Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) Vistaboy válasza Rison77 (#106435) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az a baj, hogy nálam úgy fagy le a játék, hogy nem tudom bezárni sem. Csak kijelentkezéssel tudom lelőni, utána meg már az egész gépet újra kell indítani, mert ha simán csak visszalogolok, pár alkalmazás nem indul el, aminek amúgy el kellene induláskor. Ez az idegesítő, pláne, mikor szedek egy 2-300 gigás anime torrentet, és ilyenkor újra kell ellenőriznie az elejétől. Nem kevés idő...

Mondjuk nem hagyott nyugodni a dolog, a múltkori szezont is emiatt hagytam félbe, de ezt most jó lenne végigvinni. Visszaraktam mindent, ezúttal teljesen a Default értékeken (Program Files mappába, UK English régióbeállítással (Eddig ugye US volt, mert a karbantartási üzenetek csak így jöttek elő, de ha ez az ára, hogy működjön, nem fog hiányozni), és még a Blizzard Appban is mindent visszaállítottam Defaultra, beleértve a játék beállításait is). Így most elindult, remélhetőleg jó is marad. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#106452) soo277


soo277
őstag

Nem dom NS be Primalt! :N :N :N
vagy csak én tudom rosszul
primal

BT: wersoo#21211

(#106453) _drk válasza Vistaboy (#106451) üzenetére


_drk
őstag

Próbáltad már nyers Windows-al?
Itt sok fagyásról írtak már, nekem is fagyogatott, bár most 11 órám van Seasonba eddig nem csinálta. (Most biztos rászóltam!)
De a tiéd eléggé egyedi, hogy a Windows-t is megöli. Ott szerintem neked a háttérbe lesz valami nem a játékkal. De ez is csak egy gyanú.
Esetleg még a supportot kérdezheted meg, hogy ilyen géppel mint a tiéd mi lehet a probléma, de ők egyből a 200 gigás torrentre fognak rámutatni, amit gondolom már próbáltál kikapcsolva elindítani.

De ez a játék is különös kapcsolatban van a windows-al. Nekem sokszor alt-tabolni nem akar. Csak villog a kép, hogy leakarja tenni, de nem sikerül neki. De az valószínűleg a háttérbe futó Youtube miatt lehet.
Még esetleg a HDD-SSD váltást lehetne megpróbálni vagy minden futó programot lelőni a háttérbe ami nem kell.

(#106454) Ybron válasza _drk (#106453) üzenetére


Ybron
senior tag

Lehet hogy van benne valami, mert néha csinál érdekes dolgokat és meg is fagy a játék kis időre.
Bár az nem tudom mennyire számít hibának, mert lehet gyakori, de sokszor nem tölti be indításkor a hero list-et.

(#106455) reelc válasza _drk (#106453) üzenetére


reelc
veterán

Nekem csinál néha olyat, hogy a hero listet már nem tölti be, akkor kilépek onnan, majd visszalogolok és jó.
Néha fekete képernyő villódzik bejelentkezéskor. Akkor a Task Managerrel bezárom, a következő logolásnál jó.

Amúgy nem szokott gondom lenni vele.
Mivel nagyon régi a gépem (Win7, HDD, 4GB DDR2), 32biten futtatom, és letöltés nem megy mellette vagy egyéb kliens (pl. Steam). Elbírná a gép persze, de így szoktam meg.
A Windows is kb. 4 éve lett telepítve.

(#106456) rumkola válasza soo277 (#106452) üzenetére


rumkola
veterán

miért ne dobna?

[ Szerkesztve ]

(#106457) boygabi_ válasza reelc (#106455) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Újabban nekem se nyomja a hero listhez a pipát. Tegnap négyszer is ki kellett lépnem. hogy tudjak játszani.

Valaki tudna segíteni Arachyr Witch dokival? Állandóan megdöglik egy fuvallattól is. Paragon 300. Van már sacred harvesterem is. Hiába stackelem 10-re egyszerűen életképtelen. Partykban mindig ég a pofám hogy meghalok. Így még nagyon messze van a solo gr 70. Szokatlan a helltooth gargához képest mert ott ez nem nagyon jön elő.

(#106458) Gyuri27 válasza Vistaboy (#106451) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem mikor ilyen gondom volt az okozta, hogy öregedik a procim. Bizony már 200Mhz-s tuningot nem szerrete. Érdekes módon a wot-nál a +400Mhz-vel se hasalt meg (az a baj, hogy a launcher meg a blizzes szarok kernelt is basztatják most a visual c++ vagy a .neten keresztül ne kérdezd, de nekem fagyáskor mindig valamilyen kernel hibát okozott).
Szóval vedd vissza kicsit a procit (akár alapra és vid feszen). Diablónak az is elég.
Ha nem csinálja akkor megvan a megoldás.

Amd - Radeon - Ryzen

(#106459) Anulu79


Anulu79
addikt

A karakter invertoryjának a bővítésére van lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#106460) DjDanee87 válasza Gyuri27 (#106458) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem nem így, ahogy neki, de volt 2-3 fagyás a szezonban. Nálam mondjuk olyankor mikor hosszabban voltam ki tabolva a játékból youtube vagy más miatt, és vissza már nem tudtam menni, csak kilőni feladatkezelőben. Nem egy nagy dolog, pár perces alt tab még nem okozott ilyet.

(#106449) SQX_Barto: Nekem most tetszik ez a powercreep a gyűrű szezon és a set buff miatt. Journey megvan, de most maradok még a játékban pár augment erejéig és vasárnap megpróbálkozom visszajutni a leaderboardra, ahonnan letolták a múlt hét végi eredményem. Nem lesz egyszerű elnézve mennyi DH van.

(#106459) Anulu79: sajnos nincs. A stasht lehet szezononként növelni, a karakter inventory fix.

[ Szerkesztve ]

(#106461) Anulu79 válasza DjDanee87 (#106460) üzenetére


Anulu79
addikt

A stash a ládát takarja?

(#106462) shotika válasza boygabi_ (#106457) üzenetére


shotika
őstag

Karakterlap?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106463) boygabi_ válasza shotika (#106462) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Boygabi #2522

(#106464) rumkola válasza boygabi_ (#106463) üzenetére


rumkola
veterán

5-el is megadja a setbónuszt, tedd fel a lefebre vállast
a kockában és a rajtad levő legó gyűrű semmit sem ér, utóbbi csak akkor jó ha haunt és locus is van egyszerre az nmy-n
Grave Injustice passzívot én mindig használtam, szerintem próbáld te is

[ Szerkesztve ]

(#106465) DjDanee87 válasza Anulu79 (#106461) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen szezononként 1 vagy 2 (nem emlékszem) új tab jár a ládához, ha eléred a conqueror részét a season journynek

[ Szerkesztve ]

(#106466) soo277 válasza rumkola (#106456) üzenetére


soo277
őstag

Jaa,én ne tudtam,mert nekem azt mondták csak "szezon

BT: wersoo#21211

(#106467) DjDanee87 válasza soo277 (#106466) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az tényleg csak szezonban működik, de Boygabi szezon karaktert kérdezett.

(#106468) reelc válasza DjDanee87 (#106465) üzenetére


reelc
veterán

1 jár, ha nem gyűjtötted még be mindet.

(#106469) rumkola válasza DjDanee87 (#106467) üzenetére


rumkola
veterán

ő a primal dropra gondol :D

(#106470) boygabi_ válasza rumkola (#106464) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Köszi. Az első mondatban nem értem mi a lefeb. :)
Egyelőre ilyen gyűrűm van. Ha jól olvasom icy veins-en akkor ring of emptiness és unity szokott benne lenni a kockában. Utóbbi meg lehet csak akkor jó ha a followeren is van és akkor feleződik a bekapott sebzés?
Most én eleve úgy játszom hogy locus és haunt megy egyszerre. Utána nyomom a denevéreket mikor mindenkit átjárt a fertőzés. :)

(#106471) DjDanee87 válasza boygabi_ (#106470) üzenetére


DjDanee87
addikt

A lefebvre's vállas az monk cucc, szerintem Mantle of Channelingre gondolt. +25% dmg és 25% extra védelem firebat castolás közben.

A Unity pedig, ahogyan írtad is, egy 3 komponensű dolog. Kell egy Unity magadnak (lehet kockában vagy hordani), kell egy a followernek és hogy ne megöljétek csak egymást ezzel, szükséges a followernek olyan legendary relic hogy nem tud meghalni. Ezzel a comboval 50% damage reductiont kapsz.

(#106472) rumkola válasza DjDanee87 (#106471) üzenetére


rumkola
veterán

bocs, igen arra gondoltam :)

(#106473) rumkola válasza boygabi_ (#106470) üzenetére


rumkola
veterán

igen az unity csak akkor jó, ha a followeren is van
partyban értelemszerűen értelmetlen :)

[ Szerkesztve ]

(#106474) errorcode06 válasza reelc (#106468) üzenetére


errorcode06
őstag

Mennyi most a max ládahely? Még mindig 12?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#106475) ImpersonatoR

Vigilance

2-Hand Legendary Polearm

Most ez kraftolhato vagy eshet? Mert egyszerűen nem akar kiesni.

Google be meg csak 3 éves postokat találok róla.

Ezt a barbár buildet akarom kipróbálni vele

[ Szerkesztve ]

(#106476) kecsawi válasza ImpersonatoR (#106475) üzenetére


kecsawi
senior tag

Szerintem hamarabb adja sárgából upgradelve. :B

(#106477) rumkola válasza ImpersonatoR (#106475) üzenetére


rumkola
veterán

eshet is, de monknak :D

[ Szerkesztve ]

(#106478) SQX_Barto válasza ImpersonatoR (#106475) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem tudom eldonteni, hogy ez most egy komoly build, vagy valaki csak trollkodik :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106479) DjDanee87 válasza ImpersonatoR (#106475) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az monk cucc. Barbárral esni nem fog az tuti, ha megszerzed és kockába teszed monkkal sem hiszem hogy engedné használni barbárral.

szerk: megnéztem non seasonben, ahol van kockában ilyen fegyverem és tényleg be tudja állítani a barbár is. Akkor hajrá, csináljj egy monkot és szerezd meg :)

[ Szerkesztve ]

(#106480) ImpersonatoR válasza DjDanee87 (#106479) üzenetére

Köszönöm mindenkinek sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz azért nem esik.
Mar húzom a Monk ot.

(#106481) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Lenyomtam ma GR70-et, gondoltam jól fog jönni a garantált primal ancient cucc, erre adott egy nataly gatyát a barbárnak :((( . Blizzard én így szeretlek :W

(#106482) reelc válasza zsotesz81 (#106481) üzenetére


reelc
veterán

Olvastam valahol nem egy embernek sikerült más class primalját bezsebelnie a GR70-re.

(#106483) AtHoS válasza reelc (#106482) üzenetére


AtHoS
nagyúr

+1 Wizarddal WD Bracer

read-only mode on the forum

(#106484) SQX_Barto válasza reelc (#106482) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En is ugy erzem ez az ov sem igazan necronak valo oltozek :D
Bar ez altalanos cucc, de necronak vegkepp nem jo. Wizard, barb, crusader, monk esetleg hasznalhatna. De a kovacs ugyis jobban orult neki.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106485) faragojof válasza zsotesz81 (#106481) üzenetére


faragojof
senior tag

GR70 ajándék egy WD-vel? :F
A Templárom köszöni. De ő is el tudott volna valami jobbat képzelni magának... :DDD ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#106486) reelc válasza SQX_Barto (#106484) üzenetére


reelc
veterán

Egy munkatársnak is felcsillant a szeme szezonnyitáskor, hogy ha szóló 70-ig elviszi a szezont, lesz Primalja. Próbáltam lehűteni a lelkesedését, hogy beadhat bármit, vagy ha jó a cucc akkor is 2 rossz stat esetén ugyanúgy kuka. Szóval csak ezért ne szezonozzon.
NSben úgy másfél tabnyi Primalom van (NS+előző szezonok), majd ha helyszűkében leszek, úgy a harmada fog megmaradni. De annak is egy része csak spájzolás a jövőre, mert most nem jó semmire.
Ja és van olyan amiből már kettő esett (Goldskin, Marauder sisak), fegyverek amik semmire se jók (pl. Windforce) szóval amilyen vacak a dropja, sokszor olyan használhatatlan is.

(#106487) Beretvás


Beretvás
addikt

:DDD 3x forgatásra.:D

(#106488) SQX_Barto válasza Beretvás (#106487) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Gz, nem rossz, persze a Dexnél vannak jobb statok is, damage/attack speed. #örökelégedetlen ;]

#reelc: nekem is van jó pár porfogó primalom.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106489) Beretvás válasza SQX_Barto (#106488) üzenetére


Beretvás
addikt

Na igen..:D előző szezonban több százat forgattam ebből és még egy értelmes anci sem jött... :(

(#106490) reelc válasza Beretvás (#106489) üzenetére


reelc
veterán

Ezúttal is esett (NSben van már pont ilyen) egy Primal Traveller's Pledge, CHD van rajta, és választhatok elemental vagy CHC között.
Ennél még egy nem maxos CHC-CHD-elementalos ancis is jobb, amire én forgatok lyukat.

(#106491) reelc válasza reelc (#106490) üzenetére


reelc
veterán

Mondjuk az jó, hogy nem az elemental volt fixen rajta, szóval többfelé fellehet használni.

(#106492) Beretvás válasza reelc (#106490) üzenetére


Beretvás
addikt

Még eshet jobb is..:D

(#106493) reelc válasza Beretvás (#106492) üzenetére


reelc
veterán

Áh, ahhoz játszani is kellene. ;]
Már unom, pár napja parkolópályán van.
Mióta lement a GR105, nem igazán nyúltam hozzá.

Most jönne az, hogy átdolgozzák vagy bővítik a T szinteket. Ideje lenne.

[ Szerkesztve ]

(#106494) Anulu79 válasza reelc (#106486) üzenetére


Anulu79
addikt

Én eddig nem is néztem, hogy van-e primalom vagy sem. Amilyik lenti tulajdonság nem volt zöldben az ment a zúzóba autómatikusan. :DDD

(#106495) Ybron


Ybron
senior tag

[link]

Itt mi az ami helyettesíti a ring of royal grandeur?

(#106496) reelc válasza Ybron (#106495) üzenetére


reelc
veterán

A szezonbuff.

(#106497) Ybron válasza reelc (#106496) üzenetére


Ybron
senior tag

UU, tényleg, most látom, bocsi.

(#106498) chopin42 válasza Ybron (#106495) üzenetére


chopin42
őstag

A season buff.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#106499) SQX_Barto válasza Anulu79 (#106494) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hat ez sajnos egy eleg rossz modszer :(
Pl Amuletnel az elemental skilles kell (meghozza az, amelyikkel sebzel) es ahhoz kepest a main statos, zoldebb lesz szamokban, de total kuka. Nem mindig a zold szamok az erdekesek....
Kesztyunel is pl a main statos zoldebb lesz, de a legtobb buildben jobb az, amin pl Attack speed + Cooldown/Area damage van.

Ha megvan a terv, hogy milyen karaktert akarsz, pl hammerdin crusader (csak egy pelda) akkor vagy keresel hozza buildet Diablofanson, vagy megnezed a Leaderboardon, hogy akik azzal mennek, milyen statok vannak a cuccaikban. Es ahhoz hasonlo cuccokat kellene keresni.

Persze a masodik opcio csak solo Greater Rift karakterre jo, ha valami farmolos karaktert akarsz, akkor csak az elso ut jarhato, vagy esetleg megkerdezel egy tapasztaltabb jatekost, hol minek kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106500) reelc válasza SQX_Barto (#106499) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek, a játékban a cuccolás jelentős része ez, mérlegelni hogy az új tárgy + és - hozadéka alapján megéri-e a csere?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.