Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Tibinho válasza CJ3 (#700) üzenetére


Tibinho
tag

Lehet az előbb lesz mint az új GTA :DD

I'm Gotham's reckoning.

(#702) nincsisbéla válasza CJ3 (#700) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Azt aztán várhatod! :D

Mentalita'

(#703) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Hát ha olyan lesz mint a Max Payne 3 akkor én annyira már nem is várom..... ;]

ホンダシビッククーペ

(#704) Bjørgersson válasza Lavidaloka (#703) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért lenne olyan mint a Max Payne 3? A kiadón kívül a kettőnek semmiköze egymáshoz. A Max Payne egy lineáris lövölde, a GTA pedig egy kibszott nagy sandbox játék, ahol oda mész és azt csinálsz amit akarsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#705) Lavidaloka válasza Bjørgersson (#704) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Valahol olvastam hogy a grafikus motorja ugyan az lesz mint a Max Payne 3-nak.De remélem hogy legalább annyira szabad lesz a játék stílusa mint a GTA4-nek.

Max Payne 3 olyan mintha egy animációs filmben lennék főszereplő és néha megkérne a rendező hogy akkor játszuk le ezt meg ezt a jelenetet.... :W
A legújabb játékok sajna ..szinte mind ugyan ebben a stilusban játszhatóak.

ホンダシビッククーペ

(#706) #81556480 válasza Lavidaloka (#705) üzenetére


#81556480
törölt tag

R.A.G.E
Rockstar
Advanced
Game
Engine

Hajtott ez már GTA IV-et, autós játékot : midnight Club Los angeles.

ééés: ping - pong játékot is :C

Folyamatosan fejlődik úgyhogy én bízok benne hogy ütős lesz.

(#707) Bjørgersson válasza Lavidaloka (#705) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennek ellenére még mindig nem sok köze van egymáshoz a kettőnek. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#708) cNpowa válasza Bjørgersson (#707) üzenetére


cNpowa
tag

lekakilom hogy mi fogja hajtani csak jöjjön egy mocskos trailer WIP jelenetekkel :R

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#709) Bjørgersson válasza cNpowa (#708) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te inkább multizni gyere a többiekkel együtt! :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#710) hegti


hegti
aktív tag

ezt láttátok-e már? [link]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#711) CJ3 válasza Bjørgersson (#709) üzenetére


CJ3
senior tag

Szerintem meg a GTA 4 lett nem kicsit elrontva:D
Mert hiába nagy meg szabad, egy rakás dolog hiányzik belőle, mint ami a San Andreas-ba volt....Tuning, Shop-pok, Vidék stb....

De most úgy néz ki egy részletes ütős játék elé nézünk :R

Crypto

(#712) nincsisbéla válasza hegti (#710) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Hmm, érdekes, bár szerintem egy kicsit hatásvadász... :)

Mentalita'

(#713) szabod válasza CJ3 (#711) üzenetére


szabod
senior tag

Ha azokat a dolgokat már a GTA IV-gyel elsütik, akkor mi újdonság maradt volna az V-re?
Elég volt ott az új grafikai és fizikai motor is :)
Mellesleg lett egy csomó újdonság is, interaktív mobil, internet, létra mászás stb.

(#714) Johnny Cage válasza nincsisbéla (#712) üzenetére


Johnny Cage
addikt

mi ebben a hatásvadász? inkább tök jól érzékelteti, hogy (ha lehet hinni a trailer-ben látottaknak) 1.) végre van kontraszt, ez volt szerintem az egyik legfurcsább a GTA IV látványvilágában, eszméletlen kontraszttalan és fakó volt a kép 2.) végre van a terepnek/tárgyaknak/környezetnek mélységérzete. valahogy ez is hiányzott a IV-ből (talán az SSAO hiánya miatt), összességében minden olyan nagyon puritánnak tűnt. a fizika miatt látványos volt, de a grafikáját nagyon utáltam..

[ Szerkesztve ]

(#715) F34R válasza CJ3 (#711) üzenetére


F34R
nagyúr

Es szerinted mikor lesz meg egy olyan jatek ami annyira interaktiv mint a SA ?
Nekem kicsit olyan erzesem van mintha a V csak rancfelvarras lenne par extra feature-l. Ettol fuggetlenul kivancsi vagyok mit dob be a Watch Dogs elott.

[ Szerkesztve ]

(#716) ViiiiktorOC válasza F34R (#715) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

1:25 másodperces videó és 11 db képünk van idáig. Annyit tudunk hogy legnagyobb open world lesz. Ne mondj ilyeneket. :) De hát persze, én se örülnék "csak" egy ráncfelvarrásnak. :)
Dogs-re meg mindenki odafigyel, hogy most jött ki. :D

+(#710) hegti: Itt van egy SA-s amit már egyszer mutattam, azért jó lesz ez! :) [link]

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#717) F34R válasza ViiiiktorOC (#716) üzenetére


F34R
nagyúr

Nana nem osszeverendo a Sleeping Dogs-al , ami mellesleg nekem nem jott be.

(#718) gryphus


gryphus
csendes tag

Nem lehetne valahogy gyorsítani a megjelenést?? :))

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#719) nincsisbéla válasza gryphus (#718) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Dehogynem! Időgép! ;) :D

Mentalita'

(#720) Bjørgersson válasza nincsisbéla (#719) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na igen, nekem is ez jutott eszembe. Mint a South Parkban Cartmen, amikor nem bírta kivárni az új Nindento Wii-t és lefagyasztotta (?) magát egészen a jövőig. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#721) nincsisbéla válasza Bjørgersson (#720) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Nekem a lefagyasztásról az SW jut eszembe, de az SP-t is szeretem, viszobt ezt a részt nem láttam szerintem. Melyik évad/melyik rész? :)

Mentalita'

(#722) Bjørgersson válasza nincsisbéla (#721) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom, nem vagyok valami nagy South Park fan. Anno néztem éjszakánként TV-ben és ez a rész megmaradt. Ha jól emlékszem, amikor meg felkelt a jövőben, nem tudott vele játszani, mert már nem használták azt a fali aljzatot, mint ami a Wii-hez kellett volna. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#723) #81556480 válasza Bjørgersson (#720) üzenetére


#81556480
törölt tag

kiül a jéghegyre, és túl későn olvasszák ki :DDD :DDD

(#724) csaabz


csaabz
őstag

Merjek mostanában Ati videókártyát venni? Mert a gta 4. részében kritikán aluli teljesítményt nyújtottak. Vajon az 5. rész optimalizáltabb lesz? Azaz jobban fog futni Ati-n?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#725) #81556480 válasza csaabz (#724) üzenetére


#81556480
törölt tag

HÁTTT én gta iv miatt váltottam nvidiára. De maradok is annál, és akkor nem érhet baj :D

De amugy szerinted erre a kérdésre egy fél perces trailerből meg lehet adni a bálaszt? :DDD

MINdenesetre jobb lesz a helyzet mert már a MP3 is jobban siklott atin.

(#726) F34R válasza csaabz (#724) üzenetére


F34R
nagyúr

nem tudom mennyira igenyelte a Physx-et , de valoszinu hogy azert futott rosszabb minosegben. mostanaban szerintem ne vegyel meg amugy sem olcsok a GTA V meg varat magara egy darabig. mindenesetre egy 560Ti ajanlott hozza.

(#727) negyven2 válasza F34R (#726) üzenetére


negyven2
veterán

Semennyire sem igényelte a Physx-et. Nem is támogatta. R.A.G.E. engine (és a vele készülő játékok) mindig is a Euphoria, és a Bullet Physics Library-t használta. De főleg az Euphoria-ra épült a fizika (ez volt pl. a Star Wars: The Force Unleashed I./II. -ben is)

[ Szerkesztve ]

(#728) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Mennyire lehet reális a zavvi infója? November 25öt írnak megjelenésnek.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#729) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#728) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez esetben semennyire. Szinte még semmit nem tudni a játékról, idén már nem fog megjelenni. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#730) gryphus válasza JoolsNOS (#728) üzenetére


gryphus
csendes tag

Hol olvastad a novemberi megjelenést?

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#731) Johnny Cage válasza gryphus (#730) üzenetére


Johnny Cage
addikt

(#732) cNpowa válasza Johnny Cage (#731) üzenetére


cNpowa
tag

hm.. nem hiszem bár mindegyik platformra ezt írják

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#733) Bjørgersson válasza cNpowa (#732) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom még tavaly októberben felrakták az oldalra az előrendelés miatt, aztán azóta sem foglalkozott vele senki.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#734) cNpowa válasza Bjørgersson (#733) üzenetére


cNpowa
tag

lehet :DD

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#735) JoolsNOS válasza Bjørgersson (#733) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Pedig én már előrendeltem. Abban bízok, hogy nagyon tudnak titkolózni rockstaréknál, és azért nincs sok videó és egyéb kint. Pl ott a colonial marine. Ott ez nem mondható el, gyakorlatilag videón az egész játék és 2013 márciust írnak.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#736) CJ3 válasza JoolsNOS (#735) üzenetére


CJ3
senior tag

Mennyi lesz így előrendelve?
Erre én is beruházok szerintem, én is nagy GTA fan vagyok ;]

Crypto

(#737) JoolsNOS válasza CJ3 (#736) üzenetére


JoolsNOS
veterán

29,95 font. Abban is fizettem, tehát nem érint az árfolyam. De azt írták, ha esetleg közben olcsóbb lenne akkor annyiért adják.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#738) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

"A nyáron megjelent pár játékképet leszámítva a Grand Theft Auto V háza táján eléggé nagy csönd honol, pedig a kiadó szerint nagy erővel megy a fejlesztés.

A Rockstar korábbi közleménye szerint azért rendeltek el szinte teljes hírzárlatot, mert meg akarnak bizonyosodni arról, hogy a kitalált játékmenet-elemek megvalósíthatóak, ugyanis nem szeretnének csalódást okozni azzal, hogy egy bejelentett lehetőséget később kivesznek. A srácok tehát csak szépen lassan csöpögtetik az információkat, miközben a színfalak mögött lázasan folyik a munka.

A kiadó vezérigazgatója, Strauss Zelnick szerint szépen halad a játék, ám a megjelenési dátumról továbbra sincs szó. A játék várhatóan 2013-ban már meg fog jelenni, már csak azért is, hiszen a Take-Two 107 millió dolláros veszteséggel zárta az elmúlt gazdasági negyedévét. Ezt azzal magyarázzák, hogy a jobb minőség érdekében számos nagyobb játékukat elhalasztották, mert így hosszú távon maximalizálni tudják a bevételüket."

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#739) CJ3


CJ3
senior tag

A GTA-t azért sokan meg fogják venni szerintem.....nekem ez az a játék ami megéri az árát..Neten 11900Ft ért láttam előrendelésben.......
Bementem ma itt nálunk az 576-ba de nem tudtak még árat mondani, csak azt hogy elő rendelhető, meg hogy 2013-ban fog megjelenni :(((

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#740) dreamscape


dreamscape
csendes tag

Ha már a megjelenésről van szó: azt lehet tudni, hogy egyidőben jelenik meg minden platformra a játék, vagy PC-nél a szokásos egy év késéssel kell számolni?

[ Szerkesztve ]

(#741) nanorambo


nanorambo
őstag

Nyöghetnének valamit, de szerintem ők sem tudják még pontosan, hogy mikor jelenik meg :)

(#742) Tibinho válasza nanorambo (#741) üzenetére


Tibinho
tag

Szerintem még simán várhatunk egy évet...

I'm Gotham's reckoning.

(#743) CJ3 válasza dreamscape (#740) üzenetére


CJ3
senior tag

Lehet nálad lesz az igazság:) XBOX 360/PS3 2012 november....PC re meg majd 2013 március:) volt már ilyen főleg a Rockstar Games-nél:)

Crypto

(#744) Bjørgersson válasza CJ3 (#743) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Esélytelen, hogy két hónap múlva megjelenjen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#745) CJ3 válasza Bjørgersson (#744) üzenetére


CJ3
senior tag

Én már csak azt nem tudom hogy addig gépet tuningoljak, vagy vegyek egy Xbox 360-at:D
És ezáltal mire rendeljem elő:)

Crypto

(#746) Bjørgersson válasza CJ3 (#745) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt nagyon ne tőlem kérdezd, mert elvakult PC fanboy vagyok. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#747) CJ3 válasza Bjørgersson (#746) üzenetére


CJ3
senior tag

Ez csak leírt gondolat volt:) vedd annak ;]

De egyébként egy évben hány Xbox árát költöd rá a gépedre?:D

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#748) JoolsNOS válasza CJ3 (#745) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem 1 hónap xbox elég volt arra, hogy rájöjjek mennyivel gyengébb. Gta4 botrányos. Nincsenek rendes árnyékok (este pedig az adja meg a grafika hangulatát) és gyakorlatilag szaggat az egész. Crysis2 is szar. Utána adtam el ebayen az összes játékomat amit addig vettem. Egyedül az exluzív címeket tartottam meg. De amióta megvan gép, nem kapcsoltam be.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#749) Bjørgersson válasza CJ3 (#747) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tavaly másfél, idén eddig kettő. Nagyjából. A tavalyi "kényszerből" volt, mert meghalt az előző alaplapom és inkább akkor már az újabbat vettem mindenből. :B

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#750) Tibinho válasza JoolsNOS (#748) üzenetére


Tibinho
tag

Amúgy Xboxon tényleg mintha szaggatna... azt hittem csak én képzelődöm de akkor ezek szerint nem :(((

I'm Gotham's reckoning.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.