Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10896) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap óta újra játszok a FH4-gyel, pár hónapos kihagyás után.
Nem is értem, miért hagytam abba, hiszen még mindig élvezetes a játék számomra.
Jött is ugye jópár frissítés is azóta.
Tegnap este csak krúzoltam a Subaru Impreza 22B-vel mindenféle gond nélkül.
Ma pedig eheti challenge keretében egy Abarth kabrióval voltam, majd egy '96 Reault Clioval is versenyeztem. :) Viszont egy dolog (nagyon) zavart: FPS drop. Ismertes lett ez a téma az utóbbi időben?!
A játék folyamatosan 60 FPS-sel megy, de néha (először csak free roamban) megakadt a játék és látom a felső jobb sarokban hogy 60-ról 10 körülire megy le, 1-3 mp-re, majd mintha gyorsított felvételként "bepótolja" a lemaradását... OMG... Irritáló nagyon. :( Először csak néha volt, aztán gyakrabban, majd amikor mire bejött/ne egy újabb verseny menüje, itt már folyamatosan akadozott, 2-3 FPS-sel! Na, itt már nyomtam is egy Alt+F4-et. :(((
Fura az hogy tegnap este nem volt semmi ehhez hasonló! Nem tudom hogy tényleg teljesítmény/optimalizáció probléma (Kezdetek óta gép által optimalizált max. beállítással megy a játék, szerk: Ja és SSD-ről fut, mint maga a Win10 is) vagy online problémára utalna...?
(A gépem az aláírásomban)
Bocsi, hogy most nem olvastam vissza, ezt csak úgy kiadtam magamból... :U

A Fortune Island kieget mennyire érdemes megvenni 6000-ért?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.