Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) cNpowa válasza cNpowa (#550) üzenetére


cNpowa
tag

Mondtam én... Ez a Világszenzáció? Ezt kellett titokban tartani? Számomra ez az újság egy semmi, még ha nem is GTA V lett volna, hanem valamit más, ami meg éri a titkolózást... :W

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#552) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Menjenek a.. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#553) BMWFan válasza cNpowa (#551) üzenetére


BMWFan
aktív tag

... :W :(((

[ Szerkesztve ]

(#554) Totyi95


Totyi95
csendes tag

Na ki mit tud, mikor jelenik meg, és milyen gépigény kell hozzá?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Totyi95

(#555) Jakesz válasza Totyi95 (#554) üzenetére


Jakesz
őstag

2013 májusában fog megjelenni. A gépigénye nagyjából akkora lesz, mint a Max Payne 3-é.

(#556) Totyi95 válasza Jakesz (#555) üzenetére


Totyi95
csendes tag

Az még odébb van, akkor van még időm tuningolni a gépem. :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Totyi95

(#557) Bjørgersson válasza Jakesz (#555) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak nem a Rockstar Gamesnél dolgozol? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#558) cNpowa válasza Jakesz (#555) üzenetére


cNpowa
tag

Ha igen akkor dobj egy gameplay-t köszi :))

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#559) Totyi95


Totyi95
csendes tag

Valami gameplayt én is megnéznék! :DD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Totyi95

(#560) Tibinho


Tibinho
tag

:W :W :W :W :W :W :W :(( :(((

I'm Gotham's reckoning.

(#561) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Azért elég komoly, hogy anno a GTA IV-nél három hónapot kellett várni a második trailerre. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#562) cNpowa válasza Bjørgersson (#561) üzenetére


cNpowa
tag

GTA V-nél nem akarok ennyit várni! :W

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#563) Bjørgersson válasza cNpowa (#562) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az első után. Hogy érted, hogy nem akarsz ennyit várni. Már háromszor annyit vártunk és még semmi. :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#564) Tibinho válasza Bjørgersson (#563) üzenetére


Tibinho
tag

:(( :((( és kitudja még mennyit várunk :W nagyon remélem megéri ennyit várni......

[ Szerkesztve ]

I'm Gotham's reckoning.

(#565) cNpowa válasza Bjørgersson (#563) üzenetére


cNpowa
tag

jah nem is számoltam :D De nem értem minek kell ez a Rockstarnak...

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#566) Bjørgersson válasza Tibinho (#564) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha többet kell egy évnél, szétrúgom a Houser fiúk sejhaját! :(((

(#565) cNpowa: Szerintem azért érthető. Még két és fél hónapja adták ki a Max Payne 3-at, amit azért csak nem akarnak kukázni. Főleg nem ennyi munka után. Inkább a trailerrel kellett volna még várniuk. Ez így nagyon béna/gonosz húzás volt részükről.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#567) cNpowa válasza Bjørgersson (#566) üzenetére


cNpowa
tag

igaz, de ha olyan korán adták ki az első trailer-t akkor már ideje lenne egy újabb trailernek.Két képpel akarják kielégíteni a gémereket? :(((

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#568) Bjørgersson válasza cNpowa (#567) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, ezért mondom, hogy még várhattak volna legalább fél évet az első trailerrel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#569) hegti


hegti
aktív tag

vannak új képek [link]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#570) Bjørgersson válasza hegti (#569) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aztak....! :Y Elvileg a héten még kapunk párat, gondolom az első három hely azoknak van kihagyva. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#571) Tibinho


Tibinho
tag

Az a cheeta verda elég fostos, canga az jó hogy lesz megint :)

I'm Gotham's reckoning.

(#572) Bjørgersson válasza hegti (#569) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A rendszámtáblán egyébként San Andreas felirat van, nem tudom ez mennyire lehet érdekes. :D Csak nem a repülő pilótája lesz a főszereplő?

A képek "neve", pedig 1, 11, 21, 31, 41, lehet ez is jelent valamit. Vagy lehet csak le kéne állnom a szerekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#573) BMWFan válasza hegti (#569) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Jófélék! :C

(#574) nanorambo válasza Bjørgersson (#572) üzenetére


nanorambo
őstag

100%.
Öltönyben vadászrepülőt vezetni? Bátor. :)

(#575) ViiiiktorOC válasza nanorambo (#574) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Lehet hogy ő lesz a fő? Jók az új képek! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#576) laceszgamer válasza ViiiiktorOC (#575) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem valami szimpatikus igy föhösnek elsöre, még Nico is jobb volt sokkal :D Viszont az SA az csak jót jelent :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#577) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Remélem a maradék három kép egyikén lesz egy dátum a második trailerhez. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#578) laceszgamer válasza Bjørgersson (#577) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem hogy volt hogy ősszel jön a 2. ? Mintha régen még ezt olvastam volna v hol.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#579) Bjørgersson válasza laceszgamer (#578) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó kérdés, nekem nem rémlik ilyen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#580) laceszgamer válasza Bjørgersson (#579) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valamelyik GTA s portálon volt, külföldin az tuti, na majd megprobálom megkeresni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#581) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Nézzétek meg ezt a linket! [link]

Nem kevés munka lehetett igy összeszedni de elég jónak néz ki. Lehet találgatni! :) :R

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#582) laceszgamer válasza ViiiiktorOC (#581) üzenetére


laceszgamer
addikt

Opsz, ez nem rossz, bár igy végignézve teljesen logikus ahogy felépitette.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#583) Bjørgersson válasza ViiiiktorOC (#581) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem ettől csak nagyobb lesz. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#584) Ps Vita válasza ViiiiktorOC (#581) üzenetére


Ps Vita
őstag

Elég komoly

(#585) laceszgamer válasza Bjørgersson (#583) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én azt se bánnám ha a végén kiderülne hogy egész SA területe benne lenne, de egynelöre még csak annyit tudni, hogy Los Santos, meg viszonylag nagy vidéki terület mellé.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#586) Bjørgersson válasza laceszgamer (#585) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezért is fura nekem, hogy a Cheetah rendszámtáblájára San Andreas van írva, a San Andreasban pedig a városok neve volt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#587) laceszgamer válasza Bjørgersson (#586) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ja hát akkor az is lehet hogy végül tényleg benne lesz, vagy lehet csak tréfa.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#588) cNpowa


cNpowa
tag

Cheetah-hoz vissza térve:" A rendszámtábla is kivehető. A trailer óta nem változott, felül két oldalt egy OCT felirat (ami talán októberre utal) és egy narancssárga téglalap van. Utóbbi az évet indikálja. A való életben 2013-ban Los Angeles-ben ismét narancsszínű jelzést kapnak a táblák. Középen helyezkedik el a barna San Andreas felirat, alatta pedig a nyolcjegyű egyedi karaktersor (56PMA440)." by GTAplace.hu 2013 október lenne a megjelenési dátum? De az rohadt messze van.Több mint egy év :W

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#589) Ps Vita válasza cNpowa (#588) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-messze

(#590) Tibinho


Tibinho
tag

Remélem nem azzal a kopaszodó öreg üzletemberrel kell majd lennünk mert rohadtul nem tudom elképzelni egy szokásos GTA lövöldözős akció jelentben. :)

I'm Gotham's reckoning.

(#591) laceszgamer válasza Tibinho (#590) üzenetére


laceszgamer
addikt

Föleg hogy ha jol tdom családja is van, legalábbis mintha arol lett volna szo hogy családdal költözik a városba és onnan akar felkapaszkodni vagy rendezni valami tartozást, vagy iylesmiröl votl benne szo.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#592) cNpowa válasza Tibinho (#590) üzenetére


cNpowa
tag

hát pedig nagyon úgy néz ki. GTA VI-ban meg már bottal járó 82éves öreg bácsikával kell ölni a rendőröket? ;] Na mindegy jöjjön az a három kép még :))

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#593) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Új képek gyerekek! :Y :Y :Y



:Y :Y :Y :Y :Y :K Már most imádom ezt a hegyet:

(jobbkatt,képmegjelenítése)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#594) nanorambo válasza ViiiiktorOC (#593) üzenetére


nanorambo
őstag

Olyan hangulat árad a három képből, hogy nem igaz. Nem tudom, hogy csinálták. :Y

(#595) Bjørgersson válasza ViiiiktorOC (#593) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na jó, erre már nem nagyon lehet mit mondani. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#596) ViiiiktorOC válasza Bjørgersson (#595) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

+(#594) nanorambo: De lehet. Aki eddig azt mondta h nem lesz újítás......

Én csak ennyit:

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#597) Bjørgersson válasza ViiiiktorOC (#596) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, ide már kevés lesz ennyi. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#598) hegti válasza ViiiiktorOC (#593) üzenetére


hegti
aktív tag

:)) s lesz még minimum 4

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#599) cNpowa


cNpowa
tag

ORGAZMUSOM VAN :DDD :)) Ez a feeling :Y

ohh és még lesz 4...

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#600) Ryder62 válasza ViiiiktorOC (#593) üzenetére


Ryder62
őstag

Csak két dolognak kell rendben lenni és egyik legjobb játék lesz

1, rendes optimalizálás PC-re, viszonylag elfogadható gépigénnyel (MP3-nál sikerült de az lineáris lővölde ez meg sandbox szóval lesz kihívás a R*-os fiúknak)

2, Legyen tartalom ebben a világban. SA nagy volt, rengeteg küldivel, tenni valóval. Ergó ha végigjátszottad 100%-ra a játékot akkor úgy érezted hogy egy nagyon tartalmas játék volt - nálam 100+ óra volt a játékidő pl.

GTAIV kisebb de mégis nagy város, élettel teli, de unalmas, semmit mondó, üres játéktér. A rendőrök lődözésén kívűl más harc nem igen volt, mellék küldetések alig.

SA-ben pl mikor két banda területe egymást fedte, rendszeres harcok dúltak az utcán. Emlékszem, rajtam kívűl álló okok miatt robbanások, lődözések sorozata zajlott le, néha csak szemlélő voltam, néha itt ott én is beszálltam a buliba. Érződött hogy rajtad kívül éli mindennapos életét a város.

A GTA4-ben hol volt ilyen? Unalmas, ha nem provokáltál harcot (csak zsarukkal) elalszol. Nem jön át hogy annyira veszélyes város lenne Liberty. Még Bronx (Bohan) ban sincsenek utcai hulligánok, zsebtolvajok, autó tolvajok ( GTA3 valaki? Mikor a piros lámpánál várakozó kocsiból egy fejkendős ürge kiráncigálta a sofőrt és elhajtott a verdával. Vagy mikor leparkoltam a járdára kiszálltam, mondván megyek küldizni, erre teszek pár lépést és hallom hogy elgurulnak a verdámmal)

Szóval mondhat bárki bármit az hogy "él a város" sztem nem azt jelenti hogy a járókelők újságot olvasnak, cigiznek, vagy telefonálnak. Hanem hogy látod hogy rajtad kívűl vannak más bűnözők, vannak rendőr üldözések, (SAban ez is volt, GTA4-ben meg már nem) vannak tolvajok stb. GTA4ben úgy éreztem én vagyok az egyedüli rossz ebben a városban mindenki más szent.

Érdekes a GTA3-tól az SA-ig ezekre odafigyeltek, Csak pont a 4-ben nem történik semmi. Még egy utca fight sem két járókelő között.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.