Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) Joccc07 válasza .LnB (#7549) üzenetére


Joccc07
addikt

Az megvan. Megnézem. Köszi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7552) Pro!Petya válasza IntelKiller7 (#7548) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Pont ez a bajom,mivel ezzel a szériával nem játszottam és lövésem se volt a game mechanikáról ezt pluszba megfejeli a fordítás is, ergo vmilyen szinten rávagyok utalva arra a szövegre amit kidob :DDD
Pl, mikor esemény sorozatot akarsz váltani és ki irja hogy ha kilépsz akkor bukod az eddigi eredményeket , vagy valami hasonló, amire az ember azt gondolná hogy nem egy jó dolog mivel nem azért játszott hogy utána azt elbukja.

(#7546) Gijon

Óhh nem a nyelv a probléma hanem a fordítás :DD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7553) szepsy


szepsy
senior tag

Sikerült megoldanom a nincs hang csak introkban problémát.

Logitech z906 rendszeren analógba valamiért nincs hang, mintavételezést is állígattam….
Viszont digitálisan van.

Hátha valakinek segítek ezzel:)

(#7554) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

A játék félrefordításai kezdenek annyira idegesíteni, hogy át akarom kapcsolni angolra, de a windows nyelvét nem akarom piszkálni. Mindenképp a winhez igazodik, vagy van olyan lehetőség, hogy csak a játékot érinti a váltás?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7555) Redcaster válasza .LnB (#7549) üzenetére


Redcaster
őstag

Köszi! Egyébként Print Screen :B

(#7554) Mosqu!to
MIndenképpen a Win nyelvét kell állítani hozzá, amíg esetleg egy későbbi patch formájában nem építik be a játékba sajnos :(

(#7556) Win-T


Win-T
senior tag

Ahogy láttam a hivatalos fórumon nem csak a magyar nyelv lett ilyen béna, sokan írják, hogy szeretnék inkább angolra állítani. Remélem mihamarabb kisírják ezt a fejlesztőknél mert tényleg katasztrófa.

(#7557) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Nem tudom kinek mennyire tűnt fel, vagy figyelte, de a 2008-as Dodge Viper SRT10 ACR és a 2016-os Dodge Viper ACR hangja valami iszonyatos :O .
Kerreg össze vissza mintha valami rezonátoros kipufogója lenne :W :Y

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7558) minimumgame


minimumgame
tag

Ezek a napi/heti feladatok hol találhatóak a játékban ?

(#7559) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Forzathon ősz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7560) IntelKiller7 válasza Nyethuszar (#7557) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Még lehetne mellé sorolni pár másik autót. :D Vagy, hogy a TT-nek meg a Hondának miért ugyan olyan hangja van stb stb.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7561) Lifer092 válasza IntelKiller7 (#7560) üzenetére


Lifer092
senior tag

Erre nagyon sokan panaszkodtak, és sok videó van fent a YT-n erről hogy jó pár autónak copy&paste hangja van.

Mondjuk őszintén engem idáig nem zavart, annyira magával ragadott a látvány.... :D :))

(#7562) IntelKiller7 válasza Lifer092 (#7561) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mondjuk én meg nem játszom Hondával szóval nagyon nem érdekel. E60-nak jó hangja van, a többi nem érdekel. :DDD

Most veszem észre. Megcsinálták végre, hogy az Ai szellemként jöjjön a drift zónában? De király. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7563) Nyethuszar válasza IntelKiller7 (#7562) üzenetére


Nyethuszar
tag

A drift meg a speedzónában is végre :)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7564) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Sziasztok!

Vannak autók amelyeknél a Car Mastery legfelső sorában (a 10 skill pontba kerülők között) van olyan perk ami 200 000 vagy 300 000 CR-t ad azonnal.

Van valami olyan ingame szűrő, amivel le tudom válogatni azokat az autókat, amiken rajta van ez a perk? Vagy neten találtatok esetleg listát arról, hogy melyik autóhoz milyen car mastery-k tartoznak? A Google sajnos egy óra alatt sem segített...

Köszi előre is! :)

XONE gamertag: TheZolee88

(#7565) Sylvanas


Sylvanas
csendes tag

Miért van az, hogy ha licitálnék az aukciós házban akkor "piactéri hiba" üzenetet ír ki? :F Meg amikor a dlc kocsikat megvenném creditért akkor is ezt írja. Ja és még mindig nem képes csatlakozni a multiplayerhez :(

MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Coolermaster MasterBox 5, Acer Predator XB271HU IPS

(#7566) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ki a szar találta ki ezt a cross country-t? Szívesen elbeszélgetnék vele.. :DDD jézusom.

(#7565) Sylvanas Utolsó mondatodban meg is válaszoltad magadnak. Pont ezért amiért online se csatlakozik. Üssétek az ajtót a T-nél. ;]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7567) IntelKiller7 válasza H4rt1g4n (#7564) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Össze drift pack-es autó ad 300k-t.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7568) Nyethuszar válasza Sylvanas (#7565) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nekem se csatlakozik fel a multiplayerhez, vagyis a Forzathon Livehoz, de az aukciós házzal semmi baj. Tudok licitálni meg venni is.. Részemről ez a Digi szolgáltatói xarakodás, másoknak meg TahóHome, vagy Upc a ludas.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7569) p3l9uph válasza Csapoati (#7559) üzenetére


p3l9uph
tag

Ok...

(#7570) IntelKiller7 válasza p3l9uph (#7569) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Menü. Forzathon Ősz. Forzathon Shop.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7571) Lifer092


Lifer092
senior tag

Amúgy tényleg kellemes ez hogy folyamatosan hibát dob multiplayer esetén, direkt a Forza miatt ruháztam be Goldra, erre meg..... :DDD

Tudom, senkit nem érdekel, csak elmondtam a lelkemnek a gondját. :DDD :DDD

Btw, azért remélem hamar megoldódik.... :/

(#7572) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ez nem tudom volt-e már:

There Will Be No Forza Motorsport 8 in 2019, Turn 10 to Improve FM7 Instead

Szerintem jó döntés a részükről, annyit úgy sem tudnak már újítani, hogy érdemes legyen kiadni egy új FM-et. Így az ember pénztárcája is jobban jár egy picit, plusz talán annál később kell új gépet venni. :) Remélem kibővítik a már így is hihetetlen autólistát, a Horizon 4-nél kicsit csalódtam, hogy mennyi minden hiányzik (pl 300ZX, C32 AMG, Alpine GTA, vagy pl a Nissan Safari, aminek sokkal több keresnivalója lenne Horizonban..)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7573) #80123904


#80123904
törölt tag

Huhh, a végére értem mondhatni az alap játéknak olyan szempontból, ami engem érdekelt.

lvl10 lett a négy fő versenytípus(road, dirt, cross, street).
Ezeknek a záró eseményét minden évszakban lejátszom majd még egyszer.

Szintén lvl 10 lett a stunt, a worlds fastest és a laracer. A drift nem tetszett így az marad lvl 9.

Most már csak az online cuccok lennének, de az nem vonz igazából, de persze majd megyek egyet kettőt. Szerencsére nálam faszán megy a multi is.

A statisztika szerint 112 futam (ebből 103 győzelem és 111 pódium) volt.
77 kocsit kaptam a játék alatt, egyet se vettem. Az értékük összesen 14 misi.

1.3 millió az influence.
A game time pedig ~20 óra.

Ami nem tetszett, hogy csak 12 barnt adott be ennyi idő alatt.

A legjobb FH rész volt számomra és a generáció legjobb autós élménye.

(#7574) #32191744


#32191744
törölt tag

Sziasztok.

Új forza játékos vagyok /xboxról/ és a következő lenne a kérdésem: ugye van ez a tuningkereső, ahol más játékosok által összerakott tuningot lehet felrakni a gépezetre, azzal a hátránnyal, hogy nem lesz módosítható a verda.
Ezért saját magam akarom egyedileg kituningolni úgy, mint az összerakott tuningoknál, de az Istenért sem megy..
Pl: valakinek van egy S2 978 pontos ladája, no én ezt a számot nem tudom elérni a ladánál, hiába maxolok ki mindent, legfeljebb S2 938 jön ki nekem.. valaki tudja, hogy miért? mindenre figyelek, és egyszerűen nem akarja a játék.

(#7575) tescodr


tescodr
tag

Egy két kép a saját festésről,nem nagy szám,de nekem tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#7576) Gijon válasza #32191744 (#7574) üzenetére


Gijon
senior tag

Ne rakj bele mindent, azaz vannak dolgok amitől nehezebb lesz az autó és ezért kevesebb lesz az érték pl. szárny, de lehet, hogy jobban irányítható. Ha felraksz valamilyen elemet, akkor látod, hogy nő, vagy csökken az érték.

(#7577) PC-rev-RM válasza #32191744 (#7574) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Fogadnék rá, hogy Engine swap. Motorcsere.
A letölthető tuningoknál árulkodó adat lehet a gyári motorénál jóval nagyobb hengerűrtartalom.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#7578) zsuha


zsuha
aktív tag

Remelem nem tiltott h ide beirom.
Mindenki vágja a mostani money glitchet?
VIP kell hozza, pontosan úgy működik ahogy a videoban, [link], 5 super wheelspint ad minden alkalommal (kb 5 perc ujra megcsinálni az egészet). Xboxon is megy, arról is vannak yt videók [link]
Holnap szinte biztos h javítják.
Végre meg tudtam venni pár drága autót, remélem nem utál a topikgazda :)

[ Szerkesztve ]

(#7579) keIdor válasza Patrick76496 (#7572) üzenetére


keIdor
titán

Helyes, mert én nem vettem volna meg az FM8-at, már unalmas a körverseny ugyanazon az x pályán állandóan, újítani sem tudnak mit, szerencsère ők is látták ezt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7580) Win-T


Win-T
senior tag

Én meg úgy vagyok a Motorsporttal, hogy új autók egyáltalán nem hiányoznának bele, így is képtelenség mindet kipróbálni. Új pályákért viszont fizetnék mint a katonatiszt.
De mindig is jobban érdekelt a pályaversenyzés, mint az open world stílusú cuccok.

(#7581) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Van most aktív Game Pass előfizum, ezért nem vettem meg a Forza Horizon 4-et, viszont lenne egy kis érdekesség ezzel kapcsolatban. Alapból a Standard verziót tölthettem le, plusz ehhez is járt a "Formula Drift Car Pack". Le is töltötte automatikusan az Xbox a merevlemezre, ha belépek a játék azon menüpontjára, ahol ezeket a DLC-ket mutatja, ott ki is írja, hogy megvásárolva, viszont egyik benne lévő autót sem tudom használni ingyen. Ha kiválasztok egy autót, amivel menni szeretnék, akkor a végén 300.000 creditet számláz.
Nálatok mi a szitu?
Letöröltem, újratelepítettem a DLC-t, de az se oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

(#7582) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Sziasztok!

Letöltöttem a demót és igen megtetszett a játék, hol tudnám a legolcsóbban megvenni PC-re?!

Előre is köszi a válaszokat!

:R

" Just remember Manchester is RED! "

(#7583) IntelKiller7 válasza Patrick76496 (#7572) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szerintem is jó döntés. FM6-al léptem be anno a Forza világába, aztán tavaly megvettem az FM7-et is. Igaz, hogy nagyon olcsón, de így sem nyújtott sok újítást a 6hoz képest. Oké szebb meg több autó, viszont kevés benne a pálya. Most azt ne nézzük, hogy mennyi variációt lehet választani 1 pályából.
Anno az Assetto Corsat is ezért utáltam mert hiába láttál 70 autót benne kb 10 volt benne összesen. Az, hogy M3-ból van 5 fajta... hagyjuk már. M3 Drift, M3 Speed, M3 Track... ugyan.

(#7582) Zimmi91 CDkeys.com-ot szokták linkelgetni.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7584) twi452


twi452
senior tag

Mindig béna voltam a drifteléshez.. horizon 3ban is inkább hagytam nem szenvedtem vele de itt most kezdek ráérezni a dologra 😁
Kormánnyal meg sem próbálom mert esélytelen vagyok vele de kontrollerrel nem is olyan rossz móka 😊

[kép]

(#7585) Csapoati válasza IntelKiller7 (#7583) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A 32 (kb ennyi, pontosan nem tudom) neked kevés? Tudtommal a Project Carsokban van csak ennél több. Persze jöhetne még több, fizetnék is érte, de azért így is elég sok van benne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7586) Lifer092


Lifer092
senior tag

:))

(#7587) Csapoati válasza Lifer092 (#7586) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Főleg az utolsó kép a beszarás! :Y

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7588) Bib


Bib
őstag

Valaki korábban kifogásolta hogy vsync mellett is darabosnak tűnik a játék, erre volt a fh3 -ban beállítás.Itt is megvan : mozgási elmosást kell hosszúra állítani kis képkocka sebességnél.

(#7589) Triathlete válasza Win-T (#7580) üzenetére


Triathlete
senior tag

Így vagyok vele én is. Illetve ahol szükséges foltozzák meg. Pár napja vettem meg GT pótlásnak. Tetszik, de egy következő sorszámért már nem fizetnék.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#7590) STC Speed válasza Lifer092 (#7586) üzenetére


STC Speed
őstag

Singleben sehogy nem lehet nyáron menni? Meg kell várni míg lefut az ősz?
Plusz a versenyekkel,hogy történik ez, tehát most száraz aszfalton jobbat megyek mint télen pl.

(#7591) Lifer092 válasza STC Speed (#7590) üzenetére


Lifer092
senior tag

Legjobb tudomásom szerint nem lehet, meg kell várni míg véget ér az őszi szezon, a tél, illetve a tavasz. A játék megjelenése előtt ugye mondták, hogy szerverrel történik az évszakváltás, minden héten. 1 hét tavasz, 1 hét nyár, 1 hét ősz, 1 hét tél. A jelenlegi versenyek, eventek megmaradnak, ami az "alap térképhez" tartozik, az évszakváltás ettől független és nem befolyásolja a már letudott versenyeket. Viszont minden szezonhoz tartoznak külön eventek is, amit csak abban az adott szezonban lehet megcsinálni.

(#7592) tescodr


tescodr
tag

Mosqu!to: Derwnt víztározó trafi:333km/h tessék megdönteni! :) ;)

[ Szerkesztve ]

(#7593) Joccc07 válasza tescodr (#7592) üzenetére


Joccc07
addikt

Mivel mentél?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7594) Depidemic


Depidemic
csendes tag

Valaki tapasztalt olyat, hogy őszi eseményes versenyeknél PVP-nél vagy CO-OP-nál nem adja be a jutalmakat?
Már 2x megnyertem a PVP-s bajnokságot és nem adja be jutalmakat... Mit kell tenni még ehhez?

(#7595) twi452 válasza tescodr (#7592) üzenetére


twi452
senior tag

Parancs..
370 km/h 😁

[kép]

(#7596) IntelKiller7 válasza Csapoati (#7585) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen kevés. Nagyon sok hasonló pálya van benne. Pl az oválok. Vagy ovál pár kanyarral. Most ezekbe mi az izgi, hogy a pálya 70%-a döntött "egyenes"? Van pár kreált pálya. Pl Dubai, Alps, Rio, Prague, test track, Maple Valley. Top Gear pálya. Ezt valaki komolyan használja is versenyzésre? Nem. Többi mint Amerikai pálya. 1-2 híresebb EU pályával.

Project Cars 2-ben pl 60 pálya van. Oké. Ott is van ami kitalált. De az akkor is 2x több.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7597) STC Speed válasza Lifer092 (#7591) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a választ, csak igy télen ha nyomok egy versenyt, sokkal nehezebb lesz jó időt futni mint nyáron pl. :(

(#7598) GoZoL


GoZoL
senior tag

Az alkatrész tuningot (másik motor, turbo..) melyik menüben érem el? Nem találom. FH4! Köszi!

(#7599) twi452


twi452
senior tag

"Imádom ha egy terv sikerül" 😁

Táblaszétcsapós tökéletes ugratás 😀 (youtube video)

(#7600) Csapoati válasza GoZoL (#7598) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha a házban vagy, akkor a Garázsban találod, valami Fejlesztések néven.

twi452: Én előtte csapódtam be és ahogy átfordult az autó, úgy csapta le a táblát a seggével. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.