Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11051) kago akira


kago akira
tag

Fú ugy nez ki megszünt a kálváriám...

Amennyiben valaki azt tapasztalja hogy negyed annyi fps-e van a jatekban kint kene. Annak tudok egy javaslatot adni.

Saját szenvedésem árán de sikerült az én hibámvégére járni. Adott konfigom egy ryzen 2600x, 16gb memo, rx580 4gb, 500gb samsung 970evo. Emellett szellös ház es es egy monitor plussz Tv.

Rohögve vinnie kene. De ezek mellet is van hogy 17-39 fps em van lowon, es a menü video is akad. Gput meg tobb program is maxon irja. Cpu 20%.

Első tanács ha keves az fps meg kel nezni nem fullscreenbe. Nálam ott 17röl 130ra ugrott.....

Ha van a rendszerben több monitor akkor erdemes az adott monitorra korlatozni csak a megjelenitest mert akkor teljes ablakban is megnő az fps...

Nem tudom hogy ez csak horizon problema vagy uwp de nagyon gáz.

Üdv.

4gigás kártya is simán jó. 6ot ir használatra de nem szaggat. : )

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#11052) csab991 válasza CJ4567 (#11050) üzenetére


csab991
senior tag

Ne is mondd, engem nagyon irritált, hogy le kellett cserélni a ronda forza spoilerra a gyárit, mert nem lehetett állítani. Gondolkoztam, hogy még ticketet is nyitok, egyszerűen nem vágom benne a logikát. FH3-ban sem kellett a '16-os szárnyát cserélni, de abba még nem volt benne se a GT2, se a '19 GT3 így gondolom megfeledkeztek róla, hogy a gyárit állíthatóra kéne.

A GT2 RS-t is sokkal kompetitívebbre vártam, mert ugye csak 6:47 alatt futotta a Nürburgringet, de a FM7-ben sem volt annyira nagy durranás.

[ Szerkesztve ]

(#11053) Darko_addict válasza kago akira (#11051) üzenetére


Darko_addict
őstag

Klónoztad a monitorod képét a TV-re vagy kiterjesztetted? AMD kártyának minden baja volt a TV-vel, aztán nVidiára váltás után megszűnt minden gond. Ősi nyavalyája ez az ATi kártyáknak...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11054) CJ4567 válasza csab991 (#11052) üzenetére


CJ4567
veterán

Motorsport 7-ben elég rossz vezetni a GT2 RS-t szerintem, össze vissza billeg valamiért.

No Sana No Life

(#11055) kago akira válasza Darko_addict (#11053) üzenetére


kago akira
tag

Klonozva van, hiába a monitor az elsődleges, windows azt hisszi az csak kivetitő...

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#11056) csab991


csab991
senior tag

Most látom, hogy csillámos keménykalap jár a heti PG eseményért, ezt semmilyen autóval nem tudják felülmúlni a jövőben, a legjobb jutalom a játékban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11057) Mr.Franczy válasza csab991 (#11056) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Köszönöm, hogy erre felhívtad a figyelmem! Eddig egyáltalán nem érdekelt, de most már nagyon, hogy egy ilyen ritka, s becses tárgyat lehet nyerni! 😂👍

Gazember

(#11058) Darko_addict válasza kago akira (#11055) üzenetére


Darko_addict
őstag

Milyen kábellel van összekötve? Ameddig nekem a monitor DVGA-val volt, a TV pedig HDMI-n, hiába volt a TV a másodlagos, a BIOS és gyakran másokat is csak ott töltöttek be. Monitort cseréltem Display Port-ra, TV maradt HDMI-n és most már a monitor fullosan első mindig.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11059) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Összejött a 80%, de a Capri nem megszerezhető egyelőre így sem.
Egyébként az utóbbi frissítésekkel, csak én tapasztalom, hogy megint visszatértek a korábban már javított gyerekbetegségek? Random asztalra kidobás, SunriseReleaseFinal hibával az eseménynaplóban, forzahub kredit jutalomról a game tudomást sem vesz, forzathon live eseményen hiába vagyok ott a kezdés előtt másokkal, mégis egyedül indulhatok neki és közben látom, hogy a többiek teljesen más speedzone, drift, traffi felé tartanak, magyarul nem csak lusták csinálni, hanem nekik eltérő helyen kell elkezdeni.

Említettétek a Forza gyári hátsó szárnyat, tényleg nagyon rondán néz ki, egy sportautón még szódával elmegy, de egy terepjárón, három- és ötajtós gépen borzalom, a szedánokon is olyan gagyi sufnituning érzetet kelt. :(

[ Szerkesztve ]

(#11060) Daw93 válasza Skeleton01 (#11059) üzenetére


Daw93
senior tag

A bugok közül nálam a Forzathonos néha előfordul, Kredit jutalmat én sem kaptam meg ma.

A forzás szárny tényleg idegesítő. A 2005-ös Honda NSX-nek meg a 2017-es Ford Focus RS-nek tök jól meg van csinálva, meg lehetne a többi autónak is. A leggázabb amikor egy szép hothatch-re rárak egy kertipadot amitől úgy néz ki mintha az NFSU2-ből szabadult volna.
Ami még idegesítő nagyon az a Hondák hangja, (Prelude, NSX, S2K, 1gen CRX kivételével) Olyan repedtfazék hangja van az 1.6 1.8 meg a k20 motoroknak hogy vérzik a fülem, ezeket le is cseréltem az 1.6 turbo rallyra. Pedig a FH3-ban jók voltak ezek is.

GTA Online: Daweee93

(#11061) CJ4567 válasza Skeleton01 (#11059) üzenetére


CJ4567
veterán

Az RTR S5 Mustangon viszont szerintem kivételesen jól néz ki a Forzás szárny.

No Sana No Life

(#11062) DjDanee87 válasza Skeleton01 (#11059) üzenetére


DjDanee87
addikt

Fölfelé kerekít a játék 79,5%tól. Valószínű nem vagy még 80%on. 1-2 napi challenge és megkapod.

(#11063) maximilian4 válasza CJ4567 (#11061) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem szárny nélkül a legszebb hátulról. De nyilván emberek vagyunk, eltérő ízlések.

Maxi

(#11064) kago akira válasza Darko_addict (#11058) üzenetére


kago akira
tag

Kábelekre nem igazan költök sokat, igy mindenből a legolcsobb de nem igazán volt eddig probléma.

Jelenleg a vga-ba 3 kábel megy.
1: Dp htc vive hoz de ez amig nem kap áramot nem is látja a gép.
2: hdmi samsung e2220 esedleges minitorom az asztalon.
3: hdmi amire egy hosszabito van rakva es ebbe manualisan kotom be a tv-t vagy a masodik monitorom esetleg a masik szoba tv-jét

Sajna eleg komplex kábel rengeteg van kihuzva a szibákba xd

Viszont a tv a windows szerint mindig erösebb es az lesz a fö képernyő hiába állitom esodlegesnek az asztalit.

Nem csak itt de anyámeknal is ugyan ez a helyzet a 7850nel mert ott is van tv es monitor is

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#11065) Darko_addict válasza kago akira (#11064) üzenetére


Darko_addict
őstag

Akkor sajnos elfogyott a tapasztalatom, amivel segíthetnék. :D

Hogy én hogy utálom a magyar nyelvet ebben a játékban! Csak és kizárólag akkor állt át eddig angolra, ha a Windows nyelve is angol volt. Régió már Britre van állítva, de ez nem segített. Itt mi a nyavalyát kell csinálni?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11066) Joccc07 válasza Darko_addict (#11065) üzenetére


Joccc07
addikt

Menj 2 kék versenyt. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11067) Darko_addict válasza Joccc07 (#11066) üzenetére


Darko_addict
őstag

Két napja keresek valakit, aki 1v1-ezik velem, mert először azt hittem, ezt jelenti... Mire végre találtam valakit és nyerni is tudtam, elment egy csomó idő. Aztán mentem gyorsulást, aztán mentem körversenyt és most SPRINTet. Miért nem azt írták, hogy SPRINT versenyt menjek? UGH.

Köszi amúgy.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11068) wollnerd válasza Darko_addict (#11067) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Hátigen. Engem is átvert a Forzabeli magyar nyelv szépsége... :D

Miért nem foglalkoznak többet a lokalizációval?? :(

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11069) parandroid válasza wollnerd (#11068) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elsőre én is mentem két utcai versenyt, utána persze egyértelmű volt, hogy ha nem ez, akkor mi. Annyi lenne csak a dolguk, hogy ugyanazt a kifejezést használják, mint amire eredetileg lefordították. Erre mondom mindig azt, hogy jobb lenne, ha bele sem kezdenének a magyarításba, ha ilyen szinten süketek hozzá. Eddig két játékkal találkoztam xboxon magyarul, a gears of warral, és ezzel, de mindkettő fordítása totálisan tragikomikus, és komolyan vehetetlen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11070) CJ4567


CJ4567
veterán

No Sana No Life

(#11071) Darko_addict válasza CJ4567 (#11070) üzenetére


Darko_addict
őstag

78%-nál vagyok, és már csak 4 darab Skillt tudok megcsinálni amik majd idővel feloldódnak. Remélem érnek fél százalékot darabonként. :D
Amúgy nagy szám, hogy fő-főnyereményként adják?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11072) Daw93


Daw93
senior tag

Valaki találkozott már ezzel a jelenséggel? Statisztikában vannak érdekes anomáliák. 13/12 játékos ház, miközben megvan az összes. A 2 vállalkozásom is meg van csinálva mégis nullát ír. A Horizon történet is meg van mind csinálva mégis 7/4-et ír.

GTA Online: Daweee93

(#11073) Bib válasza Daw93 (#11072) üzenetére


Bib
őstag

Van egy ház ami rejtett, nemrég találtam én is csak meg. A többi dolgod lehet hogy nem 3 csillagos mind vagy ilyesmi.

(#11074) NoMagix


NoMagix
addikt

Srácok megőrülök!

külső vinyóról bemásoltam a játékokat egy új 1TB vinyőra amit ma raktam be a gépbe, FH4 ultimate verzió, de a szinkronizáció után az áruházból is a teljesen szűz FH4 fogad!! :W :W
kidobtam a kukába amit eddig elértem?

(#11075) DjDanee87 válasza Daw93 (#11072) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is ilyesmi a statisztika. Nem hiányzik nálad semmi, az első szám amit teljeítettél, és a második a lehetséges maximum. Szerintem csak nem nyúltak hozzá a játék megjelenése óta ehhez a részéhez a menünek, ezért van több horizon történet kész, mint amennyi a maximum - asszem 4 volt megjelenéskor, azóta van már viszont több (gondolom 7). A vállalkozás és üzleti csillag nekem is 0 és 0, pedig én is 100%osan teljesítettem már mindent. Bug.

(#11074) Ftomm: Tudtommal a játék microsoft fiókhoz kapcsolva a felhőben tárolja a mentésed. Szerintem töröld le (vagy másold valahova máshová) a játékot a gépen, és töltsd le újra a storeból frissen. Ha azzal a fiókkal vagy bejelentkezve, amivel vásároltad akkor meg kell legyen a mentésed.

[ Szerkesztve ]

(#11076) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, most megnéztem a fiam fiókjával az FH4-et és az tökéletes!
elindítottam a játékot, kiírta, hogy szinkronizál, pont úgy mint nálam, egy hosszú %-os csík megy végig, majd betöltötte a fiam elért legutolsó állását, de nálam semmi.
Egyik szemem sír a másik nevet...

(#11077) NoMagix válasza DjDanee87 (#11075) üzenetére


NoMagix
addikt

nyomtam ma du. egy teljes visszaállítást a gépnek, utána a storból töltöttem le az FH4-et és a játék első indításánál szinkronizált pár percig, de elindítva teljesen szűz a játék
van egy mentett adat száz valahány megával, gondolom azt töltötte le

(#11078) CJ4567 válasza Darko_addict (#11071) üzenetére


CJ4567
veterán

Hivatalosan csak DJS-nek volt idáig, az aukciós házba a modderek dobálták fel idáig, szóval elég nagy szám. Casual-ben nem rossz, S1-ben szerintem jobb, mert ott nagyon gyorsan gyorsul, viszont nem a legkezelhetőbb.

No Sana No Life

(#11079) Bib válasza NoMagix (#11077) üzenetére


Bib
őstag

Azt nem tudom mit okoz a játék másolgatása, meg a gép visszaállítás mit takar, de én újratelepített Windowsra már sokszor újrahúztam a gémet. Csak a grafikai beállításokat kellett újralőni, minden más megmaradt.

(#11080) DjDanee87 válasza NoMagix (#11077) üzenetére


DjDanee87
addikt

Pedig akkor működnie kellene. Tuti arra a Microsoft accountra vagy belépve amin eddig játszottál ? Másra nem tudok gondolni.

(#11081) NoMagix válasza DjDanee87 (#11080) üzenetére


NoMagix
addikt

Igen, csak ez van.
Most hogy aludtam rá egyet, eszembe jutott még valami, amikor átmásoltam a játékot és első alkalommal indítottam volna el, akkor feldobott egy kérdést melyik mentést szeretném használni, mind a kettő a tegnapi dátumos volt ugyan az a méret, csak az egyik NEW a másik OLD névvel volt ellátva.
A NEW-t választottam mivel még reggel játszottam az eredeti xbox összeállítással.
Lehet ez volt a hiba... vagy az hogy átmozgatást kértem és nem másolást.

(#11082) NoMagix


NoMagix
addikt

ha rámegyek az FH4-re és megnézem mit tartalmaz, akkor ott van 3 mentett fájl, az enyém 106.9Mb a fiam 89Mb és egy 10Mb fentartott rész
gondolom ezt szinkronizálja be és ez maga a mentés

(#11083) gduck válasza Bib (#11073) üzenetére


gduck
addikt

Hol??? Én csak 12db házról tudok...

(#11084) Joccc07


Joccc07
addikt

Segítsetek légyszi.
Meg szeretném venni a Forza Motorsport 7-et. Letöltöttem a demót próbaképp. De nem indul. Horizon 4 megy tökéletesen. Már mindent végig próbáltam de semmi forog a karika jobb alul egy kicsit aztán ki is lép.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11085) Joccc07 válasza Joccc07 (#11084) üzenetére


Joccc07
addikt

Már a Horizon 4 sem megy. :W

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11086) Csapoati válasza Joccc07 (#11085) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van valami on-screen monitorozó program (pl. Afterburner), ami fut? Azt nem szereti a játék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11087) Joccc07 válasza Csapoati (#11086) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem, nincs. Régebben volt a HDS ami bekavart, de mostmár az sincs.
Tavaly is eljátszotta ezt velem 1x. Aztán egyszer csak jó lett.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11088) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok! :)

Pár hete kezdtem el játszani az FH4-gyel, előtte sosem Forzáztam. Egyelőre nagyon tetszik a játék, viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy a menüben megtalálható egy "Online kaland" menüpont, ahol ugye különböző szintek vannak. Milyen versenyeket kell ahhoz menni, hogy az itt található jutalmakat fel tudjam oldani? Sima PVP versenyeket?

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#11089) orc88 válasza Ukeve (#11088) üzenetére


orc88
őstag

Szia!
Rangsorolt versenyek után kaphatsz jutalmat. Viszont ahhoz, hogy rankeden indulj előtte pár kört le kell nyomni sima online kalandokban, hogy meglegyen a 3-as szint. :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#11090) Bib válasza Joccc07 (#11085) üzenetére


Bib
őstag

Tweeker progi, tuning progi, monitorozó progi ne legyen, viszont a lapozófile legyen bekapcsolva automatikusra.Ha sehogy nem megy akkor format c: és Windows telepítés a legegyszerűbb. :)

(#11091) Joccc07 válasza Bib (#11090) üzenetére


Joccc07
addikt

Sajnos windows reinstall lesz. Pedig nagyon nem akartam.
Annyira örültem, hogy van egy kis időm játszani erre az egész napom arra ment el, hogy ezzel szarakodtam. :W

Már csak azt kellene megoldanom, hogy ne keljen újra letöltenem egyiket sem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11092) Darko_addict válasza Joccc07 (#11091) üzenetére


Darko_addict
őstag

Itt is meg nCore-on is olyan lazán kezelik néha a Windows újratelepítést, mintha hétvégi program lenne.
Windows 98-am egyszer volt, Windows XP-m többször, mert akkor kötötték be a netet és mire felfedezi az ember és tanul az út során, beszed pár vírust, de utána W7, W8, W8.1, W10 mind megint csak egyszer. :D Nem lehet tönkretenni. :P

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11093) Joccc07 válasza Darko_addict (#11092) üzenetére


Joccc07
addikt

Hétvégi? Én azt hittem délutáni. :DDD Csak fogod bedugod a pendrive-ot 2x pislogsz és kész is. Már minden is fent van.

Eközbe pedig 1. délután a Windows telepítés driverekkel.
2. délután a letöltések indítása lásd Forza.
5. Délután le is jött.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11094) ETOM válasza Joccc07 (#11093) üzenetére


ETOM
addikt

Átlehet helyezni forzát másik hddre utána meg vissza. Erre jó soká jöttem rá mert mindig a storeban kerestem a lehetőséget. [link]

(#11095) Joccc07 válasza ETOM (#11094) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi, ezt tudtam.
Nagyon nincs kedvem újra telepíteni a Windows-t. Most inkább töröltem a Forzát és újra letöltöm. Ha nem oldja meg akkor reinstall.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11096) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok

E46 M3 GTR-t, hogyan lehet unlockolni? Nem a sima M3 gondolok, hanem ami nem rég jött:)

Köszi,

(#11097) csab991 válasza STC Speed (#11096) üzenetére


csab991
senior tag

Tavaszi szezonban lesz csak elérhető, úgy láttam.

(#11098) STC Speed válasza csab991 (#11097) üzenetére


STC Speed
őstag

:R

(#11099) Joccc07


Joccc07
addikt

Játék újratelepítés után a Horizon 4 elindul. :DD
Motorsport 7 demó jó lenne ha elindulna mert így nem merem megvenni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11100) csab991


csab991
senior tag

Végre sikerült megoldani a "vezess le egy adott távot" Forzathon eventek problémáját. Szokás szerint beakadt a feladat 0,04/16 km-en. Viszont ha leveszed az fps korlátot 60-ról 30-ra, akkor pörög tovább gond nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.