Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107951) rumkola válasza philoxenia (#107950) üzenetére


rumkola
veterán

na igen, a feladatkezelőből is kilőhetetlen fagyás az alap
én azt vettem észre, hogy talán olyankor jöhet elő, amikor a gépem gyorsabban tölti be a cuccot, mint ahogy a blizz szerveréről megjönnének a karakter és a stashek adatai
egyedül windows ki-bejelentkezéssel tudom olyankor kilőni...

(#107952) philoxenia válasza rumkola (#107951) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az más, mikor induláskor kifagy, de mikor ütöd a szörnyet és nem sérül, aztán rájössz, hogy nem a sebzésed kicsi.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107953) mikromanus


mikromanus
veterán

Nekem nem tudom meglett-e már a pénzfelszedős reward, de szórakozásból már játszadoztam egy pályán sok lóvéval. Azt hiszem olyan 250 milliárd "toghness"-ig jutottam a gold gearben. :D A LoN Shieldes Crusa nagyon faék. Ami mással lassú vagy nyögvenyelős, az a pajzshajigáló buildben T16 kb mint mással a T1...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#107954) Elemental válasza philoxenia (#107952) üzenetére


Elemental
addikt

Ez hc-ban a tuti igazán :)

(#107955) philoxenia válasza Elemental (#107954) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ahhoz nekem gyenge a gépem....

A mellkasomban... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107956) mpierre válasza Elemental (#107954) üzenetére


mpierre
veterán

3 vagy, 4 hc karcsim bánta ezt a ficsőrt... :DDD Első jele volt az instant elhullásnak, ha a csicska lemaradt és csak álldogált, még mob tengerben is.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#107957) persil válasza Bird (#107949) üzenetére


persil
nagyúr

Bizony bizony es a behemotod, meg piotr osszevissza torrentezo magusa akkora influenszer volt, hogy kenytelen voltam egy idore felrerakni a monkomat :D

Egyebkent rohadtul hianyzik az "inferno"-s korszak, nagyon elveztem, sot az aukcios hazat is sajnaltam.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107958) Bird válasza persil (#107957) üzenetére


Bird
addikt

Tényleg! Akkoriban annyit barbiztam, hogy utána ki is égtem a karakterből. :D Piotr meteorjai mellé hegesztő szemüveg is kellett. :)

Én is csíptem az ah-t, jó móka volt bogarászni a jó dealek után. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#107959) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

AH rulez, csatlakozom! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107960) persil válasza Bird (#107958) üzenetére


persil
nagyúr

Vissza is jott a jatek ara boven :D
Persze az igazan komoly business a legelejen ment, akkor meg nem mertem bele penzt tolni, de az a nehany szent istvan is remekul jott :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107961) SQX_Barto válasza philoxenia (#107944) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem is emlekszem valaha egyedul bountyztam volna....
Max ha nem volt egyensulyba es csak 1-2 actot akartam megcsinalni, de azon kivul netto baromsag.
Vagy szervezett csapatban klanbol / communitybol vagy publikon split bounty.
Miert szenvedjnek valamivel 5szor annyi idot, mint amennyit igenyel?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107962) psycroptic válasza SQX_Barto (#107961) üzenetére


psycroptic
őstag

Bár csak PS-en is ilyen egyszerü lenne a helyzet. Alíg akad játékos akivel lehetne játszani.

PSNID: Tomy83PS

(#107963) faragojof válasza SQX_Barto (#107961) üzenetére


faragojof
senior tag

Soroljam, mennyi oka van a csapatos móka mellőzésének? :U
Bugzós, régi videokártya, amit nem tud a játékos lecserélni...
Bugzós, ócska net-kapcsolat, amire a szolgáltató sz@rik nagy ívbe.
(Nem, nincs másik szolgáltató, egyébként is, a város nagy részén már a 100-as a min., csak a város rossz részén laksz.)
Beszólogatós kis genyókapitányok, akik miatt inkább nem kap agyvérzést a játékos! ;] :DDD

Az összes bugba belefutottam már, akár az én részemről, akár a Blizz-felől van a hiba. Az egyik legjobb, amikor több napnyi szenvedés után azért maradsz le a GR108-ról, mert a riftboss-t a belátható pályán kívül teszi le a gép, vársz pár másodpercet, s mivel nem spawn-ol oda hozzád, magad kezdesz futni felé. Odafutsz, levered, és a végén két másodperccel bukod a riftet! :W
Tudom, ez nem bug, hanem fícsör! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#107964) reelc válasza faragojof (#107963) üzenetére


reelc
veterán

"Tudom, ez nem bug, hanem fícsör! :DDD"
Ja, mindent a kedves vásárlóért. ;]
Ha minden sima lenne, csak hamar ráunnál. :)

[ Szerkesztve ]

(#107965) SQX_Barto válasza faragojof (#107963) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Jo, biztos vannak indokok, amiert nem lehet csapatban jatszani, csak a bountyzas egyedul tenyleg szopas...

Bugokba meg en is surun futottam / futok bele.
Egyszer pl kidobott a jatek 4es partibol, amikor ep aktualis csucsot dontottuk volna meg haverokkal es meg pont meg is lehetett volna. (olyan is volt mast dobott ki a partibol stb)
Bountyba is volt nagy ritkan, hogy nem lehetett valamelyiket megcsinalni valamiert. Fokepp ilyen beakado / nem megjeleno mob miatt. (mondjuk egesz bountys karrierbol talan ha ketto ilyenre emlekszem es par ezer bountyt azert lefutottam anno)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107966) proci985 válasza SQX_Barto (#107961) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elso esti elso kor bounty amikor meg nem mersz belepni pubba mert egyedul is alig megy pl indok lehet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107967) chopin42 válasza SQX_Barto (#107965) üzenetére


chopin42
őstag

Igazából az én elég noob indokom következne: én mióta játszottam, még sosem voltam csapatban, klánom nincs, community-ben nem vagyok, nagyon random időközönként játszom. A bountyt emiatt rühellem is (mármint nem a csokit ;] ), de örülnék, ha valaki elmagyarázná, hogy is érdemes nekem, mint "mhágányos fhárkásnák" nekikezdeni a split bountynak: hogy érdemes nekiállni, alaptippek, stb... :U

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#107968) reelc


reelc
veterán

Én mindig is egyedül szerettem játszani. Sosem hajtottam LB-re, stb. azt néztem engem hogy szórakoztat a játék. Meta karit se csináltam sose (működőképesre), sosem tetszett a játék és a játékosok némely kötöttsége sem.

Persze sokat játszottam másokkal is, friend listes vagy ha éppen klánban voltam akkor 1-1 kósza emberrel, de akkor is inkább egyedül szerettem egy ponton túl.

Bountyból a legtragikusabb korszak akkor volt, amikor még sorrendet kellett tartani.
De mióta nem, azóta is van pár dolog amit nem szeretek:
- ha valaki semmit sem csinál
- ha gob miatt mindenki otthagy mindent, még lvl 2 majdnem teljesült bountyt is és persze nem oda megy vissza, és kénytelen vagyok akár én befejezni egy hosszú bountyt.
- amikor ötször rászólok hogy split bounty, please és nem is foglalkozik a dologgal.
- stb.
Továbbá igen keveset bountyzok, mert már jóval kevesebbet foglalkozom a játékkal, mint pl. 2 éve, és azt a pár kört ami kell inkább megcsinálom egyedül nyugiban, mint hogy bosszantsanak pl. a gobos dologgal.
Igen gyors volt T16-on a Shadow DH-val az Impalés öv miatt.

(#107969) SQX_Barto válasza chopin42 (#107967) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Split bounty siman lehet ugy, hogy csak elinditod az Adventrue modot publikon. (t13-hoz kell egy solo 60 az adott karakterhez, T16-hoz, meg talan solo 75, es nem egy akarmilyen karakterrel, hanem azzal, amivel publikon bountyzni szeretnel). Legjobb karakter (szerintem) a multishot UE DH, de massal is szoktak bountyzni, foleg seasonban.
Ugye a split lenyege, hogy mindenki kulon feladatot csinal es igy 4-5 szor kevesebb ido alatt vegeztek (jo esetben). Idealis esetben mindenki kezd egy kulon actot, es amikor valaki befejezi a sajatjat, akkor nekiall az 5 actnak. A boss harcoknal mindenki Cancel-t nyom, mert nem kell senkinek sem segitseg hozza, na meg akkor ott hagyna az ember a sajatj bountyjat. Ha az ember bandit shrine-t talal vagy rainbow goblint akkor illik szolni a tobbieknek. (van hogy az ember siet es veletlen ranyom a shrine-ra, attol nem boldogok a tobbiek) :D
Ne alldolgalj a varosban, bar ez gondolom egyertelmu :)

#reelc: amikor meghallottam anno, hogy megszuntetik a bonus act rendszert, pezsgot bontottam, kismillioszor kuldtem el a publikos idiotakat melegebb eghajlatra, mikor rossz actot adtak le. :(((

En mar alig bountyzom, mivel a "kiskaris" ismerosok sokszor meghivtak bountyra es meg most is van kb 2000 materialom. Max a Pride Helm meg a csizma farmolas miatt lehet neha okom ra, hogy bountyzzak.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107970) philoxenia válasza SQX_Barto (#107969) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

4-5 szor kevesebb ido alatt vegeztek

Inkább negyed-ötöd idő alatt... :B

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107971) reelc válasza SQX_Barto (#107969) üzenetére


reelc
veterán

Igen, ez volt előnye az egyedül bountynak, hogy a végén vettem fel mindet - előtte ha volt friendlistes, akkor ráírtam, jön-e felszedni. Máskor meg más hívott, ha tudott.
Kb. fél éve már nem áll módomban erre, körönként veszem fel, szakadozósabb lett a netem. Inkább 1 actot bukjak, mint 5-öt.

(#107972) SQX_Barto válasza philoxenia (#107970) üzenetére


SQX_Barto
addikt

ma trainingen kikeszitettek az agyam :P
Akkor 4-5szor gyorsabban :P

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107973) _drk


_drk
őstag

Bounty-val az a baj, hogy ahhoz külön egy gyors karit kell csinálni. Mondjuk most a Leap-es barbival kifejezetten szörnyű. Csak annyit csinálok meg ami kell a Cube-ba olvasztáshoz.
Na vele lenne 1 óra mire egyedül végig megyek.

De a sima Rift-ekben is ezért utálom a DH-kat. Nem öl meg semmit, csak szaladunk utána, kis mobok csipegetnek, ha nincs rajtad a +védelem buff akkor ügye a kis mobok is leölnek pár ütésből. Felveszi a Shrine-okat, semmivel nem haladunk jobban, hogy ő előre szalad. A Guardian-t úgy kell keresgélni, mert van hogy 3 szinten vannak a játékosok.
Mai nap be joinoltam, 3 DH volt, egyből ki is léptem, majd egy DH/Crusi/Monk trióval teljesen jó köröket mentünk. Ott a DH éppen csak elénk ugrált mindig, gyakorlatilag egy ösvény kereső volt, merre menjünk.

(#107974) reelc válasza _drk (#107973) üzenetére


reelc
veterán

Kb. ugyanezt eltudom mondani arról a korszakról, amikor a DH-m mellé egy illető állandóan barbbal jött.
Elindultunk a riftben ő elpörgött magának, kb. senkit se nyírt ki mert ha megvolt minden cucca is valahogy akkor se volt igazán sebzése + a buildjébe a Nemezis se fért be kb. sose.
Én meg mentem utána multis DH-val és hogy legyen progress is és ne 1 hiteljenek, kb. mindenkit nekem kellett kinyírnom. Ez még a nagy erősítő patch előtt volt.
Publikba se szerettem sose a riftet se, inkább egyedül mentem.
Nem szerettem, ha volt wiz és mindenki (én is) csak labdaszedők voltunk.
Azt se szerettem, ha kb. mindent én öltem, mert mindenki gyengébb vagy lassabb volt (ezzel normál riftezésre gondolok, nem mások húzására, gearelésére).

[ Szerkesztve ]

(#107975) SQX_Barto válasza reelc (#107974) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Riftezni mindig egyedul szeretek, meg ha nem valami full csoportos GR-t megyek, akkor a kis speedeket (80-90-100) is egyedul tolom.
Bounty viszont csakis publik/klan (communityben irogatni lusta vagyok), ha epp klan hirdet bountyt bemegyek oda, vagy legtobbszor csak publikon tolom.

Challange riftet ha epp megcsinalom (foleg szezonkezdeskor) azt is publikon tolom, mert 4 playernel sokkal egyszerubb megcsinalni a rosszabbakat.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107976) melega


melega
őstag

Srácok a 2. szintű viégában vagyok, de alig bírom sebezni a főellenségeket.
Barábrral vagyok és csak magasabb szintű fegyvereket tufok összeszedni.

Nit tudok csinálni hogy jobban sebződjenek a főellenségek?

(#107977) DjDanee87 válasza melega (#107976) üzenetére


DjDanee87
addikt

Levehetsz a nehézségből, vagy craftolhatsz jobb fegyvert a kovacsnal ha sokkal kisebb a mostanid, mint az aktuális szinted. Esetleg megpróbalhatsz más skilleket, de kis szinten az kevésbé számít, mert még nemhiszem hogy van barmi lehendaryd ami növelni vmelyik skilled sebzeset.

(#107978) faragojof


faragojof
senior tag

Csak egy észrevétel, tudom, szubjektív, de akkor is.
"Megalkották" ezt a T14-15-16 szintet. De ahogy érzem, nem csak nevet adtak GR65-70-75-nek, hanem bizonyos (nem tudom, hogy hívjam), skillek? varázslatok?, is kaphattak pluszt, legyen valódi szenvedés a játékosnak. A körbe forgó lézerre, meg az energia gömbökre gondolok, amiből villámok pattognak. T15-ön az átlag mobok WWBarbárral olvadnak gyönyörűen, ahogy a nagykönyvben van írva. De ha belefutok a fentebb leírtak valamelyikébe, vagy pláne mindkettőbe egyszerre, akkor instant halál. Vagy megpróbálok tovább menni, vagy vissza veszem a nehézséget. T14-en viszont simán halnak. NRiftben, de bounty-ban is elég idegesítő tud lenni. Főleg, ha a legvégén szaladsz beléjük. Vissza vett nehézségnél a kevesebb jutalmat kapod. Ha RiftBoss akármelyikkel támad, (mondjuk a lézer könnyebben kikerülhető), akkor kész szenvedés kivégezni. Ha Butcher a rift őrző, akkor azt sem tudom mi öl meg, csak halok.
Ja, és még mindig meg van. Ha van rajtam xp-boost, egy csapat csontváz öl meg simán. Újra éledéskor, boost nélkül, meg én őket, simán. ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#107979) reelc válasza faragojof (#107978) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem annyi a dolog nyitja, hogy a T13-on is instant halál lehetett ilyenektől, még a minden szetet beerősítő + a fegyverek is komolyabb erősítést kaptak patch előtt. Aztán kijöttek ezek, és többé nem volt senkinek kihívás a T13. Hamarabb öltél, ezek a vackok is kevesebb ideig hatottak rád, ha volt alkalmuk egyáltalán.
Aztán a beerősítő patch után majdnem mindenki overpowered lett. Most nőttek a T szintek, és újra oda kell figyelni.
Szerintem ennyi történt.

[ Szerkesztve ]

(#107980) faragojof válasza reelc (#107979) üzenetére


faragojof
senior tag

Oké, ez idáig rendben. Én csak a balansz miatt vagyok egy kicsit ingerült. Megcsinálom a T15-öt, ami GR70 ugye, 4 perc alatt. Ha belefutok egy ilyenbe, akkor meg 10 perc fölött. :F
S17 előtt éreztem a szintem emelkedését. A mobok lassabban haltak, az elitek ellen taktikázni kellett, a skilleket kiszámítottan kellett ellőni. Az idő meg ennek megfelelően nőtt. Most úgy érzem, hogy haladok a riftben mint T13-on, aztán egyszer csak halok mint T20-on. :DDD :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#107981) reelc válasza reelc (#107979) üzenetére


reelc
veterán

Érdekel, nézzük egy UE DH szemszögéből az evolúciót.
Elnézést ha kimaradt valami, vagy pontatlan, most gyorsan átnéztem a patchlogokat.

2.4.2 (S07 - 2016-ban) ekkor jelent meg a TXI-TXIII szint.
Multishot skill: Skill Rune - Wind Chill nerfet kapott.

2.4.3 (S09 - 2017) gránátos öv buffja, és Marauder szet buffja.

2.5.0 (S10 - 2017) Impale tegez +2 tőr - semmi Multis buff.

2.6.0 (S11 - 2017) Nekro - semmi Mulltis buff. Sőt senkinek semmi, csak jött a Nekro.

2.6.1 (S12 - 2017): ez a patch kb. mindent durván beerősített.
Dead Man’s Legacy tegez 50-60% helyett 150-200%-ot kapott.
A hozzá való íj, a Yang’s Recurve - Multishot attacks 50% faster and its damage is increased by 150-200% is kapott egy beerősítést, ami nem volt előtte.
Az Unhallowed Essence 6-os szetbónusz is nőtt 40%-ról 100%-ra.
Wraps of Clarity buff.

2.6.4 (S16-2019, kellett egy botrányos Blizzcon hozzá, de több mint 1 év után új patch)
Kb. minden szet megint be lett erősítve.
Az Unhallowed Essence: The (6) Set bonus has been increased from 100% to 350%

2.6.5 (S17-2019) T14-16 megjelenése, amikor már régóta GR90+ megy kb. mindenkinek a korábbi buffok miatt. A szóló LB-k alja felment korábban bőven GR100 fölé, szezonban is.

[ Szerkesztve ]

(#107982) Bird válasza faragojof (#107980) üzenetére


Bird
addikt

Ebben a jatekban SOHA nem letezett balansz...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#107983) rumkola válasza reelc (#107981) üzenetére


rumkola
veterán

:C :R

(#107984) faragojof válasza Bird (#107982) üzenetére


faragojof
senior tag

Oké! Akkor az Érzés!
Érzem, hogy erős vagyok, gyakom az ellent. Aztán azt érzem, hogy most már az ellen az erősebb, egyre több időbe telik legyakni. Ezért keresek magamnak jobb fegyvert-felszerelést, eszem a proteint, zabálom a szénhidrátot éééééés... megint én vagyok az erősebb, hullik körülöttem szörny sereg, háhááá!!!

Ezzel szemben most:
Érzem az erőt, gyakom az ellent, hullanak mint ősszel a legyek, háhááá!
Pöcc, halott vagyok...
Újraéledek!
Pöcc, halott vagyok...
...
Pöcc, halott vagyok...
...
Pöcc, halott vagyok...
OMFKG!!! :W
Visszaveszem eggyel a szintet...
Háháá, újra a csúcson, hullik a halott szörny. Halhatatlan lettem!
:DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#107985) reelc válasza faragojof (#107984) üzenetére


reelc
veterán

A resistek rendben vannak?
Mekkora GR-t tud menni a kari és mennyi idő alatt?

(#107986) persil válasza faragojof (#107984) üzenetére


persil
nagyúr

Ez mindig is igy volt es igy van rendben. Par szaz resist elet es halal kozti kulonbseg, ha jo helyre kerul.

Minden build-nek van olyan archnemesis, ami ellen latszolag eselyed nincs. Kerdes, mi hianyzik.

Egy-egy torment szint kozott valojaban oriasi a kulonbseg, csak nem erezzuk igy, mert szet lehet baszni mindent egy-ket utessel. Na most, ha "pont annyi" idovel tart tovabb leutni valakit, hogy van ideje radverni egyet es pont a "kedvenc" elementeddel utnek, akkor ennyi volt.
A szornyek sebzese technikailag tobb milliardos a magasabb tormenteken, szemben a karakterek 1 millios hp-javal. Ezt csokkented orrba-szajba armorral, reduction-nel es resist-ekkel. De, ha pl egy tobb milliardos lezerdiszkot akar 99%-kal le tud csokkenteni a karaktered, meg akkor is rengeteg marad abbol a sebzesbol.

Nezd meg, hogy mi az konkretan, ami olyan konnyen megol es probald ugy atmozgatni a cuccaid, hogy arra az elementre keruljon tobb resist. Cuccok secondary statjai-bol rengeteget ossze lehet kalapalni.

Hulye pelda, de kepzelj el egy 3 uteses jelenetet boxban. Az ellen elso utese tul keves ahhoz, hogy osszeess, van idod beverni egyet es lehet ezzel nyertel.
De, ha a te utesed gyenge, akkor rad tud verni egy masodikat, amit mar nem elsz tul.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107987) faragojof válasza reelc (#107985) üzenetére


faragojof
senior tag

A T16/GR75 6:27. De a villámgömbös csapda dobálókat három halál után kikerültem, a Ghom forma őrzőt meg elcsaltam két halál után, szerencsére utánam spawnolt, akkor pár másodperc alatt levertem.

Biztos van a karakterben több is. De most a T15/instant halál idegölő csak.

MOD:

persil: Úgy van, ahogy mondod. A jég és tűz resist 1000 fölött van, a többi 964. Mégis, a villámos/lézeres azonnal öl, a méreg meg leveszi háromnegyedét, mire átegyek rajta. Ha sikerül jó ütemben összerántanom őket, akkor nincs gond. Csak hát én időnként elbambázok a színeken. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#107988) persil válasza faragojof (#107987) üzenetére


persil
nagyúr

Raadasul a diablo-ban magasabb szinten a masodperc tort resze alatt megy vegbe az ilyen utesvaltas, tenyleg eleg beteg reflexek kellenek :D

Ugyan a t15 es feljebbi tarsai engem mar rohadtul nem erdekelnek(meg bevallom egy ideje a diablo sem), de biztos vagyok benne, hogy "outdamage-elni a magasabb szinteket mar nem lehet, szoval mindenkepp ra kell menj a gyengebb resist-jeidre.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107989) Peppo válasza _drk (#107973) üzenetére


Peppo
őstag

Attól függ, milyen DH . Én a multissal kinyírok mindent, de pl. egy Shadow DH tényleg otthagyja a kicsiket. Nem is tud mást tenni sajnos.
Én mondjuk sosem szerettem speed riftet Shadow DH-val tolni, a multis sokkal jobban bejön. A pénzt is jobban hozza.

(#107990) proci985 válasza Peppo (#107989) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

shadownak GRben is kb 4-5 perc az also hatara, quick riftre nem igazan alkalmas.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107991) _drk válasza faragojof (#107987) üzenetére


_drk
őstag

Tegnap ahogy beléptem, nézegettem a játékos számot. T13 még mindig a legmagasabb!
Random publikon itt is halnak az emberek 6-700 paragonnal is.
Ez be tudható a könnyedebb játéknak, de ez magasabb szinten biztos több halált jelent.
A másik hogy inkább sebzés buffok jöttek, míg a reduction semmit nem kapott.
Tehát ez olyan mint a magasabb gr-ek, inkább megfontoltabban mindent kinyirva haladni, nem csak szaladni a közepébe és olyan karit építeni ami azért bír legalább 2 ütést. Sebzés már úgy is van.

[ Szerkesztve ]

(#107992) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Melyik kari milyen buildel tud most a legnagyobb tempót diktálni olyan 80-90 körül?
Crusim van, egy jobb GR-ben azzal is végzek 4 perc alatt, de egy olyasmi kari kéne ami csak átszánt a pályán.
Előző szezonban WW barbot csináltam, amivel villámgyorsan lehetett haladni, de annyira papír volt hogy 75ön bármi egyhitelt....

Szóval olyasmi kéne ami gyors mint az atom, de egy kósza nyílvessző azért nem viszi el :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107993) Peppo válasza Sirandrish (#107992) üzenetére


Peppo
őstag

DH. Shadow de még akár az UE settel is. Utóbbinál azért óvatosnak kell lenni, szóval ha ez szempont, akkor inkább a Shadow.

[ Szerkesztve ]

(#107994) mikromanus válasza faragojof (#107987) üzenetére


mikromanus
veterán

HA gyorsan ölsz de hamar halsz, akkor kell néhány "engedmény" a sebzésen. Valahol le kell váltanod a DPS itemet valami túlélőre. Vannak kaszt specifikus damage csökkentő övek, vagy bracers ppéldául. Meg az Aquila chest armor ha magas szinten van az "energia erőforrásod. unity ring rajtad (vagy kockában) és a followeren. Esetleg skillben pár "keményítő", vagy a hirtelen halál elleniek. Vállason is van nagy életveszteségre mentő effekt. Ami belefér a buildedbe még. A másik lehetőség hogy mindent letarolsz a pályán mielőtt elérne. :)

Normál riftbe a gold drop kombó elég. Ha egy*két csicskát kinyírsz már kb halhatatlan vagy. Kell hozzá goldwrap öv, goldos chest armor, horadre gem és bounty gyűrű a pick up radius buffra. Simán lehet sokszázmilla, vagy sokszázmilliárd toughnessed egy jobb mapon. Meg tömve leszel lóvéval. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#107995) Sirandrish válasza Peppo (#107993) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi. Akkor kipróbálom..sosem volt még DH-m szezonban :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107996) reelc válasza Sirandrish (#107995) üzenetére


reelc
veterán

Haladós. Egyedül is.

(#107997) rumkola válasza Sirandrish (#107995) üzenetére


rumkola
veterán

hát az annyira speed, hogy 80 alatt nem is lehet vele menni :D
de komolyan

(#107998) hokuszla válasza rumkola (#107997) üzenetére


hokuszla
senior tag

... és még az ínhüvely gyulladás is garantált

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#107999) faragojof válasza mikromanus (#107994) üzenetére


faragojof
senior tag

Igen, arra gyúrok. Ahogy _drk fórumtárs is írta!
Előbb ölni, mint megölnének! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#108000) Sirandrish válasza rumkola (#107997) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól hangzik :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.