-tól vettem,launcheren keresztül.Egyenlőre ez az egész kínai nekem.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75582) Pityu. válasza MaxxDamage (#75580) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Valami olyasmit írnak az egyik fórumon játékot újra telepítette és jó,csak ez az,hogy így is egy csomó idő volt netről online feltelepíteni 88gb-t.A telepítőjét is le lehet tölteni valahonnan a megvett játéknak vagy csak felhőből működik?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75583) ProgenXL válasza Pityu. (#75581) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mintha a hangkártyád driverével vacakolna.

"No compatible sound playback device was detected"

ezt írd be google vagy youtube, esetleg írd oda még hogy gta V. Hülyeséget nem akarok linkelni de úgy látom vannak rá találatok bőven.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#75584) MaxxDamage válasza ProgenXL (#75583) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én "Code: 7002.1" alapján azonosítottam be a hiba okát. :K /RSG Launcher/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75585) MaxxDamage válasza Pityu. (#75582) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tőlük nem vettem még konkrétan, de Launcher gondja volt már másnak is, talán látja az illető és tud mondani konkrétumot a megoldásra.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75586) Pityu. válasza MaxxDamage (#75585) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Lehet meg kéne próbálni egy launcher uninstallálást?Ha azután bejelentkezek minden ugyan úgy meg marad nem?Olvasgatom amúgy a kód dolgot de még csak a játék újra telepítést olvastam eddig.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75587) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Csak úgy nekiálltam kóvályogni a városban kíváncsiságból (public), h mi fog történni. Egy rozoga verdával voltam. Nem telt el 3 perc, már kilőttek. :D Aztán volt egy csóka, aki azzal szórakozott, h tankkal lőtt mindenkire. Mondanom sem kell, engem is kilőtt, amikor direkt arra mentem. Több session-be is beugrottam, de nagy pörgés nem volt egyikben sem. De mindenhol van pár direkt kötekedő emberke. És akkor csoda, ha nem szívesen megy az ember pubilc-ba, ha melózni akar.

(#75588) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nem launcherből indítva hanem asztali ikonnal idáig jutottam

írja az online módot de jobb szélen csak story mód van,mi a teendő ilyenkor?
Közben írtam a rockstarnak is a hibáról is meg ilyesmiről,aztán,hogy kapok e válasz vagy milyet.Azt hittem könnyebb és estére már játszhatok is.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#75589) rasotamas válasza Pityu. (#75588) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem hiba, először el kell indítani a Story módot. Az sem kizárt hogy valami kezdő küldit meg kell csinálni. Utána tudsz az onlineba menni meg karaktert csinálni.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75590) Plata válasza rasotamas (#75589) üzenetére


Plata
félisten

Csak akkor mehet fel online amikor a sztoriban eljut odáig hogy tud menteni.
Vagyis le kell neki tolnia a bevezető küldetést ami télen van és le kell tolni az első küldit F-el,majd amikor haza megy a házába és van mentés akkor mehet Online.

[ Szerkesztve ]

(#75591) zsiz válasza SkyLine3000 (#75587) üzenetére


zsiz
őstag

Nálam azért ilyen nem szokott lenni. Tegnap is 1-2 órán keresztül ládáztam publicban (miután barátra, crew-ra se tudtam csatlakozni... meg 3x visszarakott story-ba timed out session hibával), senki le se tojta, hogy ott vagyok. Még eladni is segítettem egy idegennek, nyugi volt.
Persze néha engem is betalálnak, olyankor kedvtől függően vagy utánamegyek és elkezdjük ölni egymást -amiben persze én béna vagyok- vagy lépek is üresbe. De sokszor Go online-ra is crew-hoz/barátokhoz tesz be vagy épp üres session-be. Amúgy én úgy kezdem, hogy indítom az üres session csináló progit, aztán a játékot... ha kell, akkor csak Alt+Tab meg egy kattintás és nyugodtság van. Azért fullos bunkert meg bizniszeket én se állok neki publicban egyedül eladni :D Tényleg, amúgy lenne eladni valóm :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#75592) CactuS válasza Pityu. (#75588) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meg kell csinálnod az prológust a havas részen, illetve talán az első küldetést Franklinnel, utána, ha azt lementette, akkor elérhető lesz az online.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75593) ETOM válasza CactuS (#75592) üzenetére


ETOM
addikt

Launcher nélkül lehet, hogy problémás lesz neki az online. Bár nekem az is újdonság, hogy anélkül el lehet indítani. :DDD

(#75594) SkyLine3000 válasza zsiz (#75591) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én is üresben szoktam lenni, ha akarok vmi bizniszt csinálni. Csak kíváncsiságból mentem publicba, h mi történik, ha csak bóklászok. Több session-be is voltam. Nagy mozgás nem volt egyikben sem. Alapban viszonylag nyugi volt, de csak akadt egy-két paraszt. Persze nem is számítottam másra. Őrült egy világ ez. :D Csak az a gondom ezzel, h ilyenkor nem tudom, a tuskójának miért jó, ha kilő? Egy szakadt verdával, nulla kp-val, nem csinálok semmi bizniszt, csak autózgatok. Semmi előnye nem származik belőle, ha kilő. De csak röhögtem az idiótákon. :)

(#75595) RobbyJr válasza zsiz (#75591) üzenetére


RobbyJr
őstag

Este én leszek, segíthetek eladni. ;)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#75596) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Aki adta nekem a SUV-t (Chrome) az rám írna PM? :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#75597) Plata válasza SkyLine3000 (#75594) üzenetére


Plata
félisten

Publicban mindig is retardáltak voltak főleg.
RDR Online-ban is ez van.
Sajnos ott passzív mód sincs.
De tegnap is volt Ph-s session ahol nyugi volt sokáig.
Én is csináltam heist prep-eket.
Max annyi bajom volt hogy az egyik repülő beszart és nem volt hajlandó emelkedni.
Bár RDR nagyon hangulatos játék,de azért GTA Online még mindig jobb,RDR online része nagyon silány munka.Nem is hinné az ember hogy ugyanaz a két cég adta ki.
No meg az is poén hogy steamről nem megy nekem RDR,ha GTA-t steamről indítom és utána RDR-el is játszanék akkor nem hajlandó elindulni,valami köcsög szinkronizációs errorral ki lép.Csak úgy tudom elindítani hogy a Rockstar Game launchert újra indítom steam nélkül.

(#75598) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

THE CHRISTMAS EVE GIFT IS NOW ACTIVE IN GTA ONlINE !

(#75599) szTotyy válasza Plata (#75597) üzenetére


szTotyy
őstag

Plata, ne mondd már! Több tartalom van rdo-ban, mint anno a gtao kezdetén.
Ha meg csesztetnek más játékosok, ott a parley gomb.

Igazából csak az a bajod vele, hogy nincs benne tűsarkú cipő és tank. :D

[ Szerkesztve ]

(#75600) SkyLine3000 válasza Plata (#75597) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ünnepek után folytatom a kocsi bizniszt, meg elkezdem a kokó bulit is. Ha belejövök abba is, lehet, jelentkezem a crew-ba. Ha unatkozom, szoktam csinálni magamnak kihívásokat, h pl eljutni a térkép egyik végéből a másikba bizonyos feltételek mellett. Láttam vmi ilyesmit videót a yt-on és én is szoktam ilyeneket csinálni. Az is jó buli. Lehet többen is csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.