Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) cappa72 válasza troll81 (#20900) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajna én tök vagyok az autókhoz, amolyan egység sugarú júzer... remélhetően a hozzáértők is megérkeznek így reggelre.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#20902) bajnokpityu válasza troll81 (#20900) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mennyi esélye van, hogy valaki megvesz egy erős, jól felszerelt autót, és nem használja?
nekem lenne egy T5ösöm, abban 3-4 év alatt összejönne a 150e km.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20903) gabor9991 válasza bajnokpityu (#20902) üzenetére


gabor9991
őstag

Én meg ha mennék 3-4 év alatt 150 ezret biztos egy dízelt vennék nem egy benzintemetőt.

(#20904) bajnokpityu válasza gabor9991 (#20903) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hidd el, ha van egy erős turbos benyás autód, nem érdekel a fogyasztása. miután megvetted, már nem érdekel, egész pontosan. ha érdekelne, nem vennéd meg.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20905) troll81 válasza bajnokpityu (#20902) üzenetére


troll81
addikt

szervizkonyves ezért is megyek egy óra mulva megnézni.ez 2. auto csaladi. nekem van ceges, a páronak is egy kombi meg ez lenne a végkifejlet..

(#20906) gabor9991 válasza bajnokpityu (#20904) üzenetére


gabor9991
őstag

Huszonéves koromban volt erős benzines autóm.Pár hónapig volt érdekes minden nap nyélgázon ámokfutni.Utána vettem egy dízel fiestát.
Nekem ha egy erős benzins kellene ma akkor vennék egy st-t nem egy buszt.
de nem vagyunk egyformák. :)

(#20907) troll81 válasza gabor9991 (#20906) üzenetére


troll81
addikt

igazábol kap egy 270 es szoftvert és már rendben is lesz mégjobban a fogyasztás mindegy mivel 3. autó.igy ha 12 be megáll hát igy járt.

(#20908) cappa72 válasza gabor9991 (#20906) üzenetére


cappa72
nagyúr

de nem vagyunk egyformák.
És így a jó! Én is hamarosan átülök egy dízelből egy benzinesbe. (S-Max -> S-Max váltás lesz).
Ez már nem annyira buszos, mint a régi Galaxy; mert az olyasmi volt, viszont elég pakolás-kompromisszum mentes. Egy Fiestába nehéz lenne 3 gyerek + bőrönd + kismotor + roller + gyerekágy bepakolása.

Pár hónapig volt érdekes minden nap nyélgázon ámokfutni.
:DDD
(Fiatal koromban nekem is volt egy akkor erősnek számító kiasutóm fél évig, csak 9 fölött fogyaszott - viszont veszettül ment... ;) )

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#20909) troll81 válasza cappa72 (#20908) üzenetére


troll81
addikt

ott a pont :R meg a 3 teljesertékű ulés hátul nekem is hosszutávra kell 1200 km kb meg rommá pakolva kb ezt kb evente 2 3 alkalommal ki lehet birni h el tankolsz x összeget.

(#20910) bajnokpityu válasza gabor9991 (#20906) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem kell, vagyis kellene a tartalék. nem jó kiszámolni az előzést. hosszabb utakon nekem ettől lesz nyugis az út. nem kell folyamatosan nyélen menni.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20911) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Sziasztok,

A solymári, illetve szentendrei Ford szalonok szervizeivel kapcsolatban van bárkinek tapasztalata?

Üzemanyagszűrőt cseréltetnék, és ezt nem bíznám a 'kisiparos' szakimra (légtelenítés, nyomás, etc.).

Érdemes hozzájuk menni, vagy esetleg van É-Buda magasságában értékelhető szakműhely?

Ford Focus Mk3 1.6 TDCi 70KW

2010-es gyártás, a motorkód: T3DB AG18713

Köszi előre is.

Nevermind...

(#20912) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Focus mk3.5-hez mennyibe kerül egy 3 gombos gyári kulcs pluszba?
Márkakereskedésben tudnak rendelni vagy van más (olcsóbb) mód is rá?

Furcsa nekem, hogy 2 kulcsot adtak hozzá a második csak egy sima gomb nélküli kulcs.

(#20913) flymi válasza BaLee (#20912) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ment pü.
Miért furcsa? MK2-őm van, egy három gombos és egy sima gomb nélküli pótkulcs van hozzá.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20914) #49155328 válasza LZs?! (#20911) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ez nem Ifa, kicseréled, max töltesz rá egy kis gázolajat.
Majd gyújtás párszor rá rakod és kész.
Szakszervizben húzós lesz az tuti.

(#20915) LZs?! válasza #49155328 (#20914) üzenetére


LZs?!
aktív tag

OK, köszi. Azt hittem komplikáltabb a dolog.

Számomra az egész TáDé dolog nóvum, pusztán párom kocsijának igyekszem jobban beletúrni a lelkivilágába...

A szűrő már megvan (MANN) - ezek szerint odaadom a szakimnak és ő jó eséllyel tudja?

Nevermind...

(#20916) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok!

Kicsit elvesztem a fordok világába az elmúlt 2 nap kellene egy kis segítség.
Családbővülés miatt szeretnék családi kombit venni, a kiszemelt a focus kombi változata lenne.
Évjáratban és a pénztárca a 2010-2012 közötti focusokat hozza előtérbe, de ugye pont ekkor volt egy faclift(?) vagy modell váltás.

Itt zavarodtam össze.
Az 1.6-os benzines motorja állitólag elég megbízható, hallottam már róla, pedig nem vagyok autó guru.
Van sima 1.6-ossal árult példány, ami még az MKII-es (2010 vagy előtti) illetve van 1.6 TI-VCT-s ami ha jól tudom már az MKIII-as facelift modell.
Melyikkel járnék jobban?

Ezeken felül jött velem szembe 1.0 Ecoboost motor is. Erről mit lehet tudni?

Röviden a követelmények, amire használnánk:
- Napi szintű ingázás (30km), többnyire egyedül
- Hétvégén, délutánonként 2 gyerekkel (egy 5éves, egy csecsemő) a napi ügyek intézése
- Évi 2 alkalommal hosszabb távú nyaralás, minden földi jóval bepakolva...

Olyan kocsit keresünk, amibe kényelmesen elfér ez a 4 fő, hátul két gyereküléssel.
A csomagtartó pedig elég legyen akár egy hosszabb nyaralásra vitt cuccok elnyelésére.

Szóval a tapasztalatok alapján melyik verziót keressem, vagy mit kerüljek el mindenképp?
Ahogy nézem a felszereltségi szintet, a "Trend" az alap, a "Ghia" a közép és a "Titanium" a felsőbb szint.

Jelenleg egy klímás, ülésfűtéses Ignisünk van, így ehhez képest minden űrtechnológia lesz :D

(#20917) jupp008 válasza Drughi (#20916) üzenetére


jupp008
senior tag

Szia,

a Focus kicsi családnál 4 főre szerintem. Inkább Mondeo irányba terelnélek. Használt áruk abban az évjáratban már nem vészes viszont a helykínlat pazar.

(#20918) kcsa válasza Drughi (#20916) üzenetére


kcsa
veterán

Az egész attól függ mennyire vagytok mániákus pakolók. Mi ugyan csak hárman vagyunk, de egy ötajtós (MK2.5) Focussal elmentünk tengerpartra úgy, hogy nálam szabály hogy utastérbe nem rakunk csomagot. De tudok olyat, akik szintén négyen Cmax-szal még fel kellett dobjanak egy nagyobb tetődobozt.

1.6 alapvetően nem rossz, sem a sima, sem a Ti-VCT. Utóbbival van tapasztalatom, egészen kellemes. Van baja: okoskerék, javítható, nem olcsó, de nem is extrém drága - 25k körül van darabja.

(#20919) DeFranco válasza kcsa (#20918) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi pakolósak vagyunk, de egy hétre pakolva simán beférünk a sedan mk1 fókába (kisgyerekkel, kisbiciklivel stb.) úgy hogy az utastérben nincs semmi az utasokon kívül. (és úgy hogy eleve egy közlepes sporttáskányi, és egy tejeskartonnyi hely foglalt az alap menetfelszerelésnek, erre jönnek a csomagok.)

jó, ha van hely, de kisebb szkepszissel szoktam fogadni azt a koncepciót, hogy az évi 1 max 2 csomagigény miatt platós barkaszt kell venni futóval.

[ Szerkesztve ]

(#20920) kcsa válasza DeFranco (#20919) üzenetére


kcsa
veterán

Egyetértek egyébként. Mondeoról azért "kellett" váltani, mert asszony nyígott, hogy az túl nagy. Próbáltam számokkal alátámasztani, hogy annyival nem kisebb a Focus, de az nem volt elég. A csere óta csend van.

(#20921) flymi válasza Drughi (#20916) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én csak annyit tennék hozzá, h (mk2 kombi 1.6b) hátul elfér 2 gyerekülés de... Csecsemő/pici gyerek amíg nem tud magától ki-beszállni addig figyelni kell a kis kobakjára kivételkor illetve behelyezéskor. Gyerekülés ugye eleve magasít és szinte egyvonalban van a buksijának a teteje az ajtó felső felével. Tehát kiemel, leenged, kivesz a sorrend. Ha nem szíved vágya egy fóka akkor inkább valami magasabb belterű, nagyobb ajtós kocsit keresnék, de nem akarlak lebeszélni semmiről. Csomagtartó pakolhatósága kombinak jó. Babakocsi összecsukva, 2 utazó vagy bőrönd + egyéb autós köcöllékeket simán elnyeli.
Ki kell próbálni több félét és úgy választani.
Asszony (~175cm) ha az anyósülésen utazik szokta hiányolni az ülés magasság állítását és h alacsony a fejtér, de élhető csak meg kell szokni. Megoldás lehet egy angol bontott ülésre való csere. Későbbi generációs fókákról és egyterűekről nem tudok nyilatkozni. Sima 1.6 benzint vennék (újra :) ) illetve ha kell az erő olyan 2.0 lityist ami nem zabálja az olajat (max csak csipegeti) minél magasabb felszereltséggel (ghia, titanium).
Csepplámpás Mondeóval is volt anno tapasztalatom pár hétig, imadtam mert hatalmas volt mint egy jacht, de az ugye már régi konstrukció így nem releváns.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20922) Goose-T válasza Drughi (#20916) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem két gyerekkel élhető a kombi Focus. Amíg persze sok cucc kell a babához, addig kicsit necces, de amikor már ovis korba nő, onnantól már teljesen oké lesz, az pedig gyorsan eljön. A kombi Mondeonak sem sokkal nagyobb ám a csomagtartója, inkább az utastér tágasabb, és magasabb a komfortfokozata, mint a Focusnak (csendesebb, több kényelmi elektronika, jobb klíma, erősebb motorok stb.). Motornál maradj a szívó 1,6-os vonalon, mindegy, hogy sima vagy Ti-VCT. A Ti-VCT-nek van egy típushibája, az okoskerék, de azt a legtöbb használt példánynál már valószínűleg orvosolták, de egyébként sem egy hatalmas költség kicserélni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20923) SPeti1984 válasza Drughi (#20916) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Nekünk volt kettő Focus 1.0 motorral, egyikkel sem volt gond, pedig egyikkel éves szinten olyan 40-45 ezret mentünk. Igaz kb 10-12 ezrenként olajat cseréltettünk. Most nyáron pedig C-max 1.0-t vettünk tehát ha nem bíznék meg ebben a motorban akkor biztos nem tettem volna. Elég jó konstrukció, jobban is megy mint az 1.6-os Ti-VCT meg ugye alacsonyabb fordulaton adja le a magasabb nyomatékot, tehát ha előzni kell, akkor a turbos mindenképpen jobb. De egyikkel sem nagyon tudsz ráfázni szerintem. Talán az 1.6-nál kisebb a hibalehetőséged ami sokba kerülne.

(#20924) bajnokpityu válasza Goose-T (#20922) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hát vitatkoznék. Mk4. 5Mondeo volt az előző autónk, 3 gyerekkel, és egy hétre kaptunk egy 1 éves kombi focust. Fapad, 1.6. Óriási a difi, minden téren.

Hangos, nem megy, szar a kormánya, fekje, 2 gyerekkel alig fertunk el a csomitartoban (ágyneműt vittünk). Minden szempontból sokkal benabb és kisebb kocsi mint a Mondeo..

Az meg, hogy 8.4et evett ugyanott ahol a sportage 1.6 7.2t külön gáz...

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20925) pet007


pet007
aktív tag

Sziasztok! Mk4-es 2literes benyas mondeoban cserelt mar valaki pvc szelepet? Meg lehet oldani a szivosor levetele nelkul, vagy bizzam inkabb szerelore? Azert gyanakszom erre, mert folyamat tolteni kell az olajat, de soha egy csepp nincs alatta, es nem is fustol, viszont fogyasztas nem a legjobb. Tervezunk egy cirka 2600 merfoldes utat karacsonykor, addigra szeretnem kicsit rendbe tenni az autot. :R

(#20926) Drughi


Drughi
addikt

Köszönöm szépen mindazoknak, aki segítettek!

Tudom ez nem egy 10 perces döntés lesz, nem egy kiló kenyérről van szó...

Ajánlották többen a Mondeo kombit, amit meg is néztem hahu-n, de csak elvéte van 2,2M-ig, ráadásul inkább 2010 előttiek.
Ha összevetem, hogy ugyanezért a pénzért már 2011-12-es mk3-as Focus van, hááát...

Most jelenleg egy Ignis van, hármunknak, amivel idén megjártuk a balatont, igaz a csomagok egy részét más hozta.

Nézegettem még a C-max / S-max vonalat de azok már nagyon nagyon családi kocsik, ekkorára csak elvétve lenne szükségünk, ezért fenntartani meg...

Közben "szembe" jött egy Hyundai i30 cw is, még az a vonal is érdekel, de a focus sincs elfelejtve egyelőre.

:R

(#20927) dellfanboy válasza bajnokpityu (#20924) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ágyneműt vittünk

ha sok ruhat viszek magammal mindig vakumzsakba viszem, tobb mint a hely felet sikerul mindig megpsorolni.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#20928) bajnokpityu válasza dellfanboy (#20927) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Oké, de egy Mondeo szinte félig üres maradt volna. Sose kellett tetrisezni..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20929) cappa72 válasza Drughi (#20926) üzenetére


cappa72
nagyúr

A C-Max azért nem olyan nagy; hacsak nem a grand-ra gondolsz, mert az annyira már nem kicsi.
A sima C-Max-ot fizikálisan is nézd meg, mert nem túl nagy kívülről, belül egész jó.
Igen, egyterű, de amint már írták is, a gyerekek ki-be rakosgatása jóval könnyebb ezeknél.

(Persze 3 gyereknél az Opel F-Asstra /amibe sikerült azért belegózni mindent; jól térkihasználással tudok pakolni :DDD / után hihetetlen felüdülés volt a Galaxy láb és fejtérben egyaránt; folytatjuk is az egyterűeket... S-Max van, és most csere új S-Max-ra).

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#20930) updog válasza cappa72 (#20929) üzenetére


updog
senior tag

Pont ma csodálkoztak rá a kollégák, hogy a C-Maxba befért 5(!) nem gurulós irodai szék, meg egy rakás doboz és szatyor, úgy hogy egy csomó másik doboz meg apróság már alapból a csomagtartóban volt, plusz beültünk ketten, akik költöztettünk, és ráadásul bent felejtettem a gyerekülést is hátul, így azt sem vettem már ki :DDD Simán kétszerfordulós melónak gondoltuk de elvittük egyben.

Szóval belül nagy (inkább azt mondanám, nagyon jó elrendezésű), ellenben kívülről tök átlagos hosszú/széles, magasságra is csak az átlag fölött van kicsivel.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#20931) cappa72 válasza updog (#20930) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ugyehogyugye? :K
Ezért akartunk Grand C-Max-ot... aztán megálltak a gyártásával. :W

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#20932) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, 1.6 TDCI 109le motoros autóba tett már valaki regenerálás visszajelző ledet?

-

(#20933) pn4hvq válasza kcsa (#20920) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"A csere óta csend van."
És az új asszonynak hogy tetszik a Mondeo? :DDD :DDD :DDD :DDD

(#20934) kcsa válasza pn4hvq (#20933) üzenetére


kcsa
veterán

Lehet jobb csere lett volna ;]

(#20935) troll81


troll81
addikt

Sziasztok keveset futott (385.000 km)1.8 benzin Mk1 Ft kombi focus mennyit ér kb? Nem lelakott szervizelt rendszeresen. :F

(#20936) Zoli-bácsi válasza troll81 (#20935) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Az attól függ, hogy venni vagy eladni akarod? :D Egyébként a 385ezer az keveset futottnak számít? :U

(#20937) troll81 válasza Zoli-bácsi (#20936) üzenetére


troll81
addikt

Eladnám.ehhez a futáshoz képest egyben és karban van tartva.ha nevetséges összeget kínálnak akkor kijelentem forgalomból és leteszem.

(#20938) jupp008 válasza troll81 (#20937) üzenetére


jupp008
senior tag

És akkor annak mi értelme lesz ?
Már bocsi, de az idősebb használtató eladása mindig is egy fájdalmas dolog anyagi téren. Az érzelmi kötődés ráadásul itt is csak hátrány.

Egyébként ha jó állapotban van elviszik előbb v. utóbb reális áron.

(#20939) gabor9991 válasza troll81 (#20935) üzenetére


gabor9991
őstag

[Ez] van hasonló futásteljesítménnyel eladó, 429 az irányár.Amúgy elég nagy a szórás 150 ezertől indulnak a roncsok és Millió körül vannak a család szeme fényei :)
Nem tudom mennyire alkuképes ez az összeg de annyira jó vétel nem lehet ennyiért mert még nem vette meg senki..

[ Szerkesztve ]

(#20940) troll81 válasza jupp008 (#20938) üzenetére


troll81
addikt

Nem fájdalmas csak nem bontó szökevény. De reális árat akkor nem remélek érte.koszi.

Gabor9991: köszönöm majd eladni akarom a sajatom kell egy egyterű nagy csapat Szállító.

(#20941) zoltan.bagi válasza troll81 (#20935) üzenetére


zoltan.bagi
csendes tag

Nyáron adtam el egy 296ezret futott 2003-as 1.6 benzin Ghia ferdehátút 550-ért. (első magyar forgalomba helyezésű)
Számlás (főleg ESS motor) kuplungszett, vezérlésszett, vízpumpa, katalizátor, kipuff flexicső, hosszbordás, gyertyák, akksi, nyári gumi. Mindezek kb 1.5 éve, 20 ezer km-rel ezelőtt. Egyéb apróságok mint szilentek, stabpálca voltak, de azokat kár említeni. Friss műszaki.
Makulátlan beltérrel, küszöbön egy rozsdásodással (amúgy semmi). JE ajtón egy parkolási sérülés. Olajat ette, ezt már a hirdetésben is feltüntettem.
Kereskedők 150-200-at ígértek. Megvolt az utód, nem akartam sokat hirdetni, így az alsó harmadba pozicionáltam. 1 hét után az első érdeklődő elvitte.
Szumma: tele vele a piac, a sok behozott lenyomta az árát. Csalódás eladni, az én szememben nem ennyit ért, de ilyen a piac... Két kocsi luxus lett volna, meg kellett hozni a józan döntést.

(#20942) troll81 válasza zoltan.bagi (#20941) üzenetére


troll81
addikt

Köszönöm a felvilágosítást. Megy exportra ki veszek mindent belőle ami értékes. 1 eve kapott uj futóművet.... Kb ha nem értékelik az állapotot akkor inkabb export eladás vagy elbontom

(#20943) dellfanboy válasza gabor9991 (#20939) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nem vitte tulzasba a leirast. amugy HaHu-n nincs olyan opcio, hogy lehessen valasztani a maganszemely/kereskedo hirdetesek kozt? vagy csak en nem talalom?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#20944) cappa72


cappa72
nagyúr

Kerestem a regenerálás led-re, és láttam, hogy volt már, aki beépítette.
Megnéztem a videót is, meg ezt is. A maxikámban is ugyanezen panel van, szóval esélyes lehet, hogy jó lenne abba is ez a visszajelző megoldás?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#20945) bajnokpityu válasza cappa72 (#20944) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem volt a mondeomban. A meló nagyja athuzni a kábelt a tuzfalon.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20946) cappa72 válasza bajnokpityu (#20945) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, eljutottam a keresővel oda :)
Tegnap ránéztem, és gyorsan be is csuktam a motorteret. Este 6 után már nem volt kedvem nekiállni semminek.
De találtam egy Forscan programot, amivel le lehet kérni adatokat a gépsárkányról. Ráadásul már régebben (3 éve tán) vettem egy odb-II bluetooth-os modult, amit eddig nem is használtam. Jópofa...

Más... úgy tűnik, sikerült egy utolsó kontingesből benzines S-Max-ot foglalni, titán változatot. Most már csak várunk, míg megérkezik.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#20947) LZs?! válasza LZs?! (#20911) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Még mindig Mk3 fóka kérdések...

A start/stop rendszer minek függvényében aktív/inaktív, ha nincs manuálisan kilőve?

Nem állítja le a motort, még nyáron, üzemmelegen sem.

Utánaolvasva talán az akksi töltöttségével van összefüggésben (only if 80%+).

Félreértések elkerülés végett: én kifejezetten örülök, ha nem aktív, csak tudni szeretném mi lehet az oka...

Nevermind...

(#20948) Vaze válasza LZs?! (#20947) üzenetére


Vaze
őstag

Nálam akksi miatt, nem ment a Start/Stop,kapott újat,azóta jól működik... MK5

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#20949) troll81


troll81
addikt

Sziasztok s max al kapcsolatban a 2.5t motor melett milyen váltó es kuplung van?ford vagy volvo? Ezt tudja valaki? Hol keressem az infot esetleg? :R

(#20950) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, dpf es városi autó akinek van: milyen sűrűn regenerál?
És Forscannal mennyi szokott lenni a dpf nyomáskülönbsége? (kpa?)

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.