Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) Skeleton01 válasza csab991 (#11697) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

A TVR Cerbera 12 sem rossz gép gyorsulni.

(#11702) elprimo válasza csab991 (#11697) üzenetére


elprimo
junior tag

Nissan R34?

(#11703) dobobazsy válasza Bep (#11695) üzenetére


dobobazsy
őstag

az egy évszakon belül teljesített bajnokságokért járó acsira gondolsz? lehet, hogy már megkaptad egy előző szezonban, nem?

(#11704) Bep válasza dobobazsy (#11703) üzenetére


Bep
senior tag

Valami heba volt megint a live-al gondolom, mert ma játék indítás közben egyszer csak megadta.

(#11705) Redneck


Redneck
veterán

Hát nem vagyok boldog. Az alábbi villódzást tapasztalom, napsütésnél és az autó világításánál. Ti találkoztatok már ezzel?
Tegnap még nem volt ilyen. Azóta a játékban tél lett, a Windows 1809-ről 1903-ra frissült.
Ez VGA driver probléma? Jelenleg 419.35 van fent.

A templom tetején lévő gyorsutazás táblát, mivel lehet leszedni?
A brutálisan nagy ugrásokat mivel lehet megcsinálni?
Jobb oldalt alul a Horizon eseményekben, mi az a liga?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11706) Darko_addict válasza Redneck (#11705) üzenetére


Darko_addict
őstag

A templom tetején lévőt drónnal tudod leszedni. Kell hozzá az egyik ház, hogy használhasd a drón modot, aztán uccu neki. Jó messziről nagy lendülettel neki kell repülni.

A nagy ugrásokhoz csak spoileres autó kell. Ugratás közben állítsd meg a játékot és a menüben az autó finomhangolásánál állíts a légterelésen "kanyarra". Visszalépés után ekkor hirtelen elkezd emelkedni az autó.

A ligába korosztály szerint sorol be. Profil regisztrációnál meg kellett adni a születési dátumot. Minél idősebb vagy, és minél több tapasztalatod, annál alacsonyabb (ezáltal profibb) ligában játszol. Így kerülik el, hogy 13 évesek 30 évesek ellen veressék el magukat. Fairplay.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11707) eLit-MiLan válasza Darko_addict (#11706) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Lehet drónnal táblát szedni? Na nee... :DDD Én azt is kocsival szedtem le valahogy ..

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#11708) Redneck válasza Darko_addict (#11706) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a tippeket! Felrakom a legfrisseb drivert is, hátha jó lesz.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11709) Darko_addict válasza Redneck (#11708) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem nem tetszett az utóbbi néhány, töröltem és YT videók alapján a 419.67-et ítéltem meg legjobbnak. Nálam nincs villódzás, viszont nagyon régi és idétlen dolog, hogy max. grafikán a felhő útra vetett árnyéka kicsit pixeles és szaggatottan mozog. 2 mp-ként egy szakaszt ugrik, nem folyamatos... :N

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11710) Redneck válasza Darko_addict (#11709) üzenetére


Redneck
veterán

A driver dolog sikerült, úgy néz ki hogy csak 1 fps-t buktam vele, de nincs villódzás.
A spoileres dolgot próbáltam egy Lotus Elise GT-vel de nem jött be. Háztetőre hogy tudok felmenni a faluban?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11711) Darko_addict válasza Redneck (#11710) üzenetére


Darko_addict
őstag

Esetleg próbáld ki azt, hogy drón módban jó magasra viszed a helikopátert, visszamész az autódba, és ameddig az ott lebeg, nagy lendülettel nekirepülsz és a drónt nekilököd a táblának.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11712) Joccc07 válasza Redneck (#11710) üzenetére


Joccc07
addikt

Vagy várj meg egy Forzathon Live-ot. Ott van rámpa a templomhoz. Ami utána ott is marad.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11713) parandroid válasza Darko_addict (#11706) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a figyelmeztető táblákkal elérsz egy bizonyos szintet, megjelenik egy figyelmeztető tábla a templom mellett is, és akkor van egy fix rámpa is ott. Onnét könnyű. Amúgy meg lehet csinálni a túloldalról ugratva is, bár az nehezebb. Drónnal elvileg nem lehet összetörni a táblát (gyakorlatilag állítják páran, hogy sikerült).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11714) Viper26


Viper26
nagyúr

Forza 7-ben PC-n még mindig nem javították ezt a random laggolást? Érdekes módon akkor is csinálja, mikor 100FPS fölött fut a játék... :DDD

Pixel 7 | FR955

(#11715) Joccc07 válasza Viper26 (#11714) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is ugyanez van. Nincs drop csak random lagg. K... idegesítő. Ezért nem is nagyon játszom vele.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11716) elprimo válasza Viper26 (#11714) üzenetére


elprimo
junior tag

Vertical sync kapcsold be akkor szerintem.

(#11717) Skeleton01 válasza elprimo (#11716) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Nem lehet semmilyen grafikai (és egyéb) beállítással sem megszüntetni, én nagyon sok lehetséges dolgot megpróbáltam, hiába. Hanyagolom szintén mostanában emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#11718) elprimo válasza Skeleton01 (#11717) üzenetére


elprimo
junior tag

Videokártya driverben kell bekapcsolni a vsyncet és jó lesz :)

(#11719) Viper26 válasza Joccc07 (#11715) üzenetére


Viper26
nagyúr

Sajnos emiatt most töröltem is, szarjon sünt aki ilyen fejlesztést (portot) ad ki a kezei közül. :U

Pixel 7 | FR955

(#11720) dobobazsy


dobobazsy
őstag

"teljesíts egy földutas versenyeseményt".. kettőt is teljesítettem már és nem adta meg.. :F nektek működött?

(#11721) feri1014 válasza Redneck (#11685) üzenetére


feri1014
senior tag

Amikor pofátlanul csal az AI, érdemes autót váltani. Sajnos kritikán aluli, amit művel az AI. Vannak autók, aminél az első 1-2 helyen az első pár 3-400 méteren elhúznak akár 5-6 másodpercre is. Váltasz egy másik autóra, simán nyersz. Kalap sz@r az AI ebben a játékban sajnos.

(#11722) Redneck válasza feri1014 (#11721) üzenetére


Redneck
veterán

Igen észrevettem, van pár érdekes futam. Az egyiken lazán elpicsázom profin, a másikon meg két szinttel alatta küzdök mint disznó a jégen.

Amúgy az őszi Camaro elég jól jött most télen is. A terepfutamokon simán verem a népet a jó kis összkerekes Z28-cal.

dobobazsy:
Egy darabig nekem se írta ki, de aztán aranyra váltott.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11723) parandroid válasza dobobazsy (#11720) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még nem néztem meg az angol verziót, de szerintem nyerni kell. És ha jól rémlik, sprint, nem körpálya, de ebben nem vagyok biztos, csak egy pillanatra láttam a mai feladatot, még nem foglalkoztam vele.

‘Complete a dirt trail event’ - azaz tényleg csak a sprint jó, de nyerni elvileg nem kell.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11724) DjDanee87 válasza feri1014 (#11721) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igazából azt nem az AI hibájának tudnám be. Inkább a szarul balanszolt autók, vagy legalábbis a teljesítmény szarul számolásából adódik szerintem. Az AI teljesítménye nyilván az általunk vitt autóhoz igazodik, de ha már azt szarul ítéli meg a játék, akkor abból adódik ez az eltérés.

Példának most vegyünk két A800, összkerekes, téli gumin lévő autót amikkel letoltam a téli championship 3. versenyét.

Itt a két kocsi. A játék a Subarut hozza ki jobbnak +0,5 sebesség érték és +0,2 gyorsulás. Mindezt úgy, hogy elvileg az a nehezebb autó és kevesebb a teljesítménye. Ez a gyakorlatban nem így van Subarut kipróbálva az autópályán 295 volt a végsebessége, míg a Mitsubishinek 299.
Tehát látszik, hogy amit a gép jobbnak számolt (Subaru 7,2 sebesség) a valóságban nem igaz. A versenyeken az AI szintjét nyilván ugyanazon paraméterekkel számolja ki a játék, amikkel az autók egyes értékeit. Mivel ott valami hiba van a számításban, így az AI nehézsége is ez alapján "hibás".

Letoltam ugyan azt a versenyt kétszer, a két autóval külön-külön, és itt vannak az eredmények: [link]
A saját időm kevésbé mérvadó. Nem voltak tökéletes versenyek. Ami viszont érdekes lehet, hogy az AI sokkal jobban tudta tartani a lépést a Subaruval. Én ezt annak tulajdonítom, hogy a játék a fenti kép alapján valamiért jobbnak gondolja a Subarut, ezáltal az AI is gyorsabban megy a pályán ennek megfelelően. Vagyis ha a játék valósan meg tudná állapítani a különbözően tuningolt autók teljesítményét és az alapján állítana be ellenfeleket, nem lenne gond. De ez nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#11725) dobobazsy válasza parandroid (#11723) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszi. igen az pont 2 körverseny lehetett. :DDD aztán meglett. :D

(#11726) feri1014 válasza DjDanee87 (#11724) üzenetére


feri1014
senior tag

Lehet benne valami, de ez arra még sem magyarázat, hogy ha bemegyek X autóval, akkor az első 1-2 helyen álló AI miért húz el brutálisan a mezőnyhöz képest. Ha pedig bemegyek Y autóval, az első 1-2 helyen álló AI-nak nincs meg ez a durva fölénye.

(#11727) elprimo válasza DjDanee87 (#11724) üzenetére


elprimo
junior tag

Evo jobb szerintem :)

(#11728) Redneck


Redneck
veterán

Konkrétan beszarok, ma megint visszajött a villódzás. Minden faszául működik, szóval itt valami a játékban van. Tegnap nem csinálta, ma megint. :W

Szerk:
Nem nagyon értem hogy és miért, de driverben a Forzához rendelt egy profilt, és az MFAA-t bekapcsolta. Most hogy kinyomtam, nincs villódzás.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11729) csab991 válasza DjDanee87 (#11724) üzenetére


csab991
senior tag

Vényóc az Evoba?? Istenkáromlás. :D Ha rankedra van akkor megértem. :D

[ Szerkesztve ]

(#11730) Redneck


Redneck
veterán

A mai feladatnál az ugratást, kiemelt helyen, táblánál kell? Csak reggel fogok neki, mert dolgoznom kell, de jobb tudni.

Nem sikerült drónnal levernem a táblát, így marad az ugratós dolog. :B

Holnap visszapattintom az előző drivert, valószínűleg ott is az MFAA kavart be. Csak azt nem értem, hogy kapcsolódott be, az Experienceben le volt tiltva az optimalizálás.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11731) CJ4567 válasza DjDanee87 (#11724) üzenetére


CJ4567
veterán

Ahhoz képest, hogy a játékban szinte a legjobb S1-es autóval mentem, OP tuninggal (OnlyNaps legújabb tuningja), eléggé jó köridőket ért el az AI a kezdő autókkal. :DDD (Amúgy az autó ezen a pályán a legjobb játékosok kezében 53.5-53.9 körül tud, eléggé brutális.) (Viszont eléggé istenkáromlás is egyben, Viper motor a GT-ben. :D)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#11732) GhanBuri Ghan válasza dobobazsy (#11725) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Kis ikont érdemes nézni, azon egyértelműen látszik, hogy körpálya vagy sem a feladat.

(#11733) elprimo


elprimo
junior tag

Szoktak lenni online versenyek kupák , tudja valaki?

(#11734) gduck válasza dobobazsy (#11720) üzenetére


gduck
addikt

Nyerni kell és körpályás esemény nem jó ;)

(#11735) Redneck


Redneck
veterán

Meg kell hagyni, szemét aljas kis mocsok ez a játék. Megint megy a villódzás, de csak nappal, éjszaka jók a lámpák, a nap meg ugye nem süt. Egyszerűen ötletem sincs hogy mi lehet. Kipróbáltam MSI AB-vel, AB nélkül, Experience-szel, és nélküle, OC-val és nélküle, két különböző driverrel is.

Idegesít mert így jojózik tőle az agyam, már a tudattól is, hogy előfordul ez a jelenség. Szerintetek a Windows build frissítés kavarhatott be, vagy a játékban van a hiba? Senki más nem tapasztalja?

Tolok egy DDU-s driver törlést, aztán nem tudom. Ha nem muszáj, nem állítanám vissza a korábbi buildet, még a végén elcseszek egy órát és ugyanott leszek ahol most...

Szerk:
Most néztem, 144Hz-es G-Sync monitoron DP porton nem csinálja, csak 60Hz-es TV-n HDMI-n. A kábel amúgy jó, azt is megnéztem. Más játéknál nincs gond.

Más:
Végre megjelent az ugrató a templomnál. :P

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11736) rdt89


rdt89
addikt

A 90 csillag vállalkozásban mit takar a játékban? Mert megcsináltam az összes kihívást a sztori módban, persze nem lett mind 3 csillagos az még odébb van, de mindet végig vittem 1-2 csillaggal, de a statisztikai összesítésnél azt írja, vállalkozás eredménye 90/0, és már semmi nincs a játékban ami nem lenne megcsinálva. Előre is köszönöm szépen a válaszotokat :) :R

[ Szerkesztve ]

(#11737) DjDanee87 válasza Redneck (#11735) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem tapasztaltam még ilyet. Mondjuk én Gsynces monitorral DP-vel használom, ahogyan nálad is jól működik.

rdt89: Az nekem is 0/90 123 óra játékidővel. Szerintem csak elbénáztak valamit a statisztika menüben, mert amúgy mindent teljeseítettem.

[ Szerkesztve ]

(#11738) Redneck válasza DjDanee87 (#11737) üzenetére


Redneck
veterán

Ezt benéztem. Random a hiba. Most monitoron és TV-n is jó és semmi sem változott. Egyszerűen nem értem, minden kombinációt kipróbáltam, de még csak reprodukálni sem tudom a hibát. :( Kb. olyan mintha az egyik szerveren előjönne, a másikon pedig nem. Érthetetlen.

Azt hiszem írok az MS-nek ezügyben, mert nagyon bosszantó.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11739) rdt89 válasza DjDanee87 (#11737) üzenetére


rdt89
addikt

Azért érdekes, mert külön is van az összesített vállalkozás 261 pontos összesítéssel. Remélem ,hogy bug és javítják, mert ha tényleg van valami kihívás szeretném tudni és megcsinálni ( :D ). Nekem 205 óra van benne jelenleg. :)

Köszönöm szépen válaszodat :R

(#11740) Redneck


Redneck
veterán

Sikerült megcsinálnom. Visszaállítottam a 1809-es verziót, ezen minden fasza, viszont így buktam a tegnapi haladásom. A heti német autós versenyt, egy tuningolt M5-öt, még 3-4 kipörgetett autót, pár levert táblát és megcsinált ugratót. :W

Ez van, ennyit az MS-ről meg a húdefasza Windows update rendszerről.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11741) Win-T válasza Redneck (#11740) üzenetére


Win-T
senior tag

De biztos, hogy nem normális amit látsz? Én azon a rövid videón azt látom, ahogy a napfény villódzik a szélfútta faágak között. Nem lehet, hogy az nem is bug hanem feature?

(#11742) Redneck válasza Win-T (#11741) üzenetére


Redneck
veterán

Biztos. A nap a fák között van, egyetlen ág sem takarja. Egyszerre villódzik vele az autó első és hátsó lámpája is. A villódzás, enyhén még a ház oldalán is észrevehető egy folt formájában.

A korábbi buildre visszaállítva elmúlt a dolog, és a random hang recsegés is HDMI-n. Buktam pár autót, de legalább nem jojózik tőle az agyam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11743) elprimo


elprimo
junior tag

Szoktak rendezni nemzetközi versenyeket valaki tudja esetleg?

(#11744) paltom


paltom
tag

Ezek a James Bondos autók csak bizonyos ideig megszerezhetök vagy már benne maradnak a játékba?

Illetve kaptam 10 ingyenes szuper pörgetést, szereztem belöle 1 millát, melyk autóra érdemes költeni?
Még csak most kezdtem ugyhogy nagyon az elején vagyok.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#11745) Csapoati válasza paltom (#11744) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A JB masinák megmaradnak. :) Igazából olyan kocsit vegyél, ami tetszik, a kategória teljesen mindegy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11746) csab991 válasza paltom (#11744) üzenetére


csab991
senior tag

Ha S2-re akarsz egy olcsó gépet, akkor a 2016 911 GT3 RS megéri, mindössze 235k kredit. De amúgy tényleg érdemes azt az autód választanod, amelyik leginkább bejön és persze megengedheted magadnak.

(#11747) paltom


paltom
tag

Ami viszont zavar hogy nem lehet a belső nézetben forgatni a kamerát vagy én nem találom rá a beállitást.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#11748) csab991 válasza paltom (#11747) üzenetére


csab991
senior tag

Nem, sajnos nem lehet szétnézni a kocsi belterében teljes mértékben, ez kicsit zavaró tekintve mennyire szépen ki vannak dolgozva. Annyit lehet hogy vízszintesen forgatod a fejed, de lenézni a pedálokra, váltóra nem lehet. TDU-ban anno ez nagyon jól meg volt oldva, kicsit sajnálom hogy ilyen apróbb részletek nem köszönnek vissza itt

[ Szerkesztve ]

(#11749) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Valaki megvette a napokban az összes add-on-t a Horizon 3-hoz akciósan? Talán nem kellett volna várnom egy napot. :-(

[ Szerkesztve ]

(#11750) Redneck válasza csab991 (#11748) üzenetére


Redneck
veterán

Nagy kár érte, tényleg szépek a műszerfalak. Project Carsban és Shiftben is szépen megcsinálták a körbenézést.

Amiért hatalmas respect viszont: egész jól lehet menni billentyűzettel. Kontrollerrel tolom, de egy futam közben lemerült, és nem lehet újracsatlakoztatni, így kénytelen voltam a klaviatúrát igénybe venni. Nem volt gáz.
Az viszont cinkes, hogy az XboX 360 kontroller lecsatlakozása esetén, újra kell indítani a játékot. Bosszantó hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.