Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107751) alakesh válasza Peppo (#107740) üzenetére


alakesh
tag

Kezdetnek nekem is DH lett végül, Haedriges szettel Impale build, mellette meg ott csücsül a wizardom, Vyr+Chantodoval, neki kéne esnem a conquesteknek, mert kb. már csak az hiányzik a season journey-ben

Amúgy nem gondoltam volna, hogy élvezni fogom a wizardozást, sose éreztem a magaménak a kasztot, de ez most nem rossz.

(#107752) Blizz


Blizz
őstag

HC seasonben keresnék groupot, ahol tudnék egy kis geart farmolni. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#107753) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha valaki eltudna vinni pár kör T15-16 körüli riftre, esetleg 65-70+ GR-re, az jelezze legyen szíves.
Soloba még csak T10 körül megy, de egyelőre nagyon papír a Crusi :)

Köszi előre is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107754) philoxenia válasza Gawamatsu (#107749) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elolvasva mentem egy Act 1 Bounty-t egyedül, rögtön volt a ládában, igaz nem túl acélos, azért betettem, így tudtam Seismic barbit csinálni, mentem egy hetvenest aztán jött az első Primal... [kép]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107755) alakesh válasza Sirandrish (#107753) üzenetére


alakesh
tag

Ha még nem volt jelentkező, Nekotique#21259, még kb. másfél-két órát fenn leszek

(#107756) ReFleXx válasza ReFleXx (#107742) üzenetére


ReFleXx
addikt

ahh, ma neki estem egy random teammel, elso nekifutasra az elso 2 percben buktunk 30sec, ujrakezdtuk es meglett 'elsore' valami 56:30al ugy hogy kb en carryztem mert a masik monk volt a towner, ezen kivul volt egy barb meg egy dh, hat a barbbal sokra nem mentunk :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#107757) Spyd válasza philoxenia (#107754) üzenetére


Spyd
csendes tag

TurboHUD :))

(#107758) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Látom jól sikerült a balance patch, s17 top100ban van 1 DH 1 Necro és 98 Wizard :))

/s

(#107759) Sirandrish válasza alakesh (#107755) üzenetére


Sirandrish
legenda

Felveszlek.
Tegnap ugyan volt csapatom, de ma is nap van :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107760) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Lassan, de biztosan haladok én is, valahogy ütősebbnek érzem az Invoker buildet, mint korábban, nem tudom, mit változtattak benne, de eddig sokkal gördülékenyebben megy minden, mint pár szezonnal ezelőtt, mikor utoljára HC-ztam. Mondjuk nem fogom sokáig vinni ezt a karit, amint meglesz a Thrill conquest (duplán ugye a HC miatt), akkor váltok is DH-ra, hacsak nem jön össze a többi settel is a GR55, simán meglehet majd az Invokerrel, Hammerdinnel és az Akkhannal, akkor szerintem indítok egy HC Nekrót, és annak a három szettjével lehozom a Years of War-t... Jó lenne HC-n teljesíteni a szezont... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#107761) faragojof válasza philoxenia (#107754) üzenetére


faragojof
senior tag

Grat! :R
De azok a rollok?!
Azon kívül, hogy van? :N

"Formicate Under Command of the King,,

(#107762) Bird válasza philoxenia (#107754) üzenetére


Bird
addikt

A fix movement speed afix ami er rajta valamit. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#107763) Sirandrish válasza philoxenia (#107754) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom hogy ez nem egy verseny, de szerintem "nyertem" :W :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107764) philoxenia válasza Bird (#107762) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A múlt szezonban egyetlen pancit tudtam tartósan használni a kapottak közül, az is a templarnál volt....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107765) Thrawn válasza Sirandrish (#107763) üzenetére


Thrawn
félisten

A multishotos Blackthorne csukám szebb :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#107766) Sirandrish válasza Thrawn (#107765) üzenetére


Sirandrish
legenda

Titánok harca :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107767) mikromanus válasza Vistaboy (#107760) üzenetére


mikromanus
veterán

Valamikor hozzácsaptak egy kis 6-os setbonust. A punish most már +15000% damage buffot kap a thorns sebzésedből: Ez lehet a változás neked? vagy ez már megvolt mikor korábban nyomultál a settel?

+kérdés: számít bármit is, hogy ebben a buildben hack van a kezedben? csak mert alapból is megkapod setbónuszként azt a hatást. A damage meg nem annyira fontos fegyveren. Inkább a tankosság a cél, meg a gyors fegyver azt hiszem. Dagger vagy kard inkább. A sebzéssel nem voltam gondban.

De alapból a setek nagyon erősek. Lassúcska-ráérős hammerezés T1-en után a az invoker 2-es setbuffal már kb +3-4 szintet dobott a nehézségen és a T1 mindennél 1hit lett. Minden ami az alapcsomag része (questelés, szintezés, bármi ami a rifteken kívüli) kb ki van herélve mostanra. Csak úgy repkednek a 10k-80k % sebzésbónuszok...

A strapabíróságban meg a bombardment öv + aquila önmagában megoldja a helyzetet még jópár torment szint pluszra. Minden másra ott a passzív halálkiváltó skill. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#107768) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Crusival melyik set dungi a legkönnyebb?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107769) Rison77 válasza Sirandrish (#107768) üzenetére


Rison77
senior tag

Invoker, Akkhan mindkettő facepalm easy. A többihez még nem volt szerencsém.

(#107770) Sirandrish válasza Rison77 (#107769) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm... :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107771) reelc válasza Sirandrish (#107763) üzenetére


reelc
veterán

Úgy érzem versenyben vagyok: Goldskin, DEATHSEER'S COWL, K'MAR TENCLIP.
P674-en vagyok.

(#107772) Vistaboy válasza mikromanus (#107767) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet, nem tudom, annyira emlékszek, hogy akkoriban az Invoker builddel kezdetben jól lehetett haladni, pláne ha meglett a 6-os bónusz. A balta nem sokat jelentett, nem is használtam, nem is ajánlották IcyVeins-en sem. Viszont most érezhetően sokkal jobb a build, perpillanat T13-on vagyok és szinte minden thrask egy csapás, az elitek maximum 2, míg a bossokat és RG-ket három-négy ütéssel kinyírom.

Mintha a Demon Hunter Shadow bulidjével játszanék. De tényleg.:)

"+kérdés: számít bármit is, hogy ebben a buildben hack van a kezedben?"

Szerintem most már számít, mióta megvan a balta, azóta érzem azt a bizonyos feelinget, amit DH Shadow-nál is szoktam, hogy sokkal nagyobbat sebzek az első ütéssel, mint eddig. Ha esetleg kipróbálod, majd ellenőrizd le, de szerintem jobb vele most. Nem tudom, hogy a buff miatt van, amit említettél, vagy szimplán eddig nem működött megfelelően a balta és most kijavították. Mindenesetre jobb vele.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#107773) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gondoltam megszerzem azt a szupi kis szárnyat...hát mikor megláttam a konkvesteket, egyből letettem róla :( :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107774) SQX_Barto válasza Sirandrish (#107773) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyaltanan nem veszesek. az 50 millio meg a set nelkuli solo 45az sima ugy.
Harmadiknak meg vagy hc solo 45 vagy a 6 set bonsszal solo 55.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107775) ReFleXx válasza SQX_Barto (#107774) üzenetére


ReFleXx
addikt

monkkal az 1 oras kampanyt sem hagynam ki.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#107776) SQX_Barto válasza ReFleXx (#107775) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Epp nemreg beszeltuk at, hogy az total szopas...
PArszor nekifutottunk negyes csapatban, mar az act1-re kello idot is mindig tulleptuk, szoval kar is volt folytatni..

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107777) Peppo válasza SQX_Barto (#107774) üzenetére


Peppo
őstag

Avarice az első T16 riftben az első pályán meglett, miután összetákoltam egy multis setet amihez nem voltak kövek sem húzva a boon kivételével. Már korábban sem volt nehéz, most egyenesen vicc. :D Régebben még goldskint meg hasonlókat pakoltam fel, figyeltem a gold bónuszra a cuccokon, most meg olyan gearben lett meg, amelyeket még csak nem is pörgettem át. :D

(#107778) ReFleXx válasza SQX_Barto (#107776) üzenetére


ReFleXx
addikt

nahde monkkal toltatok?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#107780) Sirandrish válasza SQX_Barto (#107774) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az 50 milkóra van valami recept? Vagy hogy simaügy az?

50 bounthys láda :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107781) rumkola válasza Sirandrish (#107780) üzenetére


rumkola
veterán

Boon of the hoarder gem. Nekem minden szezonban megvan úgy, hogy nem is hajtok rá.
T16-on gyanítom sokkal könnyebb.

(#107782) DjDanee87 válasza Sirandrish (#107780) üzenetére


DjDanee87
addikt

50re húzott boon of the hoarder gem. Nekem minden szezonban elsők közt van, hogy azt felhúzzam. Goldwrappel együtt használva sima riftekben nem kell túléléssel törődni. Ráadásul a pénz is dől vele, és bármekkora GRt tudom empowerelni, mert sosincs goldhiány.

Onnantól ha megvan az 50-es szint a gemen, csak ki kell fogni egy olyan riftet T16on, ahol nagy nyílt terep van sok döggel. Oázis, temető ilyesmik és megállás nélkül darálni.

(#107783) Rison77 válasza Sirandrish (#107780) üzenetére


Rison77
senior tag

A bountys láda most nem rossz főleg, hogy kell extractolni powert is. Ez a fix fájdalommentes módszer kis alapanyag boost mellett. A másik a lvl50 hoarder t16 ruins of corvus az előbukkanó kis féregcsordák, de ehhez nem árt egy aoe kari, plusz nagy gold pickup.
Nem tudom most nerfelték e a petet, de valami iszonyat lassan szedegeti a goldot utánam, lent van kb 10-15 adag, és amíg átfutok köztük jó ha a felét összeszedi, eddigi season alatt nem tapasztaltam ilyet.

(#107784) alakesh válasza Sirandrish (#107780) üzenetére


alakesh
tag

Én nagyon elterveztem hogy megcsinálom a conquesteket, és meglepődtem, amikor láttam hogy ez már megvan... :D Pedig még a gem se volt berakva... :D

(#107785) reelc válasza Sirandrish (#107780) üzenetére


reelc
veterán

T16-on felhúzott Boon gemmel szedtem össze a Ruins of... pályán.
A patkányosak miatt mentem oda, kis szerencse is kellett, hogy meglegyen. UE DH.

Aki bountyval akarja összeszedni, itt egy kis infó, mennyi láda kell.

(#107786) LélekVándor


LélekVándor
tag

Tolja valaki a LON Necros speed metát szezonban? Ha igen szívesen leírom a tapasztalataimat znecro val. Csak azért is, mert nem igen lehet a neten egy jó összefoglalót találni. Az emberek zöme leragadt az ugrálós kapitányos set re épülő gear nél, pedig már régen nem az kell. Ha vkit érdekel leírom a részleteket.

(#107787) J0shu4M1ll3r válasza LélekVándor (#107786) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Engem spec érdekelne, de amúgy is leírhatod, hátha valaki majd később nézne utána és akkor nem kell külön rákérdezni.
Köszi!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#107788) Edge válasza LélekVándor (#107786) üzenetére


Edge
veterán

Jöhet necrot indítottam és érdekelne egy jó LON-os build hozzá :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107789) Peppo válasza LélekVándor (#107786) üzenetére


Peppo
őstag

Jó lenne. DH mellé nekrót tervezek indítani. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#107790) looser


looser
addikt

Sziasztok!

Amatőr játékos vagyok, egyedül szoktam játszani, sok éve volt társaság, de velük is ritkán. Azóta évek teltek el, hogy elindítottam volna a játékot (kb. a piac megszűnésekor hagytam abba). Egy - jelenleg - 93-as barbárral nyomom torment 1-en; rift, storyline, amihez épp kedvem van. Tegnap gondoltam egyet és becsatlakoztam ugyanezen a szinten egy riftbe, 8-900-as társakat sorsolt mellém a játék, elég durva volt. Az első rift végén el is köszöntem, mivel egyrészt nehezen bírtam, másrészt meg gondolom bunkóság mások erején felkapaszkodni. Ez utóbbival kapcsolatban kérdezném, ti mit gondoltok erről, ha becsatlakozik a partyba olyan karakter, aki nagyon hozzáadni nem tud, csak "csipeget"? Merthogy fejlődni jól lehet vele és remek holmik potyognak, de játszani nem igazán tud.
Esetleg tudnátok változtatást javasolni a karakteren skillek vagy holmik tekintetében?

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#107791) Peppo válasza looser (#107790) üzenetére


Peppo
őstag

E miatt nem kell aggódnod. Először is normális playerek nem csinálnak problémát, ha olyanok is becsatlakoznak, akik még nem állnak túl jól. Ha valami speciális tervük van a játékra, akkor jellemzően nem publicban nyomják. Az egyetlen eset, mikor nem nézik jó szemmel az alacsony szintű játékost, ha magasabb szintű great riftet mennének. Ilyenkor szólnak, hogy lépj ki.

Másodszor az a helyzet, hogy pár nap után egy aktív játékos már olyan szinten van, hogy észre sem veszi, ha a partiban plusz egy ember van. Annyira erősek a karakterek full gearben, hogy ugyanúgy egy ütés nekik a mobok nagy része, mintha szólóban nyomnák. Pláne alacsonyabb torment szinten. Azt mondjuk nem is értem, mit kerestek ott para 8-900 körüli játékosok. Én mióta a set megvan, nem mentem T16 alá.

Szóval no para. Ha nagyon nem tetszik nekik a jelenléted úgyis kiszavaznak, vagy szólnak, hogy lépj le, de ha egyik sem történik, akkor nyugodtan menj velük. A többség egyébként is így húzza a karaktert. Pont ez a public lényege, hogy ne egyedül szívj napokig, hanem juss túl gyorsan a játék korai szakaszán.

(#107792) looser válasza Peppo (#107791) üzenetére


looser
addikt

Köszönöm szépen, megnyugtattál! :R
Tényleg ilyen magas szintűek voltak, engem is meglepett. Akkor ha nem szólnak, maradok :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#107793) Peppo válasza looser (#107792) üzenetére


Peppo
őstag

Viszont ha már leechelsz, akkor menj fel T6-ra, ott jobb a loot.

A karakteredről annyit, hogy a barbárhoz nem értek, de azt látom, hogy még kb. semmid nincs. Hajts rá a season journey feladataira (a képernyő jobb felső felében az egyik kis ikonnál meg tudod nézni, mik ezek), mert ha az első négy fejezetet megcsinálod, akkor kapsz egy full setet, amivel sokkal-sokkal többre leszel képes.

(#107794) DjDanee87 válasza Peppo (#107793) üzenetére


DjDanee87
addikt

Arra ezzel a karakterrel nem fog rámenni. Ez nem szezon karakter, csak sima.

(#107795) reelc válasza looser (#107792) üzenetére


reelc
veterán

Amiket Peppo írt, de ha nem akarod az egészet a véletlenre bízni, csatlakozz egy magyar klánba, ill. a Magyarok Hungarian communitybe - és konkrétan írd be a chatbe hogy mivel vagy és fejlődni szeretnél. Hátha behív valaki.

(#107794) DjDanee87: Ja igen, akkor nem árt szezont kezdenie. :)

[ Szerkesztve ]

(#107796) rumkola válasza looser (#107790) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem felejtsd el a régi karaktered, és indíts egy szüzet szezonban

kérj segítséget a húzáshoz itt a topikban ha nem akarsz szenvedni a 0-70-el, bár ha több évet kihagytál akkor érdemes lenne végig küzdened....

(#107797) SQX_Barto válasza LélekVándor (#107786) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Csao, engem érdekelne a znecro, főleg maga a build, de tapasztalatok is :)
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107798) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszi mindenkinek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107799) ooooobi válasza LélekVándor (#107786) üzenetére


ooooobi
senior tag

Jöhet, még nem tudom, hogy Crusával vagy Necroval induljak Nswitchen :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#107800) psycroptic


psycroptic
őstag

Aki PS4-en tolja és coop-ozna az írjon nyugodtan. Van egy Monk-om amivel egyedül TormentVII megy. Ebben a szezonban nem nagyon esnek a cuccok hozzá úgy vettem észre.

PSNID: Tomy83PS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.