Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) BigBlue69


BigBlue69
őstag

ez eddig jó.. 2 különböző válasz. 😀

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7952) Csapoati válasza BigBlue69 (#7951) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a kérdés, hogy te most mit szeretnél? Goldot, hogy multizhass, vagy Game Passt?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7953) IntelKiller7 válasza BigBlue69 (#7951) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez Xbox live előfizetés ami ahoz kell, hogy Xboxon tudj multizni.
Ha PC-n akarsz játszani akkor vagy vmelyik verzióját vedd meg a játékot vagy Xbox GamePasst vegyél ami tartalmazza a Forza Horizon 4 alapjátékot.
GamePass: [1 hónapos előfizu] [3 hónapos előfizu] [6 hónapos előfizu]

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7954) madstunt válasza IntelKiller7 (#7953) üzenetére


madstunt
addikt

mondjuk ha hirtelen be akar jatekokbol vasarolni, akkor a gold is hasznos tud lenni, mert ha jol emlékszem ugy olcsobbak a marketplace-en

(#7955) IntelKiller7 válasza madstunt (#7954) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azt írta PC-re kell neki. Csak a MS játékok és csak azok amik megkapták a Play Anywhere támogatást azok mennek PC-n.(ez nincs több mint 10 játék)
Golddal sem folyamatosan akciósak a játékok. hetente cserélik őket. Jelen pilalnatban ezeket tudod olcsóbban megvenni Xboxra golddal: [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7956) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Múlthéten kb 1 éves kihagyás után összedobtam újra egy PC-t (hiányzott na :D ), felraktam a FM 7-et. 65-70 között mozog az fps ultra grafikán, néha bemegy 56-58 közé amikor tumultus van, de az még ugye bőven jó. Azt figyeltem meg, hogy az optimalizálást nem igen sikerült megoldaniuk az egy év alatt. A menü még mindig akad, mint a disznó, meg volt olyan, hogy kb fél órás aszfalt tépés közben gondolt egyet és beesett az fps kb 40 alá. Az meg autós játéknál nem túl szerencsés, bármit csináltam nem volt jobb. Ki kellett lépni főmenübe, visszamenni és akkor jó volt megnt. Az utóbbi megfigyelés felírható az optimalizálás számlájára vagy esetleg valami még kevés a gépnek és inkább vegyem vissza High-ra a grafikát? Alapvetően tudta tartani az 58-70 között fps-t, csak akkor egyszer volt olyan hogy beesett hirtelen 40 alá. Egyébként csak ki akartam próbálni hogy megy a gépen, de ugyanúgy beszippantott, mint amikor megvásároltam. :D

Sic Parvis Magna

(#7957) Triathlete válasza 30z.Samu (#7956) üzenetére


Triathlete
senior tag

Szia!

Nálam minden maxon, ugyanez a helyzet olyan 40perc után. Én újraindítom a játékot akkor megint minden jó. De olyan is előfordul, hogy a következő versenyen már tömörüléskor is tartja a 60-at (vsync). Menü nekem is darabos. Zavar, hogy a pályát is viszonylag sokáig tölti be, és nem olyan szép folyamatos mint a GT4 amin nevelkedtem. :)

Külföldi fórumokon több helyen írták egyesek, hogy 8-ról 16GB-ra növelték a memóriát az megoldotta a problémát, és voltak akik cáfolták, hogy 16-tal sem jobb a helyzet. Grafika visszavétellel nem próbálkoztam még, elvileg elég high-ra visszatenni akkor megfelel a 8GB. Nem tudom biztosan, ezt is csak olvastam, de nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#7958) 30z.Samu válasza Triathlete (#7957) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erről majd kicsit később tudok nyilatkozni, mert tervben van még 8GB RAM vásárlása. :D De akkor nem feltétlenül a gépem a ludas. :) Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#7959) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

A fiam nagyon rákattant a FH3-a és a FH4-re is, és az a gond hogy a jelenlegi vidókártya /950 2Gb/ egy kicsit kevés hozzá. Állandóan kiírja, hogy kevés a memória. Milyen kártyát ajánlanátok hozzá FHD-ban? Mert nem tudom hogy a 1050 4Gb-tal elég e neki, vagy kell a 1060 3 esetleg kell a 6 Gb. Mondjuk 6 Gb-os kicsit nagyon túl van a költség kereten.

Köszi: Pribi

[ Szerkesztve ]

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#7960) 30z.Samu válasza Pribi (#7959) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Forzának kell a VRAM, 4GB-s kártya alá ne adjátok szerintem. :) Az én gépemben most egy RX 480 dübörög, azzal a Forza Motorsport 7 egész szépen elszaladgál. Nem tudom, hogy a FH3-nak vagy a 4-nek mennyivel kell erősebb gép, de ezen már szerintem már jobban menne a játék. De elmenne egy 1050Ti-vel is, attól függ milyen beállítás a cél. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#7961) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Beadta :)

(#7962) m0h0senator válasza IntelKiller7 (#7953) üzenetére


m0h0senator
őstag

Viszont itt azt írja, hogy új account kell hozzá. Ha nekem már van egy meglévőm akkor nem tudok 1 hónapokat venni?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#7963) Zimmi91 válasza jpeetr (#7961) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szép, grat :DDD
Az az F40en milyen áron megy ?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#7964) Mosqu!to válasza jpeetr (#7961) üzenetére


Mosqu!to
addikt

:D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7965) Triathlete válasza 30z.Samu (#7958) üzenetére


Triathlete
senior tag

Na majd ne felejtsd el akkor megírni! : - )

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#7966) 30z.Samu válasza Triathlete (#7965) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy majd csak hónap elején kerül erre sor, de próbálok nem megfeledkezni róla. :)

Sic Parvis Magna

(#7967) Atmil


Atmil
aktív tag

Ezt, hogy lehet megcsinálni? Szezek 100 forzathon pontot, utána meg trükkpontokból szerzek 7 000 000 milliót? Nem értem!

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#7968) Csapoati válasza Atmil (#7967) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha most állsz neki, akkor kb sehogy. :D Amúgy kimész a partra a dűnék közé és csapatod a skilleket ezerrel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7969) Atmil válasza Csapoati (#7968) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszi a villámgyors választ. Asszem neki sem állok, szerintem lehetetlen. Legalábis nekem :D

Üdv! Atmil.

(#7970) Mosqu!to válasza Atmil (#7967) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Vedd meg az event shopból a dzsippet, az alapból valami bónuszt ad bizonyos pontoknál, aztán ezen a kocsin told fel a pontgyűjtést segítő bónusz izéket, azzal megint előrébb vagy (javaslom az angyalka megvételét is, mert baromi idegesítő, amikor 1millió pontod ugrik egy véletlen kocc miatt).

Aztán menj csapatni valahová, reptér, vasúti remíz vagy mi, dűnék, pörögj, törj, driftelj, rombolj. 1-2 óra alatt megvan a 7 misi.

Amúgy én többször is tapasztaltam, hogy elvette a megszerzett pontokat a játék ennél a kihívásnál (egyik nap még két millió felett voltam, másnap 500e volt).
Mért lehet ez?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7971) Atmil válasza Mosqu!to (#7970) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszi az infót :R még van kb. 4 óra szerintem esélytelen, de most ráérek megpróbálom. :D

Üdv! Atmil.

(#7972) csab991


csab991
senior tag

Valaki telekomos nettel, próbálta már valamiféle VPN-nel, a Horizon Life-hoz való kapcsólódást?

(#7973) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Azon filózók, hogy vajon a Bond edition autóknak vannak e speckó képességeik, ahogy olvastam valahol, vagy csak dizájnelemeket raktak rájuk.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7974) Csapoati válasza hülyegyerek (#7973) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nézőpont kérdése, pl a Lotus Elan tengeralattjáróvá "tud alakulni", értsd: van hozzá olyan bodykit. Persze ettől még bem tudsz a vízben menni vele, csak vizuális elem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7975) Redcaster válasza csab991 (#7972) üzenetére


Redcaster
őstag

Próbáltam Avast SecureLine VPN-el, de nekem azzal sem sikerült, másnak viszont ment vele. Egy próbát mindenképpen megér, 7 napig ingyenes, szóval vesztenivalód nincs vele.

(#7976) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Azt tudjátok esetleg, hogy a config fájlt hol tárolja a játék? Rendszerint összetéveszti a kijelzőimet, és a felbontást fixálja, jellemzően a rossz monitor alapján.

Kezd úgy tűnni, hogy ez (is) okozhatja a kilépést, pl ha 1440p 144Hz-t próbál küldeni a 60Hz tv-re, vagy ha 4K-t próbál küldeni a 1440p monitorra.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7977) hackeeeee válasza Benfact (#7945) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem volt ilyen FH3-mal...

Véleményem szubjektív...

(#7978) Gabor777 válasza Atmil (#7967) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Sehogy. Bugos szar amúgy is :D eljutottam 2 millioig, majd lenullazta az egészet...
Amúgy Avast VPNel nekem is működik. 60 napos triatlon van, ha beregelsz az Avast oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#7979) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Itt a tavasz ! A Forzathon boltban meg az új Type R !!! :DD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7980) 30z.Samu válasza hülyegyerek (#7979) üzenetére


30z.Samu
félisten

Apropó autó, tegnap csak lestem mennyi új autót raktak bele, amióta nem játszottam a FM7-tel. :D

Sic Parvis Magna

(#7981) Benfact válasza hackeeeee (#7977) üzenetére


Benfact
csendes tag

Nem írtam egyértelműre a hozzászólásom, de ez nekem FH4 alatt van.

És kaptál kárpótlást miután jeleztél a support-nak? Mert vasárnap óta erre várok, az MS ügyfélszolgálata azt mondta minimum 3 hét amire kapok tőlük választ.

(#7982) hackeeeee válasza Benfact (#7981) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A garázsom árát megkaptam játék pénzben, és ennyi...

Mondjuk aztán válaszként megírtam, hogy ez nem kárpótolja a közel 300 órányi játékidőmet, és valszeg nem fogok többet játszani a játékkal..

Véleményem szubjektív...

(#7983) Csapoati válasza hülyegyerek (#7979) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Itt a tavasz, dagad a... dugattyú! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7984) hülyegyerek válasza Csapoati (#7983) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Majdnem elsütöttem én is ezt a poént, de rájöttem, hogy már borotválkoznia kellene.
Ha már Type R : végre megnézhetem, hogyan fog állni a téliszetthez vásárolt felni az igazi autómon. Öröm, bódottá. (félreértések elkerülése végett : nem CTR-em van, csak sima polgári Civic)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7985) prannk


prannk
őstag

Hali. Nekem itt megáll a telepítés. Már másodjára..

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#7986) hackeeeee válasza prannk (#7985) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vedd meg, akkor nem lesz gond ilyen gondod.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#7987) 30z.Samu válasza prannk (#7985) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az kemény! :D :C :U

Sic Parvis Magna

(#7988) m0h0senator válasza prannk (#7985) üzenetére


m0h0senator
őstag

Harmadszorra jó lesz. olvastam a codex.org-on

An odyssey through the realm of consciousness.

(#7989) Joccc07 válasza prannk (#7985) üzenetére


Joccc07
addikt

Ugye most csak viccelsz? :F

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7990) 30z.Samu válasza Joccc07 (#7989) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, én sem értem hogy gondolta, hogy csak kétszer próbálta meg feltelepíteni... :U Lehet nem volt elég szabad hely a C-n és az volt a baj. ;]

Sic Parvis Magna

(#7991) hackeeeee válasza 30z.Samu (#7990) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Inkább csak a jobb alsó sarok a lényeg, szerintem. :)

Véleményem szubjektív...

(#7992) 30z.Samu válasza hackeeeee (#7991) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tudom én... :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#7993) Benfact válasza hackeeeee (#7982) üzenetére


Benfact
csendes tag

300 óra... Na az kemény. Nekem ez közel 1 hónapnyi játékom volt, igazából a 116-os szintem még behozható (20 óra játékidőm volt benne ezalatt, ebben több óra marhulás volt), de akkor sem értem. Felhőalapú mentés hogy a fenébe resetelődik, miközben minden acsi megmaradt, és a Forza livery-jeim is... Amikor megtörtént a dolog én kicsit összetörtem, de úgy voltam vele hogy most az egyszer újrakezdem, de ha még egy ilyen lesz, akkor a következő rész premierjekor tuti nem leszek ott. Kívánom hogy senkivel ne forduljon elő ez, akármennyit játszott a játékkal...

(#7994) hackeeeee válasza Benfact (#7993) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem annyi volt, hogy ugye főként boxon játszottam, néha pc-n, mivel eladtam a oneX-et, játszottam volna PC-n, letöltötte a mentést, majd az optimalizálásba belefagyott. Bezártam, elindítottam újra, megint, kb. 10 indítás után nagy nehezen elindult a játék, az elejéről...

Véleményem szubjektív...

(#7995) Benfact válasza hackeeeee (#7994) üzenetére


Benfact
csendes tag

Nekem szerintem olyan lehetett, hogy úgy kapcsoltam le a konzolt (hosszan nyomvatartott gombbal...), hogy magából a játékból nem léptem ki, és szerintem ez okozhatott valami be nem fejezett sync-elést, ami az adatkorruptáláshoz vezetett... Azóta mindig minden játékot bezárok ha nem játszom már vele.

(#7996) IntelKiller7 válasza prannk (#7985) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most ez komoly? :DD :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7997) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

:W :W :W :W :W :W

Hogy az a Balatonberényben napvilágot látott, sikoltozásokba öltöztetett, ködmönbe bujtatott, rézhasú, nagyfejű, szultán udvarát megjárt, csőszkunyhóban elrejtett, pikkely páncélt hordó, fafógú rézfűrésszel megsebzett, bronztérdű, repedtsarkú, büdös szájú, ritka fogú csempeszobában felneveltetett mocskos, tetves rablóóóó MARI NÉNI!! :DDD

Most annál az eventnél ahol ha "verhetetlen" drivatarok ellen mész nyersz egy MG-t , ott mind a hármat ebben kell vagy elég csak az utolsót? Mivel kettőt "profi"-n nyertem a harmadikat "verhetetlen"-ben és nem adta be a 3. csillagot azaz az MG-t. :O :(( :(((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7998) Redcaster válasza Pro!Petya (#7997) üzenetére


Redcaster
őstag

Természetesen mindhármat :K

(#7999) Csapoati válasza Pro!Petya (#7997) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mindhármat, de csak az összetettet kell nyerni, nem mindhárom részversenyt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8000) Pro!Petya válasza Csapoati (#7999) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ahaaaa , hát akkor így már más a leányzó fekvése!! :DDD :R
THX!!

(#7998) Redcaster Neked is!

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.