Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#402) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Újabb októberi megjelenési dátum egy CV-ben!

Remélem nincs harag, amiért mindig máshonnan hozom a híreket. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#403) Jakesz válasza Bjørgersson (#402) üzenetére


Jakesz
őstag

Nagyon bizakodom már ebben az idei megjelenésben. Túl sok jel mutatott már erre, hogy igaz legyen. Másrészt azért is izgulni kell, hogy a PC-s verzió mennyit fog csúszni. Reméljük, hogy maximum csak heteket, mint a Max Payne 3.

(#404) Devergo7


Devergo7
tag

Várjuk az érkezést. Mikor jelenik meg?

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#405) szabod válasza Devergo7 (#404) üzenetére


szabod
senior tag

valamikor a 2012 ősz-2014 intervallumon belül ;]

(#406) tomy03


tomy03
csendes tag

Hellósztok!
Ha nem baj megosztom veletek a véleményemet:
Szerintem ha tényleg lesz benn kutya akkor rendőrkutya is lesz, tehát ha menekülni akarunk gyalog akkor a rendőr utánunk engedi ezért előbb azzal is kell végezni, hogy menekülni tudjunk... Esetleg majd a kertes házakat helyenként kutyák őrzik. (és mi is tarthatunk, ha nem akarjuk őrizetlenül hagyni a házat)
A Rockstar elmondása szerint a pénz körül fog forogni a játék, tehát majd biztos lehet rabolni a házakban és egyéb helyeken. Sőt lehet, hogy minket is kirabolnak időnként.
A valószínű főszereplő elmondja a trailer-ben, hogy vett egy nagy házat, ebből azt vonom le hogy jómódú lesz (legalábbis szerintem) majd valami ok folytán (pl. drog) elszegényedik. Lehet, hogy a játék története az újra meggazdagodás lesz.
A trailer-ben látható hogy valaki kitáblázza a háza elé, hogy eladó. Az is lehet, hogy majd meg lehet venni az ilyen házakat és nem csak előre meghatározott házakat lehet majd venni, mint a San Andreasban (meg kell várni míg eladó lesz az adott ház).
A szélkerekes résznél pedig úgy látom, hogy elég nagy területen helyezkednek el a szélkerekek (köztük egyébként egy hozzájuk képest apró autó is száguld). Ebből arra következtetek, hogy a játék pályája sokkal nagyobb lesz mint mondjuk a San Andreas-é. De például a permetező gépes jelenetnél is a messze a háttérben hegyek láthatóak.
Ha már kutya lesz mért ne lenne mondjuk a hegyen medve vagy az erdőben szarvas vagy valami más állat...

Na még egy gondolatom van a megjelenéssel kapcsolatban: az 576 KByte oldalán a GTA V adatainál ez áll: Megjelenés: 2012. október 1. Ezt pl. ők honnan veszik????
ja és még egy:
ezen a linken van valamilyen becsült gépigény a GTA V-höz, ha valakit érdekel nézze meg!!!
[link]

(#407) horush válasza tomy03 (#406) üzenetére


horush
addikt

Ezt a gépigényt valami viccnek szánták ugye? :D

recommended:
"Video Card (GPU): 1GB NVIDIA 8600 or 1 GB ATI"

8600Gt san andreasra való :)

Kb. reális gépigény ajánlottra (fullhd felbontásban, medium - high beállítások, 4x-es szűrők):

CPU: AMD / Intel 4 magos
RAM: 4GB+
HDD: 30-40GB, abból kiindulva, hogy a max payne 3 is 30, amiben ugye nincs túl nagy bejárható terület.
VGA: Nvidia gtx460+ / amd hd6850+

(#408) Bjørgersson válasza horush (#407) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szvsz baromság. :D Ha a Max Payne 3 megy a gépeden, akkor nagy valószínűséggel a GTAV is fog. Vagy ha erősebb gép is kell hozzá, nagyon minimális eltérés lesz benne.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#409) horush válasza Bjørgersson (#408) üzenetére


horush
addikt

Pontosan mi baromság? :U

(#410) Bjørgersson válasza horush (#409) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A gépigény ami a linken van, nem amit írtál. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#411) DataTraveler


DataTraveler
tag

576-nál már előre lehet rendelni!
2012.10.01. írnak a megjelenésre!
576

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#412) Bjørgersson válasza DataTraveler (#411) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Párszor már mi is rácsorgattuk a nyálunkat. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#414) szabod válasza BMWFan (#413) üzenetére


szabod
senior tag

Addig olvastam, hogy Gamestar....

mondjuk legyen igazuk, de Gamestarnak sosem kell hinni, majd ha mások is megerősítik, akkor ok

[ Szerkesztve ]

(#415) F34R válasza BMWFan (#413) üzenetére


F34R
nagyúr

Érdekes én ilyet találtam

EU Release Date: Nov-15-2012
US Release Date: Nov-15-2012
AU Release Date: Nov-15-2012

Ezek kamu hírek 2013 marcius környékén esedékes .

[ Szerkesztve ]

(#416) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sok mindent lehet halain a megjelenésérről ez igaz, hivatalos Rockstar Games oldalon ki írhatnák már legalább a megjelenés dátumát, ha új előzetest nem kapunk már!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#417) hegti


hegti
aktív tag

videószerkesztő lesz-e benne? vagy még a gép- illetve szoftver követelményekre leszek kiváncsi...

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#418) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mikre lehet számítani?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#419) szabod válasza Bjørgersson (#418) üzenetére


szabod
senior tag

elég triviális dolgok :U

(#420) Bjørgersson válasza szabod (#419) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"Semmi újra ne számítsatok, csak egy összegzésféle az egész." :U

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#421) szabod válasza Bjørgersson (#420) üzenetére


szabod
senior tag

ennek ellenére is :)

nagyon kéne már új trailer vagy vmi információáramlás

[ Szerkesztve ]

(#422) Bjørgersson válasza szabod (#421) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valóban nem ártana, de én egy jó ideig még nem számítok semmire. Most még a Max Payne 3-at promózzák mindenhol ami érthető is, ~egy hónapos a játék, csak nem akarják máris kukázni az egészet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#424) Tibinho válasza BMWFan (#423) üzenetére


Tibinho
tag

nem rossz :)

I'm Gotham's reckoning.

(#426) Bjørgersson válasza BMWFan (#425) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy legyen! Lassan egy év telt el az első trailer óta.. :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#427) BMWFan válasza Bjørgersson (#426) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Én is reménykedem. :D

(#428) #81556480


#81556480
törölt tag

mikor van ez a gamesconm ?Lehetne már valami informéstön gétéa fájv ügyben mert már teljesen ki vagyok idegileg ;]

(#429) Bjørgersson válasza #81556480 (#428) üzenetére


Bjørgersson
félisten

''de ez az augusztusi gamescomon megváltozhat'' :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#430) #81556480 válasza Bjørgersson (#429) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja igen ezt olvastam de augusztus 1 és 31 kö9zött sok idő eltelik :C

(#431) Bjørgersson válasza #81556480 (#430) üzenetére


Bjørgersson
félisten

gamescom | Home :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#432) #81556480 válasza Bjørgersson (#431) üzenetére


#81556480
törölt tag

mondjuk ennyi energiával simán kikereshettem volna én is :DDD

Mindenesetre reméljük odavág az új GTA, mert a MP3 az jól sikerült!

(#433) Bjørgersson válasza #81556480 (#432) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, úgyhogy jössz egy sörrel.. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#434) BMWFan válasza #81556480 (#432) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Reméljük,bizony! :DDD

(#435) Bjørgersson válasza #81556480 (#432) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyébként tuti oda fog vágni, olyan még nem volt, hogy egy GTA ne vágott volna oda. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#436) #81556480 válasza Bjørgersson (#435) üzenetére


#81556480
törölt tag

oda oda vág de hova? ha tökönvág az nemjó :O

(#437) BMWFan válasza #81556480 (#436) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Az bizony nem.

[ Szerkesztve ]

(#438) #81556480 válasza BMWFan (#437) üzenetére


#81556480
törölt tag

AZ már tuti, megveszem a gyűjtői kiadást. Mert annak idején lemaradtam a pénzkazettás, betörőtáskás GTA IV ről.

(#439) Bjørgersson válasza #81556480 (#438) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De GTA-ból nem is szoktak olyanok lenni, vagy igen? Egyedül a GTA IV-ből van ez a Complete Edition. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#440) BMWFan válasza #81556480 (#438) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Attól függ mennyi :DDD azért egy 10-nél nem igazán tudok érte többet adni :U

(#441) #81556480 válasza Bjørgersson (#439) üzenetére


#81556480
törölt tag

Volt a IV hez gyüjtői kiadás. NEm a complett edition amiben benne vana két DLC.

Hanem ez :

Volt a MAx payne 3 hoz is. kb 15 ezerrel került töb be és kulcstartó, MP figura meg ezmegaz volt benne.

Ha lesz GTA V special edition vagy valami, én tuti megveszem. Elvégre egy fanatik vagyok :DDD

(#442) Bjørgersson válasza #81556480 (#441) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, a MP3 engem annyira nem érdekel , erről a GTA-ról meg lemaradtam. :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#443) BMWFan válasza #81556480 (#441) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Mennyi volt ez a pakk?

(#444) #81556480 válasza Bjørgersson (#442) üzenetére


#81556480
törölt tag

MP3 engem sem. 10 ért megvettem asimát.

Ez lett volna 25 ért:

Így is kaptam posztert meg DLC-t mert előrendeltem.

(#443) BMWFan : olyan 25 ezer ft.

[ Szerkesztve ]

(#445) BMWFan válasza #81556480 (#444) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Mondjuk az alapjáték lesz kb 10,+ 10, 15 k-ért kíváncsi leszek mit ad a Rockstar a gyűjtőknek,ha egyáltalán lesz GTA V Limited... :U

(#446) Bjørgersson válasza BMWFan (#445) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem nem qrvulnak el ők is, mint a Ubisoft és a többi kiadó a sok DLC-vel meg ilyen-olyan kiadásokkal. Bár kizártnak tartom, de kitudja.. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#447) BMWFan válasza Bjørgersson (#446) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Naja... :U

(#448) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

GTA V: Nem lesz kint a GamesComon!

FFFUUU :W

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#449) BMWFan válasza Bjørgersson (#448) üzenetére


BMWFan
aktív tag

:W

(#450) szabod válasza Bjørgersson (#448) üzenetére


szabod
senior tag

kellett nektek hinni a gamestaros cikknek... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.