Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106251) reelc válasza proci985 (#106250) üzenetére


reelc
veterán

Köszi az infókat!

(#106252) Edge válasza proci985 (#106250) üzenetére


Edge
veterán

Mindezen a rorg bónusz még javíthat, nem?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#106253) proci985 válasza Edge (#106252) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen, erre jon a rorg.

shadownal a rorgnal egyelore a legkezenfekvobbnek a frostburn tunk. egyreszt ad 20% damot (ez jo de nem annyira erdekes), plusz fagyaszt. namost az utobbi azt jelenti a gyakorlatban, hogy az ellenfelek tamadasai kevesebbet proccolnak. PTRen teszteltem, ez tulelesben nagyon sokat segit. es tippre 110-115 folott ennek meg szerepe lesz, pl a horde + arcane + cold enchanted elementalis tamadasu csapatoknal.

multishot UEnel befer egyszerre a gunes es a cinder. +20% dam es rcr, lehet megint az lesz az erosebb a phys variansnal. mivel a fire UE a legegyszerubb nobrainer quickrifter dh. ez ugye a guardian egyik cuccahoz kelleni fog, szoval jo, ha gyorsan van.

granatos / generator UEnel kicsit nagyobb szabadsag lesz az ekszerekkel, de ezt nem probaltam regota, itt lehet lesz meg meglepi. tempora alapvetoen ez is lassabb a multishotnal GR push kivetelevel.

M6nal befer a garwulf vagy a cinder. Tippre a fire clusternek reneszansza lesz. en annyira nem szeretem az M6ot, mert csoportban (ha nem te vagy a main dps) nem jo, mozgekonysaga UE / shadow viszonylatba rossz, tetejeben rovid rifteket es quick riftet nem annyira szereti a mechanikaja. viszont pushra remek lesz es 6-8 perc koruli rifteken kb idealis lehet.

N6M4nal befer a CoE vagy az elusive. N4M6nal is.

ami meg lehet: van az N6S2 varians, ez egy FoK varianskent meg bejohet.

LoN FOKnal a RORG ugye nem erdekes, de azt szerintem max par mazochista fogja tolni, ha egyaltalan valaki.

---

ugye ehhez hozza kell venni, hogy a shimizu FoKon kivul en toltam mindennel, viszont egyertelmuen a shadow (push) es az UE (quick) a kedvenceim, amire rajon az N6M4 amihez viszont a masik kettovel ellentetben meg nincs teljesen felkovezett karim es csak elozo szezonban jott be.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106254) kökény válasza proci985 (#106253) üzenetére


kökény
aktív tag

Jól összefoglaltad, köszi!Amit én még PTR-en láttam és le is kopiztam, hogy WH öv AC chestarmor és a kockába ment a Chain öv, LB-en ez jóval előrébb volt, mint a frostb variáns.Persze Paragon is számít, de ennyire nem mentem bele, egyszerűen csak megnéztem,hogy a nagy GR-re milyen shadowal mentek és azt lemásoltam, de köbö10-ből 9 WH övvel ment ;)

(#106255) proci985 válasza kökény (#106254) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:R

igen, lattam ezt is, es ez a verzio jobban illik az RG killer setuphoz. plusz ha valakinek lgt/chc/chd EW amuja es lgts tegeze van annak lehet jobb megoldas a WH egyebkent is.

jo tegez es jo amu eleg maceras az impalere.

meg persze vegyetek figyelembe, hogy ptren teszteltem kb 2 orat (lagggg), patch utan meg kb 4et, alapvetoen arra koncentralva, hogy kb az elso hetvegen mi lesz es meddig lehet kb epp osszeallt gearrel elmenni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106256) rumkola válasza proci985 (#106253) üzenetére


rumkola
veterán

:C :R :R

jaaaaj de szeretnék minden nap ilyen kommenteket látni, a sírás helyett :D

(#106257) kökény


kökény
aktív tag

Tegnap próbálgatom 115-öt, az istennek sem jön össze, nézem LB-n P2500 körüli karik gyengébb gearrel 10 perc alatt lehozzák, mondom nem igaz mi a f..sz van, csak nem hagyott nyugodni a dolog, ma ránéztem battleneten a karira Coe gyűrű helyett SoJ van rajta, hogy a fenébe került rá, ne kérdezzétek én a "szekrényből" elmentett geart öltöm mindig magamra(ami bővült újabb 5v6 slottal, észrevettétek?) gondolván, amit elmentettem az úgyis marad, nem is értem, UE DH-nak volt ez a gyűrű felrakva, vagy a progi kavarta meg vagy én, de nagyon remélem hogy csak ez volt a baj és nem én felejtettem el játszani :D

(#106258) reelc válasza rumkola (#106256) üzenetére


reelc
veterán

Én is, hidd el.
De ehhez az első lépés, hogy a Blizz csináljon valamit, és ez valahogy kimaradt több, mint 1 évig.
Tök jó a patch meg minden... mindegy.
Hurrá!

(#106259) Bird válasza kökény (#106257) üzenetére


Bird
addikt

Ezt ajánlom figyelmedbe:

TSM Impale RGK GR145

A soj és a swampli gatya brutális +40% damage (fizikállis sebzés kell) + kockában a coe gyűrű... Rengeteget számít ennyi plusz tápolás. A rorg bónusz miatt viszont ez csak sezlony only. :R

Próbálgattam szólóban a wdt is tegnap. Azok felejtősek, a petes wdvel kínszenvedés volt a gr100 is. A reakor hotás barbár, a whirlwind is OP lett.

Úgy néz ki, hogy szóló játékra ebben a szezonban a dh és a barb és talán a wiz (tr star packt) a nyerő.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106260) proci985 válasza Bird (#106259) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ahogy nezem ez a group RG killer, kivancsi vagyok ber fog e ferni

dhval jossz te is ugye, vagy marad a WD?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106261) Bird válasza proci985 (#106260) üzenetére


Bird
addikt

Nagyon úgy néz ki, hogy igen... 2 dh + barb + monk, jó felállás lehet. De még a 2 shadow dh is elég fun lehet együtt. :R

Proci: Mindenképp dhval jövök, a wd még mindig csalódás. :((( Pedig jó lett volna.... A jádét meg nem szeretem. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106262) Peppo válasza proci985 (#106253) üzenetére


Peppo
őstag

N4M6?

(#106263) kökény válasza Bird (#106259) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen ez szezon only és csapat, kétszeresen is hátrányos helyzetben vagyok :) A CoE gyűrűmön ott a CHC CHD és 108 augm kábé, annak a hiányát megéreztem, de én hibám,h a játékban megbíztam, át kell nézni a geart mielőtt GR-t kezd az ember, ne járjon így, ahogy én ;)
WD-t én is kipróbáltam, dettó, mint nálad GR100 szenvedés volt, már azt csináltam,h ahol a petek hőbörögtek ott próbáltam én is "juhászkodni", érzésre még ostobábbak, mint bármikor, nálam felejtős.
Szintén zenész:mármint DH és Barb nálam ebben a patchben, IK hota kész a Reakors Hotát is ki szeretném próbálni és még az ugrálós is szépen hasít az LB-n ;)

(#106264) la_cc válasza Bird (#106259) üzenetére


la_cc
addikt

Ugyan nem nekem linkelted, de köszönöm szépen, elmentem ezt a build-et.

Valami hybrid, solo + team gr-re mit ajánlanál egy monk és egy wiz mellé?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106265) Bird válasza kökény (#106263) üzenetére


Bird
addikt

Előzetesen azt gondoltam, hogy a petes wd a ht buff miatt erősebb lesz annyival, hogy megérje felgearelni szezonban. De neeeeeeeeeem! Azt a rút jádét kellett tápolni.... :U Mondjuk speedre (t13 rif / bounty, alacsony gemezés) még mindig a lóti-futis csirke az egyik leghatékonyabb kari. Viszont nem hiszem, hogy képes lennék annyit játszani amennyi két karira kellene. :B

la_cc: Csapat metáról még nem igazán tudunk semmit sem, szóval kell pár nap, hogy lássuk mit okoz a rorg bónusz a kasztoknál. Most én úgy érzem, hogy ha nem a paragon hatékony hajkurászása a cél, akkor alap shadow dh. Szezon elején nagyon gyorsan tudsz vele haladni, brutális dam és ha megvan hozzá minden item akkor kellően tápos is. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106266) Bird válasza la_cc (#106264) üzenetére


Bird
addikt

diablofans.com-on fent vannak az aktuális gearek, hamar felsejlik majd a merre hány méter. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106267) kökény


kökény
aktív tag

Viszont WW barbit a kanyarban sem látom, ennyire gyengusz, csak hotások és ugrálos barbik.
Wizznél DMO wizz valakinek tapasztalat, még az egy szimpi build, arcanorbos van/volt nekem.

(#106268) proci985 válasza Peppo (#106262) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ld N6M4 / M6, a harom varians mechanikailag eleg hasonlo.

Bird: szerintem menni fog az a 3 impale + barb felallas :D.

WDt sajnalom.

mondjuk classic talvyrt is probaltam, papiron az is erosodott, gyakorlatban kb semmit.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106269) reelc


reelc
veterán

Köszönet mindenkinek a tesztekért, ötletekért! :R

(#106270) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ma magyar idő szerint 17.00kor indul a szezon, ugye?

(#106271) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok.

Ujabb kezdo kerdes:

1) Ha tobben vagytok party-ban (ketten) tudtok olyat csinalni, hogy ketten ket kulonbozo bounty missiont csinaltok egyszerre, majd ketten ket kulonfelet amig az osszes meg nem lesz?

2) Illetve ha party-ban vagytok akkor gondolom a templar, scoundrel stb ugyanugy disabled?

3) szezon kezdeten, seasonal heroval lehet lvl1-en kadalazni? Ha igen, es tudom, hogy igen, akkor honnan szerzel blood shardot mar lvl1-en?

4) Cain's Plan -> akarmelyik bounty-bol eshet, vagy valamelyik Act bounty-t kell megcsinalni hozza?

[ Szerkesztve ]

(#106272) Peppo válasza DjDanee87 (#106270) üzenetére


Peppo
őstag

Elvileg az előző is akkor indult, aztán késtek vagy egy órát. Egyébként igen, 17:00-kor kellene.

(#106273) kökény válasza Jim-Y (#106271) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen és Igen :) Követő nincs, ha csapatban vagytok, ha Unity gyűrű van a buildedben, akkor csapatban azt le kell venni, átgearezni olyanra, ami csapat kompatibilis ;)

(#106274) Peppo válasza Jim-Y (#106271) üzenetére


Peppo
őstag

Persze. Bountyt eleve így érdemes csinálni. Ha lehet 4-es partiban, és akkor elég gyorsan megvan az egész.

Igen, partiban nincs segítő. Bár nekem már volt, hogy bebuggolt, és jött velünk egy darabig. :)

(#106275) Jim-Y válasza kökény (#106273) üzenetére


Jim-Y
veterán

& @Peppo:

Koszonom,

Kozben szerkesztettem a hsz-t meg 2 kerdessel, bemasolom ide is oket

3) szezon kezdeten, seasonal heroval lehet lvl1-en kadalazni? Ha igen, es tudom, hogy igen, akkor honnan szerzel blood shardot mar lvl1-en?

4) Cain's Plan -> akarmelyik bounty-bol eshet, vagy valamelyik Act bounty-t kell megcsinalni hozza?

5) Hogy erdemes szezont kezdeni gearing szempontjabol? Gondolok itt arra, hogy vannak olyan fegyverek amiket alacsony szinten (akar lvl1) lehet kovacsolni/venni es nagyban elosegitik a fejlodest?

Bocsanat a sok kerdes miatt.

Udv

(#106276) DjDanee87 válasza Jim-Y (#106275) üzenetére


DjDanee87
addikt

Úgy, hogy a szezont challenge rifttel kell kezdeni. Amint megnyílt a szezon lekrálod a kívánt karaktert. Belépsz vele a játékba, majd rögtön ki is lépsz, ez csak azért kell, hogy "beregisztráljj" szezonra. Menüből kiválasztod adventure helyett a challenge riftet és azt letolod. Hétfőnként van új, tehát remélhetőleg nem csináltad még meg a héten. Ezt is lehet csapatban nyugodtan. Ha sikerült a megadott időre teljesíteni vissza lehet lépni a szezonális karakterre a játékba. Bal alul átvehető a levélből a challenge riftért járó jutalom, már level 1en is.
500 bloodshard, 5 millió gold és craft alapanyagok.

Ennek a "trükknek" köszönhető, hogy lehet akár már lvl 40től 70res fegyverre fejlődni torment szinten. Ugyanis kapsz pár death breath-t is, amit a kovács felfejlesztésére költve lehetőséged nyílik lvl 70es fegyver craftolására. Ebből pedig létezik olyan, amin -30 level required affix is lehet, így megsokszorozva a sebzést a fejlődés során.

Cain és Born szet, és minden más craftolható recept random sajnos. Az én tapasztalatom azért eddig pozitív volt. Általában minden szezonban összejött az egyik a két XPs setből.

Kovácsolni szerintem max fegyvert érdemes, ahogy előbb írtam lvl 70est mindenképp. Kis szinteken kevésbé van jelentősége, ott attól is függ mikor mi esik. Ha sokáig nem esik fegyver akkor érdemes csinálni egy adott szintnek megfelelőt, ha esik lego akkor fölös.

(#106277) rumkola válasza Jim-Y (#106275) üzenetére


rumkola
veterán

.
leírta

[ Szerkesztve ]

(#106278) Jim-Y válasza DjDanee87 (#106276) üzenetére


Jim-Y
veterán

Okes, ez nagyon hasznos hsz. A challange rift-et akkor nem a szezonos lvl1-es karakterrel kell megcsinalni hanem egy nagyobbal akivel velhetoen idon belul meg tudom ugye? Ehhez utana kell neznem hogy valahogy a PS-es profil-t at tudom-e vinni PC-re de majd rakeresek, ha nem, az ciki, mert ma este fogjuk megvenni a jatekot es akkor szuz account lesz (bar ez is csak annyit jelentene, hogy +x ora a tapolas ami nem nagy tragedia). Ettol fuggetlenul erdekes info. Meg egyszer koszonom.

(latom nincs transfer, sebaj)

[ Szerkesztve ]

(#106279) rumkola válasza Jim-Y (#106278) üzenetére


rumkola
veterán

nem tudod átvinni a profilt
lehet hogy elsőre végig kell játszanod a játkot és inaktív lesz az adventure mód (sőt biztos)

Challenge Riftnél azzal a karakterrel és gearrel leszel, amivel az adott júzer megcsinálta. Tök mindegy mivel lépsz be.

[ Szerkesztve ]

(#106280) DjDanee87 válasza Jim-Y (#106278) üzenetére


DjDanee87
addikt

A challenge riftet gyakorlatilag 70es karival csinálod, de féreérted. Ott egy kész buildet kapsz mondjuk úgy kölcsönbe. Blizz mindíg kiválaszt a sok-sok játékos által futott greater rift közül egyet és az lesz a challenge rift. Tehát ha emberünk akire a választás esett egy GR 50et ment 12 perc alatt uliana monkkal, akkor pontosan az ő karakterét kapja meg mindenki a héten, nem lehet állítani a rúnákon, paragonokon, semmin. A lényeg, hogy megverd az ő idejét az ő buildjével.
A legtöbbször ez elég könnyű, mert a rift is adott, tehát létezik optimális útvonal, amiről az adott játékos nyilván nem tudott, mert egy riftet csak egyszer csinálsz meg. A challenge rift viszont nem változik, csak hetente, így megvan benne mindíg a jó útvonal/taktika.

(#106279) rumkola: A szezonban fel lesz oldva új játékosoknak is az adventure mód. A challenge riftben viszont nem vagyok biztos, annak lehet van olyan követelménye, hogy letoljon egy bármekoora greater riftet az accounton. Ha valóban így van, akkor még szezon előtt fel kellene valakinek boostolnia neki egy karatert és tolni egy GRt vele.

[ Szerkesztve ]

(#106281) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ohh, ertem. Koszonom. Lehet nem is baj, ha advanture mod nem aktiv amig nincs meg a story, ugyis bele kell jonni a PC-s iranyitasba.

DjDanee87: " Ha valóban így van, akkor még szezon előtt fel kellene valakinek boostolnia neki egy karatert és tolni egy GRt vele." Nem lenyeg, baratnovel funolas ugyis a cel, csak en meg olyan vagyok, hogy szeretem mindig az optimalis utat megtalalni barmire ezert a kerdesek :)

[ Szerkesztve ]

(#106282) Bird válasza Jim-Y (#106281) üzenetére


Bird
addikt

Megéri a challenge rifttel kezdeni a szezont, rengeteg alapanyagot kapsz és vannak olyan itemek amiket nagyon jó eséllyel tudsz kadalázni lvl1-esként is (pl. dhnál Hellcat Waistguards öv és Wraps of Clarity bracer), amikkel sokkal hamarabb, egyszerűbben eléred majd a lvl70et. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#106283) grimm2015 válasza DjDanee87 (#106280) üzenetére


grimm2015
senior tag

Jól gondolom, hogy a dagger/sowrd/spear az, amivel leginkább megéri próbálkozni, ahol nincs change bónusz lehetőség?

Mert én DH-val akarok menni, de az íjakon 12 lehetséges bón van a 4 helyett.

Meg, hogy a challange rift cuccot akkor is áttudom vinni, ha előtte letolom a riftet, és csak utána regelek szezon karaktert?

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#106284) rumkola


rumkola
veterán

most nézem a challenge riftet LOL
LOL LOL
:)
nebazmá

amúgy a SET az emelt bonuszokat adja legalább? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106285) DjDanee87 válasza grimm2015 (#106283) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem lehet előre megcsinálni a challenge riftet. Illetve ha megcsinálod akkor buktad a jutalmat a hétre, és csak a hétfői újat válthatod ki szezonban.

1h macet javasoltak DHnak lvl70 craftra és az valóban jobb lehet amiatt amit írtál. Chakrammal érdemes úgyis szintezni, ahhoz még jó a melee.

(#106286) Peppo válasza rumkola (#106284) üzenetére


Peppo
őstag

Remek. :(

(#106287) Advent


Advent
tag

Patch utáni eredmények :
Shadow DH: Gr 112 (szerencsével lemenne a gr 113is szerintem) a cuccokon 80-90-es augmentek kb 1560-as paragonnal csináltam.
N6M4 DH Gr 105 asszem csak a travellers pledge-on volt augment amit a shadowtól szedtem át azon kívül semmi augment szintén 1560-as paragon szint környékén.

Sunwoku monk Gr95-öt kipróbáltam nagyon gyorsan eljut az RG-hez de ha ott meghal elfogy a türelmem vele, menne többet is 100-105.

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#106288) la_cc


la_cc
addikt

A Shadow Imaple DH mivel generálja magának a hatred-et? Vagy a csak elite ölésben elvileg nem kellene, hogy kifogyjak belőle?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106289) la_cc válasza la_cc (#106288) üzenetére


la_cc
addikt

Az Aquila Cuirass miatt kérdezem, mert kb sose vagyok maxon... :DDD Gondolom rossz stílusban tolom vele egyelőre. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106290) Peppo válasza la_cc (#106288) üzenetére


Peppo
őstag

A Karlei's Point tőr tölti vissza a hatredet.

(#106291) boygabi_ válasza rumkola (#106284) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Soha nem volt monkom. Azt se tudtam milyen képességei vannak. Össze vissza nyomkodtam mindent és meglett elsőre. Komoly. :)

(#106292) DjDanee87 válasza la_cc (#106288) üzenetére


DjDanee87
addikt

Túl alacsony szinten nem jó a shadow, csak onnantól ahol nem oneshotolsz mindent. Ahogy előttem is írták a Karlei's point tőr miatt töltődik, ha olyan démont dobsz meg impale-el akit már megdobtál egyszer. Sokat segít a holy point shot quiver is, hogy ne 1 hanem 3 tőrt dobj egyszerre. Kisebb GRben Uhallowed Essence multishot buildet javaslom.

Szezon előtt nem akartam kipróbálni mire képes a DH, megvártam vele a szezont, de nem csalódtam - nagyon durva. GR 102 alacsony paragonnal, semmi augment, csak 4 ancient item (köztük a fegyver is mondjuk), legendary gemek 92,36,28 :)

(#106293) grimm2015


grimm2015
senior tag

Én csak szezonba játszom, és csak épp előző szezon végén próbáltam ki a sadowt.

92 szintet 85+ trapped 5 gogok meg powerfullal letoltam. (Az lelőbb toltam le újabb kövekkel 2*25 a 96ot 10perc alatt)
(Az anciról annyit, hogy jobbakat kapok alaptárgyban, 3 primalból 2teljesen szemét, a használható meg hibás, nem all res van benne :D)

Am miért nem éri meg a kékeket ütni?

Battlenet: Grimm#22690

(#106294) proci985 válasza DjDanee87 (#106292) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, shadow jelenleg t13mon jellemzoen nonanci "ahogyesik" gearben p600on 1shotolja a keywardeneket. meg ugy barmit.

gz, ez szep, en 99en voltam delutan.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106295) kökény


kökény
aktív tag

Egy kis NS, köbö nálam itt a vége, ez már szenvedős volt, tehát patch után pont +10GR a fejlődés.

(#106296) Advent válasza kökény (#106295) üzenetére


Advent
tag

Nekem sajnos nem lett LB-s a dh-m 112 megy le bár paragonban fele annyi van mint neked gondolom az is számít egy pár szintet.

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#106297) grimm2015


grimm2015
senior tag

https://p1.picsto.re/426Ek.jpg

https://www.diablofans.com/builds/101905-tsm-impale-gr120-season-16

Én ezen a wiching hour helyett be raktam a frostburnt, és mintha jobb lenne.

Battlenet: Grimm#22690

(#106298) DjDanee87 válasza grimm2015 (#106297) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is azzal mentem a 102ben. Aquila cubeban, WH helyett rajtam volt a vaultos öv és Frostburn. Ezen kívül én gogok helyett powerfult használtam és Nemesis bracert. A gogok valószínű jobb volna, de azt még nem húztam fel. A Strongarm meg állítólag erősebb, de én jobban szeretem a nemesist akkor is :)

(#106299) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Tudom, hogy itt nem menő alacsony szintű tárgyakat mutogatni, de ez a cucc ahhoz képest, hogy lvl40 nagyon durva.

Valahol 45-ös szint körül pottyant ki és a használatával a Seismic Slam sebzése hatszorosára nőtt, miközben fele annyi rage-be kerül...Ha ez nem lenne elég, minden egyes rage pont elköltésével 2727 life pointot kapok, ami a jelenlegi 50k körüli életerőmet gyakorlatilag két Seismic Slammel visszatölti közel nulláról :K Sajnos a sebzése kezd már kevés lenni, főleg, hogy lvl 52 körül átállítottam a nehézségi szintet Expertről Masterre, de azért sebez eleget ahhoz, hogy pár ütés után mehessen a Seismic Slam lavina, ami eléggé irt még most is. A gyémántot majd kicserélem benne egy erősebbre, azzal még nem foglalkoztam.

Az öv, ami rajtam van minden ütésnél dob egy tőrt hétszeres fizikai sebzéssel, emiatt nehezen engedem el, viszont van egy másik öv, ami az általam szintén előszeretettel használt Earthquake sebzését dobná meg több, mint a háromszorosára, ha alkalmazom mellé a Seismic Slam-et (bár a gyakorlatban ezt nem tudom, hogy kell elképzelni, de az most mindegy). :U

[ Szerkesztve ]

(#106300) chopin42 válasza Alvin_ti4200 (#106299) üzenetére


chopin42
őstag

Elvileg ezeket majd lehet törni kanai's cube-al, az effect miatt pár buildhez kellhetnek. Kockában teljes értékű effektjük lesz.
Többiek: Igazam van? Ez rémlik.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.