Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) CJ4567


CJ4567
veterán

Valahogy le kéne faragni az időből, 44s a cél, de nem könnyű irányítani az autót.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#11452) csab991 válasza CJ4567 (#11451) üzenetére


csab991
senior tag

Én valahol 45.7 környékén vagyok, talán a 45.0 összejönne még, de annál jobb semmiképp. Mindenesetre elég élvezetes vezetni az autót, még bill.-el is, egyedül az a baj, hogy csúnyácska, az utcai verzióhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#11453) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Scooby-Doo! A Szuper pörgetés FP árát vitték feljebb (most: 135), vagy a Pörgetés FP árát vitték lejebb (most: 35)? Gondolná a játékos, hogy a Super jobb lehet, de számtalanszor jött ki belőle 1x 5.000, 1x 5.000, 1x 10.000 és hasonló értékű nyeremény...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11454) eLit-MiLan válasza Darko_addict (#11453) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Szerintem mind2-t lentebb vitték, 40-150 volt előzőleg, ha jól emlékszem.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#11455) CJ4567 válasza eLit-MiLan (#11454) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, 40-150 volt eddig.

No Sana No Life

(#11456) Darko_addict válasza CJ4567 (#11451) üzenetére


Darko_addict
őstag

Pár gyakorlókör után beraktam a ghostodat. Jó volt mögötted menni. Kb. 8. körre sikerült 1 kerek másodpercet lefaragni az eredeti időmhöz képes, mert hatásodra bátrabban nyomtam a gázt néhol. 20 teljes kört csináltam, viszont mindenhol hibáztam, nem sikerült meghaladni a 8. kör eredményét később, így legjobb időm majdnem kerek 2 mp-cel rosszabb, mint a tiéd. Mindig megcsúsztam valahol kigyorsításkor...

Egy-két kanyarvételnél biztos tudnál javítani az idődön (néhol a földön mentél vagy szinte bevágódtál ideális ív nélkül), de kérdéses, hogy azt a néhányat pedig, amit sikerült tökéletesen venned, meg tudnád-e csinálni megint. Dobál az út, illetve az autó is hajlamos csúszkálni. Szerintem szép teljesítményt nyújtottál. Ilyen környezetben a tizedmásodpercek csak a véletlenen vagy szerencsén múlnak. FM7-ben, rögzített, zárt pályán könnyebb lehet a kanyarvételt tökéletesíteni, mint itt.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11457) CJ4567 válasza Darko_addict (#11456) üzenetére


CJ4567
veterán

A bevágódások az autó miatt vannak, eléggé furcsán fognak a fékek, sokszor megdobja az autót. Vital Reaper X ghostja után mentem, barátlistámon jelenleg ő a leggyorsabb, 44.6mp-es idővel. :Y De látok már jópár 43mp-et is, azok már ufók. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#11458) Redneck


Redneck
veterán

Vettem 3 havi Game Passt PC-re, és most váltottam Win10-re pár cím miatt. A Game Mode-ot érdemes használni hozzá vagy inkább nem? Mivel lehet monitorozni játék közben? Olvastam hogy MSI AB-vel előfordultak mikroakadások.
Vertikális szinkronról érdemes valamit tudni? Rendesen működik? Van G-Sync monitorom de ezt inkább TV-n tolnám kontrollerrel.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11459) GhanBuri Ghan válasza Darko_addict (#11434) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Azóta gondolom kihúztad a 2005 Elise-t, pont van a Forzathon shopban :)

(#11460) rdt89


rdt89
addikt

Az év nyereményét pörgettem ki :DD :DD :DD

(#11461) Dante73 válasza parandroid (#11446) üzenetére


Dante73
tag

Köszi a gyors választ!

(#11462) pető bá'


pető bá'
őstag

Sziasztok!
Kb. 2 hónapja nem nyúltam a játékhoz, előtte rendesen ment minden. Most 15 perc alatt kétszer omlott össze - volt valami driver update, vagy windows update mostanában, amiről köztudott, hogy tönkrevágja? Az Nvidia kártyával és driverrel eddig nem volt bajom..

"... and I hope you have a great day!"

(#11463) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Nálam olyan gondok vannak, hogy eddig tökéletesen ment a játék 2560x1080-ba minden ultra/extrém, élsimítás 2x, 60fps alá nem nagyon ment az fps. Most egyszer csak leesett 15fps-re kb 10mp annyi volt, aztán felugrott 45-re de feljebb nem ment... újraindítottam a gépet, most meg a kormányt már fel ismerni se akarja (G920) :W :W

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#11464) Bib válasza pető bá' (#11462) üzenetére


Bib
őstag

Nem volt semmi probléma a játékkal.Ha más játékkal nincs gond, próbáld meg alaphelyzetbe állítani a gémet.

(#11465) Bib válasza nyozo (#11463) üzenetére


Bib
őstag

Ha más játékkal nincs gond,akkor monitorozni kellene az eszközeidet, hogy mi mennyire van kihasználva, ill. feladatkezelőben nincs e valami folyamat ami sokat eszik. Vírus is lehet ami bányászgat a gépeddel.

(#11466) Bep


Bep
senior tag

Több hónap után újra feltettem a boxra, mert tavaszi leárazásban behúztam a kiegészítőt pakkot. Fortuna Island nagyon tetszetős :) :)

Viszont egy kérdés, hogy ezt a skill bug megoldásáról van valami hír? Addig nem merek kiosztani skillt a kocsikon.

(#11467) CJ4567 válasza Bep (#11466) üzenetére


CJ4567
veterán

Most jött ki pont a frissítés, ami elvileg ezt javítja.

No Sana No Life

(#11468) Darko_addict válasza GhanBuri Ghan (#11459) üzenetére


Darko_addict
őstag

Csak kérj és megadatik! Behúztam, mekkora véletlen egybeesés, mi? :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11469) Dante73


Dante73
tag

Milyen jót pörgettem ma....

[ Szerkesztve ]

(#11470) GhanBuri Ghan válasza Dante73 (#11469) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ez tényleg elég ritka kalap :)

(#11471) parandroid válasza Dante73 (#11469) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a skót kockás ing a kedvencem, ami valójában egy szoknya. De ha már Edinghburghben vagyunk, lehetne igazi skót szoknya is, de csak valami szűk mini...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11472) ETOM válasza CJ4567 (#11467) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam nem jó továbbra sem. Nektek?

[ Szerkesztve ]

(#11473) DjDanee87 válasza ETOM (#11472) üzenetére


DjDanee87
addikt

A resetelődést javították most. Azon továbbra is dolgoznak, hogy mindenki visszakapja a már elköltött/kirakott pontjait a mastery fáin a kocsiknak. Nincs ETA, csak annyi, hogy még series 10 előtt szeretnék kijavítani. A kellemetlenségekért pedig adni fognak 10 super wheel spint minden érintettnek.

(#11474) ETOM válasza DjDanee87 (#11473) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#11475) Bep válasza DjDanee87 (#11473) üzenetére


Bep
senior tag

Köszi az infót! :) :)

(#11476) Darko_addict válasza DjDanee87 (#11473) üzenetére


Darko_addict
őstag

Egy hasonló méretű baki az FM7-nél is volt korábban. Egyik patch miatt elveszett minden garázsban lévő autó egyedi festése. Attól felrobbannék...

Köszi az update-et! :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11477) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Egy valamit nem értek. Jött már velem szembe 2 Apollo tegnap online. Az hogy lehet?:D Ha jól láttam, spring seasonbe lesz event reward.

(#11478) Redneck


Redneck
veterán

Már elnézést, de asszem magam alá fostam a gyönyörtől ez a Horizon 4 annyira király! Az irányítás, a zenék, az évszakok, a látvány, mind nagyon tetszik.
Automatikus beállításon 1080p-n magas részletességre lőtte be, de kicsit recés volt, feljebb vettem 4xMSAA-t, bekapcsoltam az éjszakai fényeket, és az SSAO-t közepesre. Egyelőre nem mertem többet, így 70-80% közötti GPU használatot ír és beton stabil 60 fps-t.

Szerintetek érdemes feljebb mennem? A mindenkori 60 fps-hez ragaszkodom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11479) csab991 válasza Gabor777 (#11477) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem a nagyobb nevek youtubeon vagy twitchen hamarabb megkapják ezeket az autókat. Az 599XX Evo-t is lehetett látni a tabellákon, vagy egy héttel a megjelenés előtt.

(#11480) elprimo


elprimo
junior tag

Van esetleg valami kormány ami nagyon jó a játékhoz ?

(#11481) ETOM válasza Redneck (#11478) üzenetére


ETOM
addikt

Rajtnál látszik legjobban, hogy mit bír a gép. (ha vannak jó páran elől) Ott 60 van máshol is meglesz szerintem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11482) Redneck válasza ETOM (#11481) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a tippet, majd figyelem ha állítok! Benchmarkot nem láttam, de még annyira nem néztem szét.

Megmondom őszintén, nem akarok vele pöcsölni, így is szép, és annyira magával ragadott, hogy most inkább tolni szeretném, nem állítgatni. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11483) Csapoati válasza Redneck (#11478) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyugodtan mehetsz még feljebb is szerintem. 8 gigás RX580-nál majdnem minden maxon van és bírja, a 6 gigás 1060 kb ugyanez a szint (nem gond a kicsit kevesebb VRAM, nem ezsik 6 gigát FHD-n).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11484) elprimo válasza elprimo (#11480) üzenetére


elprimo
junior tag

100k -ig bezárólag mondjuk, váltóval .

(#11485) Redneck válasza Csapoati (#11483) üzenetére


Redneck
veterán

Megnéztem, valóban nem rossz Ultrán 4xMSAA-val. Mielőtt elrajtoltunk, lement egy pillanatra 57-59 fps-re, mozgásban már 60 volt, nagy tömegben 90-95% közötti GPU használattal. Majd ráküldöm az OC profilt ha kell, de egyelőre visszavettem, így is nagyon szép, és csendben, langyosan ment a gép.

Sok segítséget kinyomtam, de végül az ABS és a stabilizátor maradt, így kontrollerrel is meg tudom fogni ha megúszik kicsit. Nagyon jó az irányítás, de a normal-szimuláció kanyarodást még nem tudtam eldönteni. Normalon elég könnyű, szimuláción csak belső nézetből az.

Ami nem tetszik, az az, hogy nem találtam Xbox 360 controllerhez olyan profilt, ahol a leváltást mondjuk B-re, vagy X-re állítja. Be lehet valahol manuálisan bindelni?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11486) Skeleton01 válasza Redneck (#11485) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Be lehet állítani, csak pörgesd jobbra a gyári profilokat, és ott lesznek az egyéni kiosztások. :K

(#11487) Dante73


Dante73
tag

Azt nem lehet valahol állítani, hogy az olyan jobb kormányosok, amikből létezett bal kormányos, vagy eleve nem is tudtam, hogy van belőle jobb kormányos, (Régi Fiat 500 pl, de a Mitsu Galantom is balos volt, és s nosztalgiafaktornak így löttek) azok bal kormányosak legyenek?

(#11488) DjDanee87 válasza Dante73 (#11487) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem állítható. Ahogyan a játékban van egy autó az úgy van csak.

(#11489) elprimo válasza elprimo (#11484) üzenetére


elprimo
junior tag

Valaki esetleg?

(#11490) feri1014 válasza elprimo (#11489) üzenetére


feri1014
senior tag

[link]

Ebbe a topikba nézz át.

(#11491) elprimo válasza feri1014 (#11490) üzenetére


elprimo
junior tag

Köszi de inkább gyakorlati tapasztalatokra alapoznék.

(#11492) pető bá' válasza elprimo (#11491) üzenetére


pető bá'
őstag

Nekem ez a játék kontrollerrel az igazi. :P

"... and I hope you have a great day!"

(#11493) feri1014 válasza elprimo (#11491) üzenetére


feri1014
senior tag

Azért nem csak a vitrinbe veszik a kormányokat ott. Biztos tudnak tanácsot adni tapasztalatok alapján. De én 50 ezerért sem vennék ehhez a játékhoz kormányt, nemhogy 100-ért.

(#11494) nemeth989 válasza elprimo (#11491) üzenetére


nemeth989
senior tag

Van g29em, én 5percig bírtam. Nem volt jó az erővisszacsatolás. Nem találtam a megfelelő beállítást, hogy ne csak 180fokot érzékeljen a 900ból. Az egész olyan nyehhh volt. Maradtam a one controllernél. A kormány marad ACzni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11495) elprimo válasza feri1014 (#11493) üzenetére


elprimo
junior tag

Oké , megkérdem ott akkor.

(#11496) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A Barn Find-ok újra megtalálhatóak? Mivel találtam pár napja egy GT40 Mk.I Fordot ez valamiért 9 milláért megy AH-n ha eladóm van rá esélyem, hogy ismét találok vagy ha valamiért megbolondulok és mégis kellene akkor meg kell vegyem?

Nem csípek a Ford GT-t ezért agyalok az eladásán de 9 millával meg nem tudom mit kezdenék... egy FXX K vétele után. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11497) DjDanee87 válasza Micsurin (#11496) üzenetére


DjDanee87
addikt

Barn find csak egyszer van felhasználónként. Ha eladod és később mégis szeretnél egyet, nem lesz más lehetőséged, mint venni egyet mástól.

elprimo: Csak mások tapasztalatait olvasva, én nem próbáltam kormánnyal FH4-et: nem éri meg. Van annyira arcade az irányítása, hogy ne legyen igazán élvezhető kormánnyal. Motorsport 7hez inkább ajánlott, vagy valami szimulátorhoz. FH4 inkább controllerrel jó.

[ Szerkesztve ]

(#11498) Redneck válasza Skeleton01 (#11486) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a tippet, megnézem. Alapvetően jó volt az első két beállítás, csak a visszaváltás hiányzott a jobb kigyorsításokhoz. Úgy érzem, csúnyán rá fogok kockulni, és top5 autós játékaim egyike lesz a FH4.

Lesznek később jó hosszú futamok is, vagy inkább rövidebb távokat raktak a kampányba?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11499) ETOM válasza Redneck (#11498) üzenetére


ETOM
addikt

Lesznek hosszabbak is azért. :)

(#11500) Micsurin válasza ETOM (#11499) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Goliath 50 :DDD :DDD

@DjDanee87: Köszi! :R Kiemelkedő bármiben is az az öreg Ford GT ? Vagy ha nem szívlelem a típust nyugodtan elpasszolható?

Btw, vettem egy Sennat hát az a valami egy beteg jószág nem tudom a gyári gumik miből vannak de a 785Kw-os Subarumra jöhetnének, mintha azt az autót (Senna) odaragasztották volna az útra, egyszerűen nagyon durván kell belelépni vagy teliféket nyomni ahhoz, hogy megcsússzon a vas. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.