Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106401) la_cc válasza Bird (#106400) üzenetére


la_cc
addikt

Mi értelme jobb kattra rakni azt a skill-t, amit 30 sec-enként használsz kb? Nekem impale és vault van az egéren... :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106402) _ocsisajt válasza Edge (#106382) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:P :DDD

Inkább légyszíves homályosíts fel engem, mint kibic wizard usert, hogy jól értelmezem a következőt?

disclaimer: imádom a LON-t + imádom a csenellinges meteort :B

Normalon jelenleg egy ilyen hibrid LON archon+meteor kombóval fészkelte be magát a top3-ba egy arc (Tkk klán, Divine user). BAROMIRA tetszik és érdekel a mechanizmusa a dolognak. Benyomja archont, majd instacancel, megmarad a buff stack (belt + swami kombó) és osztja tovább a csenelinget? :) (nem láttam gémpléjt ilyen irányban és nincsen még beltem, meg swamim sem, sajnos így tesztelni sem tudom)

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106403) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ha mar tema a Shadow DH meg a key-bind, akkor mennyire hasznaljatok a "Force move", es a "Stay still" parancsokat? Utobbinak nem biztos, hogy ez a neve. Nekem ez a ket parancs az amit leginkabb szokni kell, en vagyok az aki most, par napja valtott konzolrol PC-re es szoknom kell a PC-s gameplayt es iranyitast.

(#106404) proci985 válasza Bird (#106400) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nalam jobbon van a FoK.

viszont nekem pl szombatra gyanusan kekzoldulni kezdett a csuklom, szoval 99 lement, aztan offra is raktam magam. meg majd a guardian kene, de ahhoz kb mar csak bounty mat kene (meg par parperces actboss kill), szoval megvarom a challenge riftet vele.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106405) Edge válasza _ocsisajt (#106402) üzenetére


Edge
veterán

Hát néztem most a profilját de sztem vmi partis setup van. De igen archont azt a DPS buffolására teszik be ilyenkor.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106406) rumkola válasza Jim-Y (#106403) üzenetére


rumkola
veterán

force move a görgő, nagyon-nagyon ritkán használom

a stand az a bal shift és bal kisujjal nyomom, rengeteget használom már reflex szerűen egyszerre nyomom be az egér bal klikkjével hogy tuti skillt süssön el és ne elmozogjon a karakter, DH és WOL monk pont erről szól
néha fáj a kisujjam :)

(#106407) _ocsisajt válasza Edge (#106405) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Normal top2 solo, view hero, ott látod. :)

Ehh most esett anci meteor csuka, meg anci swami, alakul :B

szerk: kipróbáltam, cancel archon nem tartja meg stacket...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106408) Bird válasza la_cc (#106401) üzenetére


Bird
addikt

Izlések és pofonok, én így szoktam meg...

proci985: Szezon elején hegedűs egykezes még minden. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106409) grimm2015


grimm2015
senior tag

A kockánál, amikor sárgából csinálsz legendaryt, az is lehet primal?
Mert ugye tőrből csak 2 fajtát ad...

Meg érdemes egyáltalán forgatni? Mert ahogy nézem hamarabb van esélye annak, hogy jön, mint hogy kiforgatom. (60 forgatásból kevesebbszer lett anci, mint a 73craftból :DDD )

Holnap meg indul az elohell :D

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#106410) DjDanee87 válasza grimm2015 (#106409) üzenetére


DjDanee87
addikt

Lehet az is primal. Igazából mindkettőt érdemes, mert más mats kell mindkettőhöz - nem zárja ki egymást a kettő. Nekem a szezon legelső craftolt sárga upgradeje ancient shadow sethez való tőr lett. Azóta nem sikerült jobbat craftolnom :D

(#106411) Edge válasza _ocsisajt (#106407) üzenetére


Edge
veterán

Bneten néztem a profil. Igen, én így értettem: nem cancelozza archont, hanem archon formában terelgeti a mobokat esetleg trasht öl majd amikor kijön belöle aprít mindent.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106412) Advent


Advent
tag

csak egyszer esik szezonban gr70 elérésekor primal cucc vagy minden karakter kap amivel letolod a gr70-et ?

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#106413) Edge válasza Advent (#106412) üzenetére


Edge
veterán

1x per account per season

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106414) grimm2015 válasza DjDanee87 (#106410) üzenetére


grimm2015
senior tag

Köszi, hogy biztattál, ki adta nekem is :D
https://p1.picsto.re/7x1J8.jpg

Igaz nincs benne AS, de jó ez miután előtte láttam a földön egy zöld amulettet, ami primal, és tudtam hogy ez tutira blackthorn (és hát mi más)

Battlenet: Grimm#22690

(#106415) _ocsisajt válasza Edge (#106411) üzenetére


_ocsisajt
őstag

igen, azaz :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106416) reelc válasza proci985 (#106404) üzenetére


reelc
veterán

Nálam is a jobbon van a FoK.
A bal kisujjammal még a Shiftet is nyomom.

Amúgy nekem elég fárasztó az Impaléval játszani.
Meg rettentően zavar, hogy tele a képernyő monsterekkel és nem is látom a gound effecteket, amik alatt más ground effectek vannak. Sosem voltam ilyen magas GR-ekben, nem szoktam hozzá. :) Csak azt látom hogy fogyik a HP és ugrani kell valahova ami lehetőleg nem mérgezett terület. De lehet mérgezett is, mindegy mert csap mindjárt a villám is, meg megindul 5 dárda vagy gyújtósfarkú rohadék - zajlik a GR. :)

(#106396) Bird: Köszi. Én már nem ölök augmentációra, ezért is erőltettem így simán.
Épp ezért lehet esetleg 1-2-vel fentebb tudnám tornázni nélküle, de már nem erőltetem.

(#106417) la_cc


la_cc
addikt

D3 planner-t hogy kéne használni? Felraktam a próba gear-t, újra beimportáltam a karit, de ugyanúgy a tegnapi állapotot tölti be...

Más:

Hiába primal, szkeptikus vagyok, hogy megérné lecserélni a kesztyűt...

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106418) Bird válasza la_cc (#106417) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem nem az ias rengeteget szamit... Az a shadow kesztyu sokkal jobb item az impale dhnak...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106419) _drk válasza la_cc (#106417) üzenetére


_drk
őstag

Nem vagyok nagy Pro, majd megmondják ők melyik jobb.
De az összes leírásban csak a DMG van előtérben, viszont azok az 1000 vitek eléggé megdobják a karit.
Mikor erősítés céljából átpörgettem a viteket dmg-re mindig csak kínlódás lett a vége mert a legkisebb mobok is megöltek 2 ütéssel. Még T13-on is haltam ami már felidegesített. Én 1-2 cuccon direkt rajta hagyom főleg ha ilyen ezret ad.

Na közben jött is hülye vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#106420) la_cc válasza Bird (#106418) üzenetére


la_cc
addikt

Ezért kéne a D3planner, de ahogy nézem a blizzard miatt lassú a frissítése... :/

Főleg, hogy a non-anci witching hour-om is van 7% ias és 49% crit dam.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106421) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!

Júli 18 óta nem léptem be, van valami újítás azóta?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#106422) SQX_Barto válasza errorcode06 (#106421) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Pont most volt patch par hete. A gyengebb seteken erositettek meg a Lon-t fel(tul)toltak :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106423) errorcode06 válasza SQX_Barto (#106422) üzenetére


errorcode06
őstag

Pedig már azt hittem hogy halott :Y

Köszönöm a felhomáyosítást, akkor lehet hogy visszanézek.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#106424) SQX_Barto válasza errorcode06 (#106423) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Inkabb azt mondanam, hogy az Immortal botrany utan kellett valami, amivel betomik a szankat :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106425) reelc válasza SQX_Barto (#106424) üzenetére


reelc
veterán

Jajj dehogy is!
Először én is ezt hittem, de lehet ez volt több mint 1 év megfeszített munkájának az eredménye! ;]

Amúgy egyszerű.
Ha a Diablosok kedvében akarnak járni és még tüzet oltani, akkor 2 hónap múlva már a következő patch lesz éles.

Mert ez még jelenleg nem változott:
Q: When will Season 16 end?

A: We currently anticipate that Season 16 will be ending on Sunday, March 17 at 5:00 p.m. PST in North America, 5:00 p.m. CET in Europe, and 5:00 p.m. KST in Asia.
Forrás.
Az egy dolog hogy az előző szezont kitolták, de eddig úgy néz ki hogy a mostani idejéből vették el, nem pedig tolódik mindegyik.

(#106426) Peppo válasza SQX_Barto (#106424) üzenetére


Peppo
őstag

Azért valljuk be, sikerült nekik. :) Ennyi hozzászólás rég volt már itt. És a bnetes barátlistámon sem láttam ilyen aktivitást évek óta. Talán még mikor a nekró kijött.

Egyébként ez is mutatja, hogy mennyire nem kellene hozzá megszakadniuk, hogy életben tartsák a játékot. Pár értelmes ötlet minden seasonre, és a nép máris boldog lenne.

(#106427) shotika


shotika
őstag

Na ez nekem új, az oké, hogy pirossal mutatja a Primalt a földön, de már akkor is, ha még nem azonosítottam?:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106428) reelc válasza Peppo (#106426) üzenetére


reelc
veterán

Hátha látja a Blizz a nagyobb érdeklődést és komolyabban veszi innentől.

GR97 lement 7 percen belül 2 playerben, a másik egyén szintén Shadowval volt, és ma játszott ezzel a szettel először.

(#106427) shotika: Nekem mintha lett volna olyan hogy nem mutatta pirossal.

[ Szerkesztve ]

(#106429) errorcode06 válasza shotika (#106427) üzenetére


errorcode06
őstag

Mivel már a drop pillanatában eldől rajta minden stat ezért simán lehetséges.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#106430) Peppo válasza shotika (#106427) üzenetére


Peppo
őstag

Igen, akkor is.

(#106431) Peppo válasza reelc (#106428) üzenetére


Peppo
őstag

Ez most jó dobás volt a részükről. Kicsit talán túl jó is, mert ahogy vége a seasonnek, nagyon fog hiányozni mindenkinek a rorg bónusz. Kíváncsi vagyok, lesz-e még hasonló a jövőben.

(#106432) Vistaboy


Vistaboy
veterán

B@ssza meg a jó k******.... :W

Eddig tartott, megint elkezdett fagyni a játék induláskor. De annyira, hogy se kép, se hang, csak kijelentkezéssel tudom bezárni. Az ideg szét akar cseszni, komolyan. :((( Pár hétig semmi baja nem volt, ma reggel már nem tudok vele játszani, mert akármit csinálok, kifagy a pálya betöltésekor. Próbáltam 32-bitet, 64-bitet, teljesen mindegy, kifagy... :(((

Elmehetnek a p***-ba most már komolyan. Pont emiatt utálom annyira az online játékokat. Ha valami gáz van a kapcsolattal, baszhatom az egészet. De hogy mi lehet a gond nálam, hogy mindenkinél működik, én meg elindítani sem tudom, fogalmam sincs. :((

Ennyi volt, egyszer és mindenkorra végeztem ezzel a szarral. Nem kínlódok vele. Érdekes, minden más működik, semmi baja nincs, ez meg állandóan szarakodik. Uninstall. Ennyi. Vége. Elegem van. :(((

Ui.: Bocs a stílusért, de tiszta ideg vagyok. :W

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#106433) shotika válasza Vistaboy (#106432) üzenetére


shotika
őstag

Ha ez megnyugtat, nekem is szokott hasonlót csinálni. Pl kiválasztom a karaktert, belépnék a játékba, és megáll a töltőcsík - utána csak a kijelentkezés segít.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106434) SQX_Barto válasza shotika (#106433) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez nalam is elojon neha, tok random, mostanaban nem csinalta, de neha szokta...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106435) Rison77 válasza Vistaboy (#106432) üzenetére


Rison77
senior tag

Egy jó ideje nálam is ezt csinálja, mindenféle patch-frissítés nélkül egyik napról a másikra úgy 5 indításból 3x. Belépek főmenüben start game, betölt aztán kifagy, kattintok és már egyből írja a windows hogy nem válaszol. Bezárom újraindítom utána már semmi baja akárhányszor indítom újra.

Nálam most azt jött elő, hogy egyszerűen nem akarja a skilleket elnyomni. Látom az ui-n , hogy veszi a bill lenyomást, mert nyomkodom a skillt mint az őrült, és nem azért se nyomja el, kb csak 6-7 mp folyamatos nyomkodásra, ami már bőven elég arra, hogy haljak..

(#106436) DjDanee87


DjDanee87
addikt

A játék azt akarja váltsak N6M4-ra :D Első használható primal itemem:

[ Szerkesztve ]

(#106437) reelc válasza DjDanee87 (#106436) üzenetére


reelc
veterán

Vagy szó sincs váltásról, csak plusz nyersanyagot akart adni. :D

(#106438) Peppo válasza Rison77 (#106435) üzenetére


Peppo
őstag

Azt nálam is csinálja időnként, hogy nem nyomja el a skilleket. Ritkán fordul elő, de már hónapok óta jelen van a probléma, és magasabb szinten k. idegesítő.

(#106440) la_cc válasza Peppo (#106431) üzenetére


la_cc
addikt

Pár hét és a kutya se fog játszani ezzel megint, nem, hogy off-season, nyugi... :)) Ded gam, lul. :DDD

POE-ben is visszaesett rendesen 1.5 hónap után az aktív játékosok száma, pedig ott még van is tartalom dögivel.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106441) reelc válasza la_cc (#106440) üzenetére


reelc
veterán

De gondolhatott arra is hogy a következő szezonban fog hiányozni.

(#106442) Ybron


Ybron
senior tag

Hali!

[link]

Van ebből set, de ez a Furious Charge refunds a charge if it hits only 1 enemy. pontosan mit is jelent és hogyan működik? Mert nálam nem igazán működik hiába találok be vele.

(#106443) DjDanee87 válasza Ybron (#106442) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha csak 1 dögöt találsz el a chargeal akkor visszakapod az elhasznált chargeot.

(#106444) Ybron válasza DjDanee87 (#106443) üzenetére


Ybron
senior tag

Nálam nem működik. Kb próbálkozásból x kapom vissza. Viszont GR-be rift guardian-nál 5-ből 4x működött.

(#106445) errorcode06 válasza Ybron (#106444) üzenetére


errorcode06
őstag

Lehetséges hogy azért mert pontosan 1 dögöt kell eltalálni vele.

Más, haedrigs giftet az első megkreált kari kapja meg a szezonban, vagy az akivel kinyitom?

DH-t resseltem a szezonra de monkot akartam...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#106446) PunkZoli válasza errorcode06 (#106445) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

ez a szezonba támasztás ez csak annyit jelent, hogy a bele tett órákat folytatja és a nevét?

(#106447) errorcode06 válasza PunkZoli (#106446) üzenetére


errorcode06
őstag

Igen. Minden ami rajta volt levélben visszamegy ns-be.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#106448) SQX_Barto válasza errorcode06 (#106445) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Amivel kinyitod.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106449) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na, vegeztem a szezonnal :)

A primal (ami tok "veletlen" NS-ben is megvan es ott is csak porfogo) ment is a kovacsnak.
Trag'Oul Bloodmancer nem volt az igazi, de amire kellett arra eleg volt. (Persze eleg ratyi cuccaim voltak)

Ezuton is koszonom a segitseget bkornelnak es joshuahunnak :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106450) Ybron válasza errorcode06 (#106445) üzenetére


Ybron
senior tag

[link]
Nekem nem úgy tűnik, persze lehet én vagyok a béna hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.