Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106951) Beretvás válasza LélekVándor (#106950) üzenetére


Beretvás
addikt

Sajna elkapkodtam és a max damot tekertem.....:S

(#106952) Raysen623


Raysen623
addikt

Kivel tudnám tolni a játékot seasonal karikkal? Crusaderem húznám kicsit...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#106953) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Necromancert megéri megvenni szerintetek?

(#106954) philoxenia válasza Ron Swanson (#106953) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legtöbben megvettük.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106955) Amartus válasza Beretvás (#106949) üzenetére


Amartus
senior tag

Ilyenek állandóan esnek, de az a nyomorult gyűrű nem akar. Se Kadala, se doboz, a hócipőm tele van...

Istenem, tele van csillagokkal...

(#106956) Beretvás válasza Amartus (#106955) üzenetére


Beretvás
addikt

Az nekem még anci sem esett nem , hogy panci... Pedig nem is a pancit vadászom.. :W

(#106957) reelc válasza philoxenia (#106954) üzenetére


reelc
veterán

Ez csak egy dolog, többen meg is bánták.

[ Szerkesztve ]

(#106958) Beretvás


Beretvás
addikt

Ez mi a jó élet? Belépek NS bountira és GR ezni kezdenek. Belépek másik pt be ott is elkezdik.. Ez bug vagy ennyi a dilettáns?

(#106959) Raysen623 válasza Beretvás (#106958) üzenetére


Raysen623
addikt

Velem is ugyanez. Vannak emberek...

Most is: vagyunk négyen, bekérnek egy 60-as GR-t aztán cancel-t nyomnak majd fel 80-ra és mindenki megdöglik, az 1000 felett lévő paragon szintű meg kilép a játékból. Normálisak ezek????

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#106960) Beretvás


Beretvás
addikt

De jó elfogyott az FS..:D Volt 9k és 2 panci lett belőle csak...

(#106961) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok!

Gondolkodom a játék megvásárlásán.Küldetéseket megcsinálja az ember és eléri a max szintet utána mi van ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#106962) Raysen623 válasza ƵøŁĭ (#106961) üzenetére


Raysen623
addikt

Grindelés vég nélkül, de azt baromi jól lehet benne csinálni. Paragon szintezést én speciel nagyon szeretem, sztori módban már ne mis játszom. De mindenképp érdemes egyszer legalább végigjátszani. Utána coop-ban ehet az adventure és season hogy kipörgesd az összes karaktert.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#106963) ƵøŁĭ válasza Raysen623 (#106962) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Oksa,köszi.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#106964) reelc válasza ƵøŁĭ (#106963) üzenetére


reelc
veterán

Kiegészíteném azzal, hogy más ARPG-kkel ellentétben elég könnyen bekeríthető minden cucc. Egy ponton túl a cuccok minőségi fejlesztése lesz fókuszban (értsd: ugyanabból a gatyából jobb statos), nem új cuccok bekerítése, illetve Paragon szint növelés (lvl.70 a max szint, ez egyfajta stat pont), stb.

Csak azért írtam, mert pl. ebben nem követi a Diablo 2, stb. egyéb ARPG-ket. Itt hamarabb megszerzel mindent és lehet egyre fentebb nyomni a nehézséget - ha úgy tetszik a játékélményre (és bosszankodásra :DDD ) van fektetve a hangsúly.

(#106965) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Season meg lesz hosszabitva es lesz patch is s17-re Video

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106966) reelc válasza SQX_Barto (#106965) üzenetére


reelc
veterán

Uh, kitolták akkor kb. másfél hónappal a szezont.
Vetekedni fog a 125 napos Season 4-gyel a hosszúsága.

[ Szerkesztve ]

(#106967) SQX_Barto válasza reelc (#106966) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Biztos epp vakarjak a fejuket mit kene csinalni s17-re :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106968) reelc válasza SQX_Barto (#106967) üzenetére


reelc
veterán

Utána kiszedik a szálkákat a kezükből. :)

Aztán dolgozhatnak keményen akik nem estek bele a kb.800 főt érintő Acti-Blizz elbocsátásba.

Nem irigylem őket, annak a pár embernek akik még megvannak lekell tennie az asztalra valamit. Ugye ez nem kiemelt projekt, nem a mobiljáték, és nem is az új rész.

(#106969) AtHoS: Ahogy fentebb írtam ez nem kiemelt projekt, szóval kevés ember foglalkozhat konkrétan a D3-mal. A többi dologgal más csapatok foglalkoznak.
Azt nem mondtam, hogy a kevés ember miatt kell több idő. Most csak mondok egy számot, lehet most is 15-en vannak, mint 2 éve, amikor sűrűbben jöttek a patchek. Nem tudjuk igazából milyen területeket érintettek a leépítések.

[ Szerkesztve ]

(#106969) AtHoS válasza reelc (#106968) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mint írod kevesebb az ember, ezért kell hosszabb idő a ..... khmmm semmire :F

szerk.

No meg nem is kell aggódni, mivel zárást követő 2 hét múlva úgyis itt a Chaosbane május végén

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#106970) reelc válasza AtHoS (#106969) üzenetére


reelc
veterán

Én nem aggódom, van sokminden amivel lehet játszani, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy az új Diablo már nemigen fog érdekelni. Egyrészt már nem bízom bennük, másrészt nem felejtettem el, hogy bánnak a fanokkal és a játékukkal. A 3-ikkal is egyre kevesebbet játszom, még jóval az új rész előtt lefogom tenni kb. végleg, és innen is elfogok tűnni. Ez van.

A Chasobane jónak tűnik, de a gépem hozzá.... már elég gyenge lenne. :) Nagyon ígéretes, megvan az esélye hogy a műfajában idén a legjobb legyen. Talán idén a Wolcen is befut végre... a többi szerintem említésre se méltó, de már beszéltük korábban.
Meg hát nyakunkon lassan az új Grim Dawn kieg is. :) stb.

(#106971) AtHoS válasza reelc (#106970) üzenetére


AtHoS
nagyúr

ehh ne is mond...vagy 3 hete nem nyúltam arpg játékhoz. Mondjuk volt pár open/privát béta játékteszt mostanában, szóval lövöldéket próbálgattam, bár még most sem érzem magam otthonosan bennük :B

Nekem géppel nincs gondom, inkább az időhiány korlátoz, na meg a GD kieg sem akar érkezgetni :(

read-only mode on the forum

(#106972) _ocsisajt válasza AtHoS (#106971) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszi srácok!

Szerintem ezzel a pancival most ki is pipáltam a mákolás rubrikát egy időre :D

Hát a legjobb, hogy azóta nem is toltam a gaméval :D
Másnap SZVMSZK kiegészítő vizsgát beszervezték nekem Pestre Agárdiként (amúgy szokásos lehúzás :U )
Majd felvettem utána cimborát, szokásos offos kockulásból lett egy másnap fél napig okádós-kijózanodós session és ma 24-es story (harmadnaposan***)... Holnap megyek vissza megint dolog van főváros... majd kedd estére hazaérek és végre elkezdhetem a gemhúzást a jó kis amunak :B :DDD

ps: Grat Beretvás! Az sem rossz, kár, hogy tényleg nem damage-t hagytad meg :S

***ps2: Kb. 10 évente csinálok ilyet, nem is bírom az alkoholt... De nagyon beindult a lelkizés (én szinglé, neki gyerek és család), szóval eleszkalálódtak a dolgok :DDD TÖBBET SOHA! :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106973) kökény válasza Dyingsoul (#100850) üzenetére


kökény
aktív tag

... benéztem :)

[ Szerkesztve ]

(#106974) faragojof válasza _ocsisajt (#106972) üzenetére


faragojof
senior tag

Akik voltak már "eleszkalálódni", azok minden alkalommal mondják! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#106975) TrollBalint válasza reelc (#106944) üzenetére


TrollBalint
addikt

Plusz a Titan Quest létezik mobilra :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#106976) rumkola válasza TrollBalint (#106975) üzenetére


rumkola
veterán

látod látod
előbb kapcsoltak mint a blizzardosok :D
náluk is volt nagy felháborodás, hőbörögtek a TQ-sek? :D

[ Szerkesztve ]

(#106977) philoxenia válasza TrollBalint (#106975) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

D3-at is átlehetne írni mobilra, mondjuk ilyen szöveges verzió? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106978) TrollBalint válasza rumkola (#106976) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hát azt nem tudom, mert a bejelentésről lemaradtam :D Csak egyszer azt látom, hogy ott van mobilon :)

philoxenia: bárcsak át lehetne tenni mobilra, kár, hogy ezzel nem foglalkozik a Blizzard :P ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#106979) philoxenia válasza TrollBalint (#106978) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Á, mobilra az a verzió lesz, ami a virtuális valóságot ötvözi majd a pokemonkereséssel....Belechargeolsz majd a tömegbe pl. egy Apple bolt előtt új készülék megjelenésekor...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106980) soo277 válasza Ron Swanson (#106953) üzenetére


soo277
őstag

Háát nem tudom ,az nélkül Diablo e?a Diablo :) :) :)

BT: wersoo#21211

(#106981) reelc válasza TrollBalint (#106975) üzenetére


reelc
veterán

Tudom, de nem játszok mobilon. :)

(#106976) rumkola: Szerintem nem háborogtak, egy 2006-os játék átdolgozásáról beszélünk. Szóval más eset. :) Emellett ugye a mobilos megjelenés környékén hozták ki PC-re a Titan Quest Anniversary Editiont (aminek szerintem nagyobb publicitása volt mint a mobilosnak) és akinek legalább az alapjáték megvolt Steamen, az megkapta ingyen.

(#106980) soo277: Jópár évig elvoltunk nélküle. :)

[ Szerkesztve ]

(#106982) _ocsisajt válasza faragojof (#106974) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Én legendás vagyok ilyen tekintetben, engem egy 9 éves is agyonverne 1v1-ben, annyira nem bírom az italt... Most jól bekajáltunk előtte, talán ezért is mehetett el a dolog "addig" :) De promisz, még most sem vagyok jól... :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106983) ƵøŁĭ válasza ƵøŁĭ (#106961) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Végre :D.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#106984) PunkZoli válasza ƵøŁĭ (#106961) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

vár a diablo4 re!! :D

(#106985) reelc válasza PunkZoli (#106984) üzenetére


reelc
veterán

Vagy az Immortalra, vagy játszik vég nélkül a D3-mal, vagy nem vár és játszik mást.
Sok lehetőség van. :D

A mézesmadzagot elhúzták, aki akar megkapaszkodhat a távoli jövőben esedékes májusi(?) patchbe. :)

Mondjuk úgy 1 hete meglepődtem kicsit... kíváncsiságból megnéztem hány hónapja megy már a szezon (minden feladat letudva, inaktív vagyok egy ideje), erre láttam hogy akkor volt 1 hónapos. Látatlanban többre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#106986) Anulu79


Anulu79
addikt

A telefonos aplikációnak van értelme amúgy? Nekem is fent van de szerintem még nem is használtam. :D

(#106987) TeeBee73 válasza Anulu79 (#106986) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az Authenticator-nak? Szvsz., van.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#106988) philoxenia válasza Anulu79 (#106986) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyszer bejelentkeztem, azóta látszom, hogy be vagyok jelentkezve mobilon. Igazából csak csetfunkciót tud, ha jól néztem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106989) Peppo válasza Anulu79 (#106986) üzenetére


Peppo
őstag

Van. Nekem nem tudták volna feltörni a fiókom, ha be lett volna üzemelve. De nem volt.

(#106990) DjDanee87 válasza Peppo (#106989) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az authenticator meg a battle.net két külön alkalmazás, mondjuk ő nem tudom melyikre gondolt.

(#106991) Anulu79


Anulu79
addikt

a battle.net aplikációra gondoltam. Az auteticator tudom mi. Szívtam is már miatta. :D

(#106992) TrollBalint válasza Anulu79 (#106991) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is felraktam, 2x megnyitottam, megnéztem kik vannak fent aztán be is zártam :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#106993) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Anno mikor PCn játszottam valahogy jobban dobta a legendarykat vagy én csinálok valamit rosszul. :F
Torment1.2. folyamat riftekbe megyek, de nem esik semmi.

(#106994) Ron Swanson válasza ProEvoFan (#106993) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Alacsonyabb nehézségi szinteken nem esnek olyan gyakran. T13-on kb percenként esik egy.

(#106995) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Biztos mindenki más tudja, de én meglepődtem. A sima seasonal solo70 után a shc solo70 is ad garantált primalt. Persze logikus, mert azt külön kell unlockolni, de én valahogy nem számítottam rá - am használhatatlan lett :C

(#106996) rumkola válasza Ron Swanson (#106994) üzenetére


rumkola
veterán

játékstílustól függ
T13-on kb. 2 perc egy rift, és van amikor 10db esik egy körben :)

(#106997) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

rip meghaltam hardcore-on :( gr101-ben, demon hunterrel

(#106998) SQX_Barto válasza Ron Swanson (#106997) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Reszvetem.
Sajat hiba, vagy lag, vagy mindketto esetleg mas?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106999) Ron Swanson válasza SQX_Barto (#106998) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Saját hiba, nem voltak olyan jók a cuccaim + low paragon (610).
16 órát játszottam összvissz hardcore-on, szóval nem olyan gáz.
Shadow impale builddel toltam, 1 ancient cuccom volt csak, low lvl gemek, stb. de előtte a gr100 sikerült 13 és fél perc alatt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#107000) ProEvoFan válasza Ron Swanson (#106994) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Oh, értem.Csak így lassan jutok előre.Mondjuk PCn majdnem mindig haverokkal toltam, azért úgy gyorsabb volt a gear up.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.