Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) ETOM válasza Micsurin (#11550) üzenetére


ETOM
addikt

Igen, én is így voltam bár azóta újra PC-n játszom. :DDD

(#11552) Micsurin Persze xboxon még több játék is lesz játszható mint PC-n gamepass alól.

[ Szerkesztve ]

(#11552) Micsurin válasza ETOM (#11551) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

És a GamePassost elérem boxról is majd? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11553) Csapoati válasza Micsurin (#11552) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Így van..

Ha tényleg június 10-én jön a második DLC, akkor nem sietnek valami nagyon a bejelentésével...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11554) Micsurin válasza Csapoati (#11553) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11555) DjDanee87 válasza Redneck (#11549) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha belépsz a menübe akkor a beállításokon belül van a nehézség beállítása. Ott nem csak a segítségeket lehet változtatni, hanem a drivatarok nehézségét is - rögtön az első opció. Bármikor a szabadban állítható, illetve a menüpont ott van minden verseny előtt is.
Ha könnyen nyersz többször is egymás után, akkor automatikusan felajánlja, hogy eggyel feltekeri a nehézséget. De ezt bármikor te is manuálisan be tudod lőni a kedvedre.

A nehézség meg jobban függ a te kocsidtól. Ha egy adott pályára nagyon jól tuningolt kocsival mész akkor a verhetetlen drivataroknak sincs esélye. Ellenkezőleg is igaz, ha egy fos tuninggal állsz neki a versenynek akkor még gyengébb nehézségi fokozaton is kihívás lesz. Na meg pályától is függ. Van néhány kanyar amit szarul programoztak a drivatarok számára és nagyon lassan/szar ívben vesznek be. Amikor ilyen pályán mész akkor szintén könnyebb dolgod van.

[ Szerkesztve ]

(#11556) Win-T


Win-T
senior tag

Most játszottam először pvp-t mióta kijött a wallride fix és olyan történt ami korábban sosem. Háromból háromszor a dobogón végeztem. A játékstílusom miatt (értsd: használom a féket kanyar előtt) korábban az első de legkésőbb a második kanyarban fixen a mezőny végén kullogtam, most viszont teljesen az ellentettje történt - az első de legkésőbb a második kanyarban az élen találtam magam míg a nagy többség ott ragadt lelassulva.
De azért félig mégiscsak üres a pohár, ezt a ghostolást akár fixre is beállíthatnák ezzel az erővel mert a helyezkedést gyakorlatilag teljesen feleslegesség teszi, úgyis átmész mindenkin. Így meg azért, hogy nincs kontakt nem ugyanaz a feeling. Persze sokkal nyugodtabb is marad így az ember a verseny végére.

(#11557) Redneck


Redneck
veterán

Pár kérdésem lenne. Miért felejti el minden nap a grafikai beállításaimat (UItra +4xMSAA)? Tegnap is ez volt. Első indításnál újra beállítottam, megjegyezte, pedig többször is kiléptem, erre ma megint elfelejtette. Esetleg lemezkarbantartóhoz lehet köze?

Melyik grafikai beállítás határozza meg a renderelés távolságát? Kicsit zavarnak az ugyan távoli de enyhén pop-upoló textúrák, árnyékok.
Árnyékoknál mondjuk olyat is tapasztaltam egy helyben állva, hogy ugranak egyet. Nem valami folyamatos a leképezésük. Ezzel tudok valamit kezdeni?

Szerver lag előfordul a játékban?

Az évszakok milyen gyakran változnak? Valahol csütörtököt olvastam, de nálam két napon belül a harmadik évszak van, igaz a játék elején vagyok és gyorsan lépkedem a szinteket. Vagy a csütörtök csak online versenyekre vonatkozik?

Előre is köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11558) Bib válasza Redneck (#11557) üzenetére


Bib
őstag

Hogyne, meg is válaszoltad a lemezkarbantartó, ccleaner stb pucolók kitörlik a dx buffert.Így minden indításnál be kell állítani és optimalizálni is fog. Árnyék az sajnos ilyen, de megpróbálhatod kisebb értéken. Évszakok csütörtökön változnak, de a játék eleje az amolyan bemutató rész. A csütörtök a heti kihívások fordulópontja is, addig kell kimaxolni 100%-ra :K Szerintem 1060-nal mehet minden high-ultra, extrém nem kell, valamint az autók részletességét lehet visszább high vagy med.

(#11559) Redneck válasza Bib (#11558) üzenetére


Redneck
veterán

Az Ultra + 4xMSAA-val nincs gond, menet közben mindig 60, de feltűnt hogy kicsit pop-up szerűen textúrázza pár távoli fa lombkoronáját és azok árnyékát. Ha valamelyik beállítás jó lenne a render látótávolság növelésére, azt még kipróbálnám, hátha bírja.

Az árnyékok ugrásával ezek szerint nem lehet mit csinálni. Egyes játékokban meg tudják oldani a folyamatososságát, másokban nem. Ettől még szép, csak néha illúzióromboló.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11560) ETOM válasza Bib (#11558) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam ezek lefutnak és még sosem állít vissza a beállítás. Igaz AMD kártyám van.

[ Szerkesztve ]

(#11561) Bib válasza ETOM (#11560) üzenetére


Bib
őstag

Nálam visszaáll és amd-m van nekem is. Lemezkarbantartón én mindig kipipálok mindent, használok wise és ccleanert. 1-2 hetente, vagy pl.most win update után, meg új amd driver update is volt.

(#11562) Bep


Bep
senior tag

Én elvileg visszakaptam a skill pontjaim, viszont újra kell osztani minden kocsira, mert üresek, csak a sok pont van ott egymagában.
Viszont az R390-nél ki lett oldva a GT-R FE már és így még egyszer tudom?? :D

(#11564) parandroid válasza CJ4567 (#11563) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

”Please be aware that players with more than 999 Car Mastery points on hand will not earn more until they have spent enough points to go below 999.”

Ez egy érdekes kérdés. Én tutira többezer pontot elköltöttem, ha másra nem, akkor arra, hogy a legendary autókból raktam ki az 50 kimaxolt perkes autó szinte egészét. Ezek szerint a 999-es keret mindig feltöltődik majd, vagy kapok 999-et, és bekaphatom?

Mondjuk ha az előbbi, abból durván sok pörgetésem lesz már megint...

Na, mindjárt ránézek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11565) DjDanee87 válasza CJ4567 (#11563) üzenetére


DjDanee87
addikt

Magától nem szedte le a frissítést nekem a játék, de a windows storeban a telepített játékoknál tudtam manuálisan frissíteni.

Amúgy örülök, hogy meg tudták oldani, csak nemtudom mikor lesz időm/kedvem kipakolni megint minden pontot. Ez egy évig fog tartani:

(#11566) parandroid válasza DjDanee87 (#11565) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hm, ‘3435 car masteries returned.’ Az tény, hogy voltak autóim, amiről nem tűntek el a pontok. Honniganeken pl biztosan megmaradtak.

Nafasza, viszont amíg nem költöm el mind, addig egy darabot sem ír jóvá.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11567) Darko_addict válasza DjDanee87 (#11565) üzenetére


Darko_addict
őstag

Azt a kva. Örülök, hogy ilyen profin megoldották. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11568) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Wheelspineket nem adtak?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11569) DjDanee87 válasza laceszgamer (#11568) üzenetére


DjDanee87
addikt

De adtak 10 super wheelspint is ajándékba.
Ráadásul a rengeteg újra kirakható pontból majd összejön egy csomó wheelspin meg befolyás (XP), amiből újabb szintlépések = újabb wheelspinek.
De nekem nem kell wheelspin :D

(#11570) laceszgamer válasza DjDanee87 (#11569) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na ez nice :D Am ahogy nézem konzolon tolod szintén? WoW megy még? :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11571) DjDanee87 válasza laceszgamer (#11570) üzenetére


DjDanee87
addikt

WoW nem, és PC csak controllerrel. Azzal a legjobb sztem horizon

[ Szerkesztve ]

(#11572) CJ4567 válasza DjDanee87 (#11565) üzenetére


CJ4567
veterán

Én 4735-öt kaptam vissza, egyelőre 8.9 millió creditről felmentem 12.8-ra, kiszedtem egy Type-D-t, feltettem eladni, majd holnap folytatom. :DDD

Ez így szvsz. jobb megoldás, mert (gondolom én) olyan autókról is megkaptad a pontokat, amiket már rég eladtál. (Vagy nem, és csak a meglévőket nézi, de így is rengeteg pontot adtak vissza.)

No Sana No Life

(#11573) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Végre egy ritka dög, 10 super spin, 9 trash 10.-re 2004 TyperR nézem egy darab nincs belőle eladó. :DD

Lett is építve belőle egy Vtec racse szépen vinnyog de nem használható ökörködös autó. :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11574) csab991 válasza DjDanee87 (#11565) üzenetére


csab991
senior tag

Egy olyan opció jó lenne, hogy felkínálja a lehetőséget hogy vedd meg az összes perket egyszerre az adott autón.

(#11575) Darko_addict


Darko_addict
őstag

120 perccel és 1.000 perkkel később:

Tök mindegy, mi jön ki Wheelspinen, de jó muri várni az extra dolgokat! :D Ráadásul most nem is kell szomorkodni, mert ha nem jön 10 pörgetés alatt semmi, majd jön valami a 20. után. :D Még 2.000 pont vár elköltésre. Szerintem engem egy hétre lefoglaltak a fejlesztők ezzel. :D

@Dani: Te mivel szedtél be ennyi plusz pontot? A szinted annyival nem nagyobb, ami indokolná. Hmm, meséld el, kíváncsi vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11576) DjDanee87 válasza Darko_addict (#11575) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sokat "farmoltam" a pontokat régebben ezzel a módszerrel, hogy ki tudjam szedni minden autóból a wheelspint (extra esély a wheelspin only kocsikra).

(#11577) Dante73 válasza Darko_addict (#11575) üzenetére


Dante73
tag

Érdekes.
Ha rakok whwwlspinre pontot, nekem azonnal bedobja, nem tudom elrakni későbbre. Ezt hol tudom beállítani? Jó volna egyszerre megcsinálni. 4 éves unokaöcsém imád pörgetni....

(#11578) Darko_addict válasza DjDanee87 (#11576) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ahh, az nagyon kemény grindelés ennyi pont esetén. Volt kitartásod bőven, WP. :D

@Dante73: Szerintem nem mindegy, hol rakod a kocsikra. Én beállok az egyik házamhoz, és ott a garázsból veszem ki sorra a kocsikat és rakom rájuk a pontokat. Nekem szinte csak és kizárólag a szintlépésnél pörgeti el azonnal.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11579) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nekem valamiért a 10 bonus super wheelspint nem adta meg :S

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11580) Bep


Bep
senior tag

Valami nem oké....

Ki akartam venni a skilles forza kocsikat. 300SL nem volt meg. Furcsa volt, de már nem emlékeztem, 4-5 hónapja játszottam utoljára. Lecsaptam egy jó áron lévő 300SL-re. Megnyitom a skill fát és már ki van pörgetve az SL65 a fában, viszont az autó listámban sehol nincs.... Azt tudni, kell, hogy autót nem adok el, csak amiből kettő van. De, ha kipörgettem, akkor, hol az SL65-m, ha meg nem (mert a 300SL sem volt meg), akkor meg miért van a skill fa kipörgetve... :F :F :F tehát, most az SL65-t saját magam nem tudom megszerezni, csak aukción dafuq.

Miura szint úgy..... viszont a Reventon már megvolt, pörgetésből, ha jól emlékszem, viszotn a Miura-t megvettem és ott is ki volt pörgetve a skill fa... de, akkor miért nem volt meg a Miura, mert én nem adtam el az biztos. :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#11581) eLit-MiLan válasza Bep (#11580) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Mert az eladó már unlockolt mindent, és attól hogy megveszed, nem resetelődik.

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#11582) Bep válasza eLit-MiLan (#11581) üzenetére


Bep
senior tag

Jah, így már világos :U

(#11583) Strauss válasza Dante73 (#11577) üzenetére


Strauss
senior tag

garázsban oldod fel őket...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#11584) CJ4567 válasza Bep (#11580) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha aukciós házból veszel autót, a rajta levő perkek megmaradnak, és te nem tudod újra megvenni.
Pl. Ha én felteszem a Quartz Regaliám, nem tudod belőle megvenni a Type-D perket, mert már megvettem. Viszont ha egy másikat eladok, amin nem használtam fel semmit, akkor abból meg tudod venni a Type-D-t.

No Sana No Life

(#11585) GhanBuri Ghan válasza DjDanee87 (#11569) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nem értem, hogy miért nem kaptam szuper pörgetést...
Most, hogy újraoszthatom a pontjaimat, van arról valami leírást, hogy melyekre érdemes tenni? (pl több autó ad 300e creditet)

(#11586) Dante73 válasza Strauss (#11583) üzenetére


Dante73
tag

Én a garázsban nem látom, hol lehet.... (Tudom, béna vagyok, de egy kis segítségnek örülnék, melyik menüpontot keressem)
másik. Melyik autók adnak sok pénzt, vagy autókat, pontokért? Mert nem költöm akkor másra el...

(#11587) GhanBuri Ghan válasza DjDanee87 (#11576) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ez jó módszernek tűnik. Én a monster Regalia megvételéhez az autópályán mentem oda-vissza a CC8S-sel.

(#11588) DjDanee87 válasza GhanBuri Ghan (#11587) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így ez annál sokkal gyorsabb. A pontok "bankolása" is csak 2mp kiesés, mert ott van a gyorsulási verseny indító, amivel megoldható.

A pontokat autóra elosztani a garázsban ha jól rémlik a fejlesztések menüpontból lehet elérni.

Neten biztos találni valami listát, hogy melyik autók mastery fája ad creditet, rá kell keresni.

[ Szerkesztve ]

(#11589) GhanBuri Ghan válasza DjDanee87 (#11588) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Akkor le fogom driftelni a gumikat a Caterham FE-ről :)

(#11590) Strauss válasza Dante73 (#11586) üzenetére


Strauss
senior tag

Garázs - fejlesztés és tuning- autó kiválóság.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#11591) Darko_addict válasza Dante73 (#11586) üzenetére


Darko_addict
őstag

Íme a teljes lista: [link] (le kell lapozni az első kommenthez)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11592) DjDanee87 válasza GhanBuri Ghan (#11589) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azzal is lehet, de megvan az oka az ajánlott BMWnek. Ha jól rémlik jobban adja a pontokat, mert olyan perkek vannak a car mastery fáján.

(#11593) CJ4567 válasza Darko_addict (#11591) üzenetére


CJ4567
veterán

[link] Ez naprakészebb, benne van az összes car pass autó, és az ingyenes évszakos autók is.

No Sana No Life

(#11594) Bep válasza GhanBuri Ghan (#11585) üzenetére


Bep
senior tag

Levélben jött és ott kellett elfogadni.

(#11595) GhanBuri Ghan válasza Bep (#11594) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ilyen levelet nem kaptam, most megnéztem az xbox oldalt, ott sem látok semmi értesítést.

(#11596) DjDanee87 válasza GhanBuri Ghan (#11595) üzenetére


DjDanee87
addikt

A játék levelezési rendszere nem független az xboxtól? Játékban nézd meg, a megfelelő menüben szerintem. Én is kaptam.

(#11597) GhanBuri Ghan válasza DjDanee87 (#11596) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Tegnap este néztem utoljára, üres volt az összes fiók.

(#11598) csab991 válasza DjDanee87 (#11565) üzenetére


csab991
senior tag

Amúgy ha tudod melyik autóra kell pontot költeni, elég gyorsan halad, vagy négyezret kipakoltam már főleg olyanokra ahol mind a 16 elérhető. A sok idő inkább azzal megy el mire kiválasztod melyikre akarod.

[ Szerkesztve ]

(#11599) DjDanee87 válasza csab991 (#11598) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem kell váligatnom. Annyi pontot szedtem össze, hogy a wheelspinek meglegyenek mind. Az összes autón legyen minimum 1 pont, mert a legelső ad autógyűjtő befolyást és megéri rá az 1 pont. Olcsó "XP".
Ezeken felül csak egy pár kocsit maxoltam ki, azokat amikkel szoktam versenyezni online is, hogy ne veszítsem el ütközéskor sem a chaint.

Egyszerűen a rengeteg pakolgatás, autóváltogatás és menüben lépkedés lesz a kihívás.

(#11600) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az rohadtul nem mindegy, hogy trafipaxnál, vagy sebességzónában kell összeszedni a 9 csillagot a heti feladathoz... Most lett elegem a dilettáns seggfejek szerencsétlenkedéseiből, ez már nem annyira röhejes, mint amennyire bosszantó, szóval a lelki nyugalmam érdekében megy vissza a konzolon a store régiója angolra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.