Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) Csapoati válasza bulikavagyok (#7199) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is rengeteg időt öltem a FH3-ba (és az FM7-be is), de nekem nem éri meg az Ultimate most. A plusz autók nélkül megvagyok, az új területet adó dlc-ket meg majd meglátom. A 4 nappal korábbi játék meg végképp nem hozott lázba.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7202) bulikavagyok válasza csab991 (#7200) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hm, az durva. Nem emlékszem pontosan az autó típusára, de a csaj azt mondta, h ez az egyik legjobb amit nyerhetek.

Csapoati: Végül is érthető. Én leginkább a mínusz 4 nap miatt választottam az Ultimate-et. Bár a plusz területeket adó DLC-ket amúgy is megvettem volna - számomra egyértelmű, h azok is kihozzák majd belőlem a "must have" érzést.

[ Szerkesztve ]

(#7203) cyberkind válasza bulikavagyok (#7199) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy, hogy telítődtem a 3-al, és ez a rész se előnyömre változott a helyszínben (2 a favorit, azt azóta hiányolom, hogy nincs meg a fat gép), aztán most van más játék ami szintén hosszú, majd egyszer. :)

Paranormal Cocktivity

(#7204) bulikavagyok válasza cyberkind (#7203) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Értem! Ha már a második részt említetted: kíváncsian várom, h mikor fogják kiadni hozzá az X-es patch-et. Az nem kis durranás lenne - már ha kijön valaha is. Szerintem jó eséllyel igen.

[ Szerkesztve ]

(#7205) Csapoati válasza bulikavagyok (#7204) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rá is férne egy kis vizuális tuning, a 3 sokkal élesebbnek, tisztábbnak hat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7206) - = Zk = - válasza Bib (#7177) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, hát akkor igen... :K
nekem G-Sync 144Hz + monitor van... úgy azért már kicsit brutálabb, mintsem 60-nal.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7207) cyberkind válasza bulikavagyok (#7204) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennek úgy volna értelme ha az x patch után megvehető lenne a játék, mert ott van az 1, de szinte mindegy is ez a tény. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#7208) Gigi01


Gigi01
őstag

Tegnap rápróbáltam megint(FH4) kormánnyal.Lehet megveszem,van valami akció? :U

[ Szerkesztve ]

(#7209) sagem válasza Gigi01 (#7208) üzenetére


sagem
addikt

Hááát, akciót ne nagyon remélj egy holnap megjelenő játéktól még ;) A legolcsóbb jelenleg a cdkeysen elvileg, 49,90 eur a standard és ebből még lejöhet -3% ha likeolod a facebook oldalukat és kikéred a kedvezménykuponodat.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#7210) DjDanee87 válasza - = Zk = - (#7206) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is 144 gsync van, de nem is törődtem még a beállításokkal horizon 4ben. Használom a játék alap beállításait hátha így nem fagy ki 10 percenként mint a FH3. Ha jól láttam így alapból 72fps nálam a korlát, de 144 úgysem lenne meg ultra 2960*1440ben és nagyon szépen fut így. FH4 eddig egyszer lépett ki (10-15 óra alatt), ami 1el több mint kéne, de FH3 után nekem ez már nagyon jó.

(#7211) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Sziasztok!

Az lehetséges, hogy a játékot sikerült elindítani úgy, hogy még meg sem jelent hivatalosan? :D

Standard editiont vettem meg cdkeysen...

(#7212) bulikavagyok válasza Gabor777 (#7211) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze. Ki tudja, h melyik régióból származik a kód?! Szingapúrral bezárólag megy az összes régióban. :K

[ Szerkesztve ]

(#7213) Gigi01 válasza sagem (#7209) üzenetére


Gigi01
őstag

FH3-nál is a demó újrakezdés ment az agyamra,megvettem,hát nem igen kötött le.Lehet várok valami virágbolti verzióra,és ha tényleg jó,akkor benevezek rá. ;)

(#7214) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Egy javaslat azoknak akik a 2 tűbefűzés-t próbálják teljesíteni Forzathon napi challenge-hez:

Van Edinburghban, északkeleten, a Világ leggyorsabb bérautói dolog sárga háttérrel. Ott a Zondás részt próbálom 3 csillagra csinálni (6. fejezet), és van benne fixen egy rész, ahol elég szűk az út ráadásul mindig jönnek/mennek mindkét sávon autók egy szakaszon. Na ezzel könnyen meg lehet csinálni a Forzathonnak ezt a részét.

Más téma: elég okos az AI a játékban. Pl tudják ha ugrató jön, és nem én vagyok az első helyen akkor szabotálják a saját versenyüket :))
https://www.youtube.com/watch?v=giBW7lEWpEI

(#7215) - = Zk = - válasza DjDanee87 (#7210) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én mondjuk boxon tolom az összes Forzát, az FH4-et is oda veszem majd...
de lehet Play Anywhere-be... kipróbálom PC-én, hátha nálam is előjönnek efféle hibák...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7216) Lifer092


Lifer092
senior tag

.... Már én is tűkön ülök hogy megérkezzen a Hori 4. Konzolvilágból rendeltem elő dobozosan a Standardot, azt írták hogy megjelenés napjára megérkezik, de még át sem adták a futárnak.... :W

Nagyszerű.... :O

(#7217) STC Speed


STC Speed
őstag

Melyik klubba érdemes csatlakozni? A PH-sba nem látok embert.
Amugy nem is enged, mert ki irja, hogy előbb lépjek ki a jelenlegi klubbomból miközbe nem is voltam még tagja semminek, másnak van ilyen?

(#7218) btf válasza STC Speed (#7217) üzenetére


btf
aktív tag

Szerintem [RHUN]-hoz érdemes csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#7219) Bib


Bib
őstag

Melyik sportos ferdehátú kocsit fogadja el a forzathon? Párat próbáltam de semmi.

(#7220) Joccc07 válasza Bib (#7219) üzenetére


Joccc07
addikt

Acura RSX-et biztos. Én azzal csináltam meg.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7221) DjDanee87 válasza Bib (#7219) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szarul fordították magyarra. RETRO ferdehátú kell, a sportos nemtudom honnan jött nekik. Olyan kategóriát meg a játék is ismer, hogy retro, szóval könnyen megtalálod melyek ezek.

(#7222) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, próbálta valaki 4K-ban a játékot 1080-as VGA-val? (Nem Ti-vel) Ki tud hozni stabil 60fps-t? Holnap fogom kipróbálni, kíváncsi vagyok elég e a 4k-hoz a 1080+i5-6600. Mondjuk hajlandó vagyok lejjebb adni az extreme beállításokból a 60fps érdekében. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7223) Bib válasza DjDanee87 (#7221) üzenetére


Bib
őstag

Köszi , Jocc07 neked is :R

(#7224) #80123904 válasza Gigi01 (#7213) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mindenféle flém keltése nélkül. Én k*ra nem értem az embereket, de most tényleg. Itt a gamepass. Lehet venni hozzá legálisan trial kódot 600-800 ft-ért, amiért cserébe 30 napon keresztül lehet csapatni.

Még csak az xboxhoz se vagy kötve, mert az FH4 PA játék és ha beaktiválod egy fiókra a GP-t, majd azzal a fiókkal belépsz windowsra is, akkor ugyanúgy letudod tölteni 30 napig a store-ból a játékot.

Neeem, a k* életbe is neki. Az embernek még egy doboz cigi áránál kevesebbet sem ér meg az, hogy minimálisan is támogasson egy kiadót - fejlesztői csapatot. Majd a virágbolti verziót kipróbálja és ha az tetszik, akkor megveszi a teljest (ha megveszi természetesen). Eszem f_szom megáll, de tényleg.

Írjál egy privát üzenetet és adok neked ingyen trial kódot a GP-hez, ami még egy ~fél évvel ezelőtti vásárlásból maradt vissza. Másnak is adtam már, ő is be tudta aktiválni és ment is a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7225) Csoeri79 válasza .LnB (#7222) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

1080-as MSI Gaming X + i7-7700K stabil 65 fps. Igaz, hogy én 3440*1440 felbontáson játszom! Minden ultrán, simán fut!

(#7226) mcwolf79 válasza #80123904 (#7224) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sajnos Ez ilyen magyar mentalitás. Az olcsónál mindig jobb az ingyen. Gépre VAGY xszázezer Ft-os PC -re futi , De a játékra már sajnálja a pénzt. És még azt se mondhatja hogy "zsákbamacskát Nem vesz", mert volt demó.
És többnyire az ilyenek nyígnak, hogy a mocskos fejlesztők xarnak a PC-re. Na vajon miért??? Talán mert a legnagyobb warez-platform.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7227) - = Zk = - válasza .LnB (#7222) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y

nekem a 6600K (4,6) + 1070 nem nagyon akarta a 2K ultrát... ( 1-2 dolgot meg kellett nyesni )... persze így is ment 55 FPS-sel...de ink megnyestem... fix 100+... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7228) #80123904 válasza - = Zk = - (#7227) üzenetére


#80123904
törölt tag

2K alatt az 1920x1080-as felbontást (ami "ténylegesen" is 2K-nak számít, hisz ugyanúgy ez van közel a 2048x1080-hoz, mint 4K esetében a 3840 x 2160 (4096 x 2160)) vagy pedig az 1440p-t érted(2,560 x 1,440), amit hibásan hívnak 2K-nak az emberek?

(#7229) pető bá' válasza #80123904 (#7224) üzenetére


pető bá'
őstag

köszönöm a tippet, nem is tudtam, hogy pc-n is megy a gamepass, ráadásul még megvan a 14 napos próbám. Már töltöm :R

"... and I hope you have a great day!"

(#7230) GoZoL válasza pető bá' (#7229) üzenetére


GoZoL
senior tag

Game Passal, hogy lehet tölteni? Én még nem látom a store-ban.

(#7231) pető bá' válasza GoZoL (#7230) üzenetére


pető bá'
őstag

Vezérlőpult - Régió - Szingapúr :B

"... and I hope you have a great day!"

(#7232) GoZoL válasza pető bá' (#7231) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi! :R

(#7233) Csapoati válasza pető bá' (#7231) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi, ez eszembe se jutott. Standardot vettem, reggel lett volna elérhető (Amazon USA), így legalább a game passal le tudom tölteni és nem reggel kell. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7234) .LnB válasza - = Zk = - (#7227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok mit ad ki a configom. Holnap fogom tudni kipróbálni. Bár attól függ, hogy időben letöltődik e a game. Neztem a DF videóját a beállítások elemzéséről, sok különbség nincs sok beállításnál. És 4k tv-n bizonyos távolságról lehet nem is fogom látni. Na majd holnap..
Ha érdekel valakit akkor esetleg iratok egy részletesebb írást a beállításokról.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7235) Mosqu!to válasza STC Speed (#7217) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Na, összevontam a két PH-s klubot, a másikba aki jelentkezett (vagy még egyikbe se), az tegye meg most.

Prohardver Forza Hungary a klub neve :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7236) Triathlete


Triathlete
senior tag

Köszönöm a korábbi kérdésemre a választ! FM7 demot letöltöttem. Pontosan hova tette ezt a 25GB-t amit lerántott? Tovább ha megveszem akkor ki tudom választani, hogy azt az összesen 100GB-t melyik meghajtóra tegye? -Jó gondolom biztos, de most ezt a 25-öt sem találom.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#7237) IntelKiller7 válasza Triathlete (#7236) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

dokumentumok közé lőtte valszeg.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7238) - = Zk = - válasza #80123904 (#7228) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lol.. :DDD
amúgy 1440p-re gondolok... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7239) TESCO-Zsömle válasza - = Zk = - (#7238) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mond szépen utánam: WQHD :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7240) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

A bugos hang és a kifagyás után újabb hiba jött elő XOS-en : egy offroad versenyen (amiket amúgy szívből utálok) egyszerűen megszűnt a visszatekerés opció ! :W
Negyedszerre sikerült lenyomnom a versenyt, mindegyik előtt átnéztem a beállításokat, először még más gombkiosztást is beállítottam, hátha az y gomb szállt el, de nem..... Abban az egy versenyben valszeg a kevés memória miatt elvette magától a visszatekerést. Ez ultragáz, ahogy tehetem, váltok x-re.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7241) TESCO-Zsömle válasza hülyegyerek (#7240) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

ahogy tehetem, váltok x-re.

Akkor mégis csak megérte benne hagyni... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7242) mcwolf79 válasza hülyegyerek (#7240) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha jól emlékszem Egy tesztben ( az Antirisztus OW tesztben ) a FM6 esetén is említettek hasonló dolgot, pedig Az XO-ra lett megírva.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7243) hülyegyerek válasza TESCO-Zsömle (#7241) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Na ja....
Amúgy is érik a csere, csak egy hónapja vettem egy playseatet meg g920-at, szóval az asszony általi megöléstől félve most várnom kell egy pár hónapot, mielőtt újra veszek valami drága dolgot magamnak. :DD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7244) Bib válasza hülyegyerek (#7240) üzenetére


Bib
őstag

Akkor most fordult a kocka, de jó hogy pc-n tolom 😀

(#7245) p3l9uph válasza Lifer092 (#7216) üzenetére


p3l9uph
tag

Szerintem ma kapod mivel ma jelenik meg,nem?

(#7246) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#7239) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyre jobb b@szki :C :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7247) p3l9uph válasza hülyegyerek (#7240) üzenetére


p3l9uph
tag

Es a visszatekeres nelkul nem tudsz megnyerni egy versenyt?? :F az baj...

(#7248) Redcaster


Redcaster
őstag

Fasza, megjelent a játék, de én még mindig nem tudok Horizon Life-ra csatlakozni Ultimate edition-el... Megérte kipengetni érte így a 30k-t :U

(#7249) DjDanee87 válasza Redcaster (#7248) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ahhoz végig kell menni a bevezető részén tudtommal (az évszakokon + showcase eventek). Az megvolt?

(#7250) Joccc07 válasza Redcaster (#7248) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam van Horizon Life csak időnként eldobja. Írja, hogy valami DNS-t kell beállítani. De fogalmam sincs, hogy kell. Gondolom statikus IP-t kell beállítani de nekem soha nem sikerül. Ha beállítom utána nem lesz netem. Tudom, hogy én rontok el valamit csak nem tudom, hogy mit.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.