Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106351) persil


persil
nagyúr

Régebben már volt netes - diablos problémám, akkor kiderült, hogy a "afrikai kocsog" upc átváltott ipv6-ra és az nem tetszett blizzardéknak, össze-vissza lagolt a cucc, amikor egyáltalán hajlandó volt belépni.(diablo 3, wow, bnet oldal, kb minden szarakodott)
Ez akkor megoldódott azzal, hogy visszaállítottam ipv4-re és a hibák teljesen megszűntek.

Na. Most picit hasonló helyzetben vagyok, csak épp telekommal. Ugyanazon a gépen, ugyanolyan körülmények között, nagyon hasonló sebességű nettel, jóval magasabb a latency-m játék közben. Anno(az ipv6-os szarakodást leszámítva) nem igen ment 60 msec fölé.
Most, hogy elköltöztem és telekomos net van, ugyanazon a gépen örülök, ha 100, de inkább feljebb, gyakori a 200-250, utóbbiak meg már jócskán érezhetők azért. Belépni mondjuk be tudok, de más ötletem nincs, csak valami hasonlóra tudok gondolni, mint ami régebben is volt.

Megnéztem ennek a vacaknak az admin felületét és tele van ipv6 cuccokkal írkálva, viszont semmilyen opció nincs a protokoll váltásra, meg mondjuk tördelmesen bevallom, hogy hálózati szempontból teljesen hülye vagyok.

Van valakinek ötlete? Esetleg telekommal diablozik e valaki közületek? Vagy nem is a v6 protokoll miatt van, keressem máshol a problémát?
(btw a net maga mindenhol máshol úgy működik, ahogy kell neki, egyedül a D3-ban nagyon magas a latency.)

Szrk.: még annyi ugrott be, hogy az előző lakásban 2.4ghz-en ment a wifi, most meg az 5ghz-et használja a gép így default-ból. Ettől is lehet foscsi a diablo?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#106352) SQX_Barto válasza Vistaboy (#106350) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En pont a Set Dungeon miatt nekrot inditok par season ota :)
Haladni barmelyik settel lehet, Dungeon meg elsore/masodikra megvan.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106353) Alvin_ti4200 válasza Vistaboy (#106350) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mik ezek a dungeon-ök? Én le vagyok maradva :Y Van egy egész erős varázsló csajszim, szívesen munkára fognám :D

[ Szerkesztve ]

(#106354) AtHoS válasza Alvin_ti4200 (#106353) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tal Rasha Set Dungeon [link]

De menüből elérhető a többi Set Dungeon is

read-only mode on the forum

(#106355) shotika


shotika
őstag

Na, megvolt a gr70, első Primal... Legalább nem egy goblin gyűrű...

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106356) SQX_Barto válasza shotika (#106355) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez meg crusadernek nem is lenne rossz, bar nem tokeletes. Az talan a %dam Area Dam, CDR harmas lenne. (ha jol remlik Condemre nem hat az Attack speed)
Ha Intelligence-et atporgeted Cooldownra, teljesen jo a crusadernek. (persze az attack speed akkor is a "jobban mutaton" kivul fabatkat se er)
Furnace-ra vajon erdemes lenne Elite damage-et tekerni? Bar a blizzard matek szerint ugyis bukna belole kicsit...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106357) grimm2015


grimm2015
senior tag

Am ennél a shadow DH-nál van valami amit figyelni kell? Mert néha 100 szörny közül egyből megölöm a sárgát, utána meg megölök már mindenkit és csak az marad utoljára, néha egyszerre hal meg mind a 3 elit, de szinte full életről, utána meg pár millió életet alig tudok leszedni. ÉS ezek nem akkor vannak, amikor jön egy power shrine, vagy a element gyűrű vált.

Vagy csak simán nyomni kell azt majd meghal (valahogy)?

Battlenet: Grimm#22690

(#106358) Bird válasza grimm2015 (#106357) üzenetére


Bird
addikt

A coe gyuru adott elemental sebbzese alatt van uber damage... Mindig arra kell gyurni.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106359) Peppo


Peppo
őstag

Gondoltam, pár reforge már beleférne, mert az amulettem és a gyűrűm valami egészen pocsék. Zoli rendes volt, adott egy egész jó Travellert és aztán ezt a kis drágaszágot:

(#106360) shotika válasza SQX_Barto (#106356) üzenetére


shotika
őstag

Többször is indítottam crusát az évek alatt, de valahogy sose fogott meg. De, ha át is pörgetem, még mindig mínusz 1500 strength lenne, az azért elég masszív. Vagy a Condemn buildnál nem számít?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106361) grimm2015 válasza Bird (#106358) üzenetére


grimm2015
senior tag

Tehát akkor csak az elemántális (coe) gyűrű? Mert azt eddig is figyeltem, akkor tolom a farkast :D
Tehát akkor csak ölni kell és várni, hogy megdöglik :D Köszi!

Peppo
A vicc az, hogy DHként, 900paragonnal, az én gyűrűmben str van a dex helyett, mert nem kaptam még jobbat.

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#106362) proci985 válasza Peppo (#106359) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

grat!

---

amikor a kb felkesz shadow DH annyira gyorsan vegzi ki azmodant, hogy a 30seces achit meg se kapja az ember mert 1hiteli T13mon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106363) Peppo válasza proci985 (#106362) üzenetére


Peppo
őstag

Köszi! Ideje volt már. :)

Vicc a T13. Már korábban is az volt, de az újabb buff óta tényleg egy lövés minden. Malthaelt a két menyétem elrágcsálja reggelire.

[ Szerkesztve ]

(#106364) SQX_Barto válasza shotika (#106360) üzenetére


SQX_Barto
addikt

1500 Strength az 300 paragon. A legjobb statos fegyverek a legtobb esetben main stat nelkuliek, mert mas sokkal hasznosabb.
Boss Killer -10% Damage, Attack Speed + Elite Damage
Wizard - 10%Damage, Attack Speed + Area Damage
Valahova ha kell CDR is lehet.

Condemn buildnel az Attack speed felesleges, de legalabb dob a sebzesen szamokban, mig az Int nem sokat er, intes buildekbe meg kb sehova se jo a Furnace, mert mindenhol kell valami offhand, ami kiuti az osszes ket kezes fegyvert. (crusinak is csak azert jo, mert ugye mehet mellette pajzs a Heavenly Strenth passzivval)
Barbaron meg crusaderen kivul kb semmi sem hasznal ketkezes fegyvert maximum valami fun farmolos buildben, de komoly GR solo/parti buildben nem igazan.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106365) shotika válasza SQX_Barto (#106364) üzenetére


shotika
őstag

Köszi a választ, ezt eddig nem is tudtam. Egy kicsit átértékelem a build összerakást, mindig tanul az ember :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106366) DjDanee87 válasza shotika (#106365) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért azt is érdemes hozzátenni, hogy ez inkább ilyen 2000-3000 paragonnál jön elő. Addig olyan "kevés" a main statod, hogy bőven megéri azt tartani a cuccokon.

(#106367) Bobbysolo válasza persil (#106351) üzenetére


Bobbysolo
tag

Egy biztos, IPv4-re visszarakni csak a szolgáltató fog tudni, azt te nem tudod beállítani.

(#106368) Anulu79 válasza shotika (#106355) üzenetére


Anulu79
addikt

Mivel jobb a Primal cucc?

(#106369) Peppo válasza Anulu79 (#106368) üzenetére


Peppo
őstag

Minden rajta lévő stat a maximális értéken van. (Tehát pl. egy primal anci sisakban, ha van dexterity, az mindig 1000) És ha pörgetsz bele helyette valami mást, az is mindig a lehetséges maximum értéket kapja.

Ettől persze még lehet szar egy primal is, ha szükségtelen statok vannak rajta. Ha viszont az van rajta, ami kell, akkor megszerezted az elérhető legjobb darabot az adott tárgyból.

(#106370) reelc válasza Peppo (#106369) üzenetére


reelc
veterán

Ami még fontos, hogy az ékszer lyukasan esik.

(#106371) SQX_Barto válasza reelc (#106370) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A fegyver pedig lyuk nelkul. (Hiszen ott a Ramaladni a jatekban, igy a socket fegyveren szuksegtelen stat.)
Chest Armoron meg Pants-en pedig a maximalis szamu sockettel.
Es az esetleges legendary power (narancssarga sor) is a legjobb erteket kapja, ami nem mindig a maximum, neha a kisebb ertek a jobb, pl Aquila Quirass-on.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106372) persil válasza Bobbysolo (#106367) üzenetére


persil
nagyúr

Koszi a valaszt!
Egyebkent upc-nel egy alkalommal at lehet allitani az admin feluleten. Utana ott is csak ugyfelszolg, de azt hittem ez mindenhol igy van :/

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#106373) rumkola válasza persil (#106351) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem semmi köze az ipv6-hoz, hiszen akkor emberek millióinak és nekünk is szar lenne
szar a net, szar a hálókábel, szar a hálókártya, messze vagy a routertől ha wifi (5GHZ gyorsabb ugyan , de a hatótáv jóval kisebb mint 2.4Ghz-n
vagy valami szoftver kavar be (cfosspeed vagy mittomén)

[ Szerkesztve ]

(#106374) Gyuri27 válasza rumkola (#106373) üzenetére


Gyuri27
félisten

Haldoklik a modem/router.
Nekem is volt ilyen. Magas ping, dobálta a netet stb-stb.
Aztán egy modem csere után megoldódott.
Ez a legrosszabb. Mert ha döglött látja az ember hogy kampec.
Ha csak haldoklik akkor random faszságokkal jön elő.

Amd - Radeon - Ryzen

(#106375) Bird válasza Gyuri27 (#106374) üzenetére


Bird
addikt

Szintén zenész. Egy 5 éves Tplink 1043nd v1.0 produkált nálam hasonlókat. Rendre eldobta a netet, a wifit. Kukáztam egy újra azóta a hibák is megszűntek....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106376) rumkola válasza Bird (#106375) üzenetére


rumkola
veterán

Na igen, ha a régi rúterját vitte magával, akkor nyilván az is lehet a hunyó.

(#106377) persil válasza rumkola (#106373) üzenetére


persil
nagyúr

"szerintem semmi köze az ipv6-hoz, hiszen akkor emberek millióinak és nekünk is szar lenne"
Pedig van es le is irtam, hogy ez miert egy szaraz teny. Ha a regebbi hsz-eimet latnad, amikor a upc-vel volt bajom, abbol is kiderul, de most nem keresem elo, annyira nem relevans.

A modem/router/gep stb pedig azert nem szar/haldoklik, mert akkor mashol is talalkoznek problemakkal. Most(es korabban, a upc-vel) csak es kizarolag a blizzardos dolgoknal jonnek elo problemak, de azoknal konzekvensen mindig.

Annyi a kulonbseg a regi esethez kepest, hogy most csak a latency magas a diabloban, de a belepessel stb-vel nincs problema.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#106378) la_cc


la_cc
addikt

Frostburn primal köré építeni mennyire legit építeni a shadow DH-t, ugy hogy nem tökéletes a cucc, mert rajta marad 1000 VIT attack speed helyett? Jó az a freeze effekt? :)

Más, D3-ra nincs valami program, amibe be tudom tölteni a karekterem és tudom követeni, hogy milyen elméleti változtatás milyen hatással lenne a gear-re? Ugye elég fos a rendszer és elég nehezen követhető, hogy mondjuk kisebb DPS-es fegyverrel, de jobb legendary speckóval, milyen irányba menne a dolog? (Ugyanez érvényes a skill vagy elemental +%-os cuccokra is.) Vagy például a fenti Frostburn-os témát is lemodellezném egzakt módon, mert anélkül max csak solo GR-be tudok tesztelni érzésre.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106379) Bobbysolo válasza la_cc (#106378) üzenetére


Bobbysolo
tag

Másra: Import/Save fül

(#106380) la_cc válasza Bobbysolo (#106379) üzenetére


la_cc
addikt

Na ezt nem is tudtam, hogy a planner ilyet is tud... :D Köszi!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106381) Bird válasza la_cc (#106378) üzenetére


Bird
addikt

Nagyon OP a shadow cold ág a frostburn kesztyűvel. Rengeteget hozzátesz a fagyasztás, több időd lesz helyezkedni, mert nem tudnak sebezni, pontosabban tudsz célozni ami nagyon komoly időmegtakarítást jelent.... Nekem kockában van, mert ősiben az aquila chest armor esett ki, ami nagyon kell a védelem miatt. A shadow kesztyűm pedig "trifektás" (ias, chc, chd) amit nem cserélnék le. 1,2m dps az alap damom, és mellé 70% a cold dam, így az elementális sebzés 2,0m dps körüli + a coe gyűrű damja. Jelenleg a gr88 a farmolós szintem 4-4,5 perc körüli időkkel. Ja és mindezt paragon 750-el....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106382) Edge válasza _ocsisajt (#106331) üzenetére


Edge
veterán

nintendo switchen már character lvl 50-en kiesett :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106383) rumkola válasza Edge (#106382) üzenetére


rumkola
veterán

csak azóta sem találod az inventory-t :DDD

(#106384) persil válasza rumkola (#106383) üzenetére


persil
nagyúr

Azt a kurva mekkora duma, zsenialis :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#106385) Edge válasza rumkola (#106383) üzenetére


Edge
veterán

iiigen azt a 2 gombot megnyomni egymás után tényleg baromi bonyolult. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106386) la_cc válasza Bird (#106381) üzenetére


la_cc
addikt

Asszem nekem is elég jó roll-ok vannak az anci set kesztyűmön, de frostburn meg primal ugye, csak VIT-tel... :)) Szerintem átvariálom, úgy én is, hogy witching hour helyett vault-os öv, felkapom a zöld armort, kockába megy az aquila. A witching hour-t is sajnálom, majdnem maxos nem anci az is.

Supp monkoval tegnap 105 ment le nekem relatív simán egyébként, csak kevésnek érztem a dam-ot eléggé, ezért is kérdezem ezt.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106387) Bird válasza la_cc (#106386) üzenetére


Bird
addikt

A vaultos öv nagyon kell, hogy kellően tudj mozogni/ elmozogni. A rattling role rúna ráadásul stune-ol is ami szintén nagy segítség. Csábító a wh öv plusz sebzése, de magasabb grben az életben maradási esélyek jelentős javulása is szempont. :D

A legfontosabb a cold dam, az amun, braceren, tegezen is az legyen. Nálam pl. dex,chd, cold + lyuk van a traveller amun.... Hátha találok majd jobbat. ;) Szóval optimális esetben 80% is lehet a cold dam ami nem kevés....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106388) la_cc válasza Bird (#106387) üzenetére


la_cc
addikt

Az amun pont nincs cold-om, csak dex, chc, chd. :o ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106389) Bird válasza la_cc (#106388) üzenetére


Bird
addikt

Pedig az a 20% rengeteget plusz sebzés! ;) Cold ágon nálam -210e damázs csökkenés lenne egy dex,chc,chd amu... Persze így alap dpsem csutkább, de szerencsére nem az számít. ;]

Az elmúlt pár nap legnagyobb tanulsága, hogy végre a szoló szezon játékosakat nem bünteti a játék, szépen lehet tempósan haladni. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106390) rumkola válasza Bird (#106389) üzenetére


rumkola
veterán

az örök kérdés, CHC/CHD vs ELEMENTAL%
:)

(#106391) Bird válasza rumkola (#106390) üzenetére


Bird
addikt

Az örök kérdésre a karakterlap empirikus módszerrel történő tüzetes áttanulmányozása pillanatok alatt megadja a választ. ;] :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106392) Edge válasza Bird (#106391) üzenetére


Edge
veterán

kulissza titkokat ne ossz meg azokat csak a belső körnek, ne publikusba! :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106393) Bird válasza Edge (#106392) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos azt már nem tudom ki a belső kör, annyi pecs volt itt a phn is. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106394) rumkola válasza Bird (#106391) üzenetére


rumkola
veterán

nemtudom, de szerintem a chc nem számszerüsíthető úgy, mint a +20% damage

az csak egy esélyszám, 50% -nál sem biztos, hogy minden második betalál, de az is lehet, hogy egymás után 5 bemegy és az RG fekszik :D

[ Szerkesztve ]

(#106395) reelc válasza Bird (#106389) üzenetére


reelc
veterán

Igaz.
Nekem is lement a GR105 14:13 alatt, P790-en, 90 körüli gemekkel. Kisebb Paragonnal is lement volna, csak először sokáig ragaszkodtam az UE szethez, későn váltottam.
Még nyúzhatnám a 106 miatt, meg lehetne augmentálni - de annyit már nem fogok játszani hogy augmentáljam.

(#106396) Bird válasza reelc (#106395) üzenetére


Bird
addikt

105 az nagyon szép, grat! :R Én még gyúrok egy kicsit mielőtt nekiállok komolyabban szólóban pusholni....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106397) DjDanee87 válasza Bird (#106396) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is egyelőre farmolom a gem leveleket augmenthez. Mentem 103at hétvégén, de azóta nem is próbáltam 100 felettit, csak "készülök" rá. Majd hétvége felé megnézem mire lett elég az a pár augment ami addigra összejön.

(#106398) Bird válasza DjDanee87 (#106397) üzenetére


Bird
addikt

Szintén augmentekre gyúrok, a szadomazót amúgy sem szeretem. :D Jobb kényelmesen, élvezettel... :R Szerencsére gyorsan lehet speed runnolni, a gr88 4-5 pec meglehetősen kényelmes és hatékony....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106399) DjDanee87 válasza Bird (#106398) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem annyira nem kényelmes a Shadow nekem. Bal kisujjammal szoktam a shiftet rengeteget nyomkodni Shadow esetén, és elég kényelmetlen. Persze ez játékstílus meg keybind kérdés, de én csak emiatt inkább úgy szoktam hogy UEvel megyek 70es GReket és amint megvan a 60as gem, váltok shadowra a maradék 40 szintért. Kevesebb XP jön így valamivel de nem terhelem annyira a kezem.

(#106400) Bird válasza DjDanee87 (#106399) üzenetére


Bird
addikt

Nekem ball katt impale, jobb katt vengeance. 1. vault, 2. fan of knifes, 3. shadow power, 4. companion. Teljesen kényelmes számomra ez a kiosztás. Ha permába tud menni a vengeance (cdr 25%+) az már fél siker.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.