Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8005) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Sajna van egy nagy problémám a FH4 demojával (Win10) , ugyanis a Logitech g27-es kormányom nem úgy működik, ahogy kéne, mi több ennél sokkal bosszantóbb gond van, a deadzone beállításokkal valami elképesztő gebasz van...! Már 2,5 nappal ezelőtt is, meg tegnap este is hiába próbáltam jól beállítani a szerencsétlen kormányt, az autón fék lámpa MINDIG világít a menet közben is, igen a fék (és a gáz is) pedál már rossz. deadzone-t szoktam beállítani az autós játékokban (kb. 10%-ra a 100-ból) hogy jó legyen. DE! Itt?! :O Akárhogy is állítom be a belül és kívül csúszkákat, SEMMI VÁLTOZÁS nem történik, még a 80%-os deadzone-n is villan a fék és instabil a verda a menet közben! Ez mi??? :Y Plusz, Logitech profilerben is beállítottam a gáz és a fék tengelynek az axis properties-nél a deadzone-t. Gondoltam hogy a játék ezen már nem foghat ki...! Hát de....! Még mindig féklámpa! Nooorrmááááliisss ez??? :W
Mérgemben deaktiváltam a g27-et a device managerrel és aktiváltam a xbox360 kontrollert, itt persze minden jó volt. Nem világított a fék sem állóhelyzetben, sem menet közben.
Visszadugtam a kormányt és persze kezdődik minden előröl! :(((
A vicces az, hogy a Forza Motosport 7 demojában mintha automatikusan felismerte volna a pedálok deadzone problémájukat és ott NINCS GOND! Szépen mennek megy az a két autó fék állandó villanása nélkül!
Az agyamat már eldobtam egy ilyen kolosszális hiba miatt.... Egyszerűen nem értem.... :F :F Bárki 5let?
:R

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.