Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11201) Darko_addict válasza csab991 (#11198) üzenetére


Darko_addict
őstag

Jelentős különbségek vannak közöttük, mi a véleményed? Lehet újragondolnám egy-két autót tuningját ennek fényében.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11202) ProgenXL válasza parandroid (#11200) üzenetére


ProgenXL
őstag

Úgy tűnik ez az új trend. Onnan kiléptem át egy másikba ott is volt egy S1-es AMG Merci... De már untam a társak bénázását így inkább végig mentem hogy legyen meg végre.

Ami érdekes hogy az első versenyen még nem voltak ott hanem csak a 2. 3.ba

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#11203) Darko_addict


Darko_addict
őstag

4 ársávban figyeltem meg eddig az aukciós ház szerény jutalékát.
400.000 kreditnél 9%,
1.000.000 kreditnél 9.5%,
2.000.000 kreditnél 12%,
3.300.000 kreditnél 13,3%!

És elvileg 24 óra leforgása alatt 20 autót lehet aukciós házba betenni. Ebbe sajnos beleszámít az is, ha nem kel el az autó. Gondolom ezzel próbálnak meg kivonni némi pénzt a Horizon gazdaságból, szinten tartják az inflációt, így időről-időre veszik el pénz egy fekete lyukban, nem csak termelődik. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11204) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok. Hogyan kell saját zenét berakni Forza Horizon 3-ba?

Jaah, és magyar nyelv van a játékban? Ha igen, azt hol kell beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#11205) Csapoati válasza tzsolesz (#11204) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs magyar nyelv és tudtommal nem rakhatsz be saját zenét sem. Illetve de, játékban zene mute, háttérben meg youtube. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11206) ProgenXL válasza Csapoati (#11205) üzenetére


ProgenXL
őstag

Vagy Spotify. Az még billentyűről és/vagy telefonról is állítható :U

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#11207) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Kösszi. Pedig mintha valahol olvastam volna hogy groove music lejátszási listát lejátsza, ha felhőbe szinkronizáljuk.

(#11208) parandroid válasza tzsolesz (#11204) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy a 4-ben kinéz a magyar nyelv, annak örülj, amíg nincs. Olyan fordítások vannak, mint amikor a zászlóhordós játék közben elveszel egy zászlót, akkor kiírja, hogy elvesztetted. A heti küldetések egy részéhez konkrétan meg kell nézni az angol verziót, hogy megtudd, mi a feladat, mert a magyar verzióból nem derül ki. Van még pár ilyen, bár a fordítások nagy része ‘csak’ simán szar, és teljesen magyartalan. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11209) Darko_addict


Darko_addict
őstag

(Horizon) Life Goal-ként tűztem ki minden autó megszerzését most már. :D Nem sok van hátra! Hülyének néznek itthon, hogy csak matatok az autókkal, de sosem látnak versenyezni.

Eladom a befektetésül vásárolt autókat és reményeim szerint 1-2 nap alatt végzek a vásárlásokkal. FE autók mind megvannak, ill. a pörgettyűsöknek a kb. 80%-a. PO-ból kereken nulla, de azokra másképp tekintek.

Most már, hogy ilyen széles választékom van, elmondjátok megint, hogy jelenleg mik az OP autók egyes klasszokban? A-ra ismerem a Bone Shaker-t. Valamit írtatok még a Shelby Cobrával is kapcsolatban, meg tán valamelyik drága Alfával kapcsolatban is. Twin Mill ütős valahol? Hamarosan megvan a 80% heti idényben.

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11210) DjDanee87 válasza Darko_addict (#11209) üzenetére


DjDanee87
addikt

Engem most a játszótér vagy minek hívják készít ki éppen. Eddigi szezonokban mázlim volt és ment elsőre, de most nem. Első játék bukta 1-3ra. Másodiknál meg megnyertük az első fordulót, de a második forduló előtt csatlakozási hibával kirakott. Ilyen eddig 1x fordult elő mióta a játékkal játszom, persze hogy ennél az amúgy általam legjobban utált játékmódnál kellett... :W

(#11211) Darko_addict válasza DjDanee87 (#11210) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én megmondom frankón, hogy ha mostanában nem megy elsőre, hagyom is. Sokan kilépnek, de én szeretem befejezni, legalább legyen értelme annak, hogy addig eltelt már 15 perc. Aztán másodjára már nem kezdek bele. Most 3/5-nél kilépett az utolsó ellenfél is, így instant nyertük. Egy módnak elmegy, de nekem sem tetszik, hogy ránk van tukmálva. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11212) parandroid válasza DjDanee87 (#11210) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

2x tett be úgy, hogy 4-en voltunk 6 ellen. 1x olyan remek csapattal, hogy az első rohamvan 6/6 zászlót hozott be az ellenfél, erre tőlünk 3-an kiléptek. Negyedikre az első zászlós körben bevittünk 8 zászlót, na, mondom szoros lesz, erre behoz az ellenfél 3-at az első rohamban, mire kiírja, hogy vége a körnek, nyertünk. WTF. Második kör csapatkirály, nem ment jól, össze-vissza rohangált mindenki, végig kiírta, hogy az ellenfél vezet, a végén az összesítésben náluk 10:00 percet volt a zászló, nálunk 9-et. Erre kiírja, hogy megint mi nyertünk, 2:0. Na, akkor lépett ki az ellenféltől mindenki, amit meg is tudok érteni... Szóval fura dolgok tudnak lenni, na.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11213) Joccc07 válasza parandroid (#11212) üzenetére


Joccc07
addikt

A próbát mi is így nyertük. Vezettem a sort mögöttem a drivatarok. Hátul pedig a többiek kullogtak 0 ponttal. 3 ponttal mi nyertünk úgy, hogy végig a drivatar csapat vezetett összpontban.:D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11214) noblem1983 válasza Joccc07 (#11213) üzenetére


noblem1983
senior tag

Akkor nem csak nálam vannak érdekességek. Tegnap Abarth-os versenynél 3-ból 3-nál én végeztem az élen, a 3.körre 3-an maradtunk de 1-2. versenyen összpontszámban a drivatarokat mutatta győztesnek mégis nekünk adta :O

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#11215) CJ4567 válasza Darko_addict (#11209) üzenetére


CJ4567
veterán

A Twin Mill dragra elmegy, az F40C viszont S2 nyárra brutális, Nalak28 tuningjával. Elég jó gyorsulás, és brutális kanyarsebesség, 300 körül veszed a kanyarokat, mintha 120-al mennél. :Y

Én a Forza supporttól kaptam egy D-Type-ot kárpótlásul, rövid sztori: A múltkori ranked szezonban az első két-három órában szezonváltáskor a rankedben a félkész wallride fix-et bekapcsolták, amikor erre rájöttek, akkor újraindították a ranked szezont, viszont ha volt rankod, akkor a szezon jutalmait megkaptad. Viszont, a 10-es rankért egy Jaguar C-Type járt pár játékosnak, és valamiért nekem is(másoknál a Maserati Birdcage volt ott), amit én nem tudok használni, mert nincs meg a car pass. Írtam supportnak, kárpótlásul egy D-Type-ot küldtek. :D

No Sana No Life

(#11216) maximilian4 válasza Darko_addict (#11209) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem most valami 600 autó körül van a garázsban. Szerintem nagyjából minden megvan. Csak az a rohadt bone shaker hiányzik...

Maxi

(#11217) Joccc07 válasza maximilian4 (#11216) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem van 2. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11218) DjDanee87 válasza Darko_addict (#11211) üzenetére


DjDanee87
addikt

Holnap nem lenne időm erre, még ma le akartam tudni a dolgot. Harmadik nekifutásra azért meglett.

Volt egy ilyen szoros 2 másodpercen múló kör :D

(#11219) maximilian4 válasza Joccc07 (#11217) üzenetére


maximilian4
addikt

Jó neked. :D
De nekem ettől még nem lesz sajna.

Maxi

(#11220) CJ4567 válasza Joccc07 (#11217) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem 3. ;]

No Sana No Life

(#11221) maximilian4 válasza CJ4567 (#11220) üzenetére


maximilian4
addikt

De nagy jampik vagytok.

Maxi

(#11222) parandroid válasza DjDanee87 (#11218) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

És a kékek nyerték a kört? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11223) Joccc07 válasza maximilian4 (#11221) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezzel nem felvágni akartam. :) Ha tudod, hogy tudom neked eladni AH-n akkor szívesen eladom.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11224) csab991 válasza Darko_addict (#11209) üzenetére


csab991
senior tag

Dragra próbáld majd ki a Shelby Monaco KC-t, pár traffipaxon lazán otthagyja az F1 GT-t. Borzasztóan gyorsul a lambo féle V12-vel. Jövő héten meg az 599XX Evo, ami az eddigiek alapján már a PO gépekhez képest is irreálisan gyors lesz. :D

(#11225) maximilian4 válasza Joccc07 (#11223) üzenetére


maximilian4
addikt

Persze tudom, csak hülyültem, ha eddig nem esett le valakinek. :D Én hálás lennék érte. Aukciós házba nem lehet felrakni? Ha fel lehet, akkor előtte egyeztessünk privátban időpontot hogy ne tudja más elvinni. Nem tudom mennyit érhet, nekem 33 millió kp-m van, meg sok értékes autóm. Ha nem lehet felrakni aukcióba (szerintem nem lehet), akkor valaki írhatna rá megoldást. :)

Maxi

(#11226) NoMagix


NoMagix
addikt

ha már adok - veszek a téma :DDD, nincs valakinek fölös Honda Civic 2018?
nézegetem az aukciót néha , de még nem akadtam rá

(#11227) Joccc07 válasza maximilian4 (#11225) üzenetére


Joccc07
addikt

De fel tudom rakni. 165000cr a max. De hogy hogyan lesz a tiéd az jó kérdés számomra.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11228) maximilian4 válasza Joccc07 (#11227) üzenetére


maximilian4
addikt

Kivásárlási árhoz tudsz magasabbat is beírni? Megbeszélünk egy időpontot, te felrakod, én meg egyből megveszem. Szerintem így a legegyszerűbb.

Maxi

(#11229) csab991 válasza Joccc07 (#11227) üzenetére


csab991
senior tag

Az egyik legjobb mód, ha mindketten benne vagytok egy partiban és az eladó mikrofonnal lehetőleg, megadja a jelet amikor felrakja az autót. A vevőnek ekkor már a keresésben be kell állítania a Bone Shaker-t (esetleg az eladó gamertagját is). Amikor megkapta a jelet a vevő, akkor rákereshet, és villámgyorsan Y és kivásárlás kombó. (Billetnyűzeten.) Nagyon résen kell lenni, minden másodperc számít.

[ Szerkesztve ]

(#11230) Joccc07 válasza maximilian4 (#11228) üzenetére


Joccc07
addikt

Sajnos nem. Ennyi a max.
Este nekem jó. Csak még nem tudom pontosan mikor.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11231) maximilian4 válasza csab991 (#11229) üzenetére


maximilian4
addikt

Basszus most kicsit beszartam hogy egy harmadik személy kicsesz velünk. Lehet inkább hagyni kéne, mert a végén sem nekem, sem Joccc07 -nek :R nem lesz egy ilyen ritka járműve. Ezeket ennyire figyelik az emberek? Komolyan mint a titkosszolgálat, aki amint felreppen az infó egyből tudomást szerez róla és lecsap rá.

Maxi

(#11232) Darko_addict válasza maximilian4 (#11231) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ha felrakjátok a Bone Shakert 165e-ért, szóljatok nekem is, megnézném a festését.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11233) csab991 válasza maximilian4 (#11231) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem vannak akik ezzel töltik a napjukat hogy ritka autókat snipeolnak mások elől.

(#11234) CJ4567 válasza csab991 (#11233) üzenetére


CJ4567
veterán

Sokan meg beállítanak egy makrót, lefeküdnek aludni, elmennek a gép elől, vagy valami, és a makróra bízzák, hogy megszerezze az autót. :(

No Sana No Life

(#11235) maximilian4 válasza CJ4567 (#11234) üzenetére


maximilian4
addikt

Tisztára már régen a vagy akár most is (de már nem játszok vele) cs go-ban a skinek vagy kések steam piacon. Amúgy lefújtuk az akcikót. Túl rizikós, ilyen botokkal nem vehetem fel a harcot. Szerintem amint megjelenne a piacon már el is vinnék. Inkább maradjon neki 2, mint nekem 0, neki pedig 1. Majd ha lesz rá más megoldás megoldjuk, ha nem lesz akkor is túlélem szerintem. :D De hátha lesz még valamikor megszerezhető.

Maxi

(#11236) NoMagix


NoMagix
addikt

mi lenne, ha kipróbálnátok valami olcsó autóval, mennyi idő alatt jelenik meg az aukcióban stb...

(#11237) maximilian4 válasza NoMagix (#11236) üzenetére


maximilian4
addikt

Csak lehet oda nincsenek beállítva ilyen scriptek. Viszont ha rakunk fel egy olyat amiből szinte sosincs fent, arra lehet egyből lecsapnak. Vagyis ezt gondolom.

Maxi

(#11238) wollnerd válasza CJ4567 (#11234) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Na de makró nem lát! Hogy tudnák beállítani hogy csak az adott ritka autót zsákolják be??? oké hogy van szűrés, de akkor is... Nem látja pl. a licit értékét. (mondjuk azt is lehet szűrni...)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11239) NoMagix válasza maximilian4 (#11237) üzenetére


NoMagix
addikt

Passz, lehet igazad van! még sosem csináltam ilyet én sem

(#11240) csab991 válasza wollnerd (#11238) üzenetére


csab991
senior tag

Biztos van erre valami megoldás, olvastam pár helyen, hogy makróznak. Néha nagyon jó lenne egy privát autóküldéses, ajándékozós rendszer, hogy ne kelljen ennyit szenvedni.

(#11241) Win-T


Win-T
senior tag

Motorsport 7 multiban próbáltátok már ezt az új büntetőrendszer tesztet? Csak szerintem lenne jobb ha ezt még azért átgondolnák kicsit mert ez így legalább annyira gáz megoldás mint a kő buta AI ellenfelek?

(#11242) Joccc07


Joccc07
addikt

Valami gond van az FM7 automata minőség beállításával. Full HD monitorom van. De ő nagylelkűen 4k-nak ismerte fel. :DDD
Csodálkoztam is, hogy mi ez a 30fps.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11243) ansell


ansell
tag

Forza Street

[ Szerkesztve ]

ITX konfig eladó!

(#11244) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Első hírek az új Forza Motorsport játékról: május 7-én [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11245) Csapoati válasza ansell (#11243) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hűha, ez nem az én játékomnak néz ki... a Motorsport 8-at viszont várom!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11246) rdt89 válasza l.skywalker (#11244) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor elbizonytalanodtam, nem úgy volt, hogy most nem lesz Motorsport? Bár engem nem zavar jöjjön csak, mert szeressük. Valamitn akkor ez a eggyel fentebb linkelt Forza Street mi szeretne lenni, ez elég szépen megdobta a napom. :D

(#11247) Csapoati válasza rdt89 (#11246) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem idén jön az új Motorsport.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11248) l.skywalker válasza rdt89 (#11246) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Forza Street egy régi ingyenes MS PC-s játék újrabrandelt változata. Régen Miami Street volt a neve. Most bekerült a Forza családba és kap majd mobilos megjelenést. Ez egy F2P cucc, semmi extra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11249) rdt89 válasza Csapoati (#11247) üzenetére


rdt89
addikt

Kár, de remélem akkor majd a Motorsport 7 kap a 2éves évfordulóján egy giga frissítést. :)

(#11248) l.skywalker:
Köszönöm szépen, ezt nem tudtam, akkor majd mobilon is Forzázhatok :)

(#11250) dobobazsy


dobobazsy
őstag

srácok mi a szösz az a "bontógolyó trükk" és "elkaszálás trükk"? 79%-on állok a a nyári szezonba, és kéne a twin mill :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.