Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

"A poszteren csak az Xbox 360 és a PS3 logója látható, így elképzelhető, hogy Wii U-ra el sem készül a játék."

Mert a Wii U aztán qrva fontos, meg biztos rohadt jó játékélmény lenne rajta..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#852) Jakesz válasza cNpowa (#850) üzenetére


Jakesz
őstag

Én is, de ez az artwork valami félelmetesen hihető.

kovy29:
Ezen én is felhúztam a szemöldökömet. Kissé provokatív kijelentés...

(#853) bpx válasza Jakesz (#852) üzenetére


bpx
őstag

provokatív, ugyan már...

(#854) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Nemtudom, De szerintem Fake. :(

Össze vissza van rajta a kutyás kép, és nem is egyforma magasak a képek.
Furcsa. Jó lenne ma is kapni egy képet! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#855) Tibinho válasza ViiiiktorOC (#854) üzenetére


Tibinho
tag

szerintem nem fake

I'm Gotham's reckoning.

(#856) szabod válasza Jakesz (#847) üzenetére


szabod
senior tag

Biztos én vagyok bamba, de ezen a poszteren hol van az, hogy 2013. tavasza?

(#857) Jakesz válasza szabod (#856) üzenetére


Jakesz
őstag

Ezen jobban meglátod.

(#858) szabod válasza Jakesz (#857) üzenetére


szabod
senior tag

köszi, így már világos :)

(#859) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Elkezdtem gta infókért vadászni és ebbe futottam. Persze ez "csak" az új cryengine, de el tudnám viselni a gtaban is.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#860) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#859) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem bárki el tudná viselni, aztán meg menne a sírás, hogy szarul lett optimalizálva, mert kevés alá a két mag.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#861) Jakesz válasza Bjørgersson (#860) üzenetére


Jakesz
őstag

A 2 mag szerintem már mindenhogyan kevés lesz a GTA V-höz.

(#862) Bjørgersson válasza Jakesz (#861) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én ezzel tisztában is vagyok, a többiekre gondolok, akik már a GTA IV miatt is sírnak, hogy fúúú milyen szarul optimalizálták, meg mekkora egy fosrakás az egész. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#863) Jakesz válasza Bjørgersson (#862) üzenetére


Jakesz
őstag

A portolás miatt már nem kell aggódnunk 2 okból kifolyólag is:
- A GTA IV PC-s portért felelős Rockstar Toronto megszűnt
- Az új PC-s csapat bizonyított a Max Payne 3-mal

Csak ne késsen féléveket :O

(#864) Bjørgersson válasza Jakesz (#863) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért a Max Payne 3 meg megint egy másik kategória, az egy lineáris TPS, ahol kb. negyedannyi dolgot kell számolnia a CPU-nak, nem úgy mint egy sandbox játékban. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#865) gyuromoj


gyuromoj
veterán

GTA V tavasszal :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#866) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Újabb artworkök, megerősített megjelenési dátum?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#867) szabod válasza Bjørgersson (#866) üzenetére


szabod
senior tag

ez talán arra ad reményt, hogy egyidőben lesz PC-es verzió is, vagy talán kicsi csúszással mint a MP3 esetén

(#868) Jakesz válasza szabod (#867) üzenetére


Jakesz
őstag

Ezt mi alapján feltételezed?
Mindenesetre: ÁMEN

(#869) szabod válasza Jakesz (#868) üzenetére


szabod
senior tag

Az előzőnél X-box360 és PS3 is rá volt írva a plakátra, itt már csak PS3. Ennyiből, semmi másból, mert ezek alapján olyan is lehet, hogy mindhárom platform együtt szerepel majd. De ez csak spekuláció, úgyis meg kell várni a R*-t, hogy biztosak legyünk.

(#870) ViiiiktorOC válasza Bjørgersson (#866) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Kíváncsi leszek én erre! :)
Főleg a Quad és a rendőrnéni!!!!!!!!!! :DDD :R
Főleg remélem a játékban is megjelenik!
Nem úgy mint a GTA 4-ben Lola. :)

(#871) cNpowa
+1, de remélem kapunk 8.-a elött egy trailert vagy minden nap artworköt! :)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#871) cNpowa válasza szabod (#869) üzenetére


cNpowa
tag

Így van, addig ameddig az R* nem teszi ki a honlapjára addig nálam kamu dolgok ezek. :K

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#872) cNpowa válasza szabod (#869) üzenetére


cNpowa
tag

kétszer küldi el :D

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#873) cNpowa válasza cNpowa (#871) üzenetére


cNpowa
tag

Tessék!

HOL A PC? :W
Ahogy olvasom a commenteket mindenki ideges a PC miatt...

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#874) Sonja


Sonja
veterán

Take2 hivatalos bejelentési oldala.

Bizony ez csak PS3 és Xbox 360-ra jön (egyelőre?!). :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#875) cNpowa válasza Sonja (#874) üzenetére


cNpowa
tag

Miért mindig a konzolosok seggét kell nyalni...

(#876) kovy29: Mert vicc az egész...
(#877) Jaka:Csak azért van benne pénz, mert PC-re később adnak ki gémeket és a megjelenés előtt a leleményes ember letölti az nCore-ról.

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#876) Bjørgersson válasza cNpowa (#875) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért nem lehetett ennyi idő alatt megszokni?
Miért kell rajta mindig meglepődni?

;]

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#877) Jakesz válasza cNpowa (#875) üzenetére


Jakesz
őstag

Mert azokban van a pénz :O :O

(#878) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

November 5.én infók jönnek! :)
Xbox és PS miatt nem vagyok mérges. Ezt már megszoktuk. Inkább a konkrét híreknek hogy kapunk 1 év után! :) Ez számít! :) Tavaszi szülinapra meg meglepem magam egy PS3-mal! :) :U

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#879) Tibinho


Tibinho
tag


apple logó helyett gyümölcsös tál :D asd, ill nem értem miért lepődnek meg páran, várható volt hogy PC később jön... attól félek konzolra ritka szar lesz IV xboxon se az igazi ez milyen lesz kíváncsi leszek

I'm Gotham's reckoning.

(#880) ViiiiktorOC válasza Tibinho (#879) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

I F r u i t :DDD

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#881) Jakesz


Jakesz
őstag

Rockstaros tag bekeményített a fórumon:

"Hey guys, glad to see so much enthusiasm about the release announcement. For those asking about the PC platform, we're currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and don't have any details to share about a PC version at this time. Anyone that continues to spam the comments section will have their commenting privileges suspended."

(#882) JoolsNOS válasza Jakesz (#881) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Majd visszavonom az előrendelésemet (meg rajtam kívül párszáz-vagy ezer ember) aztán keménykedhetnek.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#883) keIdor válasza JoolsNOS (#882) üzenetére


keIdor
titán

Nagyon erdekelheti oket az a 10% kieses, ami PC-bol befolyik, de lehet sokat mondtam.
Vegyetek konzolt...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#884) Bjørgersson válasza keIdor (#883) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kifizeted nekem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#885) JoolsNOS válasza keIdor (#883) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Van xboxom. 1 hónap se kellett rá, hogy beigazolódjon feltételezésem: sokkal szarabb mint a pc. Főleg gta 4. Pc-s szemmel gyakorlatilag szaggat, főleg a multi. Grafika kb a pc-s low-med. Crysis2, grafika szarabb. Amiket összevásároltam játékokat egy pakkban adtam is el. Úgyhogy meghagytam 3 exluzív címet, de azokkal se játszottam, mióta újból pc van. A box menne a háztól, ha nem közös vétel lett volna. Amúgy hidd el 10% nem kevés.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#886) Jakesz válasza JoolsNOS (#885) üzenetére


Jakesz
őstag

Én is így voltam vele, annyi különbséggel, hogy én eladtam az egész konzolt a 'csába. Az, hogy sűrűn van FPS drop, az még hagyján, de hogy magát az egész játékot, hogy lehet kontrollerrel élvezni, az rejtély. Próbáltam vele, szóval tudom miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#887) Bjørgersson válasza Jakesz (#886) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A sandbox játékokat még lehet is, sőt azok szerintem csak kontrollerrel jók, de a GTA pont nem tartozik közéjük.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#888) Jakesz válasza Bjørgersson (#887) üzenetére


Jakesz
őstag

A GTA IV-en kívül még a Just Cause 2-t próbáltam konzolon, ugyanúgy esélytelen volt. A lassú, pontatlan forgás miatt élvezhetetlen szerintem mind az akció, mind a felfedezés.

(#889) CJ3 válasza Jakesz (#888) üzenetére


CJ3
senior tag

Nekem mikor boxom volt, nem azt figyeltem hogy hol van élsimítás vagy hol nincs:D jó nem volt szép annyira.
Csak ne szaggasson.......Bár én DVI-kábellel toltam az szép volt jobb mint a HDMI......Olyan grafika úgy sem lesz mint Pc-n.....majd azt kellene megcsinálni hogy a Pc-t átvezetni HDMI-n a Led tv-re azért úgy lehet élvezni a játékot:) csak a billentyűzetet, egeret hogy oldom meg :F de majd egyszer átpakolok mindent:)

Crypto

(#890) JoolsNOS válasza Jakesz (#886) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én hamar megszoktam a kontrollert. Egyedül fps alatt volt élvezhetetlen.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#891) Jakesz válasza JoolsNOS (#890) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem meg minden egyes játékban, ahol szükség volt célzásra.

(#892) keIdor válasza JoolsNOS (#885) üzenetére


keIdor
titán

Csak olcsobb is, mint a PC, ezt nem szabad elfelejteni, valamint PC-n is 3-4 evig tartott, mire a hardver es a szoftver lehetove tette az elvezheto GTA 4 futtatasat. Nagyon sokaig az is szaggatott rendesen hardvertol fuggetlenul, bugos is volt...

Jaka: En pont a bill+egerrel vagyok igy. FPS jobb vele, de TPS vagy autos az jobb controllerrel, ha PC ele ulok ott is controller van sokat a kezemben.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#893) Jakesz válasza keIdor (#892) üzenetére


Jakesz
őstag

Erről a Rockstar Toronto PC-hez való hozzá nem értése tehet, és nem az a grafikai hűha. A konzolos verzióknál viszont jogos volt a sűrű FPS drop, mivel azok a hardverek már kevesek egy GTA IV stabil futtatásához.
Nálam egy TPS-nél ugyanúgy használhatatlan a kontroller, akár egy FPS-nél. Precíz és gyors célzást a TPS-ek is igényelnek, ehhez pedig az analóg kar birizgálása kevés számomra.

(#894) cNpowa válasza Jakesz (#893) üzenetére


cNpowa
tag

"A konzolos verzióknál viszont jogos volt a sűrű FPS drop, mivel azok a hardverek már kevesek egy GTA IV stabil futtatásához." Akkor majd GTA V-höz jólesz? És persze hogy arra fejlesztik először :W vicc

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#895) Johnny Cage válasza Tibinho (#879) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"várható volt hogy PC később jön..."

és azt ki mondta, h "később jön"? sanszos, hogy PC-re egyáltalán nem jön. lásd RDR

(#896) Jakesz válasza Johnny Cage (#895) üzenetére


Jakesz
őstag

A Rockstar mondta. Minden nagy GTA részt ki fognak adni a jövőben.

(#897) keIdor válasza Jakesz (#893) üzenetére


keIdor
titán

Persze ezt alairom, Single Playerben viszont nem zavar az auto aim, GTA 4-nel se zavart hogy rangat.:) En elvagyok vele.

Mondjuk en azt szerettem volna ha a nextgen-re jonne mar ez, mondjuk egyik huzocim lehetett volna 2013 vegen az uj xboxra... Mindegy...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#898) Bjørgersson válasza Johnny Cage (#895) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"sanszos, hogy PC-re egyáltalán nem jön. lásd RDR"

Gratulálok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#899) Tibinho válasza Johnny Cage (#895) üzenetére


Tibinho
tag

olyan nincs hogy PC-re ne adják ki...
RELAX :K

I'm Gotham's reckoning.

(#900) Johnny Cage válasza Bjørgersson (#898) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"Gratulálok."

mihez? Red Dead kijött PC-re? mindenki álmodozott róla, h csak kijön egyszer. aztán csak nem jött ki.

mennyi kritikát kapott a rockstar a GTA IV brutálisan elszúrt PC-s portja miatt? mennyi haszna volt ebből? megéri egyáltalán vesződni ezzel? bevételeik 90%-a (ha nem több) konzolból jön. ha ezt meglépi a Rocktar és tényleg nem hozzák ki PC-re, az vízválasztó lesz a játékiparban és sokan fogják követni rockstar-ék példáját.

de ne legyen igazam.. az XCom mellett az egyetlen játék, ami még érdekel. ha nem hozzák ki PC-re, akkor ez a játék (is) kimarad az életemből.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.