Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106101) proci985 válasza LélekVándor (#106099) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hulyeseg, PTRen is mukodtek a regi setek

bonuszra pontosan nem emlekszem, de minimum 5 grt javult a kari, a frostburn berakasa meg azert annyit nem segithetett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106102) czpitti válasza proci985 (#106101) üzenetére


czpitti
senior tag

Ugy dontottem egy szezonra visszatérek én is azt monkolok egy jot.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#106103) reelc válasza reelc (#106098) üzenetére


reelc
veterán

Annyira belelendültem, hogy ki is ment a fejemből, hogy kell a LoN gyűrű páros :( így a SoJ esélytelen megint.
Az Obsidian Ring of the Zodiacnak se lenne sok értelme.

[ Szerkesztve ]

(#106104) proci985 válasza czpitti (#106102) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

te miota nem jatszol egyebkent?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106105) shotika válasza _ocsisajt (#106094) üzenetére


shotika
őstag

Engem is a LoN mozgat meg igazán, sokkal több fantáziát látok benne tesztelés céljából, mint a klasszik seteken. PTR-en a jól bevált Spirit barrage-os WD-met vittem, nagyon durva lett, csak eléggé beleuntam.

Visszatérhettek volna a szezon only itemekre is, mint anno, amikor bizonyos tárgyak az adott szezonban csak az alatt eshettek és csak a végén kerültek át NS-be.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#106106) SQX_Barto válasza shotika (#106105) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Visszatérhettek volna a szezon only itemekre is, mint anno, amikor bizonyos tárgyak az adott szezonban csak az alatt eshettek és csak a végén kerültek át NS-be.

Igy is a jatekosok nagy resze szezonozik, Ns meg sokszor kong az uressegtol, lehetoleg ne tegyuk mar ns-t teljesen pusztasagga :(((
(Fuggetlenul attol, hogy most kicsit beszivott a Poe es sz@rok Diablora egy darabig)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106107) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Szerintetek ha adott egy lapi i5+hd4000 kombóval és azt kikötve 1080p-re... akkor minimumon még élvezhető lesz a gém? :) Hétvégén kockulunk/kikapcsolódunk cimbivel HC-n és kapok kölcsibe egy ilyen lapost. :) (Nagy gépet Agárdról Pestre nem kocsikáztatnám meg)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106108) kökény válasza _ocsisajt (#106107) üzenetére


kökény
aktív tag

Sztem a necces kategória lesz, nálam i5 laptop van,de GTX850M kártyával 250GB SSD-vel, azzal rákötve tv-re faszányos, de hogy HD4000-el mit tud...ki kell próbálni ;)

(#106109) Bird válasza _ocsisajt (#106107) üzenetére


Bird
addikt

Itt egy videó a HD4000 d3 alatti teljesítményéről. Kompromisszumokkal vállalhatónak tűnik...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106110) czpitti válasza proci985 (#106104) üzenetére


czpitti
senior tag

kb fél éve hagytam fel vele.beleuntunk a speedgr-ekbe az tette be a kaput.Amikor napi 10 orában speedeztunk két hétig és beleálltunk pusholni és semmi.no para speedezunk még két hétig.megvolt és semmi.Na mi ezt már nem akartuk.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#106111) reelc válasza czpitti (#106110) üzenetére


reelc
veterán

Néha beugrom a PoE topikba és beleolvasok.
Csak hogy lássam milyen is egy folyamatosan fejlődő ARPG.
Azt, hogyan is lehet másképp csinálni sikeresen, nem (mai) Blizzard módra.

Igaz kínaiul van nekem :) de annyit látok hogy elég sok Diablo 3-at megunt ember van ott, akik 1-2 stb. éve abbahagyták a Diablo 3-at.
Én ezt teljesen megértem. Ha valaki szeret egy műfajt, még mindig jobb, ha játékot vált, mintha annyira túltol valamit számára eredmény nélkül hogy megutálja vagy megunja az egész műfajt.
Ezzel persze nem elzavarni akarlak, csak ez jutott eszembe arról, amit beírtál.

[ Szerkesztve ]

(#106112) reelc válasza reelc (#106111) üzenetére


reelc
veterán

Csak mert egy munkatárs pont így járt... nagy álma volt a P2000. Nemzetközi klán, megszámlálhatatlan speed gr, évekig monk és barb supp szerepkörrel végül P2500 lett az újabb cél, aminek elérése után nem sokkal kiégett. Letette a Diablo 3-at, és több mint 1 éve nem is játszik vele.
Közben mondtam neki többször hogy kifog égni, váltson játékot, bármi mást, de "áh, a Diát nem lehet megunni.".
Azóta mobiljáték függő lett. :)

Egy időben én is komolyan rajta voltam a Diablon, de régen elkezdtem váltogatni a GD-vel, és akkor megfogadtam hogy játszani csak mértékkel! Azóta is rendben van a dolog, betartom. :)
Talán ezért is nem utáltam meg a D3-at és vagyok még itt. De ahogy mondtam korábban sosem hajtottam LB-re, stb. az más mentalitást, kitartást igényel, nem az enyémet.

(#106113) reelc


reelc
veterán

Egy újabb alapító, Mike Morhaime otthagyja a Blizzardot.
Tavaly átadta a CEO munkakört és tanácsadóként maradt.
Úgy látszik az Activision nem kér egy Blizzardos tanácsaiból. Ami még valószínű, hogy nem hallgattak rá.

Már nem sok vezetőt ill. régi Blizzardost kell már kigolyózniuk!

(#106114) Bird válasza reelc (#106113) üzenetére


Bird
addikt

Aztán jöhet egy diablo ihlette világban játszódó COD modern fegyverekkel és battle royal móddal. ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106115) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszönöm!!

Van még benne egy dedikált 8570m is, de az meg nem sokkal jobb a HD4000-nél :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106116) czpitti válasza reelc (#106111) üzenetére


czpitti
senior tag

Igen poe ment azota de oda meg annyi pénz ment a gaméba az itemek miatt hogy abbahagytam-uk inkább:D szezononként egy kilot elkolteni g2g-n exára nem kicsit zsebbenyulos egy játéknál.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#106117) LélekVándor válasza reelc (#106111) üzenetére


LélekVándor
tag

Ha lenne olyan játék a piacon, ami legalább egy kicsit megközelítené a diablo 3 at hangulatában, akkor egyet is értenek. A Grim Dawn-t nem próbáltam, de amennyire láttam elég gyenge a több játékos mód benne, valamint nincsenek klánok sem, az olyan játékokból ahol egyedül futkorászom az AI ellen, már rég kiszerettem. A Poe val is főleg az a bajom, hogy olyan mintha a solo játékot jutalmazná, kifejezetten irritál multiban az, hogy ott fekszik a földön az exalted orb, de nem lehet felvenni, mert a másik játékos lootja. Ezen kívül még úgy is 2 hónapon belül meguntam, hogy kedvelem az AH szerü kereskedési rendszereket, ami ebben egész jól van megoldva. Szóval ha valaki tud egy játékot, ami visszaadja a diablo érzést, azt szívesen veszem. De sztem pont olyan, mint a teremtés misztériuma, létre hozhatsz sejt szinten egy biológiailag tökéletesen működő emberi lényt, amely minden ízében rendelkezik egy emberi élet alap funkcióival, sajnos lelket nem fogsz tudni bele implantálni. Persze mondhatnánk, hogy a Jóisten adhat Neki, de Én nem látom a deus ex machinát egyik diablo klón esetében sem. Ha tévednek kérlek javítsatok ki bátran😉

(#106118) reelc válasza LélekVándor (#106117) üzenetére


reelc
veterán

Ezek szerint te elsősorban multiközpontú ember vagy, megértem hogy ezért nem értesz egyet velem.

Épp ezért nem fogsz olyat találni jelenleg a piacon ami megfelelne.
A Blizznek van pénze, erőforrása szervert fenntartani, meg klánrendszert stb.,
A kis indie csapatoknak nincs erre kapacitásuk.
Amúgy a Grim Dawn a Titan Quest örököse, és mindkét játékban az is közös hogy alapvetően single player, de van benne coop funkció. Ez rengeteg ARPGre igaz. Így hiába keresel klánrendszert is sok játékban.

Nem titok, elfogult vagyok a Grim Dawnnal szemben. Persze vannak hibái, nem tökéletes, de véleményem szerint minőségben nyugodtan a Diablo 3 vagy a PoE mellé lehet tenni.
Most lesz 3 éves a játék, most volt hozzá patch. Jön 2-ik kieg sok újdonsággal, mérsékelt áron (elvileg max. 20 EUR vagy alatta). Természetesen a PoEhez képest igen szolid a Steames játékosbázisa, de toronymagasan többen játsszák Steamen mint bármely más ARPG-t, legyen az szebb, újabb, stb.
A lényeg az hogy megtalálta a célközönségét, a fejlesztők is elégedettek, szóval minden rendben. :)
Néha vannak patchek, a fejlesztők aktívak a fórumjukon (nem Blizz módra), hibabejelentésre reagálnak, stb.
Az ARPG-k hajlamosak sok hibával kijönni, bukni, 1 év után nincs patch, stb. talán hozzájárult a Grim Dawn sikeréhez az is, hogy ezek nem voltak jellemzőek rá, már Early Accessben is nagyon jó értékelései voltak. A gárdából többen a TQ fejlesztésében is benne voltak, szóval ARGP veteránok.

Aki nem ragaszkodik a multihoz annak ajánlom akciósan megvenni és bepróbálni. Persze törvényszerű hogy nem jön be mindenkinek, de a GDben megfordulnak D3/PoE játékosok is. Elfér a másik kettő mellett olyan szempontból is, hogy nem korlátoz szezon/liga, ha 2 hétig nincs kedved játszani nem maradsz le semmiről. Nincs LB sem. Vannak akiknek tetszik ez a régimódi megoldás. Ja és ezért állandó netkapcsolat sem kell.

Korábban beszéltük hogy jön majd pár ígéretes ARPG, de sok az ígéret, majd kiderül milyen minőségben jönnek, és ami sokaknak fontos: lesz-e normális multi benne? Tud-e D3-hoz hasonlót:

(#106119) Edge válasza LélekVándor (#106117) üzenetére


Edge
veterán

anno a hellgate london tps/fps nézetű arpg-nek volt hasonlóan jó multija csak sajna földbeállt, ami meg most kijött belőle reboot az csak sp.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106120) reelc


reelc
veterán

Tegnap nekiugrottam a GR100-nak, és buktam 3x.
Először ahogy beléptem az első pályára 2 vault távolságra tripla elite pack várt, volt benne teleportos, meg változatos támadások 2 perc után feladtam.
A másik kettőnél kb. fél perccel léptem túl az időt.
Utána toltam egy GR99-et, és 12,30 alatt lement.

Az egy dolog hogy béna vagyok :) de ezen felül vajon a GR99 volt túl szerencsés, vagy a 100-ak túl szerencsétlenek vagy tényleg ennyivel nehezebb a 100? Tudom szerencsétől is függ, de olyan érzésem volt mintha nem 1GR-t léptem volna hanem legalább hármat. Pylonok akadtak, és ahol túlléptem az időt akkor is túlléptem volna ha nem halok, úgy kétszer haltam.

(#106121) kökény válasza reelc (#106120) üzenetére


kökény
aktív tag

Milyen karival próbáltad?Shadow DH?Egy karilapot linkelj pls!

(#106122) reelc válasza kökény (#106121) üzenetére


reelc
veterán

Fire UE DH.
Physicalt nem próbáltam, a Shadowom cuccain csiszolni kellene.
A fenti karira elég sok nyersanyag ment el, és az amu egy szégyen. :)
A Paragon, az augmentációk és a main gemek azért csak ekkorák, mert kb. 90%-ban szólózni szoktam.
A cuccoknak majdnem a fele a mostani szezonból lett, ill. az onnan hozott nyersanyagot szúrtam el. :)

[ Szerkesztve ]

(#106123) Bird válasza kökény (#106121) üzenetére


Bird
addikt

Szutyokberci shadow impale karimmal 105+ kövekkel átlagosan 12:30 egy gr100-as. :K

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106124) reelc válasza reelc (#106122) üzenetére


reelc
veterán

Most jön a vicces rész...
2017 októberében volt egy talán 2 hetes időszak, amikor az LB nem működött.
Akkor P1517-en egy primalmentes, egész tűrhető felszereléses Impalével lehoztam a GR99-et 13:43-mal. Csak azért emlékszem így, mert van egy képernyőmentésem. Ez a 2.6.1 indulása után volt pár nappal.
Az rémlik hogy nagyon jól haladtam és sok pylon volt.
Hatalmas mázlim volt sem előtte sem utána nem tudtam soha megismételni - igaz igen sokáig nem is érdekelt :) meg szezonozás volt a jellemző.
Soha nem fishingeltem, toltam amit beadott, de nagy ritkán passzolom ha mission impossible, mint pl. amit előzőleg írtam.

[ Szerkesztve ]

(#106125) TeeBee73 válasza Bird (#106114) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hellgate: Tristam? :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#106126) reelc


reelc
veterán

Délután estek T13 közben.
Mit forgatnátok át rajtuk?

Az övön az Entanglin shotot Armorra gondoltam, hacsak valami másodlagos tulajdonsággal nem járnék jobban.
A sisaknál Dexet Vitára gondoltam - a Vitát elveszítettem amúgy is a tegezen. Augmentálásból fog visszakapni egy kis Dexet.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#106127) Edge válasza reelc (#106126) üzenetére


Edge
veterán

miiiIIIii? dps-t ehp-ra? sosenem! :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106128) reelc válasza Edge (#106127) üzenetére


reelc
veterán

Ilyen szűklátókörű vagy? :)
Nem adsz teret az alulról jövő energiáknak? Újítani kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#106129) Edge válasza reelc (#106128) üzenetére


Edge
veterán

:DD ez hatalmas

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106130) kökény válasza reelc (#106122) üzenetére


kökény
aktív tag

Próbáld meg sedóval!Csak elitet gyakjad, sztem nagyon hatékony GR pushra😉

(#106131) reelc válasza kökény (#106130) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem is nagyon hatékony, ahogy írtam lement korábban a GR99 vele több mint 1 éve.
Csak azt kevésbé tudom upgradelni mint az UE-t, azt hagytam másodiknak. Nem sokmindene fog változni.
Amúgy patch után minden követ (az augmentációknak valót is) fentebb fogom tornázni majd szezon mellett - persze ha addigra meg nem unom az egészet megint. :)

(#106132) rumkola válasza czpitti (#106116) üzenetére


rumkola
veterán

komi pénzért vettél itemeket?
Nemááá.... :(

(#106133) SQX_Barto válasza rumkola (#106132) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Most egy világ dőlt össze bennem. ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106134) czpitti válasza rumkola (#106132) üzenetére


czpitti
senior tag

Még johogy.Nem vagyok az a "majd kiesik valami és akkor jolesz"fajta.Amit akarok azonnal akarom.Vagy lehet még buziskoni is akinek az tetszik adni-venni a low itemeket de nemjobb játszani?

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#106135) LélekVándor válasza czpitti (#106134) üzenetére


LélekVándor
tag

Azt hittem keressük a pénzt a játékokkal, nem költünk rájuk😉.

(#106136) czpitti válasza LélekVándor (#106135) üzenetére


czpitti
senior tag

Én ugyan fel nem épitek még egy eladási rendszert:D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#106137) proci985 válasza czpitti (#106134) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a vicc egyebkent az, hogy igy visszanezve annyira nem volt rossz az AH. kb heti egy ora munkaval egy high BiS karit ossze lehetett gearezni. esni ugyse esett semmi, de egy ido utan ugyse abbol volt goldja az embernek.

viszont nem volt a jelenlegi orult power creep, hogy azt nezem, hogy DH leaderboard aljan mutatoban van par 1500-2000es kari, minden mas 2000-4500 korul, 95+os augmentekkel es 105+os gemekkel.

jo, persze 4Ps metaban ez megy, de oda meg a DH nem fer be, szoval ezek kb a secondary karik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106138) czpitti válasza proci985 (#106137) üzenetére


czpitti
senior tag

Ezért vesszuk mi is lazára a mostani szezont: oromjáték lesz mindenki azzal jon amivel akar és jutunk amig jutunk.Én pl monkival valszeg a tobbiek kozt lesz egy wd egy supportmonk.Szoval mit nekunk secondary karik:D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#106139) proci985 válasza czpitti (#106138) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

friendlisteden fent vagyok, szal ha valamikor ember kell / be akarsz ugrani szolj.

DH push lesz megint, kb azzal van meg a mindegy mi esik ugyis en leszek a hipermozgekony glasscannon AoE/elitekiller p600ig*, utana meg mar ugyis csak a conqueror/guardian push marad.

*ahogy epp van cucc kb barmelyik build / skill parossal tudok jatszani es kb mind fun

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106140) SQX_Barto válasza proci985 (#106139) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem majd kell boost valamikor amikor mar eros leszel ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106141) reelc válasza reelc (#106131) üzenetére


reelc
veterán

Shadow DH-val 12 percen belül lement a GR99.

Utána meglett a GR100, sosem volt még ennyi, épphogy csak lement.

Shadow, cold, P1721, egy primal nyakékkel (chc nélkül), 80 körüli augmentációkkal, 94-97-es main gemek, és 2 normál itemmel. Ez mind még a régi cuccal volt, nem tudtam upgradelni.

[ Szerkesztve ]

(#106142) TeeBee73 válasza proci985 (#106137) üzenetére


TeeBee73
addikt

A RMAH még jobb volt. Nem tudtam olyan gyorsan farmolni a fehér-szürke cuccokat, mint, ahogy elkeltek. Hamar összejött a RoS ára. :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#106143) JSaN válasza proci985 (#106139) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem is adsz boostot? Bartoval ellentetben nekem mar pentek 17:00tol kene. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#106144) reelc válasza JSaN (#106143) üzenetére


reelc
veterán

Amilyen pontos mostanában a Blizz és amilyen jól és időben kommunikál, péntek éjfél körül fogják közölni, hogy az európai idő szerinti péntek 17:00-et ők úgy értették hogy szombat 05:00 csak rosszul kommunikálták. De az is lehet mindezt majd utána hétfőn, mert hétvégén nem dolgoznak. ;]

(#106145) SQX_Barto válasza JSaN (#106143) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azt kozos partinak hivjak nem boostnak ;)
En szepen turelmesen megvarom,amig leecherrel is kenyelmesen futja a 80asokat ;]
A PoE most ugyis lekot.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106146) proci985 válasza JSaN (#106143) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hat jo, de lehet nekem is kell :DDD

Barto: lehet am, hogy pentek ejjel 2kor meg nehez lesz a boost :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106147) reelc válasza proci985 (#106146) üzenetére


reelc
veterán

Amúgy ezen mindig röhögtem régebben, amikor communityben meg (nem tudom már melyik) klánban péntek 19:00 körül már többen kértek 0-70 boostot. :) Sőt még rá 1-2 órával is.

Valószínű, hogy pénteken du ott leszek és 17:00-kor várom türelmetlenül hogy mikor kezdődik már. :)
(Egy ideig leszek, a GD kieg ebben a hónapban biztos nem jön.)

[ Szerkesztve ]

(#106148) JSaN válasza proci985 (#106146) üzenetére


JSaN
addikt

Megoldjuk, elozo 2-3 seasonban is megoldottuk ugy hogy mindig en futottam utanad. :DDD

reelc Azon en is mindig rohogok, jonnek hogy lecci huzzal fel. Te mar 70 vagy T6-t tolod ep, ja csak ep hogy birom egyedul, majd szombat vasarnap gyere vissza akkor segitek. Nagyon szivukre veszik es lelepnek, neha azt is latom rendszeruzenetben hogy: "xy leave clan" :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#106149) reelc válasza JSaN (#106148) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudják, vagy nem akarják tudomásul venni, mennyire nagy meló is ez.

Ha szerencséje van az embernek, tudja úgy intézni a dolgait, hogy starttól akár hajnal 2-3-ig.
Túl kell esni az órákig tartó 0-70-en.
Minden további drop és ingyenszet függő. Na meg meddig ér rá az ember.

A kezdéseknek megvan a hangulata, kiépíteni a karit, egy GR alatt sok szint lépés, minden drop öröm. :)
Ráadásul (attól függ ki mennyit játszik) szombat estétől már lehet olyan a kari, ami már tényleg tud húzni másokat, szoktam is amint képes vagyok rá és nem kínlódás már. De ennek előfeltétele hogy hadd építhessem ki teljesen a sajátomat, és ez nem P20-on lesz.

(#106150) SQX_Barto válasza proci985 (#106146) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Pentek ejjel kettokor en a parnamat fogom boostolni (foleg ha tulorazom szombaton, de ha nem, valoszinuleg akkor is)

A leecheleos 80ast meg komolyan gondoltam, szoval hagyok ra idot rendesen. Mondjuk szombat estig ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.