Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107551) proci985 válasza DjDanee87 (#107542) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a RORG azert eleg sok variaciot adott.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107552) DjDanee87 válasza grimm2015 (#107550) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ahogyan most a RoRg van. A LON bonus, ami a következő: While this is the only item Set Bonus the character has, their damage dealt is increased by 750% and damage taken is reduced by 4% for every Ancient Item they have equipped. Aktív lesz folyamatosan. Tehát ha NINCS semmi set bonusod, akkor minden egyes ancient item amit hordasz növeli a damaged és csökkenti a bekapott sebzést. Az előnye a dolognak, hogy a 2 gyűrű nélkül kapjuk a LON setet, így lehet majd LONozni a jelenlegi felálláshoz képest erősebb builddel, mert két nem set gyűrűt lehet majd használni (pl CoE és unity + valamit a kockába is).

Igaz RoRg nélkül más lesz a helyzet proci985.

[ Szerkesztve ]

(#107553) _ocsisajt válasza proci985 (#107551) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Viszont így felerősödnek a LON buildek, LON-nál meg >>>elvileg<<< a csillagos*** ég szab határt a képzeletünknek a variációkat illetően (not)... :)

*** Költői túlzás FTW! No meg, nagyon sok legó "gyenge" még... Sorolhatnánk elég hosszasan, ugyi...
(ERŐS LON-oZS ESZIDKLÓD VÉDÉT akarok!!44néégy a teringettét mááár)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107554) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Jaizé, távol álljon tőlem, hogy belekeverjem a politikát ebbe a topikba, de bakker tökre analóg most nálam a vívódás mindkét fronton... Kire ott? Mit indítsak szezonban? Szétpörgetem a kis agyacskámban a szkenáriókat és nem tudok dűlőre jutni egyik fronton sem. :DDD :DDD :DDD

diszklémer: MOST nem akarok tényleg több kasztból is karikat, egy kiválasztottat szeretnék terelgetni a végéig (ameddig bírom), ponty... :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#107555) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#107554) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En erosen filozom a WD-n. Jade most a legerosebb szetje elvileg, Bar ha Guardian a cel, akkor eselyes, hogy kell a ket kari. 1 oras full Campaign nem igazan sikerult meg 4es partiban sem. Mondjuk lehet inditok majd egy HC WD-t is es letolom vele a solo 45-ot.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107556) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ezeket az ingyen szetteket hogyan illetve kik kapják meg?PS4en meglett a Season Journey.Akkor nekem is jár az ingyen set?
Bocsi a noob kérdésekért, de a 16. szezon volt az első komolyabb szezonom.

[ Szerkesztve ]

(#107557) TeeBee73 válasza hokuszla (#107549) üzenetére


TeeBee73
addikt

Lyogos. ;]
Ilyen az, ha az ember fél lityi házi után rábízza magát a teló helyesírás ellenőrzőjére.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107558) philoxenia válasza TeeBee73 (#107557) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bóti selyob....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107559) TeeBee73 válasza philoxenia (#107558) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az
Sovány. ;] :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107560) faragojof


faragojof
senior tag

Szerintem zárásig próbálok javítani még, ha tudok. De egy biztos! Ennek is nagyon örülök! :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#107561) philoxenia válasza faragojof (#107560) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:C

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107562) reelc válasza ProEvoFan (#107556) üzenetére


reelc
veterán

Kezdődik a szezon, csinálsz egy karit, és azzal csinálod a feladatokat, és meg is kapja a csomagokat ahogy halad.
Szóval nem tudom mit csináltál másképp. Több karit indítottál? Vagy SC és HC is?
Idemásolom neked a vonatkozó részt:

Completing Chapters 2, 3, and 4 of the Season Journey will reward you with three of Haedrig’s Gifts. Each Gift contains a few pieces from one of your Class Sets. Players can only unlock one Class Set in this manner per Season across Hardcore and Non-Hardcore, so choose wisely!

The set you will receive depends on the class of the character you’re playing when you open each Haedrig’s Gift. To collect a full Class Set, you’ll need to open all three on the same character.

Adagonként kapod ahogy teljesülnek a feladatok, a Journey írja is a rewardok között, mikor jár és amikor teljesítetted a feltételeket gondolom PS-en is egy boríték villog, hogy csomagod jött, PC-n alul, a chatnél. Claim és kibontod, mint ahogy a Bountys csomagot szoktad.

(#107560) faragojof: Grat.

[ Szerkesztve ]

(#107563) HellGreg


HellGreg
őstag

Nem úgy volt hogy ma van vége a szezonnak?

(#107564) reelc válasza HellGreg (#107563) üzenetére


reelc
veterán

De.

Nyitás és zárás mindig 17:00-kor van.

(#107565) reelc válasza reelc (#107564) üzenetére


reelc
veterán

Zártam is a szezont, 7-8 Primal amiből talán 1-2 használható, meg vagy 5-6 ancient ami talán jobb mint ami van - ezeket elraktároztam, de nincs kedvem begemezni és beépíteni a buildbekbe.
Rengeteg cuccot bezúztam, köztük 10 sima Puzzle ringet is, nem is tudom hogy gyűlt össze annyi. :)

(#107566) pimpi001


pimpi001
tag

skacok s17-ben mennyire eletkepes a necro inarius? ptr-en probalta valaki?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#107567) reelc válasza pimpi001 (#107566) üzenetére


reelc
veterán

Nem próbáltam, de biztos jobb lesz mint eddig, hála a baltával faragott "balansznak" :) :

Grace of Inarius
6-Piece Bonus
Bone Armor also activates a swirling tornado of bone, damaging nearby enemies for 1000% weapon damage and increasing the damage they take from the Necromancer by 3750% 10000%

Keress videót róla, biztos csinált valaki.

[ Szerkesztve ]

(#107568) TeeBee73 válasza reelc (#107565) üzenetére


TeeBee73
addikt

Pedig Goldból sosem elég. Dagobert bácsi trezorját 2-3 perc alatt ki lehet fosztani.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107569) reelc válasza TeeBee73 (#107568) üzenetére


reelc
veterán

Igen, csak nem sokat ér NSben, ha az ember szezononként játszik 1-2 hetet szezonban és ennyi, amúgy meg NSben 123 milliárdom van, sosem fog elfogyni. :)

(#107570) Deftyyy


Deftyyy
tag

Diablofans helyett van/esetleg valaki tudja hogy lesz valami oldal ahol, majd lehet buildeket ninjázni?:D

(#107571) SQX_Barto válasza reelc (#107569) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kezdjel el 150-es GR-eket nyomni, hamar elfogy az :)

#Deftyyy: Icy Veins, bar en azt sose szerettem...

Par Youtube-er attert a d3plannerre is.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107572) Thrawn válasza Deftyyy (#107570) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt megvan minden ami kell: TeamBRG

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#107573) reelc válasza SQX_Barto (#107571) üzenetére


reelc
veterán

Régóta nem ölök annyi időt és energiát a játékba. :)
De igen, tudom, hogy minél nagyobb GR-ekkel fogyik az.

(#107574) Petiii85


Petiii85
csendes újonc

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a játék mentések online vannak vagy a gépen tárolja? Ha a gépen tárolja akkor hol?
Újra akarom rakni a rendszert és nem szeretném ha elveszne a mentés.

A válaszokat köszönöm!

(#107575) karlkani válasza Petiii85 (#107574) üzenetére


karlkani
aktív tag

Szia!

Nyugodtan, nem a gépeden vannak tárolva a mentések.

(#107576) SQX_Barto válasza karlkani (#107575) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Beallitasok viszont igen (pl Hang, Felbontas, billentyuzet Kiosztas), persze azt nem tart semeddig beallitani.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107577) psycroptic


psycroptic
őstag

Ostobenkó kérdés következik. A 16-os szezonból összegyüjtött cuccokat, ha kivárok, akkor áttudom tenni a 17-es szezon karakteréhez? Mert ugye most csak a nemszezonos karakter ládáját használhatom és perpillanat a 16-os szezonbeli cuccok a levegöben lógnak. :B

PSNID: Tomy83PS

(#107578) zsotesz81 válasza psycroptic (#107577) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Lépj be a játékba valamelyik karaktereddel, és a kis levél ikonra (bal alsó sarok) ha rákkatintasz, akkor ott lesznek a cuccaid, onnan ki tudod tenni a ládádba ami kell. Minden season teljesen nulláról indul, nem vihetők át a cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#107579) psycroptic válasza zsotesz81 (#107578) üzenetére


psycroptic
őstag

Értem! Köszi az infót! :R

PSNID: Tomy83PS

(#107580) SQX_Barto válasza psycroptic (#107577) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Minden Season a nulláról kezdődik, tehát semmid nincs.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107581) reelc


reelc
veterán

Patch 2.6.5 Now Live az előbb töltődött le, a linken a végleges patchlog.

(#107582) korren


korren
aktív tag

Üdv! Season - ből a craft matikat is atküldi levélben? Köszönöm!

-I like the misery. -I like this world!

(#107583) reelc válasza korren (#107582) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Azt nem, mert ugye külön inventoryja van, ahhoz csapja hozzá. Ahogy a GR kulcsokat is.
Szóval megkapod automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#107584) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na, megneztem a T16-ot a Sage crusaderemmel.

:D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107585) Petiii85


Petiii85
csendes újonc

Sziasztok.

Arra már kaptam tőletek választ, hogy a mentések online vannak.
Még egy, illetve két kérdésem lenne.

Az első az lenne, hogy ha pl elromlik a számítógépem és veszek egy új gépet vagy ha megváltozik a címem és máshonnan akarok játszani akkor a Battle.net-ről csak ugyanúgy letöltöm a játékot? Tehát nem gépfüggő a játék mint pl az operációs rendszer.

A másik kérdésem pedig, hogy több gépre is letölthető a játék és az adott gépről a Battle.net-ről keresztül a profilomon keresztül tudok játszani??

Ez a két kérdés kicsit a Blizzard játékokat is érint ( pl:Starcraft 2)

Köszönöm a válaszokat :)

(#107586) AtHoS válasza Petiii85 (#107585) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Blizzard felhasználói fiók függő a játék. Amíg oda be tudsz jelentkezni annyi gépre rakod fel a játékot amennyi géped van, de csak egyetlen gépen tudod futtatni egy időben. Értsd több gépen lehet egy időben telepítve, de aktívan futtatni csak 1 gépen lehet azonos felhasználói fiókból. Másik gépen indítani akkor lehet, ha nincs máshol/másik gépen elindítva a játék

szerk.

Ja és aktív netkapcsolat szükséges hozzá, net nélkül nem tudod használni -> adatforgalmat generál játék közben

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#107587) Petiii85 válasza AtHoS (#107586) üzenetére


Petiii85
csendes újonc

Köszönöm, így már világos :)

(#107588) HellGreg


HellGreg
őstag

Mentem az új patch után pár riftet a sage condemn crusaderrel, hát úgy dől a cucc mint az állat. 6-8 DB elitenként, plusz rengeteg legendary cucc. Nagggyon jó :DD

(#107589) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Belekukkantottam én is a játékba egy T16 rift erejéig, és rögtön az első sarkon egy goblin pakk fogadott. Úgy látom, hogy ezután nem leszünk híján a Death's Breath-nek, vagy százat összeszedtem a rift végére. Plusz érezhetően több legendary esett, így gyűlni fog a Forgotten Soul is, azaz végre talán nem lesz akkora nyögvenyelős dolog a kockázás, hogy órákat kell grindelni, majd öt perc alatt elpörgetsz mindent. Ok, nyilván nem fogok tudni 10 perc alatt összeszedni annyit, amiből 100-at pörgethetek, de úgy néz ki, hogy picit javítottak az arányon, gyorsabban jönnek a cuccok, hamarabb összegyűlik a mati.

Na, akkor lehetne végre péntek, én mondjuk nem érek haza szezon startra, mert pont 5-kor jár le a munkaidőm, viszont azt remélem, hogy szombatra nem találnak ki műszakot, mert akkor közlöm velük, hogy közbejött valami fontosabb dolog. :DDD :P ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#107590) SQX_Barto válasza Vistaboy (#107589) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En szokasosan megvarom, mig ismeros felhuz, nem szeretek szintezni egyedul :)
PoE-ban most lezuztam a flashback karimat is a liga kari utan, szoval mar csak a standard karim maradt, ami meg var par cuccot a zarasbol. Szoval most lesz idom kicsit Diablozni zarasig :)
En csak egy riftet mentem es volt benne makomra egy kek Goblin boven 200+ DB-t szedtem ossze, pedig nem volt eleresztve elitekkel a goblinon kivul.
Valoszinuleg farmolok egy rakas DB-t hogy jol elporgessem a semmire :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107591) psycroptic


psycroptic
őstag

PC-re hamarabb van frissítés, mint PS-re? Nem csak 17-én/töl lesz elérhetö?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#107592) DjDanee87 válasza psycroptic (#107591) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem tudom PSre mikor szokott lenni, de PCn mindig pár nappal szezon kezdés előtt jön a patch.

(#107593) alakesh


alakesh
tag

Sziasztok!

Jók az infóim ugye, hogy a s17 pénteken kezdődik majd? :)

(#107594) TeeBee73 válasza alakesh (#107593) üzenetére


TeeBee73
addikt

Igen, 17:00-kor.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#107595) SQX_Barto válasza DjDanee87 (#107592) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mintha az rémlene, hogy már egy időben lesz season konzolon is (nem tudom, hogy ebben a Switch is benne van-e).

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#107596) rumkola


rumkola
veterán

LON WD Carnevil elég betegnek néz ki elsőre.
LON WoL monk így hozza az SWK WoL szintet vagy még így is elmarad a set-től?
:F

(#107597) alakesh válasza TeeBee73 (#107594) üzenetére


alakesh
tag

szuper, köszi!

(#107598) czpitti válasza rumkola (#107596) üzenetére


czpitti
senior tag

Már elozo szezonban is erosebb volt a lonos monk.tudom mert azzal játszottam.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#107599) rumkola válasza czpitti (#107598) üzenetére


rumkola
veterán

híjj de képben vagyok akkor :D :R

(#107600) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Még mindég halvány lila dunsztom sincs, hogy mivel kezdek pénteken, de azt stabilan! :DDD

Egy dolgot viszont biztosan tudok: már várom NAGYON. :) Free LON rulez! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.