Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Atissska válasza #81556480 (#300) üzenetére


Atissska
csendes tag

az elég sok! :W

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#302) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na hát én régóta akartam bőviteni 2x2gb ramra. de nem jött össze.
Most viszont "találtam' 1gb ramot gyorsan be is pakoltam és láss csodát ugy megy lazán30-35 fpsel mindenhol... nagyon ritkán esik30alá sőt...
nem gondoltam hogy 1gb ram ennyit számítson.

És emlékszem régen mindig néztem és 600-900mbit foglalt le memóriát és amikor 900-at akkor is volt még 200 szabad. Gondoltam nem kellhet sokkal több neki.
Erre megnézem most. Már a menüben 1400-at foglalt.
Durva
Jóéjt. üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#303) Atissska válasza Kiskokó (#302) üzenetére


Atissska
csendes tag

akkor most mennyi ram van a gépedben?és mennyi volt?

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#304) Kiskokó válasza Atissska (#303) üzenetére


Kiskokó
veterán

2 volt most 3 van

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#305) Atissska válasza Kiskokó (#304) üzenetére


Atissska
csendes tag

Nekem 2 gigával nem volt gondom vele!

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#306) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Megvan a hivatalos Max Payne 3 gépigény, szerintem itt körül lesz a GTA V is. Kapaszkodjatok!

Minimális gépigény
OS: Windows 7 32/64 SP1, Windows Vista 32/64 SP2, Windows XP 32/64 SP3
Processzor: Intel Dual Core 2.4 GHz / AMD Dual Core 2.6 GHz
RAM: 2GB
Szabad hely: 35GB
Videókártya: NVIDIA® 8600 GT 512 / Radeon HD 3400 512
Hangkártya: 100% DirectX 9.0 kompatibilis

Ajánlott gépigény
OS: Windows 7 32/64 SP1, Windows Vista 32/64 SP2, Windows XP 32/64 SP3
Processzor: Intel i7 3930K 6 Core / AMD FX8150 8 Core
RAM: 16GB
Szabad hely: 35GB
Videókártya: NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB / Radeon HD 7970 3GB
Hangkártya: DirectX 9.0 kompatibilis, Dolby Digital Live támogatással

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#307) Tibinho válasza Bjørgersson (#306) üzenetére


Tibinho
tag

Nem rossz :)

I'm Gotham's reckoning.

(#308) Tibinho


Tibinho
tag

Most játszottam picit GTA 4el hát sajna félóránál többet nem tudok vele játszani unalmas már szóval remélem még idén megérkezik az új gyöngyszem :)

I'm Gotham's reckoning.

(#309) Tibinho


Tibinho
tag

Most találtam [link]

[ Szerkesztve ]

I'm Gotham's reckoning.

(#310) Atissska válasza Bjørgersson (#306) üzenetére


Atissska
csendes tag

úgy látom ennek csak videó kari kellesz nagy!

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#311) Bjørgersson válasza Atissska (#310) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért az a 6/8 magos proci és a 16 giga ram se gyenge. Kíváncsi vagyok mi a franchoz kell annyi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#312) Atissska válasza Bjørgersson (#311) üzenetére


Atissska
csendes tag

a gta-fivenak elméletileg nem lesz sokkal nagyobb gépigénye mint a IV-nek!

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#313) Bjørgersson válasza Atissska (#312) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elméletileg nem, de én mégis inkább egy Max Payne 3-éhoz hasonlóra számítok. Elvégre csak ugyanaz a motor fogja hajtani mindkettőt és azért valamit csak fejlesztettek ennyi idő alatt a RAGE-n.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#314) Atissska válasza Bjørgersson (#313) üzenetére


Atissska
csendes tag

Igazad lehet!:)

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#315) Atissska


Atissska
csendes tag

Grand Theft Auto V Minimum System Requirements

Processor: Intel Core 2 Duo 3.66Ghz or equivalent AMD Athlon X2 64 4.8Ghz
Memory/RAM: 2 GB Ram
Video Card: 512MB NVIDIA 7900 or 512MB ATI X1900
Hard Disk Space: 30 – 40 GB
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1 or Windows 7 SP1
Grand Theft Auto V Recommended System Requirements

Processor: Intel Core 2 Quad 3.66G
Processor: Intel Core 2 Quad 3.66GHz or equivalent AMD Phenom X3 4.81GHz
Memory/RAM: 4 GB
Video Card: 1GB NVIDIA 8600 or 1 GB ATI 3870
Hard Disk Space: 30 – 40 GB free
Operating System: Window XP SP3 or Vista SP2 or Window 7 SP1

és a max paynnek sem az a gépigénye em kelesz neki 16 giga memória..

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#316) Bjørgersson válasza Atissska (#315) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még csak egy trailer van a játékról, de már van gépigény is? Érdekes.. :U
A 16 gigát meg elhiheted hogy nem én találtam ki. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#317) Atissska válasza Bjørgersson (#316) üzenetére


Atissska
csendes tag

hát az 1 konzolon sem fog menni akkor!pc-re meg fél millás gép kelesz hozzá!
nemfogják tudni eladni a játékokat mert nem lesz mindenkinek pénze majd olyan gépekre!
"szerintem"
ugyh felejtős!

[link]

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#318) Bjørgersson válasza Atissska (#317) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, igazad van, de szerintem csak DX11+3D esetén kell hozzá akkora gép. Sima DX9-ben elég lesz 4 mag+4giga ram. Szerintem. :)

Ez a GTAV gépigény meg hát.. Nem mondok inkább semmit. :DDD Majd ha Rockstarék teszik közre, akkor elhiszem, addig én is fel tudok írni bárhova bármit GTAV gépigényként. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#319) Atissska válasza Bjørgersson (#318) üzenetére


Atissska
csendes tag

jogos!én sem veszekedés képpen írtam csak próbáltam logikusan gondolkodni h fél milliós gép a mai világban nem sok mindenkinek lesz!:D:D

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#320) Bjørgersson válasza Atissska (#319) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még ha ki is jönne félmillióból. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#321) Atissska válasza Bjørgersson (#320) üzenetére


Atissska
csendes tag

hát van benne valami!cska mondtam h kb annyi..

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#322) Tibinho válasza Atissska (#321) üzenetére


Tibinho
tag

Mire kijön és ha tényleg nagy gépigénye lesz addigra sokkal olcsóbban lehet majd ilyen fullos gépet szerezni :)

I'm Gotham's reckoning.

(#323) Atissska válasza Tibinho (#322) üzenetére


Atissska
csendes tag

úgy legyen!:D

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#324) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Remélem azért októberben tényleg kiadják pc-re is, mert most érettségi után még maradok egy évig elvégezni a szakmát, aztán mellette lenne időm végigjátszani. :DDD Egyetem mellett viszont.. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#325) Atissska válasza Bjørgersson (#324) üzenetére


Atissska
csendes tag

nekem meg télen lesz jobban játszani időm!az október megjelenésnek pont jó lenne!:)

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#326) Bjørgersson válasza Atissska (#325) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor már ketten vagyunk. Írok is a Rockstarnak hogy kapják össze magukat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#327) Atissska válasza Bjørgersson (#326) üzenetére


Atissska
csendes tag

írok én is ha többen reklamálunk hátha összekapják magukat!:D

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#328) Tibinho


Tibinho
tag

Nem rég linkeltem abban benne van az állítólagos megjelenés 2013.március 9. :(((

[ Szerkesztve ]

I'm Gotham's reckoning.

(#329) Bjørgersson válasza Tibinho (#328) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudom, emlékszem. Én viszont az 576 oldalán is és más oldalakon is októberi megjelenést láttam/olvastam. Az 576-ot pedig én is belinkeltem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#330) DataTraveler


DataTraveler
tag

De jó lenne, ha az idén még megjelenne legalább Xbox-ra!
Nagyon várom már!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#331) DataTraveler


DataTraveler
tag

A híres GTAForums oldal egy fórumozója összeállított néhány, de annál jelentősebb információt, amely egy lehetséges megjelenési időpontot jelenthet.

A trailerben ugye ismét láthattuk a "2405" -s referenciát, (a járdaszegélyen, mikor egy fickó üti a "ház eladó" táblát a földbe) - ebből is kiindulva elég sok dolog mutat még a Május 24.-re.

Trailerben látható a 2405-t - 05.24. - máj. 24.
A trailer alatt futó zeneszám ekkor jelent meg: 1968. máj. 24.
"8 par 3" felirat a trailerben: 8*3 - 24, 8-3 -5 = máj. 24.
A Ballad of Gay Tony végén a stáblista videó alatt látható volt egy repülőgép, amire ez volt felirva: "24051972 LJK" - máj. 24.
A gtaforumson pár hónapja szerepelt egy topik, melyben "nyomok" lehetséges infók szerepeltek az V-ről ("where is the blue?"), az illető aki ezt kreálta odaírta még akkor: "1102" és "204" - 1102, ekkor jelent meg a trailer (11.02. november 2.-a) a 204 pedig több mint valószínű, hogy a napot jelenti, ugyanis ha 204 napot hozzáadunk a November 2.-hoz, akkor hihetetlen módon ismét Máj 24.-ét kapunk. Tehát ez a illető ellőre közölte végülis a trailer megjelenési időpontját [is], persze akkor nemtudhattuk, hogy mit is jelent a szám, sőt az se volt biztos, hogy valós információkat közöl ez a felhasználó.

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#332) Atissska válasza DataTraveler (#331) üzenetére


Atissska
csendes tag

mekkora felfedezés!:D:D

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#333) Kiskokó válasza DataTraveler (#331) üzenetére


Kiskokó
veterán

jó de a lényeg. mi lesz máj 24.én ujjab trailer? vagy játék?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#334) Atissska válasza Kiskokó (#333) üzenetére


Atissska
csendes tag

mivel a trailerbe van írva gondolom a játék...!:)

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#335) Bjørgersson válasza Atissska (#334) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor már legalább a harmadik-negyedik trailer körül járnánk, és nem csak annyi tudnánk, hogy Los Santos lesz a helyszín a környező vidékkel.. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#336) Atissska válasza Bjørgersson (#335) üzenetére


Atissska
csendes tag

lehet hogy meglepetést okoz a rockstar és nem ad ki sok trailert!:D

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#337) szabod válasza Atissska (#334) üzenetére


szabod
senior tag

Szép remények, legjobb esetben egy trailert kapunk, de ez sem biztos. Sam Houser május 24-én született, szóval az is lehet, hogy csak emiatt rakták bele, a rajongók meg hadd spekuláljanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#338) DataTraveler


DataTraveler
tag

Hát nagyon jó lenne, ha megjelenne, vagy legalább egy újabb videót dobnának ki róla!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#339) Tibinho


Tibinho
tag

Amíg nincs friss hír az V-ről itt egy kis érdekesség :)

I'm Gotham's reckoning.

(#340) Atissska válasza Tibinho (#339) üzenetére


Atissska
csendes tag

ütős! :Y

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#341) Tibinho válasza Atissska (#340) üzenetére


Tibinho
tag

Eléggé :DD

I'm Gotham's reckoning.

(#342) DataTraveler


DataTraveler
tag

Én az iCEnhancer Mod 1.3 használom PC és azzal gyönyörű!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#343) DataTraveler


DataTraveler
tag

A Max Payne 3 is most fog megjelenni május 18-án Xbox-ra arra is kíváncsi leszek mit hoztak össze a Rockstar-os fiuk!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#344) DataTraveler


DataTraveler
tag

Hülyeség határtalan: [link]

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#345) Tibinho válasza DataTraveler (#344) üzenetére


Tibinho
tag

Hát ez nagyon poén :DD

I'm Gotham's reckoning.

(#346) Atissska válasza DataTraveler (#344) üzenetére


Atissska
csendes tag

tiszta assasin!:D

Chuck Norris egyszer megdöntötte a szárazföldi sebességrekordot egy biciklivel, aminek le volt esve a lánca, és hiányzott a hátsó kereke.

(#347) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Nem lesz rossz a zenéje: [link]

Persze lehet hogy fake.

[ Szerkesztve ]

(#348) Tibinho válasza Tomekk. (#347) üzenetére


Tibinho
tag

Nem rossz de észlelek némi áthallást az előzőkkel :)
lehet GTA sajátja :K

[ Szerkesztve ]

I'm Gotham's reckoning.

(#349) #81556480


#81556480
törölt tag

Láttátok a max payne gépigényt ? [link] :DDD

Ha a RAGE-n fejlesztetek valamit és így is magasabb lett a gépigény, reméljük odavágós lesz a GTA V grafikája :K

Csak el fog még döcögni az x6-on :U

(#350) Bjørgersson válasza #81556480 (#349) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt olvasd el. ;)

" UPDATE: Kiderült, hogy a két konfiguráció a high-end és low-end határra vonatkozik, azaz a minimálisan szükséges hardvertől a legnagyobb támogatott hardverig kell értelmezni a listát. A hibáért elnézést kérünk, bár ezt igazán odaírhatták volna, hiszen a Rockstar Newswire kommentelők nagy része szintén félrenézte. Idézet a Rockstartól:

"@cbiggs17 Lehet, hogy félrenéztél valamit, mert a Max Payne 3 kitűnően fut majd a fenti intervallumnak megfelelő számos konfigon, a 3GB videókártya és a 16GB RAM csupán a legnagyobb beállításokat jelölik." – Rockstar Newswire kommentek "

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.