Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Tibinho válasza nanorambo (#649) üzenetére


Tibinho
tag

köszi, de a többit tudtam :)

I'm Gotham's reckoning.

(#652) nanorambo válasza Tibinho (#651) üzenetére


nanorambo
őstag

Gondoltam, de akkor már írtam egy teljes listát, amit

LaciCRM

kiegészített.
Köszönet érte, lusta voltam utánanézni a többi főszereplő nevének :)

[ Szerkesztve ]

(#653) #81556480 válasza nanorambo (#652) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én tudtam fejből :DD
Szinte már fanatik szinten psp emulátorral nyomtam PC-n a stories részeket :Y

(#654) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Én csak a két Stories főszereplőjét nem ismertem, de talált a tippem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#655) hegti válasza negyven2 (#645) üzenetére


hegti
aktív tag

köszi, ha lesz időm, rákeresek,megcsinálom

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#656) hegti válasza nanorambo (#646) üzenetére


hegti
aktív tag

:C GTA V már a 10-ik rész/történet lesz?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#657) nanorambo


nanorambo
őstag

(#658) Johnny Cage válasza nanorambo (#657) üzenetére


Johnny Cage
addikt

na azt érjük meg, hogy ilyen grafikája lesz a játékoknak..

(habár nem tudom, hogy a látvány komplexitását meddig lehetne növelni anélkül, hogy elkezdene túlzottan keszekuszává és átláthatatlanná válni..)

(#659) Bjørgersson válasza Johnny Cage (#658) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem simán meg lehetne oldani még a mai játékoknál kisebb gépigénnyel is, csak akkor hogy húznának le ennyi pénzt a készítők a vásárlókról? :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#660) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Húú, azt hiszem hosszú évek után, most megint játékot fogok venni! :K (remélem még idén, de gondolom a jövő március reálisabb a PC-s változat megjelenésére!
Viszont remélem rendesen el fog futni a gépemen: AMD X4 955 (3.2GHZ), 4GB ddr3-as ram, és Ati 5770-es vga. Szerintetek? Van már hivatalos gépigény?
Ja, és remélem ismét lesz konditerem, és lesz benne olyan újítás, hogy a főhősre ejthetjük a súlyt! :D

Mentalita'

(#661) #81556480 válasza nincsisbéla (#660) üzenetére


#81556480
törölt tag

öö 5750-es kártyám volt, ami 5770 szinten volt. Hát a GTA IV nem komálta az árnyékokat. Ha azt kikapcsoltam akkor se volt teljesen folyamatos a játék, pedig volt alatta proci meg memó is. hasonló szintű nvidiával százszor simábban futott, még nagyobb felbontáson is.

Azt nem értem miért van mindenki úgy oda a konditermes részért. Mi a jó abban hogy vered a szpészt mint az állat. Kicsit olyan mint valami régi tetrisz játék :D

(#662) Johnny Cage válasza #81556480 (#661) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"hasonló szintű nvidiával százszor simábban futott, még nagyobb felbontáson is"

igen, ez így van. geforce-okkal, akárhogy állítod be, valamiért sokkal simábban fut.

[ Szerkesztve ]

(#663) nincsisbéla válasza #81556480 (#661) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Tudom... Remélem az V már rendesen lesz optimalizálva, és futni fog simán!

Nem tudom, én szerettem. Van, hogy haverral kondizunk közösen, és szoktuk is mondogatni: Nyomd a szpészt! :D

Mentalita'

(#664) negyven2 válasza nincsisbéla (#663) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem nem lesz itt gond az optimalizálással. GTA IV után jött a RDR az már sokkal jobban futott (konzolokon) majd ua. az enginel jött a Max Payne 3. ami már PC is remekül ment. (igen tudom hogy más a terület de GTA-ban se az egész várost modellezi le egyben hanem mindig csak egy bizonyos szinten belül (és azon belül a forgalmat. Ráadásul azóta eltelt közel 4 év is. És szvsz itt külön csapat dolgozik a PC porton mint a MP3-nál. Nem hinném, hogy még egyszer beleesnének ugyan abba a hibába.

Plusz mivel valószínűleg a jelenlegi konzolokra jön jobban fog futni mint 4 éve a GTA IV

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#665) nincsisbéla válasza negyven2 (#664) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Reméljük a legjobbakat! :K

Amúgy nem olvastam utána, ezért itt kérdezem: Egyszerre jön majd ki pc-re, és konzolra, vagy előbb konzol, és jövő tavasszal pc? :) (a lustaság... :DDD )

Mentalita'

(#666) Bjørgersson válasza nincsisbéla (#665) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt még nem lehet tudni, remélhetőleg nem kell hónapokat várnunk, hogy mi is játszhassunk vele. Az előző kérdésedhez még annyit fűznék hozzá, hogy szerintem a processzor is eléggé határeset. Az előző rész hogy futott rajta?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#667) nincsisbéla válasza Bjørgersson (#666) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Patch után tökéletesen ment 1440*900-ban!
Szerintem a vga-mal lesz probléma, a 955-ös (vagy 950, franc emlékszik már, azt tudom hogy 3.2 az alapórajel) BE AMD csak elviszi (max húzok rajta egy kicsit, mondjuk 3.6GHZ-ig, azzal még bírja az alaphűtés, és feszt is csak minimálisan kell emelnem! :K )

Mentalita'

(#668) #81556480 válasza nincsisbéla (#667) üzenetére


#81556480
törölt tag

Véleményem szerint elégnek kéne lennie.
Én inkább VGA terén néznék mást!

Azóta nem szeretem az atit mióta rájöttem hogy roksztárék nem arra optimalizálnak, :DD

(#669) Johnny Cage válasza negyven2 (#664) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"És szvsz itt külön csapat dolgozik a PC porton mint a MP3-nál"

pont ez volt a baj a IV-el is. hogy a Rockstar Toronto portolta, nem az eredeti fejlesztők

(#670) Bjørgersson válasza nincsisbéla (#667) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendben van, hiszek neked. :D Egyedül azért voltam ilyen szkeptikus, mert nem volt még AMD procim, aztán mindenhol azt hallom, hogy az Intel így meg úgy helyben hagyja őket. Egyébként már 2-3 ezerért olyan hűtőt tudnál rá venni, hogy csak néznéd, megy-e egyáltalán a gép. :D

(#668) LaciCRM: Hátha addigra még a GTX680 ára is lemegy 30k-ra. :DDD Mármint remélem nem a játékra kell majd annyit várni, hanem olyan gyorsan csökkennek az árak. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#671) #81556480 válasza Johnny Cage (#669) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nem félek, mivel szerintem az MP3 is simábban futott szebb grafikával ugyan azon a gépen, mint a IV, tehát már fejlődtek. JA és tartom annyira neves cégnek hogy az optimalizálatlansági"botrány" miatt már csak azért is olyat fognak alkotni ami odab*sz.
Optimalizálatlanságról pedig itt egy érdekes hsz, amit én is így gonhdolok.

[link]

kovy29:

2008ban mennyi volt egy GTX 460? Ami ugy kb jó egy IV -hez.

Én 2011ben kezdtem el GTA IV-ezni akkor 30körül vettem a 460-ast.
Na de akkoriban ( 2008) nem kockultam mert csóró voltam.
Ja azért a V -nél nem várom meg az míg a játék is és az alá való hardverek is ócsóak lesznek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#672) negyven2 válasza Johnny Cage (#669) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor pontosabban fogalmazok: külön csapat dolgozik egyszerre (párhuzamosan) a konzolra és a PC-re való portoláson (én portolás alatt a fejlesztést értetem).

(#671) LaciCRM 2008-ban még 8800 Ultra volt a csúcs meg Core2Dou (E6600 és társai). Akkoriban még híre hamva se volt még a GTX 460-nak.

Ja és rup1u5 hozászolása is már több mint 3 éves, és az akkori állapotokat írja le.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#673) Bjørgersson válasza #81556480 (#671) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor még semennyi, a IV után másfél évvel lehetett hozzájutni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#674) #81556480 válasza negyven2 (#672) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na de attól hogy 3 éves attól mi is változott? ja hogy van hozzá patch és valamivel jobb lett :D

a GTX-et nem tudtam, csak úgy mondtam, remélem értitek a lényeget!

(#675) nincsisbéla válasza Bjørgersson (#670) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Oké, de nem akarok a gépre költeni! :D 2,5éve megvan (vagy 3,5? nem tudom már :D ), és azóta néha kitakarítottam, és ennyi.... Én már csak ilyen vagyok> megveszem, használom, majd idővel veszek egy újat.(kivéve kocsival, mert azzal törődni szoktam)

Mentalita'

(#676) Bjørgersson válasza #81556480 (#674) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én nem értem. :F

;]

(#672) figure85: Nem értem ezzel mit akarsz mondani. Az akkori helyzetet írja le, vagyis azóta csak javult a helyzet. :F

(#675) nincsisbéla: Tessék a géppel is törődni, ha sokáig akarod még használni! :P

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#677) negyven2 válasza #81556480 (#674) üzenetére


negyven2
veterán

Nem attól, hogy az enginen azóta fejlesztetek rajta minimum 4-évet. A hardverek is elégé fejlődtek azóta. Mint írtam, azért a GTA-ban RAGE engine se olyan, hogy az egész várost egyszerre fogja neked valós időben szimulálni. a GTA IV-ben se tette ezt. A IV-nek egyértelműen rossz volt a portolása. Sajnos nem tudjuk meg soha, de valószínű, hogy egy esetleges PC-s RDR sokkalta jobban futott volna ugyan azon a PC-n mint a GTA IV/EFLC.

(#676) kovy29 pont ezt írtam én is (lehet, hogy nem fejtetem ki eléggé), hogy azóta minden bizonnyal javult a helyzet.

(#675) nincsisbéla a PC sajnos már csak ilyen, ha ki akarod élvezni akkor költeni kel rá. Vagy vegyél egy konzolt azt 6-10 évig is jó. A következő generációra én mindenképp beruházok.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#678) nincsisbéla válasza Bjørgersson (#676) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Jó-jó, de minek? Az elmúlt 1 évben szerintem kb 2-3 órát játszottam gépen, azt is fifával, és szerintem a GTA V-ig nem is fogok (bár, lehet befigyel majd egy kis SA), tehát nem nagyon látom értelmét. Szóval remélem futni fog az V is, mert ha nem akkor nem tudom mi lesz, fájna a szívem pénzt költeni ilyesmire!

Ubuntu+ez a gép, netezésre, HD filmek nézésére tökéletes! :)

figure85: igen, de én világéletemben PC-s voltam, már "csakazértsem" akarok konzolt venni. De, lehet mégis veszek majd a következő generációból egyet... Azok mikorra várhatóak? Lassan ideje lenne! :K

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#679) Bjørgersson válasza negyven2 (#677) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor én értettem félre, azt hittem az ellenkezőjét akarod vele mondani. :R

(#678) nincsisbéla: Nem tudom, valószínűleg ez csak az én megszállottságom, hogy úgy vigyázok rá, mint a szemem fényére. :B

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#680) #81556480 válasza Bjørgersson (#676) üzenetére


#81556480
törölt tag

Aztat akartam sugallni, hogy ha megjelenik a gém és várok 3 évet mint a IV nél akkor már elérhető áron lesz olyan hardver amivel szépen elfut majd no :DDD

(#681) cNpowa


cNpowa
tag

Üdv! Lesz összehasonlítható képek a GTA V-ben lévő valós helyszínekről. Tesómék voltak Los Angelesben és csináltak egy-két képet :D Szóval ha több képet közöl az R* a híresebb helyekről csinálok ilyen összeállítást. :K

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#682) Lavidaloka válasza Piloss (#43) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Sajnos időközben kiderült, hogy ez nem igaz, lásd a friss hírben.... ;]

Ughh fordiva volt időrendben a topic...sorry :W

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#683) csaabz


csaabz
őstag

Van már valami info a megjelenés idejéről?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#684) hegti válasza csaabz (#683) üzenetére


hegti
aktív tag

hivatalosan semmi,de sokan 2013 tavaszra tippelnek

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#685) nincsisbéla válasza hegti (#684) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Igen, de még az is megeshet, hogy idén kijön! (de jó lenne!) ;)

Mentalita'

(#686) Bjørgersson válasza nincsisbéla (#685) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az eddigi infók alapján sajnos nem túl valószínű. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#687) nincsisbéla válasza Bjørgersson (#686) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Igen, és sajnos annak a valószínűsége is megnőtt, hogy jövő nyáron jön ki... :(

Mentalita'

(#688) Bjørgersson válasza nincsisbéla (#687) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha már eddig kibírtuk.. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#689) nincsisbéla válasza Bjørgersson (#688) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

De már nem bírjuk sokáig! :N :DDD

Mentalita'

(#690) ViiiiktorOC válasza nincsisbéla (#689) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Hát nem!
Egy dátum és egy 2 perces video jöhetne lassan! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#691) Carvus válasza ViiiiktorOC (#690) üzenetére


Carvus
senior tag

no meg a játék is gőzerőkkel... :U :R

(#692) CJ3


CJ3
senior tag

Nekem mind1 mikor jön ki, csak végre egy részletes játék jöjjön ki mint a
San Andreas volt anno:) És jól legyen Optimalizálva........

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#693) disco-fan


disco-fan
csendes tag

alig várom már hogy ki jöjjön és végre játsszak vele :U

(#694) nincsisbéla válasza disco-fan (#693) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Nem vagy egyedül... :D

Mentalita'

(#695) negyven2 válasza disco-fan (#693) üzenetére


negyven2
veterán

Én már inkább a GTA VI-ra várok. ;]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#696) nincsisbéla válasza negyven2 (#695) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Arra várhatsz egy ideig! :P

Mentalita'

(#697) disco-fan válasza negyven2 (#695) üzenetére


disco-fan
csendes tag

az nem most lesz :D

(#698) ViiiiktorOC válasza negyven2 (#695) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Talán következő Olimpia! :D :U

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#699) Tibinho


Tibinho
tag

mindenki nagyon várja már :) én a GTA X-t várom már :(((

I'm Gotham's reckoning.

(#700) CJ3 válasza Tibinho (#699) üzenetére


CJ3
senior tag

Én meg a világvégét várom már :DDD

Crypto

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.