Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Azt tudja valaki,hogyan lehet ezt a táblát összetörni.. ? :F Nincsen repülő kocsim :(

Ha valaki megoldotta már, akkor közölje legyen szíves a mikéntjét :) Tegnap órákat szórakoztam Vele, aztán ráhagytam.. Inkább a többit kerestem

Joccc07: Az MSI AB meg a RT ha aktív Nekem sem indul el a game. A Win10 októberi updatet meg egyszerűen nem rakom fel,majd ha javítják :)) Van ám 365 napos halasztás funkció.. :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7402) Csapoati válasza morfondőr (#7400) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem hol elindult, hol nem tegnap. Aztán felraktam az októberi frissítést, utána ugyanilyen hektikus maradt. Van hogy kétszer kilép, harmadjára meg simán megy, ameddig akarom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7403) keIdor válasza .LnB (#7369) üzenetére


keIdor
titán

Csak helyszínt tekintve merre tovább?:) A Francia és Olasz Riviéra Európában egyik kedvencem nekem, ezek népszerűek is, ezt nehéz überelni. Én Barcelonának is örültem volna még, vagy Ibiza, az jó is volt a TDU2-ben, jobbat viszont nem tudok. Az Alpokba nem hiszem, hogy elviszik a szériát, az is jó volna mondjuk, ha meg nem Európa akkor csak Észak-Amerika marad, de Colorado az 1-ben már volt. Nem lepődnék meg, ha két év múlva California, Arizona, Nevada környéke lenne. Japán szerintem nem lesz egyébként, ennek a nyugati világ a célközönsége. Meg már csak a Sony miatt sem szvsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7404) .LnB válasza Nyethuszar (#7401) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudja: [link]

(#7403) Keldor papa

Én Japán mellett, Franciaországot mondanám. Pireneusok, Alpok, Napraforgók, Párizs. Az elég változatos. De ha jól tudom már volt az egyik részben nem? Vagy mint a The Crew 2-ben, egész Észak-Amerika.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7405) Csapoati válasza keIdor (#7403) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az amerikai délnyugat vagy Japán szerintem tök jó lenne az 5-höz, de azért a körítés (játékmenetileg) is változhatna majd kicsit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7406) .LnB válasza Csapoati (#7405) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Japánhoz kellene is változnia, nem is keveset. Szerintem azért is lett most ez a helyszín, és készül mellette Japán, csak az nagyobb meló. Nekem ez a tippem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7407) keIdor válasza .LnB (#7404) üzenetére


keIdor
titán

FH2-ben volt, csak a Cote d'Azur, Nizzával. Igen Franciaországot amúgy választanám UK helyett, sokkal jobban szeretem a franciákat, de már voltak.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7408) IntelKiller7 válasza keIdor (#7403) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Amerikát adnám. Japán remélem nem lesz. Egyáltalán nem jön be az a stílus amit ők képviselnek autózás terén. Ez a mindenre 500 led meg nitró etc etc... elég volt a NFS-ből.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7409) Csapoati válasza IntelKiller7 (#7408) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Touge, meg drift a parkolóházban? Ezek szerintem illenének a Horizon szellemiségéhez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7410) Nyethuszar válasza .LnB (#7404) üzenetére


Nyethuszar
tag

Köszönöm :R ,nem tudom hogyan nem vettem észre azt a marha nagy rámpát.. :B :O
Na ez egy jó kérdés.. Agyaljunk együtt ezen :DDD Egyébként fáradt voltam már nagyon, az lehet az ok

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7411) .LnB válasza Nyethuszar (#7410) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ezen gondolkodtam, órák alatt nem tűnt fel?! :D

(#7408) IntelKiller7

Az csak egy stílusirányzat, nem általános. Liberty Walk bejön?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7412) keIdor válasza IntelKiller7 (#7408) üzenetére


keIdor
titán

A táj érdekelne, de ennyi, nem voltam még Japánban, érdekelni érdekelne egyszer, de nem bakancslista fontosságú. Zsúfoltnak gondolom, a vidék biztos jobb.

Egyébként igen, FH5 legyen inkább valahol az USA-ban megint, nehogy Undergroundot csináljanak itt nekem.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7413) IntelKiller7 válasza .LnB (#7411) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Attól függ. Szépnek szép mint a LW mint a RB de találják meg hozzá a megfelelő autót. Pl ami a driftes feladatoknál van Rocket Bunny-s RX7 az iszonyat durva. De amit az RS7-re kókányoltak az nagyon nem jön át.

(#7412) Keldor papa A zsúfoltság zavarna engem is. Ezt kihagytam az előbb. A vidék biztos szép lenne. De 80% rízsföldön se csapatnék. :D

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7414) - = Zk = - válasza Csapoati (#7409) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Grid 1-ben még ment a drift, élveztem is... aztán azóta egy játékban sem.... Forzákban sem... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7415) .LnB válasza IntelKiller7 (#7413) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudtommal Audi-ra nem csinál a Pandem hivatalos Rocket Bunny kit-et. Vagy arra gondolsz ami a játékban van?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7416) Joccc07 válasza morfondőr (#7400) üzenetére


Joccc07
addikt

és Nyethuszar: Ilyeneket én nem használok. Úgyhogy ezzel nem lehet gond.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7417) IntelKiller7 válasza .LnB (#7415) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Arra gondoltam ami a játékban van. Egyébként IRL is bántja a szemem amikor valami olyan autóra aggatnak ilyeneket amire nagyon nem illik. És hasonló eset mint amikor a 320D-re felteszik a hátsószárnyat. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7418) hülyegyerek válasza keIdor (#7403) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem a TDU 1-ből Hawai jobban bejött.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7419) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Egy ismerősöm szeretné megvenni PC-re a Forza Horizon 4-et. Hol lehet, hol érdemes?

(#7420) Depidemic válasza [CS]Blade2 (#7419) üzenetére


Depidemic
csendes tag

Szerintem a "cdkeys.com"-ról érdemes, lehet vele pár ezer forintot spórolni.

(#7421) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Na meg is jött az ősz. Egy Nsx-el kellene 3 "utcai gyorsulási versenyt" megnyerni, de a sima drag race-t nem számítja bele. Mégis megint mit fordítottak félre ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7422) Trotta


Trotta
csendes tag

Sziasztok !
Pár napja csináltam egy friss regisztrációt a microsoft store-ba . Tegnap beléptem és megpróbáltam a demót letölteni, sajnos nem jött össze, a szerverre várakozásnál megállta a folyamat. Kiléptem. Ma újra akartam próbálkozni , de a " Fiókját ideiglenesen felfüggesztettük , ... sértő tevékenység miatt" üzenet fogadott. Az ilyesmi előfordul , vagy a virágbolti windows lehet az oka ?
Egyébként R9 270x kártyával érdemes egyáltalán megpróbálni FH4-et ?

Köszi előre is !

(#7423) Redcaster válasza Trotta (#7422) üzenetére


Redcaster
őstag

Biztos lehetsz benne hogy a tört Win miatt nem tudsz belépni...

(#7421) hülyegyerek
Próbáld meg sorban csinálni. Nem vagyok játék közelben, de a nyári forzathont nekem sem számolta ha össze-vissza akartam csinálni.

(#7424) ansell válasza hülyegyerek (#7421) üzenetére


ansell
tag

szörnyű amúgy, hogy a félreforditás miatt guglizni kell mindig :(((

First Man, Then Machine: With a design vetted by Ayrton Senna, winning 3 Road Sprint events should be no problem for your Honda NSX-R ’92

[ Szerkesztve ]

ITX konfig eladó!

(#7425) tescodr válasza Mosqu!to (#7363) üzenetére


tescodr
tag

Nemsokara felkereslek azzal a lamboval, ra fogsz ismerni 😁 most logolol be thecrowy88 nickel

[ Szerkesztve ]

(#7426) ansell válasza ansell (#7424) üzenetére


ansell
tag

3 db Országúti versenyt kell teljesíteni, de fontos hogy a körverseny nem számít, csak a sprint!

ITX konfig eladó!

(#7427) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Miért lett 10-ről 40-re emelve a vásárolható wheelspin? :(((

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7428) Gigi01


Gigi01
őstag

Visszatettem a kormány pedálját.Háát,ezt nem lehet abbahagyni.Erre vártam mióta.A 3-nál sokkal jobb az irányítás kormánnyal.Nem szimulátor,nem is arra számítottam,de krúzolgatni nagyon jó.Kép,optimalizálás,60fps megvan 3monitoron,a közeli belső nézet.Szóval tökjó. :)
Második legdrágább játékom,de nem bántam meg.

(#7429) Csapoati válasza IntelKiller7 (#7427) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Basszus ha ezt tudom... Volt 100 pontom a váltás előtt.
A Halo-s showcase mennyire jó már. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7430) IntelKiller7 válasza Csapoati (#7429) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem értem mért lett 40 pont.. Mondjuk a Superhez képest irreálisan olcsó volt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7431) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Többségnek továbbra se működik az online?
Ahogy látom, a hivatalos fórum is tele van a multi problémákkal..szegény supportos belinkelte a szokásos teredos beállításokat a topicba...hát mit kapott...:D

(#7432) evitiguF válasza Redcaster (#7386) üzenetére


evitiguF
senior tag

Ezt nem kajálja be a nép, egy képernyőfotó készítéséig, bárki bármit beállíthat, videót követel a nép!! :)

Ha így tolod, nagyon penge lehetsz, tényleg megnéznék egy felvett versenyt, mondjuk EZT - az évszakos bajnokság első feladata

A felemelt Wheelspinen én is mérgelődtem egy sort... :(((

és sajna itt sem megy online :O

[ Szerkesztve ]

(#7433) Gabor777 válasza evitiguF (#7432) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Csodálatos...:(

Pont az elején lenne értelme szvsz a multinak..együtt végigszaladni az évszakokon...erre nem megy :D Azt hittem a 3 után tanultak a Teredos szarságokból. Ezek szerint tévedtem.

Amúgy..nekem 110% nehézségi bónusz.....:D

(#7434) Lifer092 válasza Gabor777 (#7431) üzenetére


Lifer092
senior tag

Mindegy igazából, mert boxon sem megy, legalábbis nálam nem megy. Szólóban vagyok kénytelen menni így.

Btw, megéri megvenni a VIP pass-t?

(#7435) Gabor777 válasza Lifer092 (#7434) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Szerintem pont a VIP az, aminek sok értelme nincs...dupla pénz, kapsz 2 házat azt hiszem, 3 db FE autót, amit sztem te is kipörgethetsz...néhány ruhát kapsz meg egy kis koronát a neved mellé :D 5000 FTért inkább veszek egy tálca sört. :D Tartogasd szerintem az 5000-et az expansion packre :)

(#7436) Lifer092 válasza Gabor777 (#7435) üzenetére


Lifer092
senior tag

Valahogy én is így gondoltam, de mondom inkább rákérdezek.... :)) :))

(#7437) Triathlete


Triathlete
senior tag

FM7-nél megszokott, hogy vannak ilyen mikrolaggok? Stabil 60FPS-ről fél másodpercekre beesik 30 körülire. Elég zavaró mikor előfordul. Proci terhelés 40%, VGA 80%.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#7438) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok én is elkezdtem játszani xboxon, első és eddig egyedüli wheelspines autóm egy holden sandman lett :D, A tegnapi nap folyamán beléptem a prohardveres csapatba NorbiSBP nickkel, a kérdésem az lenne, hogy szoktak-e lenni közös kocsizgatások, illetve, ahogy olvasom más sem igazán tud online horizon lifeozni?

(#7439) Bib válasza Gabor777 (#7431) üzenetére


Bib
őstag

Nálam kezdetektől megy online, mindig. Mondjuk amióta nincs routerem nyílt a kapcsolatom, csak a upc connect box van.Nagyon jó szerintem ez a life, annyi dolgom van online, hogy a solo-ba nem haladok semmit. :B

(#7440) Nyethuszar válasza AshaNoR (#7438) üzenetére


Nyethuszar
tag

Mi a prohardveres klub pontos neve ? Mert Én kerestem, de nem adott be semmit..
Így valami "[RHUN] Racing Hungary" ba léptem..
Igen a HorizonLife az többségnek felejtős (Nekem is) aki THome, Upc, Digis, vagy csak routere van, avagy pont nem jó a bolygók állása :DDD

(#7441) freeeka Tudtommal nem lehet. Csak a digitális verziót tudod Pc-n. De majd kijavítanak az okosabbak :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7441) freeeka


freeeka
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha xbox-os dobozos verziót vennék azt tudnám pc-n használni? Vagy pc-re csak store-on vásárolva oldható meg?

Kódot tartalmaz a doboz amit regisztrálni lehet pc-sként?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7442) Lifer092 válasza freeeka (#7441) üzenetére


Lifer092
senior tag

Szia!

Az Xbox-os dobozos verzió kizárólag Xboxon játszható. A konzolos verzió nem tartalmaz kódot, maga a DVD a "kód", azon keresztül csekkolja az eredetiséget online.

PC-re csak Store-ból, illetve más (pl. allkeyshop) oldalakról tudod megvenni. A PC-re megvásárolt digitális kóddal aktivált játék viszont játszható Boxon is. (Play anywhere cím)

Tehát ha PC-n is akarod játszani mindenképp PC-s digitális kódot kell venned. Így 2 legyet ütsz egy csapásra. :)

[ Szerkesztve ]

(#7443) freeeka válasza Lifer092 (#7442) üzenetére


freeeka
csendes tag

Akkor sajnos jól éreztem.

Köszi a kimerítő választ!

(#7444) Lifer092 válasza freeeka (#7443) üzenetére


Lifer092
senior tag

Szívesen! :)

Igazából szerintem jó tulajdonság, hogy a dobozos Xbox játékok így lettek megoldva. Mert ha netán később megunja az ember, legyen az bármilyen dobozos box játék, el tudja adni is akár. Mivel nincs sem fiókhoz, sem géphez kötve, mint egy PC-s kulcs esetében.

(#7445) AshaNoR válasza Nyethuszar (#7440) üzenetére


AshaNoR
tag

Prohardver Forza Hungary.

(#7446) Nyethuszar válasza AshaNoR (#7445) üzenetére


Nyethuszar
tag

Köszi,megtaláltam. Küldtem is csatlakozási kérelmet..

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#7447) RudY


RudY
addikt

Sikeresen pörgettem egy télapó bajuszt és egy sárga bakancsot... váltottam és beöltöztettem egy csaj karaktert, egyre durvábban néz ki. :DDD

(#7448) Win-T


Win-T
senior tag

Normal és Simulation kormányzás között érzésre pontosan mi is a különbség? Mit szimulál, mitől "szimulátorosabb"?

(#7449) evitiguF


evitiguF
senior tag

(#7450) #80123904 válasza evitiguF (#7449) üzenetére


#80123904
törölt tag

Most pörgettem ki a világos csirke jelmezt, az jó lesz a játék végéig már :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.