Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) csab991 válasza NoMagix (#11950) üzenetére


csab991
senior tag

Az még számomra sem egyértelmű hogy, a LEGO vidéket be lehet-e járni rendes autókkal, valamint a szigetet és Edinburghot LEGO autókkal.

(#11952) DjDanee87 válasza csab991 (#11951) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem simán. FH3 Hot Wheelsben is úgy volt, és a trailerben is látni rendes autókat a lego terepen és fordítva.

(#11953) csab991 válasza DjDanee87 (#11952) üzenetére


csab991
senior tag

Csak nehogy egy fesztivál eseményre korlátozódjon le, hogy rendes autók ellen kell versenyezni és közben az autókkal nem lehet ott csapatni. Azért HW-s kocsikat én a normális gépek közé soroltam be már akkor is, nem sokkal extravagánsabbak mint mondjuk a BJ pakk verdái. A LEGO gépek meg totális őrület. De legyen úgy ahogy mondod, talán előcsalják belőlem a kisgyereket. :D

(#11954) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kicsit ráaludva és újra megnézve lehet ezért kövezést kapok de én kíváncsian várom a cuccot... A HW-re is húztam a szám és mégis jókat lehetett vele szórakozni... :)

Remélem nem a jelenlegi map Lego Variánsa lesz hanem valami új! :)
Show-t nem láttam ha elhangzott ezzel kapcsolatban valami akkor bocsi nekem kimaradt!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11955) csab991 válasza Micsurin (#11954) üzenetére


csab991
senior tag

Új térkép lesz az biztos, remélhetőleg jóval nagyobb mint a Fortuna sziget. Nem hagytál ki sokmindent egyébként, nagyon hamar lezavarták a szegmenst.

(#11956) madstunt válasza Daw93 (#11945) üzenetére


madstunt
addikt

Az egy eleg hibas meglatas, hogy a Horizon szeria az idosebb korosztaly jateka.
Tudok peldat hozni ra, de eleg amugy az is, ha area visszagondolunk mi mit jatszottunk 8-10 evesen.
En eleg elesen emlekszem, hogy altalanos iskola also tagozatoskent mar carmageddonoztam :d

Mas:
Nem talaltam barmi konfirmaciot, hogy akkor a Horizon4 gamepass-os verziojaval is szamolodik a Forza score? Mert nekem 3 nap alatt nem mozdult, csak a gamerscore-os mitato, amit nyilvan nem a jatekbol sync-kel, hanem az Xbox Live adatbazisabol.
Mondjuk a Horizon 3-ban se valtozott semmi, pedig 1-2 dolgot megcsinaltam ami meg hianyzott

(#11957) wollnerd válasza madstunt (#11944) üzenetére


wollnerd
aktív tag

"A 3-ban a hot wheels volt."
Igen tudom, nem azt mondtam hogy ott is volt lego, hanem ott is gyerekeknek való, ill. gyerekes kieg jött. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11958) parandroid válasza madstunt (#11956) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a számláló hónapokig meg sem mozdul, aztán valamit számol, valamit nem. Bucket list itemek a Horizon 3-ban nekem már vagy egy éve megvannak, azóta sem számolta hozzá, egy csomó mindent meg igen, bár az utóbbi 2-3 hónapban konkrétan semmit. A szint, illetve az achievement a két stat, ami viszonylag megbízhatóan frissül, de az sem 100-as. Egy bughalmaz az egész forza hub.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11959) NoMagix válasza csab991 (#11951) üzenetére


NoMagix
addikt

és vajon hogyan lesz tuningolható egy legó autó?

(#11960) csab991 válasza NoMagix (#11959) üzenetére


csab991
senior tag

Lövésem sincs, valahogy úgy képzelem el, hogy meghagyták minden fizikához köthető tulajdonságát pl. a Sennának, és raktak rá egy LEGO skint az eredeti karosszéria helyett. De az is lehet rosszul gondolom, pár nap múlva úgyis meglátjuk.

(#11961) Daw93 válasza madstunt (#11956) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem azt mondom, hogy 18+-os, csak hogy nem 5 éveseknek való. Szerintem.
Plusz a Horizon szérián kívül nincs értelmes sandbox autós játék. A NFS széria 13 éve egy kalap szar, a The Crew említésre sem méltó.
Tizenéves játékokat huszadjára kijátszani meg nem nagyon van kedvem :D

GTA Online: Daweee93

(#11962) CJ4567


CJ4567
veterán

(#11963) madstunt válasza parandroid (#11958) üzenetére


madstunt
addikt

Ssssssshiet

Daw93: A Crew1 eleg patent, foleg, ha azt nezem, hogy sokkal nagyobb és változatosabb a bejárható terület mint a Horizonokban, es ez egy elég fontos dolog egy sandbox játékban. Elég gyorsan kiismerhető és megunható sajnos a map a FH sorozatban

[ Szerkesztve ]

(#11964) NoMagix válasza CJ4567 (#11962) üzenetére


NoMagix
addikt

köszi, hmmm... nem is tudom, hogy szeressem, vagy utáljam!
a kockás zászló szétrobbanása azért tetszett

[ Szerkesztve ]

(#11965) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom mi ez a nagy hate/sírás tenger, szerintem ez is olyan poén lesz, mint a Hot Wheels volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11966) Daw93 válasza madstunt (#11963) üzenetére


Daw93
senior tag

Megvan nekem is, és játszottam is a Crew első részével pár tíz órát, de ez az egy pozitívuma van a játéknak, hogy nagy a map :D az tetszett is nagyon. De minden más nekem gagyi volt pedig vártam hogy kijöjjön annak idején.
Remélem a FH5 majd kap egy crew szintű mapot, és kész is a tökéletes autós játék. Bár én a FH4-nél is már arra vágytam, erre kaptunk egy FH3-nál szerintem gyengébb mapot.

GTA Online: Daweee93

(#11967) csab991 válasza Daw93 (#11966) üzenetére


csab991
senior tag

A crew-ba elég sok időt beleöltem és jó móka volt addig amíg volt kivel játszani. A nagy térkép viszont üresnek hatott és az úthálózat sem volt annyira sűrű a városok között így idővel az is elég unalmas lett. De amióta itt a Forza semmi késztetést nem érzek hogy visszatérjek rá akár az első vagy második részbe.
Szerintem esélyes hogy a FH5-ben már tényleg nagyobb térképet fogunk kapni, hiszen már új generációs konzolra jön és csak kibővülnek a határok, valamint a jobb hardver és SSD sem lesz hátrány. Persze ez mind csak FM8 után, szóval 2021 előtt nem igen számítok rá.

[ Szerkesztve ]

(#11968) tomas51


tomas51
senior tag

Elő tölthető!
13.-ától elérhető 19:00

(#11969) Kiskokó


Kiskokó
veterán

helló

Kiakartam próbálni a régi Logi Formula EX kormányom a horizon3-al.
Utánanéztem, letöltöttem ami kell (Xbox 360 cucc meg valami xoutput program)
Na a bajom az hogy ezzel a programmal egyszerűen nem tudom beállítani rendesen azt a vezérlőt amit ez a program emulálna...
Hogy melyik axist hova kellene állítanom stb.
A Win beállításban a kormány beállításoknál se tudom kiíratni melyik gombnak mi lenne a száma stb...
Tudna ebben valaki segíteni?
Köszömöm

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#11970) Bib


Bib
őstag

Ajaj ez a kiegészítő... Hát azért nem a mario karttal játszok meg a lego racerrel, mert gyerekes baromságnak tartom, erre idecseszik ezt! :(((

(#11971) Bib válasza tomas51 (#11968) üzenetére


Bib
őstag

Ránéztem nekem már telepítette is :((

(#11972) Redneck válasza CJ4567 (#11930) üzenetére


Redneck
veterán

Mára megjavult, nem tudom mi okozhatta, de mégegyszer köszönöm a segítséget! :R

Más:
Imádok Legozni, és szerettem anno a Lego Racert is, de mégis úgy érzem, ez a DLC rohadtul távol áll a játéktól.
Lehetett volna új helyszín motorokkal, rendőrös móka, épített versenypályák, Monster Truck, roncsderbi és egyéb terepre való okosság, de helyette Legot adtak a népnek. Részvétem az Ultimate tulajoknak, ahogy elnézem eddig nem sok jót kaptak. A FH3 Hot Wheels DLC-je sokkal vagányabb volt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11973) Csapoati válasza Redneck (#11972) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem sok jót kaptunk? A Fortune Island elég jó volt, a plusz autók is, nekem meg ez a Lego is bejön így első blikkre. Kb ugyanazt várom, mint a Hot Wheelsnél, csak ott még szkeptikus is voltam előtte.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11974) Redneck válasza Csapoati (#11973) üzenetére


Redneck
veterán

Nem vagyunk egyformák, ez van. A Fortune Island elmegy, és a Hot Wheelst sem írom le, de ez a Legos szerintem gagyi. A legjobb amit a gameplayben láttam, az hogy a tábla száz darabra tört. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11975) Bep válasza Redneck (#11972) üzenetére


Bep
senior tag

Én még GP mellé vettem meg az kieget. Fortuna Island nagyon bejött. A LEGO-s is tetszik nagyon. A bemutató videót többször is megnéztem, majd leestem a székről, jó lesz poénkodni :DDD

(#11976) CJ4567 válasza Redneck (#11972) üzenetére


CJ4567
veterán

A rendőrök távolabb állnak a játéktól, mint a Lego, épített pályákra ott a Motorsport. A motorok viszont jók lennének, azzal teljesen egyet értek.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#11977) Redneck válasza CJ4567 (#11976) üzenetére


Redneck
veterán

Csak pár lehetőséget írtam, szerintem bármi jobb lenne. Nekem ettől a játéktól távol áll a Legos bohóckodás, és az idióta fantázia autók is, sajnálom is hogy bekerültek. Komolyan, mi lesz a következő DLC, DC vs Marvel?

Ugye olyan nem lesz hogy Lego világon kívül jönnek a Lego autóikkal versenyre, vagy szabad kóborlásba? :Y

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11978) rdt89 válasza Redneck (#11977) üzenetére


rdt89
addikt

Hidd el biztos lesz, elvégre a Hot Wheels-es kocsikkal is lehetett repeszteni az alap térképeken is. Teljesen egyetértek veled, ez a Lego kiegészítő engem is kiakaszt.

(#11979) Redneck


Redneck
veterán

TVR Sagarissal nyerni kell egy országúti futamot a Góliáton. Hol találom ezt a futamot?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11980) CJ4567 válasza Redneck (#11979) üzenetére


CJ4567
veterán

20-as szintet el kell érni az országúti futamokból, akkor oldódik fel.
Nem tudom, hogy az működne-e, hogy valaki meghív, aki már feloldotta a Góliátot, és megnyered.

No Sana No Life

(#11981) Redneck válasza CJ4567 (#11980) üzenetére


Redneck
veterán

Csak 14-es voltam de gyorsan végigpörgetem a Most Wantedes M3-mal verhetetlen szinten. Egyet már ugrottam. Kicsit uncsi lesz de ez van. Ha magasabb kategóriában nyerek, több pontot ad?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11982) Mr.Franczy válasza CJ4567 (#11980) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Vagy esetleg, keres egy "könnyített" versenyt hozzá, a kreatív központban! 😁

Gazember

(#11983) csab991 válasza Redneck (#11981) üzenetére


csab991
senior tag

Ha szintet akarsz növelni, kicsit grindolni kell, a térkép alsó részén ahol az autópálya kezdődik, ott van egy verseny, amit a legegyszerűbb úgy megrajzolni, hogy oda-vissza mész az autópályán, ez a leggyorsabb metódus a szint növelésre, hátránya, hogy hamar unalmas tud lenni, izgalmasabb ha létrehozol egy 60 kilométeres útvonalat és azon autókázol, így megismered a pályát és az autót is.

[ Szerkesztve ]

(#11984) Redneck válasza csab991 (#11983) üzenetére


Redneck
veterán

Arra gondolsz hogy hozzak létre saját útvonalat? Még sosem csináltam.
Ha igen, az útvonal hosszával arányos a pontozás? Jelenleg a teljesített versenyeket nyomom újra de most abbahagytam mert kicsit unalmas. Lehet elengedem ezt a dolgot, mert nincs annyi időm, és csütörtök estig már nem tudom nyomni, programom van.

Egyedi útvonalra automatikusan jönnek a Drivatarok?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11985) NoMagix válasza Redneck (#11984) üzenetére


NoMagix
addikt

Nyomass pár futamot a Colossus-on, ott hamar gyűlnek a pontok!

(#11986) csab991 válasza Redneck (#11984) üzenetére


csab991
senior tag

Igen, amikor odaérsz egy eseményhez adott az opció hogy saját útvonal létrehozása. A pontozás, a megtett kilométerekkel arányos értelemszerűen ezért az autópálya a legjobb ahol végig tudsz repeszteni 450-el.

(#11987) Mr.Franczy válasza Redneck (#11984) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Igen.
Be tudod azt is állítani, hogy milyen kategóriájú autók legyenek!
De jobban jársz, ha letudod, egy erre a célra csinált útvonallal, két perc az egész, s túlvagy rajta!

Gazember

(#11988) szTotyy válasza Redneck (#11984) üzenetére


szTotyy
őstag

Keress egy olyan pályát, ami rövid (Moorhead szélerőmű vagy amit csab991 írt), rakj be egy 50 körös versenyt, próbálj meg minél kevesebb segítséggel (a több xp miatt). Nagy kategóriában menj, hogy hamarabb végezz, és olyan kocsival, amin kinyitottál verseny befolyás szorzót.
Nekem így, egy 50 és egy 30 körös versennyel 1 és negyed óra alatt, meglett 16-os szintről.

(#11989) Csapoati válasza Redneck (#11974) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs ezzel baj, csak ne sajnáld az ultimate-eseket. :) Sok embernek csalódás a Lego, sok ember meg örül neki. Ilyen ez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11990) Redneck válasza szTotyy (#11988) üzenetére


Redneck
veterán

Hogy lehet egy kis pályából 50 köröst csinálni?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11991) szTotyy válasza Redneck (#11990) üzenetére


szTotyy
őstag

Mielőtt elindítanád a versenyt, amikor felugrik a menü, hogy válthatsz kocsit, ott kell a jobboldali lehetőséget kiválasztani (custom events - magyarul most meg nem mondom pontosan). Na, ott válogathatsz mások által készített versenyek között.

[ Szerkesztve ]

(#11992) DjDanee87 válasza Redneck (#11990) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nincs előttem a játék, de erre való a blueprintes rész. Bármelyik versenyhez ha odamesz át tudsz állítani mindent. Időjárást, napszakot, körök számát, kategória vagy autó korlátozást. Erre jó a blueprint.

Ezen felül van az útvonaltervező is, aminek az előnye, hogy megoszthatók a "rajzolt" útvonalak. Így amikor olyan feladat van a hetik között, hogy nyerj mondjuk 3 foldutas versenyt, a mások által megosztottak közt ilyenkor mindig van olyan egyedi útvonal ami kb annyi hogy mész 200metert míg az AI el van vezetve rossz irányba. Ezekkel le lehet tudni időszűkében is a feladatokat gyorsan.
Ha jól emlékszem a Goliath is megcsinalhato ilyen módon egyedi utvonallal fél perc alatt. Máskülönben 5-10p hosszú a pálya eredetileg.

[ Szerkesztve ]

(#11993) Redneck válasza DjDanee87 (#11992) üzenetére


Redneck
veterán

Megszereztem már, túl vagyok pár autópályás kanyaron. Már csak a heti játszóteres szarságot kéne megcsinálni, de mindig olyan balekokkal vagyok hogy a negyedik után kiégtem. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11994) Nyethuszar válasza Kiskokó (#11969) üzenetére


Nyethuszar
tag

Na ifjú SzabiPadawan fogadd meg a jótanácsot és vegyél egy rendes kormányt. MInt Én pl a G27-eset :C
Régen Én is szenvedtem ezzel az öreg kormánnyal.. de tényleg csak a szenvedés volt :(
Nagyon kevés dolog támogatta már tisztességesen. :( :(

ui: Nem is közölted,hogy megvan Neked a FH3... :O Csak Dave-ről tudtam a 4eset.
(vagy ez még az a bizonyos verziód ? :DDD )

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#11995) csab991 válasza DjDanee87 (#11952) üzenetére


csab991
senior tag

Igazad van, tényleg lehet majd vice versa vezetni a gépeket. így már mindjárt izgalmasabb.

(#11996) szTotyy válasza csab991 (#11995) üzenetére


szTotyy
őstag

Hát az gyönyörű lesz, ha éppen sétakocsikázok, és befarol elém egy ki*@ott kockákból épített valami! :( :(((

Nem a Legoval van bajom. Én is toltam keményen, de 'asszem 10 évesen kiöregedtem belőle.
Nem néz ki rosszul a trailer, de ennek egy különálló játéknak kellene lennie, nem egy DLC-nek!!!!
Vagy legalább semmiképpen ne vegyítsék a "valóságalapú játékot" és a kockákból összerakottat!!
.

(#11997) Kiskokó válasza Nyethuszar (#11994) üzenetére


Kiskokó
veterán

Dikk még egy Pingvin Totty mellett :D
Haha

Ja az lesz amúgy veszek egy g29-et lassan.
Nem még nincs meg se a 3 se a4 de majd a 4 -et megveszem. de Mondtam is annó. Szerezz egy jó kis magán TS-t :D vagy hostolok én a gigás netemmel :D Lehet Ts szervert hostolni?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#11998) Nyethuszar válasza Kiskokó (#11997) üzenetére


Nyethuszar
tag

TS-t nem használok már .A discord mindenek felett :R
Utóbbi ingyé van és még hostolnod se kell, ugye micsoda varázslat :D ? :C
A fene tudja már miket mondtál évszázadokkal ezelőtt, rég volt :)
A pingvinek meg terjednek, nemtudtad ? ;] :P

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#11999) Kiskokó válasza Nyethuszar (#11998) üzenetére


Kiskokó
veterán

Globális felmelegedés van.. inkább kihalnak mint terjednek :DDD Na majd discrodolok már csak baj van... a rendszer nem úgy van összerakva a házban, hogy a mikrofont a szobában betudjam dugni :D
de majd megbesz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12000) Nyethuszar válasza Kiskokó (#11999) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nem értem mi köze van a mikrofon bedugásának a házban levő rendszer összerakásához.. :F ?
De ezt inkább PM-ben írjad le
ui: szerintem Sztotty is kikéri a kihalást :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.