Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107651) DjDanee87 válasza mikromanus (#107649) üzenetére


DjDanee87
addikt

Crusader, DH talán a legkönnyebbek. De mindegyik kezdő set erős most, egyedül a wizardê "szarabb", mert körülményesebb a játék firebird settel.

Kezdés 17.00, mint minden szezonnál.

(#107652) mikromanus válasza DjDanee87 (#107651) üzenetére


mikromanus
veterán

Most még elmegy a 17, de máskor is ez volt a hagyomány? hehe. Most 17. szezon, 17-én 17 órakkor. CET időzónában épp jó. :C

Szerk:
BluddShed is csinált build toplistát:

Season 17 Tier List Diablo 3 Patch Build 2.6.5 Greater Rifts

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#107653) rumkola válasza faragojof (#107641) üzenetére


rumkola
veterán

Oké, úgy értettem hogy upgrade csak LVL 70 itemmel működik.
Bár ha van mati, akkor tényleg legyártathatom a kovácsnál a lvl70es cucut aztán upgrade a kockában.

Sosem csináltam még :)

(#107654) DjDanee87 válasza rumkola (#107653) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mostani szezon az első, hogy ez lehetséges. Eddig 10 DBt adott a challenge rift, most 35öt. Így belefér lvl1en a kovács felhúzása, egy lvl 70 sárga craft, kocka megszerzése és lego upgrade a sárgát.

Mikro. Mindig 17órakor indult a szezon. De most tényleg jól kijön így s17re.

(#107655) mikromanus


mikromanus
veterán

Azt' van most valami gyorsfarm stratégia, valami új és tuti és hatékony?
Valami új ötlet?
Vagy a bocis axe és Not-cow-level ládanyitogatás most is az egyik jobb opció? (persze partyban, hogy mindenkinek több jusson)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#107656) dante3


dante3
addikt

Sztem a monk is haladós lesz harangozással :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#107657) mikromanus válasza dante3 (#107656) üzenetére


mikromanus
veterán

Meg a barboár is könnyedén pattoghat egy darabig. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#107658) reelc


reelc
veterán

Jó szezonkezdést mindenkinek!

(#107659) DjDanee87 válasza reelc (#107658) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ahogy mondod, jó szezonkezdést mindenkinek!

Megpróbálkozom akkor a massacre bonus dologgal. Kíváncsi vagyok megmaradok-e mellette vagy 1-2 kör után visszatérek a jól bevált riftezéshez :P

(#107660) faragojof válasza DjDanee87 (#107659) üzenetére


faragojof
senior tag

Én vegyesen csinálom, úgy nem unalmas! :DDD

Szezonra fel! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#107661) psycroptic


psycroptic
őstag

Az időeltolódás miatt, itt mennyi órával később indul a szezon?

PSNID: Tomy83PS

(#107662) Outblast válasza psycroptic (#107661) üzenetére


Outblast
tag

Már el kezdődött 17:00-kor

(#107663) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Switchen még nem imdult el😡

(#107664) psycroptic


psycroptic
őstag

Akkor hogy-hogy nem tudok szezonális karaktert indítani? Azt írja szezon státuszánál, hogy befejeződött. Ps4-en játszanék.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#107665) psycroptic


psycroptic
őstag

Most olvastam, hogy konzolosoknak éjjel kettőig várniuk kell a szezon indulásáig...szuper.

PSNID: Tomy83PS

(#107666) _drk


_drk
őstag

Barbár lett, ős idők óta még 1 próbálkozás.
Én a riftre szavazok. Bounty nem is tudom hogy lehet hatékony.

LON bónusz csak lvl70től aktív?

(#107667) DaveHutt válasza psycroptic (#107665) üzenetére


DaveHutt
őstag

Éjjel 1ig, ha közép-európai időzónában vagy.

Konzolon nincsenek régiós Leaderboardok, csupán a 3 konzol indul külön táblán. Pacific 5 pm-kor indul mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#107668) grimm2015


grimm2015
senior tag

Olyan laggok vannak....

Battlenet: Grimm#22690

(#107669) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Na elég is volt mára ennyi. Bevált a massacre szintezés, legalábbis WDvel nagyon jó volt. Mással nem biztos hogy ilyen jól ment volna, sőt valszeg sokkal szarabbul. 2ó52p volt a lvl70 most, az jobb mint amennyi idő szokott lenni nekem. Ruins of Sacheron waypointtól jobbra lévő Eternal Woods erdőben húztam egész végig a karaktert. Rengeteg dög van ott és sokszor van sárga láda is, néha cursed event. Ráadásul szintcsökkentős lvl 70 fegyverrel most nem volt szerencsém. Próbálkoztam már 40es szinttől fogva, de csak addigra sikerült csinálni egyet mire már 63 voltam.

LoN bonust még nem próbáltam, mert alig van még ancient item, de Jade az megy. Felhúztam már 2 gemet 25re, egyet 10re és para 211ig jutottam. Remélem holnap reggel még lesz hely az Avarice conquest leaderboardon, arra rámennék.

[ Szerkesztve ]

(#107670) Thrawn


Thrawn
félisten

Ez a szintezős trükk bejött, igaz kell egy kis szerencse is hozzá Kadalánál: [link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#107671) persil válasza Thrawn (#107670) üzenetére


persil
nagyúr

Ebben mi a "trukk"...? Ra van irva a custarian-re, hogy a felvett arany utan xp-t kapsz, teljesen evidens, hogy minel tobb a gold, annal tobb az xp.
Az meg, hogy "felretesszuk" a cache-t, hogy csak az utan rantsuk fel a penzt, hogy mar meg van a custarian, kb 5 iq-val is beugrik az embernek.

Ez valami usa-beli professzor lehet... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107672) grimm2015


grimm2015
senior tag

Hihetetlen, hogy olyat ad, ami használható, és még hihetetlenebb hogy még jó is.
https://p1.picsto.re/FeCf0.jpg

Battlenet: Grimm#22690

(#107673) Sirandrish válasza grimm2015 (#107672) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem sokat tököltél úgy látom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107674) SQX_Barto válasza grimm2015 (#107672) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Gz, mi volt a harmadik Conquested? HC vagy a 6 set bonusos solo 55?

#Sirandrish: En is azt neztem :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107675) DjDanee87 válasza grimm2015 (#107672) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az nice. Nekem nem lett szerencsém az elsővel:

(#107676) Sirandrish


Sirandrish
legenda

HOgy csináljátok ezt? Már 70es GR? Én masteren szerencsétlenkedek, mert Wizardot kezdtem megint, aztán a Firebird set amit kapok semmire sem jó..
Mondjuk sanszos hogy most fel is adom...nincs kedvem megint itt szenvedni mire kiesik minden az Archonhoz..

Persze az én hibám, mert megfogadtam hogy olyan karit kezdek ami tud működni még ha gyengén is, de full gear nélkül, erre megint belesétáltam ugyanabba a csapdába mint már párszor :D

Megyek inkább Ragezek, abba kevésbé Rage-elek.....mekkora vicc :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107677) DjDanee87 válasza Sirandrish (#107676) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ja firebird az fos. De ha van már valami ancient cuccod inkább menj azokkal set nélkül. Mégiscsak LoN szezon van, és akkor használhatsz amit szeretnél (skillt).

(#107678) Sirandrish válasza DjDanee87 (#107677) üzenetére


Sirandrish
legenda

Masteren legend se esik...szóval az Ancient duplán felejtős :D
A firebirdhez még hozzátartozik hogy a chapter 4hez már T4en kéne mennem, ami lényegében esélytelen, szóval....buleee van a parton a szabadstrandon, velünk együtt tombol a nyár! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107679) SQX_Barto válasza Sirandrish (#107678) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sajnos ebben a szezonban a Wizard volt a leheto legrosszab valasztas :(
Mindegyik masik ertelmesebb szetet kapott ingyen, gondolom mar felvetted a Haedrig gifteket, szoval igy mar az uj kari se a legjobb, keress ismerosoket, akik boostolnak...

En majd jovo hetvegen felhuzatom magam valakivel Friendlistrol ;]
Addig meg porog a PoE.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107680) Sirandrish válasza SQX_Barto (#107679) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok ráakaszkodni senkire...
Mindegy...ez már így sikerült :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107681) rumkola válasza Sirandrish (#107676) üzenetére


rumkola
veterán

friendlistemen már 105 soloban jár a júzer :D

(#107682) Sirandrish válasza rumkola (#107681) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy a volt osztályfőnököm mondogatta..."irigylem a szabadidejét" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107683) reelc válasza Sirandrish (#107682) üzenetére


reelc
veterán

Mert tegnap du 17:00-től ennyit ölt bele?
Lehet hétfőtől már nem áll módjában, mert nem lesz szabadideje.
Az ilyet sosem lehet tudni.

(#107684) Sirandrish válasza reelc (#107683) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te se járhatsz messze tőle ha ennyire magadra vetted :U

Csak viccnek szántam, ha ez megnyugtat :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107685) reelc válasza Sirandrish (#107684) üzenetére


reelc
veterán

Nem vettem magamra és nyugodt vagyok. :)
Csak reggel elgondolkodtatott, hogy már vannak GR100-as szólósok.
Vagy tolni fogja még, vagy ennyi volt, de ez már az ő dolga.
Ez a szememben a játékot minősíti, nem az embert. Ki mennyire ér rá, játszik hatékonyan és bír a gép előtt ülni - ez egyéni dolog, nem érdekel.

Mert beleölt mondjuk 16 órát, és nyilván nem szólóban. Másnak ez lehet 5-6 napi játék, de a lényeg az, hogy a sok erősítés miatt már extrém hamar belehet fejezni, ha nincs egyéb nagyobb célod (X Paragon, GR100+ ha már a 100 megvan, olyan LB helyezés ami nem tűnik el pár nap alatt, stb.).

[ Szerkesztve ]

(#107686) Sirandrish válasza reelc (#107685) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megbeszéltük. Tényleg nem bántásból írtam :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107687) faragojof válasza Sirandrish (#107684) üzenetére


faragojof
senior tag

Soha ilyen ócska szezonkezdésem még nem volt! :W Tíz órát toltam a barbárba, és még nincs meg a hetvenes szint. Gyakorlatilag semmit, semmi használhatót nem dobott 40 fölött. Máskor már egy láda tele van legend holmikkal, most volt egy kardom, Ambo's Pride 61-dik szinten! Ilyenkorra már háromszor cseréltem koronát, most még csak nem is láttam. Egyszerűen kínkeserves haladni vele. :(
Olyan rifteket ad normálra, hogy a pályán alig találkozok ellenféllel! Ha meg massacre bónuszra megyek rá, harminc-negyvenes ölésnél több nem jön össze.

Ilyenkor látszik igazán, ez a játék csapatra van kihegyezve, nem szólóra.

"Formicate Under Command of the King,,

(#107688) Sirandrish válasza faragojof (#107687) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor nem panaszkodom..
Ahhoz képest még én is "jól" állok.

Bár most döntöttem el hogy egy Crzsit huzok inkább...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107689) DaveHutt válasza Sirandrish (#107678) üzenetére


DaveHutt
őstag

Disintegrate builddel set nélkül mennie kell a GR20-nak.

(#107690) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Megszenvedtem a 'Years of War' conquesttel, de csak meglett. :C Teljesen egyedül felhúztam egy második karaktert (a necrot) és összefarmoltam vele 2 setet.

Sikerült felkerülni mindhárom conquesttel a leaderboardra.
Years of War #36
Avarice #144
The Thrill #218

Akkor jöhet a journey könnyebbik fele, a kiegészítő feladatok.

(#107691) TeeBee73 válasza Sirandrish (#107676) üzenetére


TeeBee73
addikt

Most perpill., engem is jobban leköt a Rage. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107692) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

első primal: Irontoe Mudsputters...

Köszi Blizz, 15 FS :U :U :U

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107693) reelc válasza _ocsisajt (#107692) üzenetére


reelc
veterán

Deathseer's Cowl nekem ez volt és azóta se volt semmi, csak ez a garantált.
Ja, FS.

(#107694) Sirandrish válasza _ocsisajt (#107692) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg Mastert tudnám vinni a Crusival ha lenne fegyverem...de nincs :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107695) SQX_Barto válasza Sirandrish (#107694) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Engem proci felhuzott, kiesett par random anci legendary, es lehoztam vele a solo 45-ot.
Damage ott van, tulelesben meg vannak gondok :)
Pakolj ossze annyi anci cuccot, ami esett, meg melle azert valamit, ami hasznos, es majd jutsz valamire :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107696) Sirandrish válasza SQX_Barto (#107695) üzenetére


Sirandrish
legenda

Talán 2 Anci cucc esett eddig, ha jól rémlik, de majd szétnézek a kukában :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107697) psycroptic


psycroptic
őstag

A haedrigs gift az hogyan működik? Egyszerre fogom megkapni miután teljesítettem a 2,3,4 season-chaptereket? A második teljesítése után ugyan kiírta, hogy haedrigs gift-et kaptam, de nem találom sehol. Sem levél, sem extra csomag.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#107698) Sirandrish válasza psycroptic (#107697) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig bal alsó sarokban ott kéne lennie levélként.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107699) psycroptic válasza Sirandrish (#107698) üzenetére


psycroptic
őstag

Nincs. :F :(

PSNID: Tomy83PS

(#107700) Sirandrish válasza psycroptic (#107699) üzenetére


Sirandrish
legenda

Chapter 2 tuti?
Mert az elsőnél még nincs reward, de a 2.nál már kéne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.