Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Bjørgersson válasza Johnny Cage (#900) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert a Red Dead Redemption pont akkora kaliberű cím, mint a Grand Theft Auto. Igaz? A portolást meg inkább hagyjuk, mert ezzel ki lehet üldözni a világból, hogy "mekkora szar". Nem szar, csak kicsit a dolgok mögé kellene nézni, mielőtt egyből megy a sírás, hogy kevés alá a két mag.

Egyébként ennyi erővel lesz belőle PC verzió is, mert a Max Panye 3-ból is van.

Gondolom a híreket meg megint nem követed, csak a hasadra csaptál és benyögtél valamit.

"Hey guys, glad to see so much enthusiasm about the release announcement. For those asking about the PC platform, we're currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and don't have any details to share about a PC version at this time. Anyone that continues to spam the comments section will have their commenting privileges suspended."

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#902) Johnny Cage válasza Bjørgersson (#901) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"Mert a Red Dead Redemption pont akkora kaliberű cím, mint a Grand Theft Auto. Igaz?"

mert a Max Payne mekkora kaliberű cím okostojás? azért a Red Dead a maga 12 millió példányával épp elég nagy cím. konkrétan a Rockstar második legsikeresebb brand-je (és simán a legjobb játéka, de ez már szubjektív.)

"A portolást meg inkább hagyjuk, mert ezzel ki lehet üldözni a világból, hogy "mekkora szar". Nem szar, csak kicsit a dolgok mögé kellene nézni, mielőtt egyből megy a sírás, hogy kevés alá a két mag."

teljesen felesleges egy rosszul megírt programot orrvérzésig védelmezni. (csak azt ne mondd, h az euphoria megeszi a legerősebb procikat, de a konzolok elbírják.. mert akkor én megyek a falnak)

"Gondolom a híreket meg megint nem követed, csak a hasadra csaptál és benyögtél valamit."

szerintem vegyél vissza egy fokozatot. egyelőre te sem tudsz semmi biztosat, csak habzó szájjal rohansz védeni kedvenc fejlesztőidet, akik ismételten szemközt köpik a PC-s játékostársadalmat, az idézetet meg köszönöm, olvastam, ami ennyi erővel éppen engem erősít meg (abban h még semmi sem biztos).

(#903) CooLM@$TeR válasza Bjørgersson (#901) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Mert a Red Dead Redemption pont akkora kaliberű cím, mint a Grand Theft Auto. Igaz?

A Red Dead Redemption konkrétan jobb, mint az eddigi összes GTA rész; ha igazak a hirek és a Rockstar tényleg minden sandbox tapasztalatát beletette az V. fejezetbe akkor hihetetlen ütős játék lesz és az új király is, de a helyedben bizakodnék abban, hogy ha lesz RDR 2 akkor kijön majd PC-re is, mert az első rész minden szempontból etalon volt és idáig magasan a Rockstar legjobb játéka.

Mondom ezt úgy, hogy a GTA V.-t mindenképpen PC-re fogom megvenni (már ha ugye portolják egyáltalán ...), mivel nincs már olyan cim a konzolon ami miatt érdemes lett volna magtartanom, ezért el is adtam. Ettől függetlenül ha jön új generáció és lesz RDR 2 ami továbbra sem jelenne meg PC platfomra, akkor muszáj lesz beújitanom egy nextgen konzolt.

[ Szerkesztve ]

(#904) Bjørgersson válasza Johnny Cage (#902) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jól tudom a Red Dead Redemption már eleve konzol-exkluzív címként jelent meg, ellenben a Grand Theft Auto sorozattal, úgyhogy még mindig nem értem hogy akarsz vele érvelni. Egy ilyen címnél szerintem nem engedhetik meg maguknak, hogy pont azt a tábort szarják le, ahonnan a játék indult.

Okostojás, ezen mosolyogtam egy jót. :)

Fingom sincs milyen processzorokat pakolnak a konzolokba, nem is érdekel, de ott egyrészt csak egyféle hardverkörnyezet van a játékoknak, ott nem tudsz variálni, hogy milyen processzor, videokártya, memória ésatöbbi legyen a gépedben, asztali gépeknél meg jóformán végtelenféle konfigurációt össze lehet dobni, így PC-re eleve nehezebb a portolás. Másrészt konzolon a játékok csak 30 fps-el zakatolnak (vagy még annyival sem..), és egy TV-n, amihez nem is ülsz olyan közel mint egy monitorhoz, nem veszel egy észre egy-egy fps-dropot, mint PC-n.

Amit írtak én úgy értelmezem, hogy javában dolgoznak a PC változaton is, csak még nincsenek olyan állapotban vele, hogy olyan infókat közöljenek, mint a másik két verzióról. Bár ugye jóformán még semmi hivatalosat nem tudni a játékról a helyszínt leszámítva, úgyhogy felesleges is ezen vitázni, hogy mire fog megjelenni és mire nem.

(#903) CooLM@$TeR: Mivel PC-re nem jelent meg, így nem tudok róla nyilatkozni. Tény, hogy a GTA IV-nél nem nehéz jobbnak lennie, annál csak több lehetőséget lehet egy sandbox játékba pakolni. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#905) Tibinho


Tibinho
tag

Egy szó mint száz red dead redemption közel sem GTA.....

I'm Gotham's reckoning.

(#906) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ez valóban igazi kép lehet? Van ott több kép is!
forrás:link

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#907) Bjørgersson válasza ViiiiktorOC (#906) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elég valódinak néznek ki. Nem abból az újságból vannak?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#908) ViiiiktorOC válasza Bjørgersson (#907) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Nem még nem, ez az előrendelteknek valamiféle távcsőben van, amibe ha belenéznek ezt látják. :D Érdekes. :D :U
holnap jólenne egy meglepetés trailer :D

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#909) Bjørgersson válasza ViiiiktorOC (#908) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elvégre a linkelt hír végén is emlegetik a másodikat. Mármint Rockstarék. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#910) Tenager18


Tenager18
senior tag

(#911) ViiiiktorOC válasza Tenager18 (#910) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Nem, dehogy. Már nem is tudom hogy melyik játékból van, +modd is van benne.

Remélem minél előbb jön a 2. trailer! :)
2 artwork megint van gameinformertől! :) Kutyás meg a rendőrnénis!

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#912) cNpowa válasza Tenager18 (#910) üzenetére


cNpowa
tag

Se nem játék, se nem mód. A youtube csatorna tulajdonosa nagyon ért az ilyen 3d szerkesztő programokhoz :)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#913) Tenager18


Tenager18
senior tag

Kár:(Még ha nem is a GTA5 lett volna,mindenképp érdekelt volna,hogy melyik játék....őrületes a grafika:DDD

(#914) ViharVadász válasza Bjørgersson (#851) üzenetére


ViharVadász
őstag

Mond úgy, hogy még nem is próbáltad ki a Wii U-t...

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#915) Bjørgersson válasza ViharVadász (#914) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert arra a hangyamozira biztos eszméletlen sok értelme lenne fejleszteni egy ekkora játékot.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#916) keIdor válasza Bjørgersson (#915) üzenetére


keIdor
titán

Hangyamozi??? Te kevered a 3DS-el.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#917) Tenager18 válasza keIdor (#916) üzenetére


Tenager18
senior tag

Szerintem is :K

(#918) Sonja válasza keIdor (#916) üzenetére


Sonja
veterán

Vagy csak a GamePad irányítójára gondolt.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#919) #81556480 válasza Tenager18 (#913) üzenetére


#81556480
törölt tag

van valami watch dogs vagy mi amit gta5 néven szoktak feltenni kamuvideókba.,.

(#920) keIdor válasza Sonja (#918) üzenetére


keIdor
titán

De nem ezt nezed.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#921) Sonja válasza keIdor (#920) üzenetére


Sonja
veterán

De, nézheted az is! :K Ha a TV-t valaki más akarja nézni, akkor elválthatja, és te pedig folytatod a játékot a GamePad-on. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#922) Bjørgersson válasza keIdor (#916) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eddig csak pár helyen találkoztam Wii U-val és akkor is csak ezt a gamepadot láttam képeken. Ezért asszociáltam arra, hogy ez is egy kézi konzol lesz, mint a PS Vita.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#923) Tenager18 válasza #81556480 (#919) üzenetére


Tenager18
senior tag

Huuu...szerintem ez az...hatalmas a grafikája:Y:Y

(#924) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Engem ami érdekel az az hogy elképzelhető hogy ez is DX 11-el jön ki? :U

(#923) Tenager18:Tuti hogy nem az! Fake!

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#925) Tenager18 válasza ViiiiktorOC (#924) üzenetére


Tenager18
senior tag

Mármint ugy érted,hogy nem a Watch Dogs?Mert azt már tudom,hogy ez nem a GTA5 :K

(#926) Bjørgersson válasza Tenager18 (#925) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jól tudom egy amerikai 3d modellező srác munkája, több ilyen videó is van fent.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#927) Tenager18 válasza Bjørgersson (#926) üzenetére


Tenager18
senior tag

Igen,ezt már mondták...de nagy káár :DDD Nagyon bejön pedig

(#928) Tenager18


Tenager18
senior tag

Viszont ez már real:) :K

[ Szerkesztve ]

(#929) Bjørgersson válasza Tenager18 (#928) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez még mindig a Sleeping Dogs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#930) Tenager18 válasza Bjørgersson (#929) üzenetére


Tenager18
senior tag

:W :DDD

(#931) Tenager18


Tenager18
senior tag

(#932) Bjørgersson válasza Tenager18 (#930) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Túl hiszékeny vagy. A helyedben hanyagolnám az ilyen "GTA V gameplay" videókat, majd ha a Rockstartól kapunk valamit, az tuti eredeti lesz.

szerk.:

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#933) Tenager18 válasza Bjørgersson (#932) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

(#934) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A német Games Aktuell is készül előzetessel

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#935) Tubi2


Tubi2
senior tag

Egyébként mi a gond a IV-gyel? Szerintem igazán játszható és ha egyszer elindult ( :D ) akkor nincs is vele több gond.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#936) JoolsNOS válasza Tubi2 (#935) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Semmi gond nincs vele, csak mindenki max grafikán akar vele játszani, és azt el felejti, hogy az xbox grafikája a pc low-med grafika 25% látótávon és árnyékok nélkül. Tehát a box grafikáján simán eljátszottam asszony 1 magos gépén 7600gsel amikor megjelent. Na jó azon azért szaggatott. Az irányítás meg szerintem tök jó. az, hogy nem fordul a kamera a kocsi után először engem is zavart, de utána meg ha játszottam régebbi gtaval akkor már az utánafordulás zavart.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#937) #81556480 válasza JoolsNOS (#936) üzenetére


#81556480
törölt tag

A fordulással teljesen egyet ártek :U
Na meg a többivel is . Én imádom az összes gta részt.

(#938) ViiiiktorOC válasza JoolsNOS (#936) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Ennyire zavar titeket az utánafordulás?
Személy szerint én meg nagyon megszoktam, és úgy vezetek hogy rajta van a kezem az egeren, így akármikor körbe tudok nézni. Hogy mi -ki merre van. Ennyivel elintéztem!
GTA 5 nagyon várós már! Várom a holnap! Na meg az új trailer! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#939) Tenager18 válasza JoolsNOS (#936) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én PS-en nyomatom vele,és semmi eltérést nem fedezek fel a PC-s max beallitás és a PS grafika között :N Box-ról nem tudok nyilatkozni,azon még nem próbáltam:)

(#940) Tubi2


Tubi2
senior tag

Én is a max grafikán játszani akaró emberek egyiket vagyok.
Tulajdonképp csak ezzel a sorozattal játszok és a négy miatt fejlesztettem a gépem. (4830>GTX460>GTX480)
Mostanra elmondhatom, hogy kb. megy maxon, de ha kérte a játék, én megadtam neki, nem azt szidtam, hogy hú de szarul megy.

Az irányításról annyit, hogy végre van benne fizika. Vezetés közben meg ott a szabad kezünk az egérnek, van is olyan küldi, ahol ki kell lőni az ablakon, szóval használja csak tudja már egy játékos. :D
VC-ben pl. nem lehet kocsiban ülve egerezni, engem ez bántott miután visszamentem SA-ból. :)

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#941) CJ3 válasza ViiiiktorOC (#938) üzenetére


CJ3
senior tag

Én is már lazán úgy tolom hogy bal kéz a billentyűzet jobb az egéren és automatikusan fordulok.....meg kellett tanulni.....Nem lesz gond ha a GTA V is ilyen lesz :DDD

Crypto

(#942) CJ3


CJ3
senior tag

Egyébként szerencsére hihető hogy olyan játékot csinálnak mint a képeken, videókon mert én még játszottam a Red Dead Redemption-al Xox 360-on és gyönyörű volt Full HD-ben DVI-kábellel(Sokkal jobb mint a HDMI)..
Azt a game-t elkapták nagyon, és hasonló térképe volt mint egy GTA-nak...Rengeteg féle állat volt benne pl
és bug se nagyon volt ahhoz képest hogy 100 vagy több különböző állatot meg kellett csinálniuk.......
Már akkor is azon agyaltam, hogy ugyan ezt a Western dolgot miért nem csinálták meg Modern GTA módban......Hát most eljött az idő...... :C :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#943) ViiiiktorOC válasza CJ3 (#941) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Igen! :) Én is így vagyok vele! Főleg ha van elég Uzim (márpedig van) akkor aztán úgy lehet ám aprítani! :)
Várós nagyon! :) Holnapot kell kibírni! :)
Borítónak: :)

[+]

Viszont erről a DVI-HDMI-ről mesélhetnél Xboxnál, hogy mi van vele, mert még ezt nem hallottam. :)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#944) #81556480 válasza ViiiiktorOC (#943) üzenetére


#81556480
törölt tag

Tudunk már valamit? Lesz új hír hogy csak a holnapot kell kibírni?

(#945) Bjørgersson válasza #81556480 (#944) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eddig ezek derültek ki. Holnap ennél csak többet tudhatunk. Remélhetőleg. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#946) ViiiiktorOC válasza #81556480 (#944) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Hát ezt írta R: "Update: Pre-orders start everywhere November 5 and select retailers will be offering a double sided poster while supplies last."

Én számítok információra még. 8.án meg Gameinformer. :C :U

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#947) #81556480 válasza Bjørgersson (#945) üzenetére


#81556480
törölt tag

Néztem ezeket, ebayen valamelyiknek hihetetlen ára van! D e posztert lehet hogy beszerzek jó fanatik lévén :DDD

(#948) Tibinho válasza CJ3 (#942) üzenetére


Tibinho
tag

DVI-HDMI engem is érdekelne :K

I'm Gotham's reckoning.

(#949) Tubi2 válasza ViiiiktorOC (#943) üzenetére


Tubi2
senior tag

Ezt a képet poszterméretben megszerezi szép dekor lenne és valahogy a csajok is jobban bejönnek mint Lola. :D

[ Szerkesztve ]

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#950) ViiiiktorOC válasza Tubi2 (#949) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Most hogy itt is látom igy már nekem is kéne mind a 3-ból! :D

[link] :C

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.