Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107101) reelc válasza ProEvoFan (#107100) üzenetére


reelc
veterán

Mivel szezonban teljesen újrakezdesz mindent, így mindegy, nem? :)
Újra össze kell szedned mindent. Ha szezonozol.

Amúgy: nem szezon hanem patch függő.
Most volt egy időszak, több mint 1 évig nem volt patch.
Aztán jött egy, és beígérték hogy majd szezonzárás után megint lesz. Patch általában buffol, nem nagyon nerfelnek (mielőtt beír valaki élesben, nem PTRhez képest!).
Az előző patch nagyon durván buffolt szinte minden szetet.
Ami most felkavarta még a dolgokat, az a mostani szezonbuff a Grandeour gyűrű hatásával. De lehet a következő szezontéma nem lesz hatással a buildekre. Mindenesetre a Grandeour gyűrű hatás nem lesz (és az NSesek nem részesültek belőle).
Így a patchtől függően gyengébbek lehetnek a következő szezonban a buildek, de mivel ez mindegyikre érvényes, a legjobban a hibridek buknak (mert most lehet akár 2 szetet is hatékonyan ötvözni dmg veszteség nélkül, később már nem).

[ Szerkesztve ]

(#107102) tiborv


tiborv
aktív tag

Sziasztok

Lehet hülye kérdés, de a vyr archonnak van valami trükkje amire nem jövök rá videókból se? Icyveins leírását követve jelenleg t10 megy teljes biztonsággal úgy hogy minden az ami a buildben van. Gemek esoteric, gogok, molten.
Ami fura nekem hogy felhuztam egy crusadert mellé (hc miatt ha lehalnek) amire felhasználtam a giftes szettet. Jelenleg a hammerra csak a 6 szett item van minden más szedett vetett uniq, ékszerek a wizard travelerje és compassa (intes) és mégis ugyanúgy megy a t10 (kb 2 perc különbség van a kettő között) viszont ezzel partyban t13ban sem halok meg ha más után futok.

Ennyire táp lenne a crusader vagy a wizardom van elrontva valahol?

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#107103) rumkola válasza tiborv (#107102) üzenetére


rumkola
veterán

ha nem linkeled a karit, nem tudunk segíteni

(#107104) tiborv válasza rumkola (#107103) üzenetére


tiborv
aktív tag

Nem tudom sajnos xboxom játszom, ezért probaltam az icyre hivatkozni :/
Legfeljebb screenshotot tudok lőni a cuccokrol és úgy feltoltom. Biztos nálam a hiba ha egy teljes builddel szerencsetlenkedek míg a másik félkészen ugyanazt hozza csak nem tudom hol bújik meg a kisordog. Ha konzolkozelben leszek valahogy összerakom a képet egybe

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#107105) rumkola válasza tiborv (#107104) üzenetére


rumkola
veterán

battle net account link esteleg?

(#107106) reelc válasza rumkola (#107105) üzenetére


reelc
veterán

Lehet nem cucc probléma, Edge írt korábban a Wizardról.

(#107107) ProEvoFan válasza reelc (#107101) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem, köszi.
Lassan kezdek egy HC karit.Mit ajánotok első próbálkozásra?

(#107108) SQX_Barto válasza ProEvoFan (#107107) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egy doboz Xanaxot ;]

Talan valami tankos crusader, mondjuk Invoker.
(rejtely, meg nem dobtak ki a klanombol inaktivitas miatt)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107109) reelc válasza ProEvoFan (#107107) üzenetére


reelc
veterán

HC-ra?
Lagmentes játékot kívánok!

(#107111) SQX_Barto válasza reelc (#107110) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Semmi baj, kell a poszt :D
Van mar valami hir PTR-rol?
Kivancsi leszek talalnak-e ki valamit kovetkezo seasonra. (jol jonne kis ujdonsag arra a 2 napra :DDD )

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107112) reelc válasza SQX_Barto (#107111) üzenetére


reelc
veterán

Még semmi hír és szerintem korai is még figyelembe véve a szezon meghosszabbított hosszát.

(#107113) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Van itt aki ps4-en tolja a játékot? :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#107114) Raysen623 válasza Pöttön (#107113) üzenetére


Raysen623
addikt

PS4-en mást tolok, ezt már nem veszem meg oda is. Szorribocs.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#107115) proci985 válasza ProEvoFan (#107107) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Unhallowed Essence multishot DH, endless walk setuppal. aktualis max_GR-(5-10) szintig facerollol es melle van 800-1200millio toughnesse. a lagon kivul mas nem nagyon tudja elvinni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107116) Edge válasza tiborv (#107102) üzenetére


Edge
veterán

Sztem kevés a cooldown reductionod, így látatlanban. Karilapon mininum 55% felett legyen, különben nem müködik a build.
Esetleg linkeld az icyveines buildot is, nem biztos hogy az a tuti.

Reelc: semmi baj a vyrrel, nagyon táp lett az is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107117) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Az milyen már amikor senki nem akar gr-ezni mert semmi nem jó egyiknek sem. Én elindulok, aztán a vége előtt kiszavaznak a saját játékomból. Ezt nagyon rühellem.

(#107118) reelc válasza Edge (#107116) üzenetére


reelc
veterán

Tudom hogy tápoltak mindent, csak arra céloztam, hogy videóból nem biztos hogy látszik minden, és te korábban írtál a működéséről, te vagy a Wiz szakértő. :)
Amúgy valóban nehéz úgy hogy nem tud cuccot mutatni.

(#107119) _ocsisajt válasza ProEvoFan (#107107) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Én is mostanság funolok HC-n.

Esetleg lehetne csapatni teamben, van kedved!? (valakinek még?)

Holnap (reggel go haza) kialszom magamat shift után, most ráérős vagyok. (Sajnos)

Edit: Átmentem HC-re... Nulláról selffoundban paragon 80-ig megvolt komplett hatos UE szet, Yang, DML... Aztán nyekk... Most elsőre kadala beadta wizre: Deatwisht, cseneles offot és meteor cipőt :))

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107120) _ocsisajt válasza Edge (#107116) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Mit javasolsz wizre taccsnessz buildre? :) Nekem talmeteor babának tűnik. (ha proccol a villany, ugye)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107121) ProEvoFan válasza _ocsisajt (#107119) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4 játszok.Te is?

(#107122) Edge válasza _ocsisajt (#107120) üzenetére


Edge
veterán

Tal meteor az teljesen ok.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107123) _ocsisajt válasza ProEvoFan (#107121) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Uhh, nem :(

Edge: Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107124) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Trükkösek ezek a HC splitterek T13-on :)

Bejön a kulturált paragonos DH... csináljuk a questeket... Ugye nem illik leadni, mert eleve kevesen splitelnek HC-n... Utolsó act marad... Jönnek a klános cimbijei (Matcho Rabbits klán, van pár top tagjuk)... Azért beírtam, hogy nice inv @ the end ;) Konstatálták, hogy vágom a szituációt és megköszönték :)

Apropó tegnap top14 DH-val spliteltem... 3.5K+ para (szezonHC!)...aha... :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107125) mpierre válasza _ocsisajt (#107124) üzenetére


mpierre
veterán

Hc 3,5k+ para szezonban...háááát...jaaaa...ez tényleg aha.

NS-ben épphogy megvan a 1470 para. :DDD

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#107126) _ocsisajt válasza mpierre (#107125) üzenetére


_ocsisajt
őstag

bocsi 3.05K... de az is decent még sima szezonban is :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107127) philoxenia válasza _ocsisajt (#107126) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miért? Januárban elindult és azóta nem állt meg.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107128) reelc válasza reelc (#106942) üzenetére


reelc
veterán

Ma jött el az ideje.

(#107129) _ocsisajt válasza philoxenia (#107127) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:DDD

Azon filóztam, hogy ok, biztos "magas speedeket" mennek klánban... BUT
De azért 3K+-hoz kell némi "segédlet"... Botozni szerintem halál... Beakad/bebugol az első negyed órában valahol a progi és akkor a farmoló kari nyekk és nem termelt semmit a dolog... Hmm i dunno :F

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107130) philoxenia válasza _ocsisajt (#107129) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elég belépni négyen a riftbe és mindig csak az egyiknek játszani például...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107131) _ocsisajt válasza philoxenia (#107130) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Az is igaz

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107132) LélekVándor válasza tiborv (#107102) üzenetére


LélekVándor
tag

Szia, általában vyr nél azt szokták elrontani, hogy nem teszik be a manald heal gyűrűt. Anélkül reális a TX, ha benn van mennie kell bőven a TXIII nak is.

(#107133) Andris8828


Andris8828
újonc

Sziasztok!

Paragont (expet) farmolni, hogyan a leggyorsabb? Bounty, nephalem rift vagy greater rift?

(#107134) SQX_Barto válasza Andris8828 (#107133) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Greater Rift, lehetoleg 4es partyban.
Gondolom meg mindig a Rathma/LoN speed GR a meno.

De alacsonyabb paragonnal meg akar a sima szolo GR-rel is jon az XP.
Bountyval csak alapanyagot farmolsz, a sima rift meg neha ugye kell, ha elfogynak a kulcsok.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107135) Andris8828 válasza SQX_Barto (#107134) üzenetére


Andris8828
újonc

Köszi

(#107136) Sirandrish


Sirandrish
legenda

100 év után visszatérnék egy kis D3hoz.
Melyik karik milyen buildel működnek most megfelelően?
Első sorban Wizard érdekelne.
Belenéztem az ezer éves archon buildembe, de vagy nem tudom hogy működik, vagy MÁR nem működik, mert nem tudtam se fent tartani, se resetelni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107137) reelc válasza Sirandrish (#107136) üzenetére


reelc
veterán

Elvileg mindennek működnie kellene, mert az utolsó patch majdnem minden szetet erősített.
Mivel régen játszottál érdemes tudnod, hogy a Diablofanst elérte a vég, a héten frissült utoljára, lehet nézegetni, de archív lett, nem fog frissülni többet.

(#107138) sith7 válasza reelc (#107137) üzenetére


sith7
nagyúr

lesz /van más alternatíva ?

(#107139) reelc válasza sith7 (#107138) üzenetére


reelc
veterán

Az Icy Veinsen kívül?
Nem tudom, nem követtem figyelemmel, hogy csinált-e valaki új oldalt a hír hatására.

Nem igazán érdekel, nem biztos hogy visszajövök az új patchre. Ha belefutok majd a patchlogba biztosan elolvasom, és majd döntök. De nem is tudom mit kellene csinálniuk hogy visszahozzanak pár napnál továbbra.
Amúgy jól elvagyok nélküle. :)

(#107140) Sirandrish válasza reelc (#107137) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lehet hogy az utolsó patch mindent erősített, de az utolsó összerakott buildem kb season 4-5ös :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107141) reelc válasza Sirandrish (#107140) üzenetére


reelc
veterán

Akkor oda kell figyelned, azóta több patch volt, olyan is, ami tárgyakat erősített be.
Innen eltudod érni a patchlogokat.

Az egyszerűbb mód a régi, másolod az LB-seket. :)

(#107142) chopin42


chopin42
őstag

Tal-Meteor wiz. Azzal nem nyúlsz mellé. Brutál erős, és viszonylag könnyen gearelhető eleinte [link]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#107143) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah majd ránézek..előbb legyen meg a 70...köszi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107144) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah meg is van a 70 :D
Már CSAK egy gear és egy build kell :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107145) chopin42 válasza Sirandrish (#107144) üzenetére


chopin42
őstag

Seasonban automatikusan a tal setet kapod, ráadásul a rorg miatt elég 5 pc, így az endless walk set lesz tal neck+coe helyett, vagy magefist.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#107146) Sirandrish válasza chopin42 (#107145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vyr setet adja a season.
Vagy rosszul nézek valamit?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107147) _drk válasza Sirandrish (#107146) üzenetére


_drk
őstag

Azt adja. Kezdésnek az is elmegy, de az szerintem nehezen gear-elhető, meg kell neki a sok cd ügye.
Minél gyorsabban össze kell szedni a tal rasha-t és egyből mehet is a T13.
Most az nagyon veszett!

Még amit láttam, de nem szórakoztam vele az a Frozen Orb-os build. Icy Vein-en írják top-ra.

(#107148) Sirandrish válasza _drk (#107147) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre a Meteor Showeres buildre gondolsz?
Amúgy már van 1 chest armorom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107149) chopin42 válasza Sirandrish (#107146) üzenetére


chopin42
őstag

Bocs, tényleg Vyr, totál benéztem (valamiért a tal rémlett).
Mindegy, a vyr összességében, gyengébb, szóval amint megvan a meteorhoz minden,m válts arra

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#107150) Edge válasza chopin42 (#107149) üzenetére


Edge
veterán

lehet rősebb de speedre nem jó, arra a vyr jobb, vgy a tal-vyr, vagy a tal frozen orb.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.