Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) IntelKiller7 válasza twi452 (#7599) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most akarom megvenni ezt a kocsit skill gyűjtéshez, erre Forza szerverek nem jók. Pedig eddig 100%-ban mentem nálam. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7602) Joccc07 válasza IntelKiller7 (#7601) üzenetére


Joccc07
addikt

Javíthatnák már igazán mert ez így full szar. Egy forzathon liveot nem tudok így megcsinálni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7603) IntelKiller7 válasza Joccc07 (#7602) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem most először nem jó. Eddig minden nap 100%-ig működött. 28 óta játszok.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7604) twi452 válasza IntelKiller7 (#7601) üzenetére


twi452
senior tag

Jópofa kis méregzsák 😁
A hóeke az elején kicsit idétlen de amúgy patent 🙂

(#7605) Joccc07 válasza IntelKiller7 (#7603) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is azóta. De nekem nincs olyan játékmenet, hogy 1szer legalább ne dobja el.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7606) IntelKiller7 válasza twi452 (#7604) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Van még jópár idétlen dolog a játékban. Mondjuk a másik a fentebb linkelt i8-on a hátsó szárny. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7607) tescodr válasza Joccc07 (#7593) üzenetére


tescodr
tag

Lamborgini huracán
twi452:kihívás elfogadva szerválok hozzá autót :P

(#7608) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Srácok, megtelt a PH team, 25/25-en vagyunk. Több helyen láttam 1000-2000 férőhelyet. Hogyan lehet ekkoraára növelni a férőhelyeket?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7609) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Valamint a napi küldetésem, hogy csináljak FENEGYEREK trükköket. Mi a jó ég az? :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7610) pető bá' válasza Mosqu!to (#7609) üzenetére


pető bá'
őstag

Vadállat módon kell kerülgetni a forgalmat koccanás nélkül.. Legalábbis valami ilyesmi, kb sorozatos közeli előzések.

Közben beugrott, Daredevil:
Daredevil: 3 Near Miss skills in quick succession.

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#7611) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma elviszik a VGA-mat, ennyi volt a móka. Pedig fizettem volna tovább a GP-t is szerintem a játék miatt. A végére megszerettem. Jó kis játék ez, és eleinte kicsit rosszul ítéltem meg. 40 valahányadik szintig jutottam, szóval maradt még benne sok minden. Egyetlen dolgot utálok benne, a "szerencsekereket". Szuper pörgetés jutalma, két duda, meg egy bugyi. :D Katasztrófa, hogy sose adott értelmes dolgot, leszámítva a pénzt. Az csak nekem "fura", hogy a játékban aránytalanul sokat van nappal? Pedig annyira szép az alkonyat, és a hajnal a játékban.

(#7608) Mosqu!to Beléptem a PH teambe én is. Törölj ki légyszíves, legyen hely másnak. gmihaly néven vagyok azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7612) Csapoati válasza .LnB (#7611) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Eladtad a vga-dat? Ugrik a PC masterrace gaming? :D
A bugyis pörgetéssep egyetértek, tegnap vettem egy házat 10 szuper spinnel. Elsőre jött egy FE autó, utána meg a bugyik, tütük, dudák. Többségük ráadásul zöld vagy kék... A nappal/éjszaka dolog még nem tűnt fel, jellemzően pont a barn findok keresése közben szokott sötét lenni nálam. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7613) .LnB válasza Csapoati (#7612) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

El, ennyi volt. Megy a PS Slim is, veszek Pro-t. És ennyi. Mióta megvan a PS, a Forza volt az egyetlen játék amivel játszottam. Netezni meg kicsit luxus a 1080. Így vettem egy mély levegőt és meghirdettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7614) .LnB válasza Csapoati (#7612) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez lemaradt:

"Forza volt az egyetlen játék amivel játszottam" PC-n.

bocs kifutottam a szerkesztési időből

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7615) Joccc07 válasza Csapoati (#7612) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálad is hülyén írja ki a pörgetések számát a menüben? Nekem fogalmam sincs mennyi lehet mert csak annyit látok, hogy +9.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7616) Csapoati válasza Joccc07 (#7615) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, de ez már a Horizon 2-ben is így volt, ha jól emlékszem, mindenre 9+-t írt. Hogy miért, azt nem tudom, a 9+ is két karakter. :D

LnB: Megértem, még pénzed is marad a vásárlás után. A Forzáért azért kár, a Horizonnak nem nagyon van párja PS-en

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7617) warfernom


warfernom
tag

Helló akinek meg van a FH4 és van benne minimum 5 órája az tudna válaszolni erre a kérdésre?
Én tervezem meg venni a játékot van benne potenciál pályák meg jól is néz ki de.
Milyen a Multyplayer mg kb hányan vannak?? Mert CREW-is ezen bukott ell hogy szinte semi Multyplayer nem volt benne.

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#7618) twi452 válasza warfernom (#7617) üzenetére


twi452
senior tag

Jelenleg nyögvenyelős a multi sokaknak mert összevissza visszadob szólóba.
Remélhetőleg csak gyermekbetegség és kinövi a játék. Amúgy semmi gond nem lenne vele, van benne bőven lehetőség többen játszani vagy akár csak gurulni egy nagyobb csapattal bár ilyenkor szellemek a többiek. Én tegnap egész sokat hülyéskedtem drift zónákban meg jobb kanyargósabb helyeken próbáltam tanulgatni és sokszor csapódtak oda random emberek a session-ből és tök jó volt együtt csapatni 😀

Az élő forzathlon eventekre meg mint a hangyák mennek a népek ahogy észrevettem. Mondjuk nekem az kicsit csalódás így pár event után..azt hittem ennél valami nagyobb durranás lesz mert max 10 perc alatt lemegy a 3 forduló és bevallom már unom 😁

[ Szerkesztve ]

(#7619) RudY válasza warfernom (#7617) üzenetére


RudY
addikt

Game Pass 14 napos próbájával tesztelheted. [link]

(#7620) Csapoati válasza warfernom (#7617) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elég sok lehetőség van a MultIplayerben szerintem, persze ez is haverokkal a legjobb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7621) warfernom


warfernom
tag

Rendben köszi szépen.
Majd lehet tolok egy trial akkor vagy egy hónap előfizetést.

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#7622) IntelKiller7 válasza .LnB (#7611) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Eddig nekem is hasonlóak voltak. De tegnap pörgettem 1 SLS AMG-t. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7623) .LnB válasza IntelKiller7 (#7622) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Ford GT volt a csúcs. De megvan már az összes f*s Golf variáns is...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7624) IntelKiller7 válasza .LnB (#7623) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Angol csopiból van a kép. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7625) #92006144 válasza IntelKiller7 (#7624) üzenetére


#92006144
törölt tag

Szóval nem csak féknyomos párducmintás alsógatyát és flitteres gumicsizmát adhat ilyen-olyan rángatózással? :)
Ez a barbizás témakör sose foglakoztatott, gta 5-ben is haverok nyaggattak, hogy ne a kezdő outfit-ben legyek már. De haver viszont órákig el tudott lenni a ruhatárral, fodrásszal, tetoválószalonnal. Mondjuk ő sims 4-gyel is játszott...

[ Szerkesztve ]

(#7626) .LnB válasza IntelKiller7 (#7624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az mi??! :D Biztos photoshop. :D

Egyébként a Youtuber csajos küldetések nosztalgikusak, azok tetszettek. Főleg a Crazy Taxi-s. Kár, hogy mind sima menj a-ból b-be. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7627) Csapoati válasza IntelKiller7 (#7624) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is volt már olyan, hogy narancs (pénz) - lila (FE autó) - lila (pénz). De gyakoribb a zöld (sapka) - kék (duda) - zöld (tüllszoknya). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7628) IntelKiller7 válasza #92006144 (#7625) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

GTA-ban még okés, mert ott legalább látod a karaktered. És nem csak a verseny végén 10mp-ig. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7629) Nyethuszar válasza IntelKiller7 (#7624) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ez saját pörgetés. Akkor még kicsi szintű voltam :)

De tény,hogy volt amikor Nekem is dudát meg sapkát adott a VW Golf 2 mellé.. :C

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7630) Pro!Petya válasza IntelKiller7 (#7628) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Annyit már elértek vele hogy a csapatos kalandok előtt után és közben már felb@sz a sok majom magamutogatása és ugrálása.. mint vmi ujgazdag retardáltak gyülekezete akik az elmeházból egyből a plázába szabadultak be :DDD

Apropo csapatos kaland wtf ez a szintlépés , körönként 2 szintet lépek.. tegnap este találtam meg kb 90 szint körül most meg pár csapatás után már 114-es vagyok :F

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7631) BigBlue69 válasza Nyethuszar (#7629) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem sima pörgetésből egye Koenigsegg One:1 -t dobott... csúszkál is mint a fene..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7632) Nyethuszar válasza BigBlue69 (#7631) üzenetére


Nyethuszar
tag

Az nincs meg Nekem ,de a Porsche valahogy olyan gyengécskének tűnik amit pörgettem. Lehet hengerfejes.. :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7633) RudY


RudY
addikt

Amit dob a gép, annak örülni kell :D

(#7634) .LnB válasza RudY (#7633) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyből szerelmes lettem! :DDD Nekem van Legendary koronám, de nem tettem rá a karira.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7635) zsuha válasza IntelKiller7 (#7622) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem olyan vészes az a super wheelspin. Most már kb 300 pörgetés után nagyjából úgy látom, hogy super wheelspinenként átlagban kapsz 1 kocsit, 100.000 CR-t, és 1 ruhát.

(#7636) forintuser válasza RudY (#7633) üzenetére


forintuser
őstag

:C :C :C :C :DDD :DDD :C :C :C :C

Holnapkészítést vállalok.

(#7637) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Ha már egyszer sajnos a Horizon Live része nem működik,merthogy ugye "nem tud csatlakozni" :( akkor legalább a napi kihívások rész lehetne jó..
De az meg nem nagyon akar frissülni.. Vagy ez így normális... ? :F Jó ha pár naponta frissül egy-egy része..
Ezt lehetne "többnapos kihívások" nak nevezni is akár..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7638) csab991 válasza RudY (#7633) üzenetére


csab991
senior tag

Szintén a sárga csizmát preferálom. :D

(#7639) RudY válasza csab991 (#7638) üzenetére


RudY
addikt

húúúbazz szép pár lennénk :DDD :C

(#7640) csenor válasza Nyethuszar (#7637) üzenetére


csenor
senior tag

Mi az az elsuhanás!? :U

(#7641) Redcaster


Redcaster
őstag

Legújabb fejlemény

(#7642) Csapoati válasza csenor (#7640) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Előzés lenne magyarul...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7643) Nyethuszar válasza Redcaster (#7641) üzenetére


Nyethuszar
tag

A tahókom legalább törődik ezzel. A Digi tesz rá magasról :( Amikor rákérdeztem fogalmuk se volt miről beszél az ember..

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7644) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Most nézem, hogy a Forzathon Shopból bármennyiszer meglehet venni a cuccokat. Vettem is 2db Ferrari 821-t. 1 hét múlva jó pénzt fog ez érni. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7645) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok, a "perkpont", csak ahhoz az autóhoz használható fel, amelyik használata közben kaptam?

(#7646) Nyethuszar válasza AshaNoR (#7645) üzenetére


Nyethuszar
tag

Dehogy is. Bármelyikre rárakhatod :K
Egyébként érdemes valami drift kocsival farmolgatni szépen.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7647) IntelKiller7 válasza AshaNoR (#7645) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Bármelyikre ráteheted.

Renault Turbo 5 FE. perkek feloldva, aztán go a kastély melletti homokdűnkre :D 7x-es szorzó van a kocsihoz. 72k-nál megállsz, ad 10 pontot aztán kezdheted előről. :) kb 2 perc alatt megvan a 10 pont.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7648) hackeeeee válasza Joccc07 (#7396) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam is indult a frissítés után gond nélkül.

Az AB-t rendbe tehetnék már, hogy működjön. :(

Véleményem szubjektív...

(#7649) csenor válasza Csapoati (#7642) üzenetére


csenor
senior tag

:R

(#7650) Bib válasza hackeeeee (#7648) üzenetére


Bib
őstag

A veszélyes frissítés amit letiltott a Microsoft? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.