Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) hackeeeee válasza Csapoati (#7700) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is élveztem az FH3-at, most szívem szerint eltüntetném a profilomról, ha már így sikerült elvenniük a kedvem a játéktól..

Véleményem szubjektív...

(#7702) Bib válasza AshaNoR (#7698) üzenetére


Bib
őstag

Nekem best game jó darabig, működik rendesen minden. Jó vétel volt,így játszva még többet is adnék érte. :)

(#7703) Bogyi007 válasza Redcaster (#7679) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam sem oké a téma Xbox One S konzolon, s szintén Telekomos nettel...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#7704) tsteve válasza Bogyi007 (#7703) üzenetére


tsteve
senior tag

és a mai 264 MB-os xbox update sem segített a telekom-os hibát megoldani, továbbra is várjuk a telekom rendszermérnökeinek jótékony beavatkozását a telekomos routing probléma (dns hiba) megoldásában pc-re és xbox-ra is...

[ Szerkesztve ]

(#7705) Nyethuszar válasza hackeeeee (#7696) üzenetére


Nyethuszar
tag

De mennyire :) 18.6.1-el vagyok fennt most is :DD

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7706) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Ez hihetetlen bmeg... A frissítés óta amikor rányomok a folytatás gombra a menüben indításnál, kidob asztalra... Próbáltam 1 megjelenítővel, kettővel, restart után, etc...

Driverem a friss, bár még szept végi telepítésű.

De mi a jóég van ezzel a játékkal? Messze a legdrágább játék amit valaha vettem, és közben egy PUBG nem csinált early accessben ilyen instabilitást, mint ez a fostalicska, pedig aztán töredéke nem volt ennek az árnak, és nem is végleges verzió volt.

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7707) Nyethuszar válasza Mosqu!to (#7706) üzenetére


Nyethuszar
tag

Mi fut a háttérben program ? MSI AB +RT például okozza,hogy nem fut a game. Gondoljad végig mik futnak és kapcsolgassad le.
Egyébkén milyen frissítésre gondolsz? A FH4 vagy a Win10-é ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7708) ansell válasza Mosqu!to (#7706) üzenetére


ansell
tag

Nálam is ugyanez volt.

Uninstall és újratelepítés megoldotta.

ITX konfig eladó!

(#7709) Mosqu!to válasza Nyethuszar (#7707) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szept 28 óta játszom, ismerem az összes 'átlag' javítótechnikát, ezek az alkalmazások nyilván nem futnak. Viszont eddig bármilyen frissítés jött, mindig kinyírta a játékot. Akár win, akár játék (most épp játék jött).

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7710) Nyethuszar válasza Mosqu!to (#7709) üzenetére


Nyethuszar
tag

Rendben, akkor vedd úgy nem szóltam. Nekem csak "újra optimalizálta" a játékot indulás előtt. De a FH3-is produkálta ugyanazt, igaz az Win frissítések után is.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7711) Joccc07 válasza Mosqu!to (#7709) üzenetére


Joccc07
addikt

+1 win10 update is jött ma.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7712) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Frissítés után nekem lett csak 15FPS-em a játékba kb?
Xbox One X. Lehet második indításra jó lesz. De az majd csak holnap érkezik el. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7713) T.Peter válasza IntelKiller7 (#7712) üzenetére


T.Peter
őstag

Nalam is es a tarsamnal is. One S. Es mintha a grafikai reszletesseg is esett volna, pl a foliage, elsimitas. A jatek es a gep ujrainditasa nem oldja meg, aramtalanitani kellett mindkettonknek a konzolt.

(#7714) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Az előbb iszonyat meglepődtem, ugyanis megjavult az online rész.. :Y :Y
Vagy a tegnapi game update vagy a Win10 update okán, de végül jó lett :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7715) m0h0senator válasza Nyethuszar (#7714) üzenetére


m0h0senator
őstag

Kommenteket olvasva kb ez is úgy indult ahogy 2 éve a 3

An odyssey through the realm of consciousness.

(#7716) Nyethuszar válasza m0h0senator (#7715) üzenetére


Nyethuszar
tag

Sajnos igen :( De a lényeg,hogy már jó. De legalább ezt tényleg jól optimalizálták :)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7717) m0h0senator válasza Nyethuszar (#7716) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen a 3al az elején droppolt olyanokat mikor a szál kezelés nem volt megoldva rendesen. Aztán 2-3 hónap múlva az akkori 290x el fullhd ultran fix 60 fps volt. Itt meg alkalmazták szerintem ugyanazokat az eljárásokat így tényleg nagyon jól fut.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#7718) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma 1x nekem is jo volt az online resz a program nelkul. de masodjara mar muszaj volt elinditanom.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#7719) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Örülök hogy PC-n megjavult az online rész, de remélem este az Xboxon is hasonló lesz a helyzet...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#7720) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Tesóm szerette volna kipróbálni Velem a gamet,leginkább miként fut a gépén. De a 14napos ingyenes GamePasshoz is bankkártya adatot akar a Store. Nem lehet átlépni ezt valahogy? Kártyája az nincsen..
Vagy ha Valakinek lenne ilyenje feleslegesbe ,az jó lenne :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7721) #32191744 válasza Nyethuszar (#7720) üzenetére


#32191744
törölt tag

Mindenhol így működik, a free trialhoz meg kell adnod egy bankkártyát, majd ha lejárt a free trial, vonja le a pénzeket, ha nem mondod le időben
:))

(#7722) Csapoati válasza Nyethuszar (#7720) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megadod a te kártyádat és voila. Ha meg csak arra kíváncsi, hogy miként fut, ott a demo. Kb ugyanúgy megy, mint a teljes.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7723) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Winter is coming....

A kedvenc évszakom (kint, meg a játékban is). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7724) bulikavagyok válasza Csapoati (#7723) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mikor jön? Már vagy 3-4 napja nem játszottam. :B

(#7725) Csapoati válasza bulikavagyok (#7724) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Már megy. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7726) DjDanee87 válasza bulikavagyok (#7724) üzenetére


DjDanee87
addikt

Csütörtök (ma) délután van évszakváltás, ha jól tudom 17 órakor.

(#7727) Atmil válasza DjDanee87 (#7726) üzenetére


Atmil
aktív tag

Megjött a Tél első nyereménye. :D

Üdv! Atmil.

(#7728) ProgenXL


ProgenXL
őstag

2 órával a vége előtt végeztem az őszivel. jöhet a tél. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#7729) csab991 válasza Atmil (#7727) üzenetére


csab991
senior tag

Szép pár vászonkalap, már csak egy cipő kell a fejedre. :D

(#7730) Atmil válasza csab991 (#7729) üzenetére


Atmil
aktív tag

:D

Üdv! Atmil.

(#7731) IntelKiller7 válasza csab991 (#7729) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vicc ez a magyar forditas. 😂😂

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7732) Csapoati válasza Atmil (#7727) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ezért raktam angolra a Windowst... :DDD

ProgenXL: A téli húzós, 7 milla skill pont egy offroad cuccal? Persze, ha az ember ráfekszik és kimegy a dűnékra, akkor relatíve hamar megvan, de nem mindenkinek van ehhez kedve.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7733) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Sziasztok!

Nálam gyűlnek a fekete pontok a másjkroszoft ellenőrző füzetében.

Pár napja a Windows 10 frissítés kavart be, most meg felfrissítette magát a Forza 4, azóta nem indul el.

Egyszerűen nem tölti be a játékmenetet. Amikor a Folytatásra nyomok, befagy és kidob az asztalra.

Más is tapasztalt ilyet?

Semmi módosítás nem történt, tegnap este még minden rendben volt.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#7734) HUNNIA1920 válasza HUNNIA1920 (#7733) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Úgy látszik nem csak én jártam így: [link]

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#7735) Win-T válasza HUNNIA1920 (#7734) üzenetére


Win-T
senior tag

NAGYON sokan panaszkodnak erre a hibára. Annyian, hogy talán nem lesz képük megvárni a szokásos patch szerdát a javítással.

(#7736) bulikavagyok válasza Csapoati (#7725) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És DjDanee87: Köszi! :R

(#7737) #32191744


#32191744
törölt tag

Engem a játékból dobál ki folyamatosan a homera, Xbox One X. Másoknál is ez a helyzet?.. :W

(#7738) twi452 válasza #32191744 (#7737) üzenetére


twi452
senior tag

Még sosem dobott ki home-ra eddig, szintén one X.
A motorhang néha beakadt pár mp-re de ezen kívül nem találkoztam semmi különös dologgal. Persze a multi engem is ledobál de aztán visszacsatlakozik ha nem is elsőre de másodikra kb mindig talál egyet.

(#7739) twi452


twi452
senior tag

Amúgy tetszik ez a tél dolog 😊
Azt még mindig tartom, hogy csúszhatna kicsit jobban az út ilyenkor de így is jó móka 900 fokra állítva a kormányt és megfogni mikor elkezd csúszni. Nekem úgy tűnik könnyebb megfogni mint szárazon ami furcsa de ezt érzem 😁
Direkt ki akartam próbálni, hogy milyen hátsókerék hajtással úgyhogy bemelegítettem a kis kedvenc 1-es bmw-t 😄
[youtube link]

(#7740) #32191744


#32191744
törölt tag

Ha néha akad a játék /tuningolásnál, akárhol/ csak egy picit is, az Xbox az akadás pillanatában nem zúg, tehát elcsendesedik, de amint vége az apróbb akadásnak már megy tovább a hang. Digitális a Forza, szóval még az sem lehet, hogy a DVDvel van valami gáz :F

(#7741) evitiguF


evitiguF
senior tag

Itt nem változott semmi a patch óta, továbbra sem megy online a játék. :(

VIszont amit ír:
PC
• Manual HDR option added. Note that some PC HDR users may find that their HDR setting becomes set to 'off' due to this update. They will need to toggle it back on using the manual setting.
• Fix for HDR detection when multiple displays are connected.

Na most fel sem ismeri, hogy HDR képes monitorom van... hiába kapcsolom be már windows alatt, vagy ha nem kapcsolom be, sehogy sem érzékeli. :(((

(#7742) HUNNIA1920 válasza Win-T (#7735) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Köszi, akkor várom a javítást. :)
Egyébként PC-n tolom, nem konzolon.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#7743) Mosqu!to válasza Win-T (#7735) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Na, erre panaszkodtam én is pár sorral lejjebb!

Most elkezdtem újra letölteni a játékot. Alapból nem tartana sokáig, de valamiért nem hajlandó a store 200 Mbps-nél többel tolni, pedig a net 3x ennyit is elbír. Steam jellemzően szokta adni a teljes sebességet.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7744) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#7743) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nos, telepítés után először beállítottam úgy a grafikát, ahogy én szeretném - asztalon végeztem.

Utána újraindítottam, és rákérdezett, hogy akarom-e az ajánlott beállításokat, elfogadtam, és megy. Valami a grafikai beállításoknál lehet, ami kihajít, de egyelőre nem jöttem rá, hogy mi.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7745) p3l9uph válasza #32191744 (#7740) üzenetére


p3l9uph
tag

Nálam sincs semmi gond (Xbox One X). Biztos peches vagy :D

(#7746) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Bejött tegnap a tél és vannak ezek az évszakos eventek. Ami rendes verseny rész az világos, viszont a PR eventet nem értem. Előző szezonban egy speedzone volt talán, most meg a hegytetőn az ugratót jelezte nekem.

Ezeknél van valami bonus regard, vagy hogy működnek ilyenkor? Próbáltam 3 csillagosra csinálni a jumpot (de csak 2re sikerült), és már nem jelzi szezonális eventnek, csak normál ugratásnak mint az összes többit. Tehát ez a PR event része még nem tiszta nekem az évszakoknak.

Illetve azt is megtapasztaltam, hogy a játék figyeli a centiket is ugrásnál, nem csak a méretek számítanak. A fent említett jumpra 274 méter a 3 csillag követelménye, viszont a 274,14m csak 2 csillagot ért nekem. Hiába mentem utána még párszor, más autókkal is, jobb távolság nem lett annál, nem egyszerű a hóban. Néztem Agera RS el, amivel mások 300m+t ugrottak, de téligumival sem ment csak 200 körül. Ők biztos nem télen csinálták.

(#7747) Bib válasza DjDanee87 (#7746) üzenetére


Bib
őstag

Nekem a rendes verseny sem világos. Van a bemutató meg az évszakos esemény. Melyiket hogy kell? Nekem az őszibe nem tűnt el, akár hányszor megcsináltam oda - vissza.

[ Szerkesztve ]

(#7748) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Megint jött egy update :DDD

Pontosan melyik széria számít "offroad"-nak??
Mivel van vagy 3 homokfutóm de egyiket se veszi annak ...
Ez a téli heti feladata asszem.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7749) twi452 válasza Pro!Petya (#7748) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem az f150es raptort annak vette de amúgy is szeretek vele csak így gurulni a sok alacsony sportkocsi után 😁

(#7750) evitiguF válasza Pro!Petya (#7748) üzenetére


evitiguF
senior tag

A fordítás miatt tényleg rengetegszer találgatni kell, mit is kell csinálni... az offroad = terepjárók kategória, de ha odamész egy versenyhez, csinálsz egy saját blueprintet, és ott beállítod, hogy offroad kocsik, akkor látni fogod, miket használhatsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.