Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106701) dante3 válasza HellGreg (#106695) üzenetére


dante3
addikt

Én a Chc megpróbálnám még picit feljebb tolni, és egy Soj az Elusive helyére

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#106702) Bobbysolo válasza HellGreg (#106691) üzenetére


Bobbysolo
tag

Hello,
Ennyi paragonnal annak a DH-nak egyedül is kellene vernie a 108-at. :)
Én tegnap csináltam meg elsőre a 107-et evvel.
Amit haverodnak cserélni kéne:
- a tegez az biztos kuka, nincs CHC, AS is kevés, nincs +impale dmg
- öv
- compass rose (movement speedes nem lehet jó)
TP is lehetne jobb persze. Ja és ne 60-as köveket augmentáljon ilyen builddel. :)

(#106703) HellGreg válasza Bobbysolo (#106702) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm mindenkinek :R

(#106704) philoxenia válasza fuvi (#106700) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Icy-n két Raekor barb set van, melyik lehet a jobb GR-re?
1 és 2

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106705) proci985 válasza _ocsisajt (#106689) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

daggeres dh mellol el kene rangatni a tomeget.

support DH letezik, reszben ott az odysseys end, reszben a marked for death (gyakorlatilag a monk szonyege csak damra), a bola elvileg tud pullolni csak a proc rateje gyenge

nem tudom mire lenne jo egyebkent.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106706) _ocsisajt válasza proci985 (#106705) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ja, közben aludtam én is reá egyet, nem az igazi :S

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106707) HellGreg


HellGreg
őstag

Azt még valaki tudja, miért nem szabad area dmg-nek lennie a support monkon? A leírás szerint paragont se szabad rátenni, egyáltalán.

(#106708) DjDanee87 válasza HellGreg (#106707) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sebzése minimális a supportnak, így értelme sincs az area damagenek. Ráadásul azt is számolnia kell a játéknak és képes tőle lagolni, pedig tényleg 0 sebzésről van szó support esetében, ezért inkább hátrány, mint előny.

(#106709) LélekVándor válasza HellGreg (#106691) üzenetére


LélekVándor
tag

Ami még fontos, ha XP ztek, hogy úgy válasszátok meg a GR t hogy a legrosszabb map en se legyetek 3:30 felett. Valamint min. 3 körönként kadalazzatok, és ne tököljetek a városba.

(#106710) fuvi válasza philoxenia (#106704) üzenetére


fuvi
senior tag

Diablo 3 Season 16 Tier List Update (Best builds for all classes)

e szerint nemsok, de a chargeos sokkal porgosebb/gyorsabb mozgasban

(#106711) _drk válasza philoxenia (#106697) üzenetére


_drk
őstag

Nem hiszem, inkább gyakorlás kérdése. Először meg kell nézni, majd megtanulni, hogy kell használni.
A legtöbb magas GR-es buildet érdemes megnézni, hogy nyomják a pro-k ha nagyon nem sikerül a használata.
Utána, mivel csak azzal mész, úgy is begyakorlódik, persze oda kell figyelni.
Nekem például a Hammerdin nem jött át, hogyan működhet ez, 1-2 videó nézés után egyből ugrottam egy 10-est GR-en.

(#106712) _ocsisajt válasza fuvi (#106710) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Már kicsit outdated... Ha megnézed a ranglistát... Impale uralkodik, multishotot látsz? :) Invoker sadernél megint csak. :) (Többit most nem néztem)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106713) proci985 válasza _ocsisajt (#106712) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent elvileg megfelelo riftben egy cold N6M4 jobb, mint a shadow. viszont azt a shadownal sokkal nehezebb gearezni es kell neki az augment is. ill gyakorlatilag az utolso 10 tier kivetelevel lassabb a shadownal, quickre UEhez kepest rossz es csuklogyilkos.

ahogy nezem egyebkent eleg kiegyensulyozott a meccs a ketto kozott a leaderboard top10et nezve

egyebkent a LoN FoK szinten hasonloan eros lehetne szvsz, de azzal meg jatsszon, akinek harom anyja van.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106714) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Sziasztok! Láttam youtube-on, hogy van local multiplayer konzolon. Ezt PC-n is elő lehet csalni?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#106715) reelc válasza MZsoltee (#106714) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

PC-n nincs ilyen funkció.

(#106716) MZsoltee válasza reelc (#106715) üzenetére


MZsoltee
veterán

Szomorú. Itt egy bika gép hamarabb és drágábban megvettük PC-re, mint konzolra megjelent volna és itt nem lehet. :W

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#106717) reelc válasza MZsoltee (#106716) üzenetére


reelc
veterán

Ez egy több, mint 6 éves játék (kivéve Switchen). PC-n amúgy sem jellemző ebben a műfajban az osztott képernyős játék.

[ Szerkesztve ]

(#106718) DjDanee87 válasza MZsoltee (#106716) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért megvan az előnye is a szigorúan csak online működő PCs verziónak. Nincs lehetőség csalásra. Reddit-en, ahol a konzolon Diablozók aránya elég magasnak tűnik (legalábbis PH-hoz képest biztos), nagyon sokszor olvasni ilyen-olyan csalásokról. Eddig még a szezon tiszta volt állítólag, de mostani szezonnal már switchen mennek a trükközések. Hallottam már 3 socketes gyűrűről, amivel GR 150 egyszerűen teljesíthető, meg a fix első primal ancienttel is lehetett valamit trükközni a helyi mentés segítségével.

Szerintem jobb ez így PCn. Lehet online ugyanúgy játszani bárkivel és nincsenek csalók. Kivéve természetesen a botot használókat, de ők nem tudják elrontani mások játékát legalább.

(#106719) MZsoltee válasza reelc (#106717) üzenetére


MZsoltee
veterán

Vettem kontrollert és párommal játszogatunk ezt azt. Gondoltam kipróbálhatjuk a D3-at is. De ahhoz most konzol + játék kellene.

Értem a Ti logikátokat is. De meglehetett volna ezt oldani úgy is, hogy PC-n kell a net, azaz online. Mintha csak egyedül nyomnád a sztorit.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#106720) reelc válasza MZsoltee (#106719) üzenetére


reelc
veterán

"De meglehetett volna ezt oldani úgy is, hogy PC-n kell a net, azaz online. Mintha csak egyedül nyomnád a sztorit."
PC-n kell a net, el sem indul nélküle. Egyedül lehet nyomni a sztorit, de nem a sztori mód a lényege a játéknak.

2 gép kell és kétszer a játék+ a kiegje is.
Amúgy a kontroller nem támogatott dolog a Blizz által PC-n. Billentyűzet + egérrel lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#106721) MZsoltee válasza reelc (#106720) üzenetére


MZsoltee
veterán

Értem én, hogy lusta volt a Blizz. ;]

Azért nem fogok építeni ezért még egy képet és veszem meg a játékot újra :B
A konzolos megkapta a PC-s nem.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#106722) reelc válasza MZsoltee (#106721) üzenetére


reelc
veterán

Ebben nincs semmi lustaság, ahogy írtam ebben a műfajban nem jellemző PC-n a local co-op.
Sőt kifejezetten kevés minőségi local co-op játék van PC-re.

A konzol se piskóta, váltasz másik konzolra (PS vagy Xbox) vagy akár más konzolgenerációra (pl. PS3-ról PS4-re) újra meg kell venned a játékot, és elölről kell kezdened. Ugyanazt a játékot. PC-n nincs ilyen.

(#106723) persil válasza MZsoltee (#106721) üzenetére


persil
nagyúr

A konzolos meg a pc-s diablonak semmi köze egymáshoz, lustaságról meg végképp nincs szó.(legalábbis ebben az egy témában, mert, amit műveltek a sorozattal, az ugye más kérdés.)

De mégis, hogy szeretnél egy gépen játszani? 2 billentyűzettel, meg 2 egérrel? Vagy már egyből 4 player, egy nyárikonyhára való perifériával? Jó, hogy nem osztott képernyőn... :D

Nem mellesleg összehasonlíthatatlanul jobb a pc-s interface, meg irányítás, szóval óriási szerencse, hogy pc-n nem kontrollerrel kell bohóckodni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#106724) MZsoltee válasza persil (#106723) üzenetére


MZsoltee
veterán

2 kontrollerrel. De nem akarok vitát szítani. Reméltem lehet, kiderült nem. Ezért kissé bosszús vagyok.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#106725) philoxenia válasza MZsoltee (#106724) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van egy rettenetesen jó játék PC-re párosan, máig megunhatatlan... :D (meg van egy nahggyon jó páros játék, amihez semmilyen gép nem kell... ;] )

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106726) proci985 válasza MZsoltee (#106721) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az egyetlen hack n slash / arpg amiben van local multiplayer az az egyebkent nagyon rosszul sikerult sacred3.

egyebkent eleg keves controlleres local coop pc jatek van, de az overcooked, a lovers in a dangerous spacetime es a broforce zsenialis. utobbiban kb ugy van 80 oram, hogy lassan a fel barati korrel vegigtoltuk.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106727) fuvi válasza _ocsisajt (#106712) üzenetére


fuvi
senior tag

en csak barbit neztem az kb stimmelt

(#106728) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pro tip: a gyorsan osszedobott szezonnyitos-mimvaneppen kariknal neha nezzetek at a felszerelest.

csodalkoztam, hogy a DHm miert csukjak annyira konnyen ossze 105on, hiaba ugyeskedtem a FoKkal ami ugye proccolja a numbing trapsot. marmint proccolna, ha bent lett volna es nem valamiert a thrill of the hunt maradt volna bent. :W. pozitivum: 107et meg lehoztam numbing traps nelkul p800on.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106729) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekialltam tesztelni az lgt es a cold shadowot seasonban. a phys varians (overpenetratevel) jellemzoen csak csoportban vagy szezonkezdeskor elterjedt.

gyakorlatilag az lgt varianst WHval szoktak tolni (kockaban pedig chain of shadows), mig a cold variansnal a shadow megy a karira. elvileg a verzos gemmel a cold jobb mert gyorsabban epul fel a kari, viszont mivel 105 folott osszecsukjak a karit a bane of powerful nelkul ezert ez jelenleg nem szempont.

gyakorlatilag most is igaz a korabbi megfigyeles: damra kb egyformak. az lgtnek jobb az ASje ami eletben maradas szempontbol elvileg jobb lenne, de az a minimalis fagyasztas amit a cold a frostburnbol proccol est ellensulyozza.

magas GRen valoszinuleg a frostburn lesz a jobb azonos gearben, mivel a fagyasztas a penetratevel egyutt gyakorlatilag azt jelenti, hogy az ellenfelek egy reszet megszakitja. nem annyira durva a hatas, mint mondjuk a cold cluster maraudernek ugy 80on, de meg pont eleg, hogy a cold fele billentse a merleg nyelvet.

840 paragornnal neztem, kesobb tobb lesz a kari vedelme, de 105 folott par ellenfel elegge tud fajni milliard folotti toughnessel is

---

viszont azon gondolkodok encsire kene egy echoing fury magas fear%al. vagy egy feares sapka, dehat az kb nem letezo kategoria.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106730) MZsoltee válasza proci985 (#106726) üzenetére


MZsoltee
veterán

Az overcooked lassan a végét járja. Most a way out van soron. De betáraztam, Lara Croft and the Guardian of Light -sel és az Unravel two-val. ;]

(#106725) philoxenia: Vannak játékok, amikhez gép sem kell és megunhatatlanok is. :DDD De azért mindig nem lehet csinálni... ;]

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#106731) philoxenia válasza MZsoltee (#106730) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Addig kell amíg fiatal vagy és bírod.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106732) MZsoltee válasza philoxenia (#106731) üzenetére


MZsoltee
veterán

Gondolom utána is kell, csak már nem megy. :P

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#106733) philoxenia válasza MZsoltee (#106732) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Utána már a napi kettő megállítja... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106734) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Sziasztok.

Hát, letörtek az újaim, de most így ennek ez a vége. Közel sem végleges, sok van még hátra, de meglepően jól állta a sarat, tovább már nem menne sztem, amíg nem fejlődik.

Jelenleg itt tartok vele:

Demonica

Esetleg vmi ötlet, hogy mit lehetne máshogy, szívesen fogadom.

Na!!!

(#106735) SQX_Barto válasza Hafy75 (#106734) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ahogy nezem szinte minden cuccodon kellene tekerni valamit.
Helm: Life per Hit -> Critical Hit Chance 6%
(A tokeletes egyebkent Socket, Dexterity, Cluster Arrow Damage Critical Hit Chance lenne).

Amulett: abbol szimplan kellene masik, mert kellene bele socket es Fire Skill Damage is lehetoleg tehat
Socket, Critical Hit Damage, Critical Hit Chance, Fire Skill damage.

Shoulder: ranezesre nem rossz.

Gloves: Vitality -> Critical Hit Damage.

Cloak: Rain of Vengeance -> ha mehet ra Sentry Damage akkor az, ha nem akkor talan Elite Damage Reduction.

Bracer: Armor -> Fire Skill Damage.

Belt: Grenade Damage -> %Life vagy All Resist.

Compass Rose: kellene egy Socket, Critical Hit Chance, Critical Hit Damage, ha sikerul.

Natalya's Reflection: Vitality -> Critical Hit Damage.

Pants: talan jo igy, talan All Resist helyett inkabb Vitality.

Weapon: jo lenne csinalni maxos zold kovet bele, ha tudsz. Ha hasznaltal hozza Ramaladni's Giftet, akkor Vitality helyett talan Area Damage / Attack speed, ha nem, akkor ha lesz majd Gifted, akkor a socketet tekerd el arra. (Diablo oldalan nem talalom a Ramaladni-t, hogy belinkeljem, lol...).

Offhand: Vitality helyett vagy Resource Cost vagy Cooldown Reduction.

Boots: az ugy teljesen jo.

Skilleket ranezesre jok.
A kockaba az Armornal tuti nem Depth Diggers kellene.
(Enyemen Cindercoat van.
Csak egy raktar karakter az enyem, szoval ne kovesd azt szo szerint, a bracer peldaul csak ra van dobva, az kellene, ami neked van, de azt masik karakter hasznalja)

Ha valamit rosszul irtam, majd a DH szakik kijavitanak :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106736) reelc válasza SQX_Barto (#106735) üzenetére


reelc
veterán

A segítőkészséged első osztályú. :)
Én mondjuk egy Diablofans vagy egy Icyveins linkkel elintéztem volna.
Nem próbáltam még milyen.

(#106737) Hafy75 válasza SQX_Barto (#106735) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Ok, köszi. Armornál csak próbaként volt bent az, ami most van,(ezzel ment le a 85) egyébként a Cindercoat van..Akkor még tekergetem, ahogy javasoltad. Köszi!

Na!!!

(#106738) SQX_Barto válasza reelc (#106736) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Epp unatkoztam :)
Regebben probaltam, annyira nekem nem jott be, de az meg patch elott volt.

#Hafy75: Nem egyszeru ezt a fajta DH-t jol felepiteni, elegge speci rollok kellenek hozza. Jatekstilusra se a legkonnyebb szerintem. Shadow DH most a legjobb, eros is, konnyebb jo fegyvert csinalni hozza.
Persze ha ez mar megvan, erdemes raszanni az idot es fejleszteni :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106739) reelc válasza SQX_Barto (#106738) üzenetére


reelc
veterán

Az UE-t nem is augmentáltam, GR80+ megy vele jó idővel, szóval a T13 farmra bőven jó az. :) Normál a fegyvere is.
Szerintem a Shadow érne meg több erőfeszítést (pl. augmentálást).
Csak az a helyzet, hogy legalább 150 Paragonnal ezelőtt esett utoljára Primal, és ancient is olyan ritkán esik tűrhető stattal, hogy nincs is mit begemeznem. Bountyzni nem nagyon akarok.

[ Szerkesztve ]

(#106740) chopin42


chopin42
őstag

Gr70 eredménye: (legalább tudom használni, nem spirit stone/mighty weapon :D)

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#106741) Beretvás


Beretvás
addikt

Kérdés. Minden új karival amit csinálok és elérem a gr70 et ad egy pancit?

(#106742) grimm2015 válasza Beretvás (#106741) üzenetére


grimm2015
senior tag

Nem, acconként csak egyet kapsz, minden szezonban. Ennyire nem volt béna a blizz :D

Battlenet: Grimm#22690

(#106743) Beretvás válasza grimm2015 (#106742) üzenetére


Beretvás
addikt

:DDD

(#106744) reelc válasza grimm2015 (#106742) üzenetére


reelc
veterán

De annyira viszont igen, hogy még ennél az egynél se garantálják hogy a classodnak megfelelő fog esni.

(#106745) chopin42 válasza reelc (#106744) üzenetére


chopin42
őstag

Fentebb ami nekem esett dh-val.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#106746) Beretvás válasza chopin42 (#106745) üzenetére


Beretvás
addikt

Nekem is valami Hurutot adott..:D

(#106747) errorcode06 válasza Beretvás (#106741) üzenetére


errorcode06
őstag

Nekem a 70 fix primal egy tegez volt a dhmnak. Igaz hogy gyorsan átalakult fssé, de legalább classhoz illő volt.
Na mindegy. ma meglett a guardian, találkozunk S17-ben!

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#106748) grimm2015 válasza reelc (#106744) üzenetére


grimm2015
senior tag

De ezt beszéltük már, hogy ez direkt van így... meg azt is, hogy hiába kasztodnak megfelelő, amikor többet ér 15 materiálként, mint használatként.

Battlenet: Grimm#22690

(#106749) reelc válasza grimm2015 (#106748) üzenetére


reelc
veterán

Igen beszéltük. Nem én vetettem fel, csak reagáltam.

A siralmas az, hogy majdnem P950 vagyok, és a DH 13 tárgyából 10 még normál. Egyszerűen semmi upgrade nem esik, sárgából up se értékelhető. Ha néha esik valami anci, rosszabbak a statjai mint a normáloknak.
Még a végén bountyznom kell megint.

(#106750) rumkola


rumkola
veterán

UE DH farmolóknak egy tipp:
Envious blade a kockába és ambush a passzívba.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.