Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107201) _drk válasza ProEvoFan (#107200) üzenetére


_drk
őstag

Van neki survive passzívja, próbáld meg azzal.
Lehet a tal rasha stack megy le. Milyen gyűrűk vannak? Frost nova-sat láttam sokat, gondolom az is azért jó.
Én a lightingosat használtam, ha az lemegy akkor vége, és ügye az csak távolra adja be.
Fejesbe lila kő van?

Hirtelen csak ezekre tudok gondolni.

(#107202) Raysen623 válasza rumkola (#107197) üzenetére


Raysen623
addikt

Én este 9 után tudok lenni, be tudtok venni? Nálam is lenne még mit gearelni de T13 röhögve megy két karival is :D Priviben írjátok meg a BN acc-ot pls. 3 jobb mint 2. Kavicsom meg szarásig van...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#107203) rio92


rio92
csendes tag

Sziasztok!

A közeljövőben fogom elkezdeni ps4-en a játékot, leginkább a trófeák miatt, pc-n sok tapasztalat sok paragonnal.
Az lenne a kérdésem, hogy van e aktív klán, akik még mostanság is szívesen játszanak vele? :)

Psn: RioBeast92

[ Szerkesztve ]

PSN: RioBeast92

(#107204) ProEvoFan válasza _drk (#107201) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A fegyvert kivéve minden megvan ami a linken látható.Lehet a stack megy le.

(#107205) _drk válasza ProEvoFan (#107204) üzenetére


_drk
őstag

Storm armor-nak is 5 secig tart, ha az ellenfél 15 yard-on belül van nem is jön be a 75%-os védelem. Wrist-ből szerintem van tankosabb megoldás is.

Mondjuk kiinduló pontnak az is érdemes megvizsgálni milyen gear-ed van. Mert a Tal Rasha sebzését is meg buffolták, nagyon egyszerű feljutni magasabb Gr-be, csak akkor meg előjön, hogy nincs meg hozzá a kellő stat, csak a sebzés.
Én is hulladék cuccokkal csináltam meg a GR75-öt., de jó párszor meg is haltam. Nem is jó statokat adtak a cuccok, vagyis volt ami csak life% volt de vitalitym nem volt. All res volt, de armor nem.

Gemeket se tudtam eldönteni, eddig mindig Full Diamond volt minden karakternél, meg is éreztem, hogy sokkal jobban bírják, de Wizard-nál láttam, hogy jó csak a Topaz a minél több int-el ügye.

(#107206) _ocsisajt válasza _drk (#107205) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Wiz, WD, Necro: Sok int=jó AR... Nekik armor kell bónuszban. :)

Többiek Sok main stat=jó armor és ezért kell nekik AR gem :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107207) Sirandrish válasza Raysen623 (#107202) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem felvehetsz...ha ma nem is, de máskor tolhatjuk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107208) ProEvoFan válasza _drk (#107205) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, a gear.Sebzés megvan, a védelem meg ugye... Mondjuk így is gr80 hat perc alatt megvan.
Nem baj.Szezon végéig úgy is már csak a Wizard pörög, hátha kiesik több finomság.

(#107209) Spyd


Spyd
csendes tag

Elindult a PTR !

[link]

(#107210) reelc válasza Spyd (#107209) üzenetére


reelc
veterán

Köszi az infót.

Na ládahely az lesz bőven és kereshető.
Torment 14, 15, 16
Első körben ezeken akadt meg a szemem.

(#107211) DjDanee87 válasza Spyd (#107209) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nice. Kíváncsi vagyok mennyire lesznek erősek a set nélküli buildek. Nem vagyok egy build építő/kitaláló, azt meghagyom az okosabbaknak, de szerintem tuti életképes (ha nem egyenesen meta) lehet a Season 17 buffal olyan class/spec, amelyiknek erős gyűrűi vannak. Ha jól értelmezem egy buffként fog szerepelni a mostani LoN gyűrűk hatása, aminek eredményeképp lehet majd hordani 2 valamilyen legendary gyűrűt meg 1-et kockázni. Főleg DHzni szoktam, és neki nem igazán van dmg szorzós gyűrűje. Lehet kövi szezonban WD vagy crusader lesz nálam a befutó.

T16 :C

(#107212) SQX_Barto válasza DjDanee87 (#107211) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Necrónál a Krysbin, Julian's Love gyűrű biztos menő lesz, de kb minden karinak vannak jó ringjei, crusader kivétel, de ott meg mehet a CoE meg mellé még valami.

Engem PoE beszipantott, ha nem fog tetszeni a season reward, lehet az két napos Season Journey sem lesz meg. Nem érzek már semmi kedvet a Diablóhoz. Max a druidával / teljesen új játékmóddal tudnának visszahúzni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107213) boygabi_ válasza Spyd (#107209) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Most nem működik. Egyébként le kell tölteni megint a ptr klienst vagy frissíti magát az új verzióra?

(#107214) DjDanee87 válasza boygabi_ (#107213) üzenetére


DjDanee87
addikt

Frissül majd, de még nem éles a PTR patch, csak preview-t adtak ki róla, hogy mi várható majd.

(#107215) boygabi_


boygabi_
aktív tag

DjDanee87: köszi.

Nincs valakinek kedve köveket feljebb tornázni? 100 fölé kellene nyomni egy párat. Para 1300 körül vagyok. Non season.

[ Szerkesztve ]

(#107216) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Diablo 1 el kapcsolatban lenne kérdésem. MEgvettem az eredeti kiadást a GoGról. Nekem sajnos anno kimaradt az életemből más stilus vonzott,de pár napja félretettem a Diablo 3 at és elkezdtem az 1-2 végigjátszását. Szóval privát láda nincs az alap diablo 1 ben? Pár napja a Belzebub moddolt változattal kezdtem de abban volt. Köszönöm a választ!

(#107217) Sirandrish válasza Dinasti (#107216) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincsen...a falu "padlója" a láda :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107218) Dinasti válasza Sirandrish (#107217) üzenetére


Dinasti
senior tag

Bakker!! Ez jó ötlet! :R És ha kidobok cuccokat elmentem és 2 nap mulva visszalépek akkor is ott maradnak? :U

(#107219) Sirandrish válasza Dinasti (#107218) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107220) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ilyen jelenleg a Wizi...mire kéne rámenni?

T10-11 és GR 55 soloba...
Feljebb is megy, de ezek mennek szupergyorsan...
T13 és GR 70 speed lenne a cél kb...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107221) rumkola válasza Sirandrish (#107220) üzenetére


rumkola
veterán

Tal meteorra cserélni az egészet. :R :C

(#107222) Edge válasza Sirandrish (#107220) üzenetére


Edge
veterán

Traviba socket és trapped gem és már mehet is t13 de még kopasz rózsi ring ofc, karini helyére.

Rumkola: tal meteorral hozd le gr70et 2perc alatt, naugye

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107223) Sirandrish válasza rumkola (#107221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a speed a lényeg, nem a minél magasabb GR...azt jobban élvezem :K

Edge Ezek tervbe is vannak, csak hát ugye rng :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107224) Edge válasza Sirandrish (#107223) üzenetére


Edge
veterán

Trapped az kiesik és kész csak grt kell menni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107225) Sirandrish válasza Edge (#107224) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kő már megvan, de ezt az amut nem akarom már elforgatni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107226) Edge válasza Sirandrish (#107225) üzenetére


Edge
veterán

T13at akarsz akkor használd a követ, amúgy meg hordj másik amut, a ring nélkül csak egy sima amu most is az a travi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107227) Sirandrish válasza Edge (#107226) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudom, de másikból sincs jobb :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107228) _drk válasza Sirandrish (#107227) üzenetére


_drk
őstag

Az a vicc, hogy hiába néz ki jobban az 1000 stat 10%chc 100%chd, egy hulladék amuletben a gem sokkal többet ér.

De gyűrűknél is ugyan az, jó úgyse fog esni, pláne nem compass -ból. Adjon 40%+ chd-t meg legyen benne socket és én boldog vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#107229) Sirandrish válasza _drk (#107228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Észrevettem, mert találtam egy másik amut amit "nem sajnáltam", és már megy a T13 is. Mondjuk itt azért nem tudok minden lecsóba benne állni, de a dara megy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107230) ProEvoFan válasza _drk (#107228) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem igy dobta: ancient, 20% fire dmg, 9% chc, 82% chd, 890 int, két felesleges stat, socket nélkül...azért vagyok mérges, mert a socketet nem tudom a két hulladék startra rárakni.
Gondoltam az int helyett megy a socket, majd egyelőre 80as gemmel pótolom ami ugye 400 int.Az a 20% fire dmg sokat ér.

[ Szerkesztve ]

(#107231) SQX_Barto válasza ProEvoFan (#107230) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez az amulett speciel tokeletes Fire skilles karinak, nincs benne ket felesleges stat, int helyere socket. (ha a kari nem Fire skillel sebez, akkor meg rakd el mas karinak, vagy addig hasznald, amig nincs jobb, Fire-t nehogy elporgesd rola. Nekem valamikor esett egy Primal Traveller CHC, Int, Socket, meg valami masik felesleges stattal, talan Life regen, mar nem emlekszem, suru anyazasok kozepette ment is a kovacsnak....
Szinte minden karinak elemental skill socket chc chd kell, egy ket speci buildtol eltekintve.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107232) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Életem első Primal (SoJ) cucca után, a másodiknak (Compass Rose) azért jobban örültem :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107233) boygabi_ válasza Sirandrish (#107232) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Wow. Mi nyersanyagot basztam már el egy ilyenért de nem forog ki nekem sehogy.

(#107234) rumkola válasza boygabi_ (#107233) üzenetére


rumkola
veterán

melyikre gondolsz? mert a compass az kuka... :D

(#107235) rumkola válasza Sirandrish (#107232) üzenetére


rumkola
veterán

compasson mit pörgettél el? :(

(#107236) Sirandrish válasza rumkola (#107235) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami fos statot.
Kukától nekem igen messze van...messze a legjobb ring amit eddig találtam. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107237) rumkola válasza Sirandrish (#107236) üzenetére


rumkola
veterán

jajó, van rajta lyuk, benéztem :B
szerk: de akkor is movementet pörgetünk el, mert a movement speed csak addig ér valamit amíg ki nem maxolod paragonban, utána olyan mintha nem lenne

[ Szerkesztve ]

(#107238) Sirandrish válasza rumkola (#107237) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akad rajta :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107239) boygabi_ válasza rumkola (#107237) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Már azt hittem én néztem el. :)

Múltkor láttam egy Barbárt 2000-es paragonnal az utolsó cuccig bezárólag full primal volt az egész kari. Brutál.

(#107240) proci985 válasza DjDanee87 (#107211) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

DHval ket LoN build van, a legendas shimizu LoN FoK ami solo leaderboard pushon az egadta vilagon semmire nem volt jo, es ugyanennek a non-shimizu variansa.

papiron elvileg meg mindig az egyik top build volt s15ig es a shadowval parban volt, gyakorlatilag senki nem hasznalta mert annyira szornyu volt gearezni es jatszani is. egy idoben egyebkent az volt az egyik top build, de kb jatszottak vele 20an.

kerdes, hogy a damred mennyit segit, mert az osszes tobbi DH set a vedelmet is eleg komolyan megnyomja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107241) DjDanee87 válasza proci985 (#107240) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ja, emlékszem mikor Wudijo GR45-je volt hasonló vagy pont azzal a builddel a challenge rift - nem is lett meg azon a héten, annyira fos a LoN FoK.

Egyre jobban hajlok WD felé köv szezonban. Nagyon régen toltam azzal utoljára, és ezt a buildet pl szívesen kipróbálnám a S17es buffal. Lennének gyűrű opciók: CoE, short man - tall man's gyűrűk, Rechel's Ring of Larceny, ami move speedet ad feareléskor.

(#107242) Sirandrish válasza rumkola (#107237) üzenetére


Sirandrish
legenda

Spóroltam vele 24 paragon pontot (120int) ami hasznosabb a karinak mint a 8% cost csökkentés.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107243) rumkola válasza Sirandrish (#107242) üzenetére


rumkola
veterán

dehát egyszer eléred azt a paragon szintet

(#107244) Edge válasza Sirandrish (#107242) üzenetére


Edge
veterán

ha archonozol akkor ja nem kell rcr, viszont meteorosnak nagyon jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107245) Sirandrish válasza rumkola (#107243) üzenetére


Sirandrish
legenda

Intnek nincs maximuma tudtommal :N

Szerk: legalábbis régen nem volt..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107246) Sirandrish válasza Edge (#107244) üzenetére


Sirandrish
legenda

Örülök hogy ezt össze tudtam rakni. Eszem ágában sincs még egy buildet felgearelni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107247) _drk válasza Edge (#107244) üzenetére


_drk
őstag

RCR-t is kell rollolni? Soha nem csináltam. Icy Vein-en egy db buildnél nem láttam.
De gondolom inkább magasabb para szinten, ahol már felesleges gyűrűn pl 450-650 int.

Még a dmg-re lennék kíváncsi! Az mikor éri meg? Az is jobb lehet mint a stat?

(#107248) rumkola válasza Sirandrish (#107245) üzenetére


rumkola
veterán

ejj, a movement speednek van maximuma

+25% a cap, de ezt eléred majd paragonból + rájöhetnek még egyéb bónuszok skillekből, de a tárgyakon lévő movement speed ilyenkor már nem ér semmit, nem adódik hozzá

(#107249) Sirandrish válasza rumkola (#107248) üzenetére


Sirandrish
legenda

25 pont paragon (13%), és 12% a ringből..ez 25.
Így tudom pakolni a paragont intre, a cipőbe meg mehet helyette armor.
Persze mehetne 50 pont paragonból, és mondjuk a ringbe mehetne helyette armor, vagy bármi, de mivel a cost red totál haszontalan az Archonnak, így szerintem ebből kb kihoztam a maximumot.

Lehetne a ringen Int, CHC, CHD, és cost csökkentés (mert a move helyett forgattam volna bele a CHD-t), de mivel lennék előrébb? Semmivel...mert a build nem profitál a cost csökkentésből.
Így minimum 120 intet nyerek a paragon miatt...legalábbis én így gondolom. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107250) rumkola válasza Sirandrish (#107249) üzenetére


rumkola
veterán

movement speed helyett nem int-re pakolsz...
mindegy :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.