Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76701) Plata válasza Kiskokó (#76685) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is kell még párszor,meg szeretném venni a tűzoltó autót is,de ahhoz is kell egy heist.
Tűzoltó ruhához is kell heist,gondolom ugyanaz.
De ma nem lehetett setup-okat tolni,elcsesződött a session.
Modderek is lettek.

Tegnapi Heist-el az a gagyi páncélozott kuka lett olcsóbb.
Egyébként tök jó móka vonulni több Lifeguard járgánnyal.
Legalább is szerintem mókás volt ahogy ma vonultunk a városban.Szirénázva. :D

(#76702) rasotamas válasza Plata (#76701) üzenetére


rasotamas
veterán

Szerintem én is ebben a sessionben voltam korábban, csak pörgettem a kaszinóban és a netkábelkihúzás után már nem engedett ebbe vissza. Érdekes módon a sima go online-nal üres sessionbe kerültem ami reggelig meg is maradt üresnek.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#76703) HussarF válasza Plata (#76701) üzenetére

Azta, most már van ilyen, hogy cheat-elésért így kirak?

(#76704) Plata válasza HussarF (#76703) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem én is most láttam ilyet először.
Azért is kaptam le.

(#76705) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

23/1/2020 Weekly GTA Online Bonuses

New Content:
Nagasaki Outlaw

Podium Car: Emerus

Double GTA$ and RP Activities:
Overtime Rumble

Discounted Content:
B-11 Strikeforce, $2,280,000
TM-02 Khanjali, $1,737,000
Chernobog, $1,494,000
P-996 Lazer, $3,900,000
Ramp Buggy, $1,440,000/$1,915,200
Hydra, $1,800,000
MOC

Rövid, tömör, értelmetlen

(#76706) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

23/1/2020 Weekly GTA Online Bonuses

New Content:
Nagasaki Outlaw ($951,000/$1,268,000)
Podium Car: Emerus

Double GTA$ and RP Activities:
Overtime Rumble

Discounted Content:
B-11 Strikeforce, $2,280,000
TM-02 Khanjali, $1,737,000
Chernobog, $1,494,000
P-996 Lazer, $3,900,000
Ramp Buggy, $1,440,000/$1,915,200
Hydra, $1,800,000
Scarab $1,387,800
MOC

Targeted Sales:
Cheetah Classic, 25% Discount

Time Trial:
Lake Vinewood Estates, Par Time of 1:26.00

ÁÁ Norb gyorsabb volt, most már itt marad, amikor elkezdtem még nem volt semmi.

[ Szerkesztve ]

(#76707) HussarF válasza hegyipapa (#76706) üzenetére

write-only mode? ;]

(#76708) Plata válasza hegyipapa (#76706) üzenetére


Plata
félisten

Overtime rumble ez valami autóverseny?
Se CEO hét se MC hét se semmi.

(#76709) Kiskokó válasza HussarF (#76707) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez rád is igaz! Irt Szerkesztést. :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#76710) hegyipapa válasza Plata (#76708) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Két csapat van. Runier 2000-el ugrálnak, meg ejtőernyő segítségével repülnek, egy távoli kör alakú célpontra, ide kell eljutni minél többen. A célpontnál is vannak számok, a szerint kapjátok a pontokat, ki milyen számot ért el.

1. Fehér színű terület. Egy pont, ide a legegyszerűbb leszállni, mivel egy nagy területet takar.
2. Fekete színű rész, két pont .
3. Kék színű terület, három pont.
4. Vörös színű terület, négy pont. Ez a rész már sokall kisebb.
5. Sárga színű rész, öt pont. Ez a legkisebb terület.

Ebben a versenyben a Runier 2000 fegyvertelen, itt nem lehet lőni vele.

[ Szerkesztve ]

(#76711) Plata válasza hegyipapa (#76710) üzenetére


Plata
félisten

Köszi a részletes leírást.
Azt hiszem nem fogom ki próbálni,inkább ládázgatok,hátha végre kapok spéci árut.

(#76712) MaxxDamage válasza Gawamatsu (#76705) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Sok mindent megint nem fogok venni (kb. semmit) és lehet csinálni sem, max. farmolni :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76713) Plata válasza MaxxDamage (#76712) üzenetére


Plata
félisten

A járgányok közül csak a Khanjali ami megéri szerintem.
Chernobog és ramp buggy ökörködésre kiváló még. :D

(#76714) ridiculous válasza HussarF (#76700) üzenetére


ridiculous
aktív tag

jéé a Lux :DDD
nálam mostanság egyik best sorozat :D

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#76715) HussarF válasza ridiculous (#76714) üzenetére

Jaja :DD
Én a Witcher miatt regisztráltam a Netflixre, de ottragadtam. Most kezdtem a 2. évadot :D
Sokszor vágnak be LA tájképeket és rengeteg mindent fel lehet ismerni a GTA-ból. De a Lux-ot, ahogy folyton mutogatták, mondom ez nagyon ismerős nekem. Megkerestem a városban és tényleg :DDD
In-game amúgy, ha jól láttam, a Pegasus cég épülete.

[ Szerkesztve ]

(#76716) MaxxDamage válasza Plata (#76713) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Khanjali az nekem kell , de Cherno sem rossz :D [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76717) the_mad válasza MaxxDamage (#76716) üzenetére


the_mad
aktív tag

Cherno nem rossz? Akkor sok jó járművel te sem találkozhattál.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76718) HussarF válasza the_mad (#76717) üzenetére

Rengeteg ilyen izgalmas jármű van, aminek a gyakorlati hasznossága végül nem igazolta a napi használatát, de színesítik, érdekesebbé teszik a játékot. A Chernobog ilyen (orosz nyelvben kevésbé járatosaknak: ez Fekete Istent jelent), de sok mást tudnék még említeni, pl. a Half-Track, vagy az AA trailer...
Bár ezekkel is lehet alkotni, ha van hozzá akarat.
Vannak viszont olyan járművek, melyek egész egyszerűen a játék balanszát borítják fel és szimplán sz.rabb lesz tőlük a játékélmény. Erre eklatáns példa mindkét Oppressor. Ha azok nem lennének a játékban, egy nagyságrendet ugrana a GTAO élvezet-faktora.

(#76719) MaxxDamage válasza the_mad (#76717) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kifejezetten jó!
A Khanjali-t nem tudom megvenni, mert "Own a Facility és Complete the Khanjali Setup mission" nincs meg :(

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76720) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Cherno megvéve, viszont fogalmam nincs hol találom(?)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76721) Gawamatsu válasza MaxxDamage (#76720) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

bunkerben

(#76722) HussarF válasza Gawamatsu (#76721) üzenetére

A Cherno-t??
Simán Pegasus-os, nem?

(#76723) the_mad válasza HussarF (#76718) üzenetére


the_mad
aktív tag

A Half Track és az AA utánfutó szerintem megéri az árát. A HT elég jó mission/heist gépezet, az AA trailer meg orbitál pusztítást tud csinálni a flak löveggel, főleg ha APC, vagy Insurgent húzza.
A Chernobog totál hasztalan. Egy ügyesebb helikopter pilóta simán darabokra szedi egy Savage-al, a vadászrepülőket meg sem említem. Nem tudom elképzelni hogyan is néz ki a vele való szórakozás. Kitalpalsz egy mezőn és várod, hogy valaki arra repüljön egy Dodo-val?

Az MK2 valóban genyó, nem kéne a játékba. Vagy legalább fegyvertelenül. A sima Oppressorral nem értem mi a gond. Nincs elhárítója, azonnal pusztul, ügyesség kell hozzá, stb. A Batmobil, vagy a Stromberg sokkal rosszabb ellenfélként.

(#76720) MaxxDamage
Facilitybe teszi....

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76724) MaxxDamage válasza Gawamatsu (#76721) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nincs Bunkerem. :N

HussarF: néztem, de ott nincs.

the_mad: nem vágom mi az.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76725) HussarF válasza the_mad (#76723) üzenetére

A Cherno-nak nagyon nagy a hatótávja, rohadt messziről befog a rakéta. Nem sokkal hasztalanabb, mint az előző kettő. AA trailer is berobban egy petárdától ráadásul ahogy csapódik össze vissza a vontató mögött, sokszor én öltem le vele magamat egy elhibázott lövéssel.

Lehet te nem voltál itt akkor, amikor a sima Oppressor bejött. Nem sokkal kevésbé genyó, mint az MKII és gyorsabb is tud lenni (talán). Stromberg-en kívül azt sem nagyon tudod mással counterezni, nagyon nagy kín. Nem olyan nagy a különbség a PvP gyakorlatában az MKII-vel szemben, hogy az nem marad fent az égben permanensen.

(#76726) Plata válasza MaxxDamage (#76716) üzenetére


Plata
félisten

Khanjali az tank,de autónak számít,nem tom mért,de ez van.
Mint personal vehicle lehet lekérni.Jah tuningolni is lehet,meg festeni,hülye dudát tenni rá,meg minden vackot mint egy kocsira.Az enyém is szarrá van tuningolva,meghallod ha jövök mert a dudáját messziről hallod.
Khanjali a facility garázsában dekkol,saját kis helye van.
Chernobog csak mókára jó.
Ugyanis ha bármi cucc van rajta amikor kinyitod a rakétasilót,azt elrepíti a büdös francba. :D
Mi ezzel szórakoztunk,ráugrattunk autóval kinyitotta a tulaj mi meg felrepültünk a büdös francba. :DDD
Felmentünk mi rá mindennel,busszal,kamionnal,autóval.
Volt hogy úgy mentünk rá busszal hogy az teli volt Ph-sokkal.Tömeges elhülyülés volt. :D
Khanjali nagy ágyúja is ilyen.Ha bármibe bele akad akkor elrepíti a picsába,vagy a tankot,vagy azt amibe bele akadt.Én azzal szoktam szórakozni hogy úgy közlekedek vele városban hogy beakasztom falba a csövét és repülök vagy 3 utcányit vele. :D
De ha valaki Mc eladáson gödörbe akad kukás autóval vagy postás kocsival akkor arra jó a Khanjalit,odamész vele beleakasztod a csövét és már ki is repül.
Mellesleg fullra tuningol Khanjalit-on nem sima ágyú van,hanem térsebzős nagy rail gun.

[ Szerkesztve ]

(#76727) the_mad válasza MaxxDamage (#76724) üzenetére


the_mad
aktív tag

A Chernobogot a Facility-be rakja, ahonnan a doomsday heistet is indítod. Dedikált helye van, máshová tudtommal nem lehet átpakolni.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76728) Gawamatsu válasza HussarF (#76722) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

a másik bunkerben, ahol az avenger is lakik ha van

(#76729) HussarF válasza Gawamatsu (#76728) üzenetére

Na azért ;]
Facility
De mi van akkor, ha asrác következetesen állítja, hogy nincs neki Facility-je és megvette a Cherno-t?

(#76730) Plata válasza HussarF (#76729) üzenetére


Plata
félisten

Nem Pegazus-os járgány?
Nekem nincs meg.
Asszem mindig Saabe hozta.
Úgy emlékszem neki van.

(#76731) the_mad válasza HussarF (#76725) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ha csak ha a végsebességeket nézzük, akkor igen, gyorsabb az Opressor. Normál használatban viszont az MK2 gyorsabb, hiszen az repül. Ha még hegy, vagy az Alamo Sea is keresztezi az utat, akkor még nagyobb az MK2 előnye. A sima opressorral nem könnyű támadni. Csak lendületből és tiszta célpontra, ha nem jön össze akkor nehézkes újra próbálás. Földön gurulva sem ajándék, mert rendszerint a földet lövi, hiába a homing. Elhárítók hiányában kvázi védtelen, mert elég ritkán lehet kimanőverezni a rakétákat. Én is használom, mert fun. No meg persze a longest jump és highest speed chellengeket zsebre lehet vele vágni.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76732) HussarF válasza the_mad (#76731) üzenetére

Akkor nem tudod használni :D
Sima homing-gal nem szeded le azt sem, a gyors követővel (mint amilyen a saját rakétája is) meg le lehet szedni az MKII-t is a flare ellenére is bármikor, mert lehet spammolni. Én sokat PvP-ztem még a sima Oppressor idejében is ellene, már az is tudta ugyanazt, mint az MKII

(#76733) the_mad válasza HussarF (#76729) üzenetére


the_mad
aktív tag

Elvileg nem létezik ilyen, mert Doomsday heist hostként le kell nyomni valamelyik küldit és onnantól megvásárolható csak. Ha tudsz DD heistet indítani, akkor meg van Facility-d is.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76734) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Dicsekvés level 100.
Mondom uuuu de rohadt jól néz ki a ma bekerült pódiumautó, de jó lenne jövő hétig megnyerni.
Első forgatás

:DD

(#76735) the_mad válasza HussarF (#76732) üzenetére


the_mad
aktív tag

Nem használom PVP-re, arra van más. Maximum akkor, ha éppen rajta ülve talál meg valaki. Mint ellenfél jellemeztem. Nem igazán okozott gondot a pusztítása. Ugyanaz mint a Deluxo. Démonizálták őket, pedig szerintem nem is olyan nehéz elbánni velük.
Valóban nem ér sokat a flare, de megemeli a túlélési esélyt.

Jah, és ez nagyon király lenne:
[link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76736) gabesz123 válasza the_mad (#76733) üzenetére


gabesz123
tag

Nem kell hozzá lenyomni a prep-et, az csak a trade price-hoz kell. Viszont abban lehet valami, hogy addig nem is kéne tudnia megvenni, amíg nincs facility. Mintha én az elején belefutottam volna ilyesmibe, bár az lehet az avenger volt.

(Mindenesetre azt előbb megvenni, mint magát a facility-t, vagy bunkert, netto hülyeség/kidobott cash, az egyik leghaszontalanabb jármű; persze, menőn néz ki a teljes katonai arzenál a facility-ben, amikor már sok-sok pénze van az embernek és nem tudja mire költeni. :) )

(#76737) MaxxDamage válasza Plata (#76726) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jó, de nem tudom megvenni, mert nincsenek kész amiket ír hozzá :(((

(#76727) the_mad:
Na mindjárt megnézem... de szerintem nekem olyanom nincs.
Akkor miért tudtam megvenni?
Warehouse-t írt asszem (vagy mit) vétel után (hogy ott elérhető) de néztem összes helyen, sehol nincs, nem találtam.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76738) MaxxDamage válasza the_mad (#76727) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"Facilities" nekem ilyenem nincs. :(
Maze Banknál lehet venni.
Akkor bukta a járgány / Cash is? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76739) ridiculous válasza HussarF (#76715) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Megkeresem majd game-be, én még nem repkedtem annyit hogy felfedezzem,
de itt az ideje :D
Engem nagyon leköt a sorozat, 3 évadot ledaráltam kb. 1,5-2 hét alatt.. az alvás kárára:DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#76740) Lorell71


Lorell71
tag

Sziasztok! Haver megvette a GTA-t beregisztrált a Social Clubon, elfogadta a kódot, de honnan lehet letölteni a játékot? Valaki csinálta mostanában?

(#76741) Plata válasza Lorell71 (#76740) üzenetére


Plata
félisten

Mondjuk Rockstar Games Launcher?
Social club honlapja?

(#76742) Barniby85 válasza Lorell71 (#76740) üzenetére


Barniby85
csendes tag

Rockstar Launcher-ből lehet letölteni.

Nem számít ki vagy, honnan jöttél, melyik Istenben hiszel. Ha motoros vagy, a testvérem vagy!

(#76743) Lorell71 válasza Barniby85 (#76742) üzenetére


Lorell71
tag

Azt tudtuk, de hogyan? csak megvételt ajánl fel

(#76744) MolGabi válasza Plata (#76478) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Sajnos igen, pontosan ezek történnek amiket Te is leírtál... és valóban, én sem értem, hogy milyen élvezeti értéke van annak, ha nálam jelentősen erősebb, fejlettebb karakterek elkezdenek állandóan lelőni, és pofátlanul fel is veszi a pénzt amit hátrahagyok a görcsbe rándult, nyeszlett kis kezdő karakterem mellett... :DDD
Így már érthető, hogy miért szórok rá valakire 3 tárnyi lőszert gépfegyverből, akkor sem hal meg, de ő egy csapásra kinyuvaszt.
Megpróbálkozom a passive mode-dal, hátha jobb lesz. Igazából csak pénzt szeretnék gyűjteni meg kicsit feljebb hozni a karaktert minden szinten, mert 2 éve vettem meg a játékot, de az online-nal csak pár hete kezdtem játszani, kb. heti 1-2 alkalommal, 1-2 órát. Leginkább hétvégén. Viszont alapvetőleg unalmasnak találom, ez változni fog? Néha bevesznek Heistekbe vagy más missziókba, azok nem rosszak. De pl a múltkor állandóan idiótáztak a hülye gyerekek, mert állandóan "Mission Failed" volt, állítólag miattam. Utána a fővezér miatt is volt, akkor meg már a játék volt a szar, ki is léptem a fenébe.
Nem tudom mi lehet az átlag életkor egy szimpla Public Session módban, de sokszor úgy érzem, mintha az átlag életkor nem lenne több 12 évnél...

Szerk.: elfelejtettem az eredeti írásban, a legutóbbi látogatásom alkalmával (17-én) valami Rockstar (hivatalosnak tűnő, de tuti nem az volt) nevű tagnak írkált mindenki, hogy adjon neki 1-2-3 milliót, meg modderkedjen már neki ezt azt... Csak néztem, hogy ez mi a sz@r?!

:R

[ Szerkesztve ]

(#76745) Lorell71


Lorell71
tag

Megoldódott, 1 újraindítás segített :)

(#76746) the_mad válasza MaxxDamage (#76738) üzenetére


the_mad
aktív tag

Sajnos esélyes. Azt csak ott engedi tárolni és csak a Facility workshopban tudod tuningerálni. Csak nem értem, mert a Khanjalit sem engedi megvenni, ezt írtam is. Akkor nem vágom, hogy miért engedte a Chernobogot.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#76747) Plata válasza MolGabi (#76744) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem próbálj meg Ph-sokra csatlakozni.
Ph-s sessionban jól el lehet lenni ha van.
Tegnap én is akartam heist prep-et tolni meg egyéb dologért fel menni,de végül nem jött össze ,túl fáradt voltam és kidőltem.Még a kávé sem segített. :D

(#76738) MaxxDamage
Az este terveztem hogy felmegyek csinálok képet a facilityről,meg a benne tárolt járgányokról.de végül nem jött össze.Ma ha tudok csinálok,vagy megnézem steamben még.

[ Szerkesztve ]

(#76748) Plata válasza MaxxDamage (#76738) üzenetére


Plata
félisten

Facility irtó nagy épület,van benne lakás,heist szoba meg irodák és a fene tudja mi még.
Heist szoba nem olyan mint ami a házakban van,ez egy nagy terem monitorokkal meg egyebekkel.Nagyon klassz hely.Föld alatt van.
Ez a bejárat kb.
[kép] [kép]
Garázsban ott a khanjali.
[kép]
Avenger és Stromberg.
[kép]
[kép]

(#76749) MaxxDamage válasza the_mad (#76746) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Írtam RSS-nek (ticket) és remélem rendezik. (cash return)

Plata: Tegnap mutatta más Ingame a Facility-t :K :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#76750) Gawamatsu válasza Plata (#76747) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Meg próbálj meg kicsiként nem kötekedni haeddig tetted.
Tegnap is békésen autózgatok mire egy buznyák leszed MK2-vel.
Aztán megint.
Revansért mentem és kapott is sokat, aztán ment passzívba a gyökér, mert nem szeretett meghalni, pedig ugye ő volt a kekec.

Különben van egy műkincses lopakodós heist-em végrehajtásra kész, fura, hogy senki sosem akar menni rá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.