Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106051) Bird válasza LélekVándor (#106050) üzenetére


Bird
addikt

Nem, mert a játékos bázis is az akkori szintre állítódna vissza. ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106052) proci985 válasza shotika (#106049) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

error34?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106053) Thrawn válasza proci985 (#106052) üzenetére


Thrawn
félisten

Error 37 :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#106054) J0shu4M1ll3r válasza PunkZoli (#106048) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Nem, csak leaderboard resetet :)

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#106055) reelc válasza shotika (#106049) üzenetére


reelc
veterán

A fő kérdés úgyis az, hogy van-e mobilotok?

(#106056) _ocsisajt válasza reelc (#106055) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:DDD :DDD :DDD

:U :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106057) Anulu79 válasza AtHoS (#106046) üzenetére


Anulu79
addikt

Ja ezt tényleg "átugrottam". :D Jól gondolom, hogy akkor olyan receptek fognak esni amik még nincsenek meg, hogy a szezon végeztél meglegyenek mások is vagy ezek a szezon után nem jelennek meg?

(#106058) reelc válasza Anulu79 (#106057) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy korábban írták.
Recept addig esik amíg van minek esnie.
Ha mondjuk szezonban neked kiesett az összes, akkor most szezonzárás után NSben nem esik több.
A következő szezonban újra esik minden, mintha akkor vetted volna a játékot. De NSben megvan minden amit ott, ill. előző szezonban összeszedtél.

Nem egy misztikus dolog ez. :)
NonSeason: ez folyamatos. Akár 1 évig is építheted ugyanazt a karid.
Általában patchek hoznak új Érát ami azt jelenti hogy a LeaderBoard resetelődik, új rekordidőket lehet menni. De ennyi. Ha közben szezonoztál, annak zárásakor jönnek át cuccok.

Season: pár havonta teljesen 0-ról újrakezded a játékot. Season zárás után minden cuccod, recepted, stb. átkerül NS-be. A Paragon szinted pedig nem egy az egyben, hanem az azt alkotó XP mennyisége kerül NSbe.

[ Szerkesztve ]

(#106059) proci985 válasza Thrawn (#106053) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az

meg ez. avagy inferno new tristram, kotegnyi elitekkel. meg a nephalem lore. a katasztrofa drop. az AS nerf. rakanoth akit nem lehetett soloban lekuldeni DHval. a 20perces elso inferno diablo kill HCban ket fovel. a DH trap build, amikor a solo mp10hez kozelharcra kellett valtani. amikor az AH vegen mar csak flippelni jartam fel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106060) _ocsisajt válasza proci985 (#106059) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Az elsőnek nincs "poénja" SC-n...
Anno pubon volt pár PK, párszor a DPS wizardjaimat lerippelték... :( (rift elejére kiteoltak 1 millio mobot, meg eliteket)
1x-2x Direkt bementem tank karival és ki is rúgtak, mert nem tudtak rippelni :D

Utolsó: szisssza cuki :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106061) Anulu79 válasza reelc (#106058) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Értem már ezt a recept dolgot. :)

(#106062) Thrawn válasza proci985 (#106059) üzenetére


Thrawn
félisten

Uh, enragelt elitek és bossok, jajj de szép is volt. Konkrétan a semmitől ment le a HP :DDD
Affene, egész nosztalgikus hangulatba kerültem a régi sreenshotokat nézegetve :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#106063) CsZCsaba


CsZCsaba
újonc

Sziasztok,

Mivel többen is jelezték, hogy csatlakoznának klánhoz, újra posztolnám tagfelvételi hirdetésünket.

Aktív, ts-t használó, némi rutinnal rendelkező játékosokat keresünk.

A részletek:

https://www.facebook.com/notes/hungarian-heroes/tagfelv%C3%A9tel/1011592099022744/

https://eu.diablo3.com/en/profile/CsZCsaba-2667/

(#106064) proci985 válasza _ocsisajt (#106060) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

o hat infernon amikor a poison arcane gyakorlatilag group wipeot csinalt (ld itt moltennel), az scben is orrbavagas volt. mondjuk nem pk. hct en akkoriban kizarolag friendlisttel toltam.

egyebkent enrage is vicces volt. anno emlekszem uber mp10et harman tudtuk soloban tolni DHval a topikban es uber siege breakernel jellemzoen az utolso 1-2 percet enrage mellett kellett tulelni. fujj de utaltam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106065) reelc válasza proci985 (#106064) üzenetére


reelc
veterán

Látom teljesen más volt akkoriban a játék, a nehézsége, stb.

Én jóval később, 2015 márciusában jöttem a RoSsal együtt, a 2.1.2 közben.
Úgyhogy mindez kimaradt, igazából nem is bánom.

(#106066) _ocsisajt válasza proci985 (#106064) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Feel u bro ☺️

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106067) Edge válasza reelc (#106065) üzenetére


Edge
veterán

Akkor nem is vagy True. :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106068) reelc válasza Edge (#106067) üzenetére


reelc
veterán

Hát nem.
3000+ órás csirke vagyok. :)
Sőt mindig mondtam hogy a Titan Quest jobban tetszett mint a Dio 2.
Na, készül a máglya eretnekség miatt? :D
Mert ugye senki sem számít a spanyol inkvizícióra!

(#106069) TeeBee73 válasza reelc (#106068) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#106070) reelc


reelc
veterán

Igaz ez nagyon OFF, de eléggé hasonlít a Diablo 3 Immortal bejelentésére. Más cég sem tanult az esetből.
Nem a Blackout az egyetlen Alien játék, ami készül.
Ha ilyen meglepikkel vannak tele a 40-ik szülinap, akkor, köszi, nem. :) Nem volt semmi elvárásom, de akkor is az egyik legnagyobb hatású horror/sci-fi film 40-ik évfordulójáról van szó (A nyolcadik utas: a Halál), amiből most ugye pénzt akarnak leakasztani mert szép kerek szám.
Nem volt elvárásom, mert az évforduló dolgot ugye a jogtulaj erőlteti. Ami nem is gond ha ésszel csinálják, a franchise amúgy is a földbe van döngölve. De azért remélek egy színvonalat. De nem Blizzardosat. :)

[ Szerkesztve ]

(#106071) reelc válasza reelc (#106070) üzenetére


reelc
veterán

Mert ugye tudjuk a Blizzard mivel rukkolt elő a franchise születésnapjára, vagy a 6 éves a Diablo 3-ra... szóval lehet párhuzamokat vonni. :)

Persze sokszor biztosítottak minket mennyire szeretik a Diablot és a fanokat is, meg hogy odafigyelnek most már a fanokra... de most valahogy mégsem hallják, hogy a kétszer - novemberben és decemberben - is megerősített januárt 8-i Éra befejezés valahogy elmaradt, és kérdezgetik a hivatalos Blizz fórumon is, hogy most mi van? :)

(#106072) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

no comment... :U

...elmúlik...

(#106073) gdevil válasza Argos (#106072) üzenetére


gdevil
aktív tag

Nagyon sajnálom, hogy ez az cég, ami anno legendákat indított útjára, ide jutott..... :(

(#106074) Bird válasza gdevil (#106073) üzenetére


Bird
addikt

Ez egy teljesen másik cég, mint aki régen volt.... Csak a név maradt meg sajnos. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106075) Bennyboy


Bennyboy
őstag

én csak azt nem értem mi a szarért kellett nekik összeállni az activision-el.. Tudom milyen amikor a kiadó mindenbe beleszól és ezt ott sem volt másképpen.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#106076) reelc válasza Bird (#106074) üzenetére


reelc
veterán

Próbálom nézni a jó oldalát.

Mert ugye csináltak sok hülyeséget ők is. Kezdve azzal hogy népszerű IP-k hevernek évekig parlagon. Nem azért mert olyan szorgosan dolgoznak a háttérben és még nincs mit mutatniuk, hanem mert sokszor nem is csinálnak semmit.
Meg ami kiszivárgott az új Diabloról, a kétszeri irányváltás, újrakezdés stb. mint akik nem tudják mit csinálnak.

Meg ugye a kommunikáció... pl. 8-án zárni kellett volna az Érát, 2x is beígérték tavaly és még most is fut. Kérdésekre sem válaszolnak.

Sok változás van, de nem most kezdődtek. Nyilván a legfontosabb az alapítók lelépése, így még szabadabb kezet kap az Activision, elvégre övék volt eddig is a Blizz, csak most már a póráz rövidebb lesz.
Az Activision híres a sok DLC-ről, drága termékekről, kb. évente (?) CoDról, stb.
De legalább csinálnak valamit és a vásárló eldönti kell-e? Ezzel nem védeni akarom őket, csak valószínűleg jelentkezni fognak ilyen dolgok.
A PoEsek ésszel csinálják, tudtommal láda és kozmetika van mikrotranzakcióként, nem borítja fel a játékot aközött aki vásárol és aközött aki nem.
Majd kiderül hogy majd ilyesmi lesz-e az elkövetkező Blizz játékokban vagy más...
Pár év és megtudjuk.

Mindig volt olyan érzésem, hogy azt hitték bármit megtehetnek, mert ők a Blizz. Talán így is volt. Volt mire. Csináltak sok nagyszerű játékot, és példaértékű a hosszútávú támogatásuk is.
De most letörik a szarvukat.

(#106075) Bennyboy: egy AAA játék sok időt, tőkét és embert követel meg. A Blizzard nem rendelkezett kellő pénzzel, ezért. Mi azt hisszük, hogy nagy cím a Starcraft 1 meg a Diablo 1 stb. amit az Activision előtt csináltak. De nem tudjuk mennyibe volt, mennyi pénzt termelt és ez mire volt elég önmagában?
Lehet arra volt elég, hogy egy nagy cég megvegye, fektessen bele, és kvázi "csináltok amit akartok". Na ennek a korszaknak lesz vége.

De pl. az idSoftware is régóta nem a saját ura, pedig Doom, Quake az FPS-ek császárai voltak... aztán lettek erős konkurensek, nekik is grafikus motor váltások, több ember, több pénz kellett a versenyképesség miatt, már régóta nem az a páremberes cég volt.

Állítólag akár 4 évig is készül egy AAA játék. X embert meg kell fizetni, újakat felvenni, irányt szabni stb. szóval komoly tőke kell amit a kiadó hitelez meg, egy fejlesztőcsapatnak nincs ennyi tőkéje nemhogy manapság, de régebben se volt egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#106077) reelc válasza reelc (#106076) üzenetére


reelc
veterán

Plussz az eszközök, gépek, szoftverek, irodabérlés, rezsi. Mind költség.

Az 1990-es években pl. az idSoftware csinálhatottk játéktörténelmet nagy tehetséggel, kisebb pénzzel, maroknyi emberrel.

Ma az indie hasonló, de sokan rá se néznek (igaz sok a hulladék), csak az AAA játékokat emlegetik. Pedig ott is van minőség, ARPG fronton a Grim Dawnt emelném ki, olyan 14-en vannak indie cég, szerintem igen minőségi a játékuk. Kevés a gyöngyszem, de vannak.
(A PoEsek nagyobb cég, és ők nem a maguk ura, a Tencent a tulaj.)

[ Szerkesztve ]

(#106078) Bird válasza reelc (#106076) üzenetére


Bird
addikt

Sok változás van, de nem most kezdődtek. Nyilván a legfontosabb az alapítók lelépése, így még szabadabb kezet kap az Activision, elvégre övék volt eddig is a Blizz, csak most már a póráz rövidebb lesz.

Én is ezt gondolom. Felülről vezérelt minden, csak a profit számít már... A dicső múltban voltak más szempontok is... Igaz akkoriban teljesen más volt a világ. Lehet, hogy csak mi öregedtünk meg? Egyre többször érzem azt a bizonyos békebeli életérzést, vagy annak a hiányát. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106079) reelc válasza Bird (#106078) üzenetére


reelc
veterán

"Lehet, hogy csak mi öregedtünk meg? Egyre többször érzem azt a bizonyos békebeli életérzést, vagy annak a hiányát. :D"

Nagyon szépen fogalmaztál.

Elvégre nem engedhetünk a hanyatló nyugat dekadenciájának, a kapitalizmus nyomásának, a látszademokráciáknak!
Elvégre a párton keresztül a nép akarata érvényesül! (Aki akar képzeljen ide smileyt. Remélem ezért nem visznek el, mert félreérik és olyat látnak bele amit nincs is benne.)

[ Szerkesztve ]

(#106080) Bird válasza reelc (#106079) üzenetére


Bird
addikt

Értem az iróniát. :R A régen minden jobb volt tényleg egy életérzés párttól "vezirtű`" függetlenül. Akkoriban sokkal jobban tudtuk magunkat definiálni, meghatározni a saját világunkban. Mára sokkal személytelenebb minden, mert csak az egyén kiszolgálása számít (de az is csak profit szinten) a közösség, a hovatartozás igénye nem annyira. Ezt érzem a Blizzel kapcsolatban is! Akkoriban számítottak a rajongok, működött a kémia. Tudták mit szeretnének a rajongók, az AKARTÁK kiszolgálni. A mai világban csak a profit számít, az hogy valami maradandót tegyünk le az asztalra - ami sokaknak érték - szinte egyáltalán nem meghatározó tényező. Csak a pénz beszél....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106081) kökény


kökény
aktív tag

Srácok mikor jön a peccs?Kipróbálnám mennyit erősödtek a karik... :R

(#106082) shotika válasza Bird (#106078) üzenetére


shotika
őstag

Nincs új a nap alatt, régen is így mentek, maximum lassabban jutottak el hozzánk az infok, hogy épp mik történnek. A főcél egy cég számára mindig is a profit.
De valóban, ma már egy garázsnyi fejlesztőnek sokkal-sokkal nehezebb érvényesülnie, mint mondjuk a 90-es években - egy nagyobb kiadó csak a marketingre sokszorosan több pénzt tud elkölteni, mint egy kisebb csapat a teljes költségekre. Csak viszonyításképpen, a mai napig a legdrágább játék a történelemben a 2009-es Modern Warfare 2, itt csak a reklámra elment 200 millió dollár (a fejlesztése kb 50 millió volt még pluszban).

2004 környékén (ugye ekkoriban jelent meg a Doom 3, a Half Life 2) Carmack elmondta, hogy szeretnének kis, családias gárdával dolgozni, de egyszerűen olyan hosszú idő így egy nagyobb cím elkészítése, hogy mire megjelenik, szinte már el is avult az egész rendszere. A Daikatana (1997-2000) is többek közt emiatt bukott nagyot, és amire a Doom harmadik része elkészült, már kinn volt a Far Cry, sőt az egész játékpiac kezdett megváltozni. Az annak idején hatalmas sikerű Medal of Honor cím el is vérzett pár év alatt, mert a Call Of Duty szépen lassan bedarált mindent, ami körülötte volt.

Visszatérve a Blizzardra, a Starcraft 2 kb 270 millát hozott a stúdiónak, ami szép szám, de a 2010-es Black Ops pedig 800 millió felett végzett. A kiegészítőkre most nem térnék ki. A Blizz utolsó igazán erős címe, a 2012-es Diablo 3 volt, de mind emlékszünk rá, mennyire vegyes volt a fogadtatása - illetve arról, hogy mennyibe került, nem találtam infot, viszont baromi hosszú ideig csinálták, 6-7 évig biztosan.

Azóta kaptunk tőlük egy fps-t, egy moba-t és egy kártyajátékot, a kártyásat leszámítva, mind léteznek ebben a kategóriában sokkal erősebb címek, de igazából semmi innovatív, komolyabb húzócímük nincsen - egyedül talán a World of Warcraft, ami még mindig a legelterjedtebb MMORPG a piacon, de a sok év alatt az is töredékére zsugorodott - maga a műfaj sem annyira erős már, mint a 2000-es évek közepén.
Nagyon rájuk férne már egy igazi, vérbeli Blizzardos cím - az én részemről egy új Diablo.

Egyébként én, a Diablot leszámítva, sose rajongtam túlzottan a cégért. A WarCraft 1-2 ugyan hangulatos volt a maga idejében, de a 2. rész már akkor elavult volt az a mechanika, hogy a két ellentétes oldal tök ugyanaz, csak máshogy néznek ki (viszont a körítés az tényleg ütött), míg a rivális Command & Conquer ügyesebben figyelt ezekre. Most nem térnék ki a többi részre, de például ki a fene gondolta volna a 90-es években, hogy a Westwood arra kényszerül pár évvel később, hogy eladja magát, majd meg is szűnnek? Ha nem tud valamit kitalálni a Blizzard, akkor könnyen ugyanerre a sorsra juthat.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106083) Bird válasza shotika (#106082) üzenetére


Bird
addikt

Egyre inkább azt érzem, hogy én változtam meg 40 éves fejemre.... :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106084) LélekVándor válasza Bird (#106083) üzenetére


LélekVándor
tag

Régen még a nosztalgia is jobb volt. De mielőtt vissza vágyódnánk a cucializmusba, inkább megosztok egy vélhető infót. Az új patch szezon előtt 3 nappal érkezik, jan. 15-én. Sajnos nem lesz túl sok időnk kipróbálgatni, főleg azért, mert újra kell farmolni az új setteket... De ez a cseppnyi bizonytalanság, hogy előre nem lehet tudni mennyiben változik meg az új meta, új színt visz a játékba. Én hosszú idő óta először izgatottan várom az új patch-et és a szezont. Ki mit fog kezdeni és miért? Én a legerősebb solo karaktert keresem, mely legnagyobb eséllyel a meteor shower-es wizard lesz, a brutálisra emelt tal rasha bonussal. De esélyes még a shadow DH, és ha a szezont nézzük a plusz 1 item miatt a crusa is.

(#106085) Bird válasza LélekVándor (#106084) üzenetére


Bird
addikt

Egyébként nagyon nem értek valamit.... Eddig a szetteket nem kellett újrafarmolni, ha változott valami.... Most mégis mi a búbánatnak kell?!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106086) Edge válasza Bird (#106085) üzenetére


Edge
veterán

dehogy kell. sose kellett.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106087) Bird válasza Edge (#106086) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos nem lesz túl sok időnk kipróbálgatni, főleg azért, mert újra kell farmolni az új setteket...

Erre ment kétkedő reflektálás a részemről. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106088) Edge válasza Bird (#106087) üzenetére


Edge
veterán

azt én tudom, de sztem szuli még nem nyomta be a reggeli felest avagy az is lehet hogy régen volt már reggel és azért irogat ilyeneket :DDD
De a lényeg hogy ha a setbónusz változik azért nem kell setet újrafarmolni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106089) Bird válasza Edge (#106088) üzenetére


Bird
addikt

Egyébként ugyanez a dezinformáció felsejlett korábban a diablohungary.hu-n is, igaz a PTR vonatkozásában. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106090) kökény


kökény
aktív tag

Be is bacna, ha újra kellene a nehezen kiesett primal-eket. :W

(#106091) Edge válasza LélekVándor (#106084) üzenetére


Edge
veterán

És mi van a speed buildekkel? Te mindig arra szoktál rámenni, bár lehet a tal-vyr lesz a tuti megint. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106092) reelc válasza kökény (#106081) üzenetére


reelc
veterán

Elvileg jövő kedd... de pl. az Érát zárniuk kellett volna 8-án (ők ígérték 2x), és még fut.
Meg hirtelen eszembejutott az is, hogy az előző szezon nagyon nem 17:00-kor kezdődött, jóval később.

(#106083) Bird: Mi is változtunk és a cégek mentalitása is. Egyetértek a másik hsz-eddel is, régen minden csapat játékot akart csinálni, kreatívabbak voltak. Persze pénzt akartak ők is, de volt fejlődés, túllicitálták egymást technikailag is stb. De ugyanez az evolúció megvolt szerintem a zenében is, összeállt egy tehetséges csapat, a zene szeretete és tehetségük miatt, na meg pénz, hírnév, szex&drogs&rocknroll :) és simán ellehet hinni hogy szerették is a dolgot. Ma meg... hallgatom a rádiót és olyan egyformának tűnnek sokan. Sem zeneileg, sem hang alapján nem tudok megkülönböztetni sok ma menő akárkit. :)

(#106082) shotika: Szép összefoglaló, és nem egyszerű dolgok ezek.

(#106084) LélekVándor: Részemről DH-t. Nem az erőre hajtok, ezt szeretem. Sosem a legerősebb vezérelt.
Megint annyit erősödik minden, hogy egy nem teljesítményorientált csirke mint én is szép sikereket érhet el az előző eredményeihez képest.
Ráadásul minden nyersanyagom elverésével úgy érzem egész tűrhető a fő karim. :) Persze még csiszolni kell rajta elég vacak a nyakék is, és a többi szet a fasorban sincs. Emiatt NS-ben is fogok bohóckodni kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#106093) reelc


reelc
veterán

Diablofanson találtam most:

"Update from US Community Manager overnight:

"As you may have noticed, the latest Era did not roll as originally communicated on January 8. We have updated the Era end date to January 14 in light of this issue.

We apologize for any inconvenience and misunderstandings that may have occurred as a result of this miscommunication, and look forward to seeing you in the next Season and Era when they begin next week.""

Az elvi zárás után 2 nappal kommunikálják, a toppon vannak továbbra is. :)

(#106094) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Ha van valakinek ötlete a következőre:

Engem most nem is inkább az vágott a padlóla ( :DDD ) jó értelemben, hogy mennyire ÓPÉK lesznek a szettek...
Hanem, hogy VÉGRE erősödik a >>>LON<<< IS!!!

Mindég is sokkal jobban tetszett a LON szabadsága (érzése). Olyan buildeken szeretnék most agyalni, majd amivel lehet speedezni meg bountyzni, T13 riftelni... Nagyon high push úgy sem az én asztalom. Egy bánatom van, hogy rengeteg item "kiesik" a szórásból, mert nem kapnak olyan buffot ami megnyomja a skillek hatékonyságát (pl. condemn pajzs és fegyó)

Már vágyom egy savfelhős WD-re pölö! Mondjuk a buffot nézve, lehet élhető lesz simán Speedig bezárólag. :)

De várom tőletek az ötleteket. Jöhetnek nem kommerszek is kasztokra lebontva!

:B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106095) proci985 válasza _ocsisajt (#106094) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Olyan buildeken szeretnék most agyalni, majd amivel lehet speedezni meg bountyzni, T13 riftelni...

multishot dh. konkretan a phys buildjanal minden szempontbol ugyanugy nez ki a T13, a bounty, a speed es a push is jelenleg. elvileg at lehet epiteni lonra is (fire build), de a fene tudja.

reelc: dh pont kb a legjobb kari szezon nyitasra a verzatilitasa (az osszes setjehez van eros build es kb barmi esik mukodekepesse lehet tenni) es a mozgekonysaga miatt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106096) reelc válasza _ocsisajt (#106094) üzenetére


reelc
veterán

"Engem most nem is inkább az vágott a padlóla ( :DDD )"
Igen, dobjátok a padlóla, kérlek! :)
Esetleg a kockába raknék Broken Crownt hadd essenek a kövek. :)
Fejre a Andariel's Visage az elemental dmg miatt.
Esetleg az elemental dmg-s WD gatya?
Amit írtam esetleg bármilyen karihoz, csak ugye a WD gatya kiKadalázásához kell egy WD.
Ha fire DH akkor Cindercoat és Magefist.

(#106095) proci985: igen, ezért is szeretem többek között.

[ Szerkesztve ]

(#106097) mpierre válasza reelc (#106096) üzenetére


mpierre
veterán

Valami ilyesmire gondoltál? [link] :DDD (Gatya, sapi meg barcer pipa, minden más.... Ökörködni lehet vele, másra nem jó.)

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#106098) reelc válasza reelc (#106096) üzenetére


reelc
veterán

Ékszernek Soj, CoE, Obsidian Ring of the Zodiac, HF. Esetleg Avarice Band de akkor a Boon gem legyen az egyik leggem.
Amulet HF vagy esetleg Eye of Etlich.
Ha strafés akkor a 2 strafe fegyó, ha gránátos build, akkor a gránátos öv.
Bracer Warzechian Armguards, vagy Nemesis Bracers esetleg Reaper's Wraps (akkor esetleg a RAKOFF'S GLASS OF LIFE amulettel).
Sajnos a Custerian Wristguards haszontalan, ha lenne valami szorzó a legjében, jó összeállítás lenne egy darabig a Godwrap, Avarice Band, Goldskin és Boon gem mellé.

Persze a Fun T13 miatt. :)
Kb. ilyesmire gondoltam.

(#106097) mpierre: LoN volt a kérdés. :)
Régen agyaltam én DH variánson csak akkor még nem sok ancientem volt nem ilyen volt a drop és ugye a LoN most lesz beerősítve. Fun T13-ra érdemes próbálgatni ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

(#106099) LélekVándor


LélekVándor
tag

Távol álljon tőlem, hogy félrevezessek bárkit. A korábban linkelt blizzfeed oldalán olvastam ezt:
"Az átmásolt gearek nem kapják meg az új statokat, így mindenképpen újra kell őket gyüjteni."
De lehet akkor, hogy ez csak a PTR en volt így, majd kiderül, de én nem vennék mérget rá, hogy nem kell újból kifarmolni őket.

Edge: nem lehet tudni változik e az új speed meta, de valóban a paragon ra is hajtani fogok,amennyire időm engedi 2 gyerek mellett😁.

[ Szerkesztve ]

(#106100) Bird válasza LélekVándor (#106099) üzenetére


Bird
addikt

ÀMEN.:D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.