Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) Bib válasza evola (#11300) üzenetére


Bib
őstag

Valakinek volt már ilyen gondja, esetleg rákeresel itt a fórumban, vagy gondolom valami alaplapi hangkeltőd van akkor megkeresed hozzá a legfrissebb drivert és felteszed.

(#11302) evola válasza Bib (#11301) üzenetére


evola
senior tag

Egy Meridian Director külső dacom van és minden más múködik, csak a Forza Horizon 4, érdekes a 3 része is fent van az megy.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#11303) gduck válasza evola (#11300) üzenetére


gduck
addikt

Ez egy tipikus hiba XBOX-on... Ha "alvó" módból indul a gép és egyből a játék jön be, nálam 10-ből 9-szer ez van. Ki kell lépnem a játékból, hogy teljesen újra tudjam indítani. Újraindítás után minden hang rendben van.

Hogy PC-n mitől lehet, azt nem tudom..

[ Szerkesztve ]

(#11304) Bib válasza evola (#11302) üzenetére


Bib
őstag

Az zenére biztos jó.

(#11305) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Kipróbáltam a makrózást én is. :D
De csak egy végtelen egyszerű, teljesen ártatlan módszerét. Be kell programozni (igazából volt UI, nem kellett Syntax), hogy 0-ból hogy jut el odáig, hogy megkeresi az adott autót, pl. 911 PO-t. Végülis fel lehet fogni egy játéknak is, mert csak annyit kellett, hogy hányat lépjen fel, hányat le, hányat jobbra és balra. Közéjük kell egy kis eltolás, mert van egy minimális gombkezelési idő, így 0 ms alatt nem tudja végrehajtani.
Egy-egy feladat elvégzéséhez 0.1 mp kell neki, így 10-et kattint 1 mp alatt.
És így néz ki a művelet: Aukciós oldalra lépek, Ctrl + P-vel indítom, kikeresi a 911 PO-t, ha nincs, akkor Escappel visszalépek és indítom megint Ctrl + P-vel. Próbáltam folyamatossá tenni, de automata kilépés után nem volt hajlandó elfogadni az Entert, így nem tudott önmagától belépni újra a keresőbe. Feltételes móddal (/if) meg is tudja vásárolni, nagyon frankó pixel vagy képfelismeréssel működik, és automatikusan tud licitálni is, de ahhoz már programozni kell. Ha el tudnám fogadtatni vele az Entert, akkor repeat móddal kb. 5 mp-ként tudná nézni a makró, hogy van-e PO vagy bármilyen más kiszemelt autó. 1 PO-t láttam! Csak akkor próbáltam ki a repeat funkciót, és user input helyett nem várt reakciót, hanem 1 mp múlva kilépett és elúszott az autó. :DD Azért írtam le ilyen bőszen, hogy tényleg vannak lehetőségek, de ahhoz az kell, hogy írj vagy csinálj egy pofás műveletsort, kódot és aztán hagyd mennyi a géped nagyon sokáig üresjáratban. Ja és könnyen bukik a dolog, mert vannak szerver-laggok, amikor pillanatra megakad a léptetés és mondjuk 1-gyel kevesebbet megy jobbra, elkezd másik autó között keresni és onnan bukik az egész, újra kell indítani, mert kivásárol neked bármit automatikusan. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11306) ProdiG válasza evola (#11302) üzenetére


ProdiG
tag

Nekem sima integrált hangkeltőm van, hangeszközöknél "az összes hanghatás letiltása" opció be volt pipálva. pipa ki, restart, és visszajött a hang.

(#11307) evola válasza Bib (#11304) üzenetére


evola
senior tag

Igen, nagyonn kellemes hangja van ;)

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#11308) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! G29 kormányom van, a hozzá tartozó pedállal... Nagyon zavaró hogy próbáltam kicsit játszani vele, de nem tudok, mert ahogy egy mikromillimétert rálépek a fékre, szinte satu féket nyom. Nem találok sehol olyan beállítást, ahol ezt állítani tudnám. Elég kezdő vagyok még, összesen kb 20 percet toltam a fh4-et. (Win 10)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11309) Foose válasza Foose (#11308) üzenetére


Foose
addikt

Ahá,találtam egy ilyet: "Verseny fékek és tuningban le tudod húzni a fékerőt.." Megpróbálom.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11310) Darko_addict válasza Foose (#11309) üzenetére


Darko_addict
őstag

+1:
Beállítások, Irányítás, Haladó (billentyűn Space gomb) és a holtterekre is ránézhetsz. Ez univerzálisabb, mint mindegyik autón külön állítani a fékerőt.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11311) Foose válasza Darko_addict (#11310) üzenetére


Foose
addikt

Köszi,mindjárt meg is nézem,mert a lentebb írt tipp bár segített kicsit,de nem túl acélos most sem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11312) forintuser válasza Foose (#11311) üzenetére


forintuser
őstag

Ha van valami jó beállításod, küldd már át kérlek.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#11313) NoMagix válasza Foose (#11311) üzenetére


NoMagix
addikt

hehe, a felhasználói nevedről jut eszembe, FH4-ben megcsináltam a Chip Foose logót, nem volt egyszerű :)

(#11314) Foose válasza forintuser (#11312) üzenetére


Foose
addikt

Jó beállításom? Most ismerkedek a játékkal :D
(#11313) Ftomm Igen,pontosan miatta ez a nickem. Helyes,jól választottál :))

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11315) Brenor


Brenor
aktív tag

Tervezem megvenni a forza horizon 4-et, megéri megvenni az ultimatet vagy elég a standard, egyáltalán mi a különbség kettejük között?

(#11316) parandroid válasza Brenor (#11315) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az ultimate-ben benne van a vip pass (egy játékosház, heti két szuperpörgetés), a car pass (ez mostanra vagy 80 autó), és mindkét kiegészítő (a fortune island már megjelent, játszható, a másik valószínűleg idén jön még). Főleg a kiegek miatt szerintem megéri, a többi meg bónusz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11317) CJ4567 válasza parandroid (#11316) üzenetére


CJ4567
veterán

És a Barrett-Jackson car pack.

No Sana No Life

(#11318) parandroid válasza CJ4567 (#11317) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minden eddig megjelent car pack benne van, plusz a heti ajándék autók. Tényleg rengeteg, ha valaki most veszi meg az ultimate kiadást, simán 100+ autóval indul.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11319) wollnerd


wollnerd
aktív tag

És a kiegészítőcsomagot? 10.400-ért?
Azt írja ugyan hogy jár hozzá több új autó is a 2 új helyszín mellé, de kérdés hogy az összes autóscsomagra gondolna...? Gondolom nem...
Az autósbérletet érdemes? Hogy müködik? Ha én megveszem kb. 9e-ért, akkor nem csak az eddigi autóbérletes autót kapom meg, hanem a jövőbelieket is? (Van pár kocsi, ami érdekel, de van olyan amit nem lehet külön csak a kocsit megvenni....

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11320) wollnerd válasza wollnerd (#11319) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Ááá... Van jobb ajánlat: https://www.microsoft.com/hu-hu/p/forza-horizon-4-ultimate-add-ons-bundle/9p7jj1fkqwxh?activetab=pivot%3Aoverviewtab

Ha mindent külön vennék meg, 46e-be kerülne, de ha csak a fentit (azzal is mindent kapok, összesen 33-34e lesz. (Én a Standard-ot vettem meg megjelenés táján, akkor 19e volt....)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11321) velizare


velizare
nagyúr

standardot lehet ultira updatelni valahogy?

jahogy ez az eggyel feljebb... oké! :DDD

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11322) joey04 válasza joey04 (#11129) üzenetére


joey04
titán

Köszönöm újra a tippeket, a mai napon befejeztem, kivégeztem az összes drift zónát, a szigeten is, meg a drift klub feladatok is mind 3 csilagosak, a szigeten is. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11323) wollnerd válasza velizare (#11321) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Jelentem, megvettem már azt és müködik. :D

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11324) GhanBuri Ghan válasza joey04 (#11322) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Hú, hát a drift, az nekem sohasem ment jól, mondjuk a Formula Drift Nissan 240SX nagyon jól be van állítva, azzal tudtam eddig a legnagyobb köríveket húzni a nagy körforgalomban.

(#11325) Darko_addict válasza GhanBuri Ghan (#11324) üzenetére


Darko_addict
őstag

Hányszor jártam úgy, hogy "ha a következőnél nem lesz meg, ALT+F4, hogy b+ az egész játék!!!!', aztán visszamentem és még 15x-i próbálkozásra meglett a 3 csillag. :D Néhány térképen elszórt drift pálya nehezebb volt, mint bármelyik sztorié vagy küldetésé. Drift játékmód nagyon faja, de én általában a közepén, vagy 2/3-adban vagyok. Csak a loserek szeretnek kilépni, így lesz az 5/12. helyezésből 5/6, azaz utolsó előtti... Ami hosszú meccseken át szívás és demotiváló.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11326) maximilian4


maximilian4
addikt

Goliath S2 class rivalsot nyomta valaki? Nektek mi a legjobb időtök és milyen autóval? Persze a mostani szezonra gondoltam, tehát az ősziben. Elég latyakos a pálya. :D

Maxi

(#11327) csab991 válasza maximilian4 (#11326) üzenetére


csab991
senior tag

Nekem egy 8:03-as időm van bent egy Ultimával. Az egyetlen gond, hogy kipörgésgátlót és menetstabilizátort is bekapcsolva kellett hagyni, mert billentyűzettel másképp elég nehéz jó időt menni. A rivals-os Góliát mindig az őszi szezonban van, nem szokott változni.

(#11328) joey04 válasza GhanBuri Ghan (#11324) üzenetére


joey04
titán

Nekem a Formula Drift csomagból a Dodge Viper SRT10 volt nagyon jól kezelhető, amúgy meg a Hoonigan Ford "Hoonicorn" Mustang. Mindegyikhez letöltöttem egy neten ajánlott drift tuningot és onnantól nem volt gond. Vagyis volt pár pálya amivel megszenvedtem, de így volt jó. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11329) maximilian4 válasza csab991 (#11327) üzenetére


maximilian4
addikt

Én egy veneno-val mentem most egy 08:57-et, minden assist off. Pedig kinyomtam a szemét, minimális túlfékezések voltak, de az sem gumifüstös, csak elég lett volna kevesebb fék.

Maxi

(#11330) maximilian4 válasza joey04 (#11328) üzenetére


maximilian4
addikt

#88 rtr mustang + van hozzá egy jó AR12-es tuningbeállítás. Nálam azzal minden gyerekjáték.

Maxi

(#11331) NoMagix válasza maximilian4 (#11326) üzenetére


NoMagix
addikt

[link] itt van pár régebbi eredményem :)

(#11332) maximilian4 válasza NoMagix (#11331) üzenetére


maximilian4
addikt

Szupi! :)
Mondjuk én s2-vel mentem rivalsot, csak azzal engedi.

Maxi

(#11333) tomas51 válasza evola (#11300) üzenetére


tomas51
senior tag

Nekem is volt ilyen, a vezérlőpult, hang beállítások, és ott keresd meg a virtuális valamit, onnan ki kell venni a pipát és kész.
Meg nem árt minden hangbeállítást alapértelmezetre tenni.

(#11334) GhanBuri Ghan válasza Darko_addict (#11325) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem még hátra van a két vállalkozás 30 csillagra teljesítése, de lassan már csak a driftek maradnak. FH3-ban meg se próbálkoztam vele, itt már kezdem érezni, hogy mikor van az autó a hátsó kerék kicsúszásának a határán, és hogy lehet egyensúlyban tartani a gáz+kormányzással, de azért elég lehangoló, amikor a Forzathon live előtt látok pár várakozót tökéletes íveket rajzolni :)

(#11328) joey04: köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#11335) parandroid válasza GhanBuri Ghan (#11334) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a 30 csillagra teljesítés érdekes dolog. Nekem mindegyiknél 1-5 csillag hiányzik, az új, skillesnek meg még neki sem álltam, a teljesíts egy fejezetet acsi sem volt meg, de az összes 30 csillagos acsit beadta rögtön, ahogy élesedett a peccs. :F Na nem panaszkodom, csak fura azért ez így.

Driftelni még nekem is meg kell tanulnom, minden többi szir-szar a térképen már 3 csillagos, csak a driftzónák nem. Fortune Islanden meg egyetlen acsi hiányzik, a Drift Club utolsó feladatának utolsó csillaga... Ott valahogy a driftzónák is könnyebbek voltak, mindhez megvan a 3 csillag.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11336) joey04 válasza parandroid (#11335) üzenetére


joey04
titán

Igen, a szigeten könnyebbek voltak a feladatok. A rendes térképen volt olyan pálya amit napokig nem tudtam 3 csillagra megcsinálni. A szigeten meg minden driftzóna elsőre ment, a drift clubosok közül egynek 3x mentem neki, egynek 2x, a többi szintén elsőre. Gondolom annyira belejöttem, hogy ezek már meg sem kottyantak. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11337) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Mikor megláttam, hogy a Lykan az egyik nyeremény a héten, gyorsan el akartam adni az enyémet, míg a béka segge alá nem megy az értéke. Szerintem gyorsan megszerezték a 80%-ot, mert tele volt a piac olcsóbbnál olcsóbbakkal. :D Lesz kettő... F40C is rögtön esett 1M-t, amikor már nem kellett a Forzathonhoz. Durva.
Nagyon fel tudják tolni vagy le tudják nyomni egyes autók értékét ezek az események. De ilyen a rendes piac is, a kereslet-kínálat határozza meg az árgörbét. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11338) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok.

Lekéstem ezt a Ferrari 599 dolgot, esetleg nem tudom valahogy megvenni vagy valakitől.
Aukciós házba még nem találtam eladót.
Ha esetleg valaki megválna tőle megvenném!
Ki szeretném én is próbálni ezt az 500 as sprintet. :D

(#11339) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Reszketve tartottam az ujjam a Print Screen gomb felett, amikor láttam, hogy mire van esély. Amilyen lassan fölé ért, olyan lassan csúszott is át rajta. Az a két másodperc, mire a pörgettyű eldöntötte, hogy hol áll meg, húsznak tűnt. Egyszerre a napsütést borús égbolt követte és az addig feszesen pitymalló rózsák hervadt virágokká váltak.

599XX Evoluzione-t nem hiszem, hogy valaha is fogsz találni, ha nem mész át hardcore aukció-megfigyelő szkriptrobotba. :D Általános userek nem fogják eladni, mert alig ér pénzt, ellenben játék legmagasabb végsebességével rendelkezik, 'fun' megtartani.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11340) DjDanee87 válasza Darko_addict (#11339) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem hiszem hogy nagy szükséged lett volna rá ahogy nézem ;]

(#11341) NoMagix válasza Darko_addict (#11339) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem is sok a különbség! ;]

(#11342) maximilian4 válasza Darko_addict (#11339) üzenetére


maximilian4
addikt

Még a való életben sincs belőle eladó. Legalábbis én nem találtam neketen. De amik még annó elmentek 4-5 évvel ezelőtt, azok 2 millió dolcsi körül voltak, van egy megérzésem hogy azóta még többet ér. :D
Na nem mintha lenne rá pénzem, de legalább horizon 4-ben megvan.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#11343) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

A fiamnak most vettem meg a FH4-et, de újra kellene telepíteni a Windows-t. Az lenne a kérdés, hogy mit kéne lementenem, hogy megmaradjon a játékállása?

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#11344) ETOM válasza Pribi (#11343) üzenetére


ETOM
addikt

Elvileg semmit mert felhőben van a mentés.

(#11345) Csapoati válasza ETOM (#11344) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gyakorlatban sem. :) Még Xbox One és Windows között is szinkronizálja a mentéseket.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11346) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Egy kis self promo: ha valakinek nagyon nem megy a heti játszótéri győzelem, szerintem sikerült rá találnom egy jól működő autó/setup párost. Willys Jeepet tuningoltam kifejezetten erre a játékmódra. Végsebessége, ereje nem sok de nagyon jól gyorsul, lassul, kanyarodik amik sokkal fontosabbak szerintem ide. Ha valaki kipróbálná a tuningot ez az:

Nem állítom hogy tökéletes, de elsőre az alapból versenyekre használt Ford F150-t próbáltam Don Joewon Song tuningjával, és nem igazán vált be ide. Persze a tuning nem is erre készült, hanem földutas versenyekre - így érthető. Mindenestre látva, hogy milyen lomhán indul és kanyarodik az a Ford, inkább második nekifutásra már kerestem egy könnyebb autót, így jött a Willys Jeep. Utólag leteszteltem a DJS féle Ford F150 6,5 alatt van 150 km/h-án, míg a Jeep harmadannyi teljesítménye ellenére 5,9mp alatt.

Amúgy én is megszenvedtem most kivételesen ezzel a játékkal a héten. Első két játéknál emberhátrányban nyomtuk végig. A második alkalommal mikor már a Jeepet hoztam már úgy kezdődött az első esemény, hogy 6 vs 5, ráadásul nálunk volt 3 A osztály alsó felében lévő autó, míg ellenfélnél a 6ból csak 1. Ennek ellenére elment 5 meccsig a dolog és úgy nyertek csak 3-2re. Aztán ellenkezője játszódott le a harmadik menetben, ott mi kezdtünk 5en, 4 ellen és meg is lett a win. A Jeep pedig szerintem nagyon jól sikerült erre a játékmódra.

[ Szerkesztve ]

(#11347) Pribi válasza Csapoati (#11345) üzenetére


Pribi
senior tag

Köszönöm a valaszt. Neked is Etom.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#11348) parandroid válasza DjDanee87 (#11346) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó tipp volt, köszi. Simán nyertük az első 3 fordulót. Aztán a 3. (nyert) forduló záróképernyőjén lefagyott ez a szar, és az egész konzolt újra kellett indítanom, stóval most csinálhatom meg még egyszer. Hurrá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11349) Joccc07 válasza parandroid (#11348) üzenetére


Joccc07
addikt

Ne is mond. 2x álltam neki mind a 2 szer kifagyott.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#11350) parandroid válasza Joccc07 (#11349) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Másodikra meglett. Meg kellett küzdeni érte, ritkán van ilyen, hogy mind a két csapat jó. Sokkal jobban szeretem az ilyet, mint hatan 2 ellen győzni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.