Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107601) chopin42


chopin42
őstag

Lehet hülye kérdés, de a lon buff ns-ben is aktív lesz péntektől?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#107602) PunkZoli válasza chopin42 (#107601) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

nem lesz.

T16 mekkora gyenge már :D

(#107603) Peppo válasza PunkZoli (#107602) üzenetére


Peppo
őstag

T16 az gr75, ami már a nagy buffok előtt sem volt nagy ügy. Para 600 körül már speedben lehetett darálni.
Újra kellene már rendezni a szinteket. Semmi értelme ennyinek, bőven elég lenen a fele-harmada is. A legnehezebbet belőni kb. egyenértékűre a gr100-zal, és onnan fokozatosan könnyíteni a normálig.

(#107604) korren


korren
aktív tag

Mi lesz az extra a 17. szezonban? Bocs...

-I like the misery. -I like this world!

(#107605) SQX_Barto válasza korren (#107604) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Legacy of Nightmare LoN buff, vagyis ingyen megkapod a LoN Set bonust ha nincsen set item rajtad. (tehat nem kell a ket zold gyuru, barmilyen ket gyuru befer).

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107606) DjDanee87 válasza korren (#107604) üzenetére


DjDanee87
addikt

LON gyűrű set bonusa aktív a gyűrűk nélkül.
While this is the only item Set Bonus the character has, their damage dealt is increased by 750% and damage taken is reduced by 4% for every Ancient Item they have equipped.

Így a felszabaduló 2 gyűrűslotba lehet tenni bármilyen jó bonussal gyűrűt (pl CoE) és még erősebbek lesznek a 2 extra gyűrű miatt a LoN buildek, mint máskor.
Illetve jár majd egy új szárny S17 season journey teljesítéséért.

(#107607) Vistaboy válasza _ocsisajt (#107600) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én megpróbálok egy HC Crusit indítani, kíváncsi vagyok, sikerül-e lehoznom vele a GR45-öt, mert akkor az kapásból két Conquest. Plusz az Invoker settel csont nélkül meglesz a Set Dungi is. :)

Vagy indulhatok Nekróval is HC nélkül, mellette a kimadarhatatlan DH, a Years of Warhoz ez a kettő kari nekem elég. De valószínűbb, hogy most inkább HC-zok majd, ha összejön, egyből kettő ki lesz pipálva a Conquestek közül.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#107608) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Classic Zunimassa CarnEvil na ez a WD build tetszik. Gameplay legalábbis sokkal jobban bejön, mint a Jade-el. Biztos kipróbálom majd.

(#107609) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Egy év után visszanézek már a buffok után néhány seasonre Xboxon. Akinek kell
játszópajtás, GT: DaveHutt.
Kérdés, ki mivel kezd? DH-t akartam addig a pillanatig, amíg meg nem hallottam a Sage set buffot. Na most tudtommal csak egy fika Natalya set képes DH-ban a Sage-et használni. Bár végigpörgetve az egy évvel ezelőtti karaktereimet, a legvajpuhább a TVI Multishot DHnak. LON DH build sincs értelmes.
Ahogy nézem Redditen mindenki necrozni akar. Vhogy a D2 után messzire került nekem a necro, a lista aljára. A folyamatos Devour spam szétszedi az ember kezét kontrolleren.
Monk vagy Crusader fele hajlok a Sage és a LON miatt. Előbbi a Sunwukohoz tudja bepakolni, utóbbi Akkhanhoz. Monk annyira nem lett kedvencem. Invoker milyen kezdésnek? 3 éve nem játszottam azzal a settel.

[ Szerkesztve ]

(#107610) korren


korren
aktív tag

Huh! Anci Puzzle Ring-et határozottan érdemes kinyitni! Brutál mennyiségű goblin van benn. Meg még a T16 is dob rá biztos...

-I like the misery. -I like this world!

(#107611) reelc válasza DaveHutt (#107609) üzenetére


reelc
veterán

Én szokás szerint DH-val, és nincs egy ellenérvem sem. :)

(#107612) alakesh válasza DaveHutt (#107609) üzenetére


alakesh
tag

Én monkozni fogok, hasonlóan visszatérőként - de nekem monk volt a legelső karakterem is, a szívemhez nőtt... :D

(#107613) SQX_Barto válasza alakesh (#107612) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En szokas szerint necrozom majd, csak azt huztam vagy 3-4 szezon ota kb :)
A harmadik Conquest miatt vagy lesz egy WD is, vagy HC solo 45, majd meg kifundalom :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107614) AtHoS válasza SQX_Barto (#107613) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én meglesem most a necro-t, úgysem próbáltam még vele játszani. Van hozzá köv szezonra ajánlott build vagy építsek majd a free set-re oszt jól van az úgy?

read-only mode on the forum

(#107615) _ocsisajt válasza Vistaboy (#107607) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Néztem én is pár videót a témában és akkor szerintem sader lesz itt is! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107616) pimpi001


pimpi001
tag

na ez igy erdekes lessz

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#107617) SQX_Barto válasza AtHoS (#107614) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Inarius most erositve lett, van par build hozza, erdemes a necro starter videokat meglesni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107618) DaveHutt válasza pimpi001 (#107616) üzenetére


DaveHutt
őstag

Crusader leszek, úgy döntöttem. A Blessed Shield mindig is érdekes skillnek tűnt, aztán ha A tier, akkor csak kihozok belőle casualként egy GR100ast.

(#107619) HellGreg


HellGreg
őstag

Van amúgy értelme szezonozni? Két szezonnal ezelőtt nagyon jó volt a dupla ládika, annak volt valami haszna. De a legacy? Bármilyen jó buildet kihoznak belőle, az kuka lesz a szezon végén. Egyáltalán miért szezonoznak az emberek? Nem csak akkor van értelme ha teljesen új karaktert indítunk, az ingyen szett miatt?

[ Szerkesztve ]

(#107620) DjDanee87 válasza HellGreg (#107619) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mindenképpen teljesen új karaktert kell indítani, erről szól a szezon hogy 0ról indul mindenki.

Igazából többféle okból játsszák az emberek. Valaki a szezon leaderboard miatt, esetleg a szezonban megszerezhető rewardok miatt, más a RoRg, vagy most a LoN szezon buff és hasonló érdekességek kipróbálásáért. Kis változatosságot visznek a játékba, és csak szezonban működik. De szerintem a többség már rongyosra játszotta (mint én is), és a 0-ról kezdés fun. Legalábbis 3-4 havonta, nem játszok már a játékkal csak 1, max 2 hetet a szezon kezdés után.

(#107621) Rison77 válasza HellGreg (#107619) üzenetére


Rison77
senior tag

Általában a rewardok miatt, portré, pet stb. Most már erre se nagyon volt kreativitásuk :D Nem lesz éppenséggel kuka, csak 2 gyűrűt kell cserélni. Bár eddig számomra ez a legrosszabb bónusz.. Addig már nem tart a lelkesedés, hogy kifarmoljak mindenből ancient-et. Nyilván segít a t16 is, de hát az rng az továbbra is rng.

(#107622) reelc válasza DjDanee87 (#107620) üzenetére


reelc
veterán

Igen, valahogy úgy.
Emellett a játékosok jelentős része szezonban van, ha csak 1-2 hétre is. A klánok nagyrésze is, ha nem kifejezetten NS-esek.
Ennyit még megér a játék max. 1,5-2 hét szezonozást szezononként. Nekem ennyi, meg nagy ritkán 1-2 kör NS.
De sajnos csak ennyit. Inkább más játékba ölöm a játékidőt, ahol érzem is hogy haladok, nem Paragonra megy a dolog, meg ugyanazokat a cuccokat cserélgetni kicsit jobb minőségűre, a végtelenségig, de ugye kinek mi jön be? :)

(#107623) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

DH sage/N6 grenadier varians, T14 quick riftre meg eleg, kb riftenkent 80 DBvel lehet szamolni.

skillek /gear kozott lehet van ami meg szuboptimalis.

seethe kotelezo mert nem birja resourceval, gunes kotelezo mert osszecsujak. endless walk helyett lehet jobb lenne egy HF (awareness / archery / leech) + SoJ kombo. nagyon mas dam skill nem mukodik, mert a hellcat mechanikaja miatt kb kozelharcos. damra van nemi felepulesi ideje (szoval nem egy multishot), de mivel a DBket ugyis fel kell szedni ez annyira nem baj. gunes nelkul osszecsukjak, EW helyett lehet egy elusive + HF (leech) kombo is jo lenne.

gyurun ami nem latszik az a RORG.

lehet a FoK sage/N6 egyebkent jobb lesz a celra, egyelore a natalyat probalgattam mert az jellemzoen gyorsabb rift clearre.

esetleg az S2M2 FoKbol at lehetne epiteni egy sage varianst, lehet az az optimalis a celra. az kb GR85+os volt season8 korul a fegyver pedig azota buffolva lett ha jol emlekszem, tehat 75re lazan jonak kene lennie.

jatekstilusra egyebkent nobrainer, par masodpercenkent az ember megnyomja a RoVot, a Vengeancet es egyebkent ratenyerel a strafere es neha vaultol / companionol egyet. elite damred helyett hatred regennel a verttel mar nem fogy ki a hatredbol normal esetben, szoval az is meggondolando. szoval irany a kovetkezo elit, aztan addig porog az ember rajta a strafevel ami fekszik, ami ugy a hellcat utolso pattanasa szokott lenni.

a regi robbano vyr+sade wizard buildnel gyorsabb, erosebb es jobb a vedelme (bar abbol kicsit gyengebb felszerelesum volt).

gondoltam megosztom, kb ugy nez ki a jatek/community kezd annyira meghalni, hogy mar a theorycrafting se megy.

kieg: t14re lehet az s2m2sage jobb, t16on igazabol hullamzik a damja elegge meg a mozgekonysaggal is bajai vannak. lehet t15re a fok egyebkent jobb. az a fo baja hogy t16ra mar coe kene, de ugy meg figyelni kell a CDket tulzottan.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107624) SQX_Barto válasza proci985 (#107623) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Anno en meg Natalya Multishotos buildet lattam Sage-gel.
Szerintem Akkhan crusader a legerosebb Sage-es, meg talan meg a Sunwuko monk.
Zunit sokat nem probaltam, lehet seasonban osszerakom.

Van egy olyan sanda gyanum, a karim neve PeterFile lesz ;] :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107625) Edge válasza SQX_Barto (#107624) üzenetére


Edge
veterán

tal rasha sage setes wiz is tutti :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#107626) DjDanee87 válasza Edge (#107625) üzenetére


DjDanee87
addikt

A sárgából legend upgrade recept miatt vagytok így rákattanva a Sage setre?

(#107627) SQX_Barto válasza DjDanee87 (#107626) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Még szép :)
Dh-nak pl két tőre van, szóval 50% esély a megfelelő primalra, necronak 4 kaszája van, amiből három használható is (Funerary Pick-re sok build nem épül szerintem).
És amellett is bármi jóság jöhet sárga upgradeből. Jóval olcsóbb, mint reforge-olni.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107628) DjDanee87 válasza SQX_Barto (#107627) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jóval olcsóbb, de ha jól sejtem pl WD nem ilyen szerencsés. Ott rengeteg lehetőség van legendarykból = kicsi az esély hogy pont az legyen ancient ami pont kellene.

(#107629) psycroptic


psycroptic
őstag

A tizenehetes szezonhoz tartozó build útmatók elérhetöek már valahol? Ha Volt már a kérdés, akkor bocsánat! :R

PSNID: Tomy83PS

(#107630) alakesh válasza pimpi001 (#107616) üzenetére


alakesh
tag

anno volt corpse lance necrom, lehet hogy nem ártana azon is elgondolkozni ez alapján...

(#107631) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#107624) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Még mindég óriási :DDD :DDD :DDD
Miért kaszálták??? :O :O :O

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107632) proci985 válasza SQX_Barto (#107624) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja volt egy olyan varians, de tippre a strafenek jobbnak kene lennie.

nem fer be a yang es a dawn, innentol meg 75os tippre nagyon nyogvenyelos vele.

psycroptic: nem nagyon sajnos.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107633) SQX_Barto válasza DjDanee87 (#107628) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Amikor bejött a LoNos WD metában s12 környékén, a második vagy harmadik sárga upgradem egy VooVoo Juicer volt primalban. (Az volt a fegyver a 4 playerhez). De persze az a meta tartott kb egy seasonig, azóta is porosodik a ládámban...
Sok esetben kicsi az esély hasznos cuccra persze, de az ember mindig remél és próbálkozik. :)

#psycroptic: Yotubeon keress rá, hogy s17 starter build, már jócskán szállingóznak a videók.

#proci: Úgy rémlik a Dawn maradt ki, kockába ment a Yang, tegez meg a DML volt.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107634) rumkola


rumkola
veterán

Jósolt tier list:

[link]

(#107635) rumkola


rumkola
veterán

ez meg nagyon állat, eddig nem láttam így összesítve:

[link]

(#107636) reelc válasza rumkola (#107635) üzenetére


reelc
veterán

Én láttam, talán tavaly. Ezt a részét nemigazán szokták linkelni, pedig érdekes.

(#107634) rumkola: A videó alatti képen akartam megnézni, de az még az S16-os.

[ Szerkesztve ]

(#107637) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Tapasztalata van-e valakinek massacre bonusos fejlődéssel?

Szerintem ki fogom s17el próbálni, mert eddig mindig bounty és rift volt nálam fejlődésre.

A kérdésem, hogy melyik zóna lehet a legjobb? Videón új act3 vagy 5ös valamilyen Woods pályát láttam. De guideokban fields of miseryt meg hallsofagonyt írnak inkább.

(#107638) Peppo válasza DjDanee87 (#107637) üzenetére


Peppo
őstag

Én ott próbálnám, ahol az Avarice questet is. Nagyjából ugyanaz a lényege, minél tovább folyamatosan darálni.
Fields of Misery, Act5 Adria előtti rész, stb.

Azt nem tudom, jó-e valamire. Ha XP kell, még mindig a GR a legjobb.

(#107640) rumkola válasza DjDanee87 (#107637) üzenetére


rumkola
veterán

fields
de inkább a rift, mert ott esik mati és záráskor sok XP jön

(#107641) faragojof válasza DjDanee87 (#107637) üzenetére


faragojof
senior tag

A Battlefield of Eternity, a Greyhollow Island, a Ruin of Corvus(Adria) a Path of the Drowned ActV-ben.
A Fields of Misery, a Caverns of Aranea ActI-ben.
Ezeket szoktam használni, főleg. Bounty-zás közben egy kis+.
A PotD, CoA a kedvenc, mert ha szerencséd van mindkettőben megtalálod a ládát, ami magában 250+ ellenséget ad bőven, amit időre kell legyakni.
De a legjobb, ha Bovine Bardiche-t gyártasz magadnak polearm-ból a kovácsnál, aztán Kanai és hajrá.
Nekem 10-ből egyet mindig adott.

"Formicate Under Command of the King,,

(#107642) rumkola válasza faragojof (#107641) üzenetére


rumkola
veterán

najó, de kanai csak 70-től van

(#107643) DjDanee87 válasza Peppo (#107638) üzenetére


DjDanee87
addikt

GR persze, de nincs GR kulcsod amíg nem vagy 70. Én meg pont az 1-70re próbálnék most valami mást, ezt a massacre bonus farmot.

Szerk, rumkola: nem. A kocka már lvl 1en is megszerezhető, csak el kell menni érte.

[ Szerkesztve ]

(#107644) faragojof válasza rumkola (#107642) üzenetére


faragojof
senior tag

:N
GR keystone van csak 70-től.
DB meg talán csak 65-től jön. De ebben nem vagyok biztos.

Én úgy szoktam kezdeni, hogy hardon kezdek bountyzni, és reménykedem, hogy 23-ik szintig bedobja a Cain cuccokat a +50% exp-ért. Amit meg találok, azt magamra aggatom! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#107645) TeeBee73 válasza faragojof (#107644) üzenetére


TeeBee73
addikt

Úgybizony.
Viszont, a Cain Setet nem craftolni kell? (Estig nem leszek gép előtt, nem tudom most megnézni.)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107646) aerosmith


aerosmith
őstag

Basszus most latom (es tudom regi hir) hogy diablofans marciusban leallt. :(
Mondjuk latszik hogy en is mennyire nem foglalkoztam a jatekkal az elmult honapokban, de ez akkor is durva.
Vege a jateknak?

(#107647) faragojof válasza TeeBee73 (#107645) üzenetére


faragojof
senior tag

De igen. Csak előbb meg kell kapni a leírását, amit oda kell adni a kovácsnak. Aztán craftolhatod. Ezért szoktam bountykkal kezdeni. Meg minden mással, ha unom már a bountyt :DDD
Kb. 3-4-5 óra az első karakter. Utána a többi már rutin munka.

"Formicate Under Command of the King,,

(#107648) DjDanee87 válasza aerosmith (#107646) üzenetére


DjDanee87
addikt

Dehogy van vége. Sőt többen játszottak a tapasztalataim alapján az előző szezonban, mint az azt megelőzőekben. S17 is hozott pár item változtatást, ahogy s16 is. Előtte sokáig még ennyi újdonság sem volt.

(#107649) mikromanus


mikromanus
veterán

Mikor indul a levelező tagozat? Van valami visszaszámláló valahol? Vagy szokásos "softlaunch" lesz meg Blizzard féle "SoonTM" egy-egy óra halasztással? Lehet benézek egy kis szaladgálásra. Mi lesz a legkönnyebb kezdő? Crusader? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#107650) persil válasza rumkola (#107642) üzenetére


persil
nagyúr

Ohm, vagy nem :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.