Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) tescodr


tescodr
tag

Két kép a drágáimról :D :R

:R

(#7452) IntelKiller7 válasza evitiguF (#7449) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

KO-OP. Visítok. :)) :DD :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7453) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#7452) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eskü, ezt vétek MAGYAR nyelven játszani... :C :DDD...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7454) Redcaster válasza evitiguF (#7432) üzenetére


Redcaster
őstag

Parancsolj!

YT ül még rajta kicsit azért ilyen okádék. Van benne visszatekerés, de este fél11-kor meló után már nem sok kedvem volt újrakezdeni, de ha szeretnéd, holnap megcsinálom rewind nélkül.

(#7455) .LnB válasza Csapoati (#7429) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a Halo-s verseny tényleg nagyon állat.

Tegnap végre eljutottam lvl20-ig. Néhány gondolat a tegnapiakat kiegészítvén.
A játék néhol olyan gyönyörű, hogy sírva tudnék fakadni. :) De tényleg, néha nagyon elkap a hangulat. Nyomtam tegnap a kaszkadőrös feladatokat, az egyiknél az Aston Martin DB11-et kell vezetni. Annyira megtetszett az a kocsi, hogy meg is vettem utána. Meg azért mégiscsak illik a tájhoz. :) Na és azzal ahogy krúzolgattam, hajnali táj, ez a kocsi, brutál hangulatos.

Én tegnap vettem észre, valahol a 20-as színt előtt kicsivel, hogy a verseny előtt azt írja ki a játék, hogy "RAJTA". Én ezen úgy elkezdtem röhögni! :D Ez csak nekem fura? Még jó, hogy nem helyadatok szerint azonosul a fordítás, mert nekem itt falun, tuti azt írná ki a versenyek előtt, hogy "UZSGYI!" :D

Fasza ez a játék, de talán a FH3 utáni sokk után, itt is azt vártam. Az meg ugye alaptalan volt, mert akkora előrelépés nem volt elvárható a két rész között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7456) Csapoati válasza .LnB (#7455) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én azokat irigylem, akiknek ez az első Horizonja. Nekik mekkora sokk lehet ez. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7457) .LnB válasza Csapoati (#7456) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy úgy. Pont ez a bibi nálam. Nekem a FH3 volt az első. De most tegnap, miután megnyílt minden azért elismerően vettem tudomásul, hogy van ebben ám tartalom.

Viszont ez a pörgetés gyerekek. Ez katasztrófa. A f*szomnak ez a karakter bele? Meg a sok cicoma? És állandóan azokat pörgetem. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7458) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Végül meglett a 3 országúti gyorsulási verseny helyett a 3 közúti sprint. Komolyan mondom, ez a fordítás botrányos :(((
Az egy dolog, hogy le mer írni olyan dolgokat, hogy csűrlelet, meg tavasz a légben, de hogy az autókategóriákat félrefordítja, meg a versenytípusokat, az szégyen. Ha ott lenne előtte a játék, simán megnézhetné, hogy van e a játékban sportos ferdehátú (retro hothatch) kategória, vagy országúti gyorsulási verseny.
Szerintem a fordítást is az Elios nyerhette meg.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7459) tescodr válasza .LnB (#7457) üzenetére


tescodr
tag

Én vagy autót vagy pénzt porgetek már 1 millán felül vagyok 😁

(#7460) Csapoati válasza hülyegyerek (#7458) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy a "same in English"-t elkövető banda. :D
Tegnap elgyengültem és megvettem az Ultimate add-ons csomagot. :D Külön pech, hogy pont azt a házat kaptam volna meg ingyen, amit már megvettem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7461) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Forza Horizon 4 Online : Edinburgh Out of Map Glitch!!

Szerk.: Amúgy nem értem ezt a sok "szenvedést" a magyar nyelvvel. Angolul hibátlan a játék, és nem igazán kell hozzá magas szintű angol tudás. :B

[ Szerkesztve ]

(#7462) .LnB válasza bulikavagyok (#7461) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem glitch, hanem Harry Potter 9 3/4. vágány easter egg. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7463) Joccc07 válasza hülyegyerek (#7458) üzenetére


Joccc07
addikt

Oké. De mi az a 3 közúti sprint? :DDD Egyszerűen fogalmam sincs.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7464) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

A Forza Horizon 4-ben van splitscreen mód?

(#7465) Csapoati válasza Joccc07 (#7463) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Országúti verseny A-ból B-be.

Anulu79: Nincs, a Horizonokban nem szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7466) Anulu79 válasza Csapoati (#7465) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, akkor keresgélek tovább más ilyen játékot.

(#7467) .LnB válasza Anulu79 (#7466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nagyon fogsz találni. Alig van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7468) keIdor válasza hülyegyerek (#7458) üzenetére


keIdor
titán

De jó, hogy nekem nem magyar, viszont nem lehet angolra állítani? Nekem ami játék, film, csak az angol nyelv jöhet szóba. Filmnél is angol szinkron, angol felirattal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7469) Csapoati válasza Anulu79 (#7466) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Open worldben nem nagyon divat, meg úgy egyébként se mostanság. A Forza Motorsport 7-ben talán van.

Keldor Papa: Az Üvegtigrist is angol felirattal nézted? :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7470) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Át lehet állítani angolra a játékot, vagy csakis a Windows nyelvét tudja használni?

(#7471) keIdor válasza Csapoati (#7469) üzenetére


keIdor
titán

Nekem nem jött be, egyenesen irritált az a film, szóval nem, azt nem angolul néztem, mert sehogy se néztem.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7472) Atmil válasza Redcaster (#7454) üzenetére


Atmil
aktív tag

Hibás a link.

Üdv! Atmil.

(#7473) Redcaster válasza Atmil (#7472) üzenetére


Redcaster
őstag

(#7474) p3l9uph válasza keIdor (#7471) üzenetére


p3l9uph
tag

Ha nem nezted akkor hogy irritalt?

(#7475) keIdor válasza p3l9uph (#7474) üzenetére


keIdor
titán

Első 20 percet láttam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7476) hülyegyerek válasza bulikavagyok (#7461) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Elég jó vagyok angolból, csak lusta vagyok régiót váltani.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7477) Sylvanas


Sylvanas
csendes tag

Sziasztok!

Nálam sem akar csatlakozni a multihoz a játék, pedig szeretnék játszani másokkal is :/ Nem javították még egyáltalán, vagy valami más baja lehet neki?

MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Coolermaster MasterBox 5, Acer Predator XB271HU IPS

(#7478) Atmil válasza Redcaster (#7473) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszi. :R Ügyes vagy. :Y Nem görcsölnek be az ujjaid. Ha jól tudom gamepadon játszol. :C
Én a verhtetlennek ellen az esélytelenek nyugalmával indulok neki, főleg gamepadon. :D
Majd kipróbálom kormánnyal is a verhetetlenek ellen. Szerintem nem sok esélyem lesz. :N

Üdv! Atmil.

(#7479) Redcaster válasza Atmil (#7478) üzenetére


Redcaster
őstag

Köszi :B

Nem görcsöl be, képes vagyok akár órákon keresztül nyomni, mondjuk a 3-ban az 50 körös Goliath futam végére már eléggé nehézkesen csináltam apró mozdulatokat, használtam is a rewindot bőszen :DDD

Nem annyira nehéz mint amilyennek tűnik szerintem, kicsit agresszívabban kell vezetni, ahol látsz egy kis helyet érdemes megpróbálni betenni az autót. Tudom sok helyen nem szép, de legalább célravezető a stílusom :P

(#7480) evitiguF válasza Redcaster (#7473) üzenetére


evitiguF
senior tag

:R :R

Nem tudtam, hogy egyenesen Roman Pearce ül a volán mögött! :D :D

Tényleg jól tolod!

[ Szerkesztve ]

(#7481) bulikavagyok válasza hülyegyerek (#7476) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Lusta? Kb 10 mp plusz egy újraindítás - de Te tudod. :B Nekem ennek a fáradságnak a többszörösét is megérné, h ne kelljen ilyen elképesztő ostobaságokat olvasnom. A rossz fordításból adódó félreértésekről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#7482) Atmil válasza Redcaster (#7479) üzenetére


Atmil
aktív tag

Nekem az átlag feletti még megy, ha nyerni is akarok de felette már nem.

#7480) evitiguF
Én meg azt nem tudtam, hogy egy ken block-al van dolgunk. [ken block] :D

Üdv! Atmil.

(#7483) keIdor


keIdor
titán

Biztos azért is, mert az ősz a kedvenc évszakom, de rohadt jót tett Angliának és Skóciábak ez az évszak, sokat dob a tájon a sok sárga falevél meg a sárgás, barnás fák. Sokkal jobb, mint Ausztrália volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7484) twi452 válasza keIdor (#7483) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem a tél kicsit csalódás.. nem annyira tél mint a Blizzard mountain volt..ott nem téli gumival sokkal csúszkálósabb volt minden fajta út itt meg majdnem ugyanúgy lehet fékezni mint esőben hiába tiszta hó minden.
Gondolom nem lesz különbség a bevezetőben lévő tél és a rendes egy hetes tél között 🙂

(#7485) Redcaster


Redcaster
őstag

Mindenközben mókoltam kicsit a routeremben, és eljutottam odáig, hogy a NAT már nem mérsékelt, hanem nyílt, viszont horizon lifeba még mindig nem tudok csatlakozni :W 1 hete kint van a játék, és 0 kommunikáció a Turn10 részéről... 2 napja írt ticketemre is 0 válasz. Nagy csalódás :(

(#7486) cyberkind válasza Redcaster (#7485) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi a 3-al pont ezért alig multiztunk/coopoztunk, iszonyat problémás és nehéz ez PC-n, ha meg egyszer siker.ült csatlakoznunk, általában verseny közben el is dobta a játék a kapcsolatot.

Paranormal Cocktivity

(#7487) #80123904 válasza Redcaster (#7485) üzenetére


#80123904
törölt tag

boxon nekem megy
Új sessiont próbálsz keresni? Mert alapból ha csak újra próbálkozol, akkor a lejárt sessionbe próbál csatlakozni, ami nem fog menni neki.

(#7488) Csapoati válasza twi452 (#7484) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kikapcsolt kipörgésgátlóval és menetstabilizátorral? Nekem már a vizes út is nagy kihívás így.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7489) Redcaster válasza #80123904 (#7487) üzenetére


Redcaster
őstag

Igen, és mindig ezt az üzenetet kapom

(#7490) Bib válasza Redcaster (#7489) üzenetére


Bib
őstag

És ilyenkor mit ír a hàlózatodra az Xbox app ?

(#7491) Redcaster válasza Bib (#7490) üzenetére


Redcaster
őstag

Szerinte minden a legnagyobb rendben van

(#7492) Win-T válasza cyberkind (#7486) üzenetére


Win-T
senior tag

Pont ezért bosszantó az egész. A harmadik rész óta volt már egy Motorsport 7 is, ahol szintén nem volt problémamentes az online rész kezdetben, hasonló hibákkal mint most meg mint előtte.
Ha ennyi idő alatt nem tudják összehegeszteni akkor már vagy a hozzáértésükkel van baj, vagy az egész rendszerrel alapjaiban.
Én az utóbbira tippelek.

(#7493) iceman007


iceman007
aktív tag

Sziasztok egy kis információra van szükségem! :)

Nagyon nagy az ingerenciám, hogy megvegyem a Horizon 4-et, viszont virágbolti a windowsom... Így tud működni a dolog? Valamint a microsoft store-os fizetés, milyen úton módon működik?

Köszi! :R

(#7494) Mosqu!to válasza iceman007 (#7493) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Működik úgy is, a fizetés pedig a microsoft fiókodhoz társított bank/hitelkártyával megy. Ezt hozzá tudod adni akkor is, amikor a vásárlás folyamatában vagy (de meg tudod venni a játékot a cdkeys.com-on némileg olcsóbban, és akkor csak a kapott kódodat kell aktiválni).

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7495) iceman007 válasza Mosqu!to (#7494) üzenetére


iceman007
aktív tag

Akkor ha jól sejtem kell csinálni egy online accountot és már mehet is?

(#7496) twi452 válasza Csapoati (#7488) üzenetére


twi452
senior tag

Igen én az abs-t is kikapcsoltam a motorsportban is miután beépítettem a pedálba egy szivacslabdát és hozzászokott a lábam 😁
Nekem érzésre a BM tél jobban bejött ilyen szempontból.
Persze el lehet dobni az autót könnyen ebben is főleg ha erős a dög nem is ez a gondom hanem a fék kicsit túl jó érzésre havas úthoz képest 😀

(#7497) keIdor


keIdor
titán

Annyira jó hangulata van, imádom. Sajna nem a legjobb minőségben ment a játék, mozgásban szebb, a hegy sokkal. Nem tűnik fel, hogy ekkora távolságban a fáknak már nincs árnyéka.







¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7498) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Srácok nekem egyre válaszoljatok. A térkép nagyobb mint a FH3-ban? Azt is csak a méret miatt untam meg.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#7499) Csapoati válasza m0h0senator (#7498) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az utak hossza kb ugyanannyi, a bejárható terület viszont jóval nagyobb(nak érződik) szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7500) keIdor válasza Csapoati (#7499) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem érzésre ugyanakkora. A map egyik sarkából a másikba hasonlóan 10-11km a távolság.
Épp fél órája lett meg az acsi, amit akkor ad meg, ha bejártad az összes utat. Szerintem FH3-ban nem voltam kész ilyen hamar vele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.