Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Eagl3


Eagl3
veterán

Itt egy szintén képekről meggyőző 318tds [link]

Ez meg jó lesz nekem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5352) tibi666 válasza God Vazzeg (#5347) üzenetére


tibi666
senior tag

egy barátom anno vett használtan egy 525 tds touringot, belerakott még ő is legalább 200 ezer km-t, nagyon szerette. ezek még nem azok az agyon bonyolított dízelek, de vigyázni kell velük, mert:
1.: biztosan nagyon sok km van bennük
2.: biztosan több gazdájuk volt
3.: a több gazda között biztosan volt olyan, aki a bmw-hez társuló sportos stílusban hajtotta
4.: és olyan is, aki nem adott meg neki mindent

szóval mák kell egy jó darab kifogásához, de nem reménytelen.
20i helyett én inkább 25tds-t vennék. de én dízeles vagyok. :)

(#5353) SpeedR válasza tibi666 (#5352) üzenetére


SpeedR
őstag

A 25TDS sajnos elég gondozásigényes, és ilyen idősen már sanszos egy felújítás, ami nagyon nem olcsó. Inkább egy bármilyen benzines.

(#5354) hoby36


hoby36
senior tag

Megmondták,hogy a légmennyiség mérőm a rossz.Elindultam fehérvárra Kasza mesterhez másikért.Durrogok végig a 81-esen,nem ment a gép.Nekiált 1 Honda Civic keménykedni.Rámjött hátulról párszor.Leelőzött a gyík,aztán sasolt a visszapillantóba.Örülhetett az agya,nem tudtam menni utánna.Most viszont megint megy a gép mint rég. :) Benne a másik alkatrész.Kicserélték a benzin szűrőt is.

A logikában semmi sem véletlen!

(#5355) Tompo válasza God Vazzeg (#5346) üzenetére


Tompo
aktív tag

Az a gáz ennek a nagy részét nem tudod kiszűrni, lutri minden használt autó vásárlás, elektronika teljesen jó, motorral volt gebasz sajna, a 25tds-el vigyázz, nem a legjobb motorok, és nem olcsó a felújítás.

(#5356) God Vazzeg válasza Tompo (#5355) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lebeszéltek nagyon a 25tds-ről, biztos nem véletlen. 18tds jobb szerintetek? Vagy maga a konstrukció szar? :U 1 Millám nincs most autóra, úgyhogy akkor marad a kis E30 :K

(#5357) tibi666 válasza hoby36 (#5354) üzenetére


tibi666
senior tag

velem is szoktak kekeckedni, én levettem a 270 cdi feliratot a hátuljáról, viszont átírták a vezérlőelektronikát, így valahol 200 ló körül van az autó, nyomok egy padlót, pár pillanat múlva már csak egy apró folt marad a tükörben az illető. de 200 felett már lomha, a dízel nem a csúcssebesség elérésében erős.

(#5358) God Vazzeg válasza tibi666 (#5357) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Velem a kisautók állnak le általában, mikor 5-be előzöm őket, oszt azt hiszi tud versenyezni :D Aztán ha nem enged be, akkor 5-ből vissza 3, és befejezem az előzést :D ;] Ezt mondjuk dízellel nem kellene megcsinálni :N

(#5359) SpeedR válasza God Vazzeg (#5356) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem egy embert tudok, akik hatalmasat szoptak a 25TDS-el. A motorgenerál árából mindegyik sok évig tankolt volna egy 540i-t is akár. A 18TDS-t nem ismerem igazán, de nem lehet sokkal fickósabb egy 16i-nél.
[link]
[link]

(#5360) tibi666 válasza God Vazzeg (#5358) üzenetére


tibi666
senior tag

a benzinesnek is meg van a varázsa, de az nem nekem való, én nem bírnám ki, hogy ne forgassam ki a szemét is. a dízelt forgathatom, 3500 felett szép lassan elfogy. meg egy jó, feltöltött benzinest is kipróbálnék.

[ Szerkesztve ]

(#5361) hoby36


hoby36
senior tag

Megy valaki ide?

II. Komáromi Tuning Találkozó

Program:
Autós találkozó

Időpont:
2009.05.02

Helyszín:
Komárom

A logikában semmi sem véletlen!

(#5362) MPowerPH válasza SpeedR (#5359) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jaja, TDS kuka...

Don't Tread On Me

(#5363) dragonfx


dragonfx
veterán

tds.t ne soka gond vele.
a fehér és a fekete e36 320i jónak tűnik.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5364) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Rendben, tds felejtve :R

(#5365) Eagl3 válasza dragonfx (#5363) üzenetére


Eagl3
veterán

Jónak tűnik???
Szét van rohadva, egy fillért nem adnék érte.

[ Szerkesztve ]

(#5366) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez?

Don't Tread On Me

(#5367) God Vazzeg válasza Eagl3 (#5365) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A fekete? Alá kellene nézni, ami kívül látszik, az lófax :U

(#5368) Eagl3 válasza God Vazzeg (#5367) üzenetére


Eagl3
veterán

Szerintem egy nagy lom azaz autó, de meg lehet nézni... mondjuk előny, hogy nem takargatja ami manapság elég ritka :)

(#5369) SpeedR válasza MPowerPH (#5366) üzenetére


SpeedR
őstag

Ez mitől "igazi kuriózum"? Szép egyébként. Ha benne van a reg.díj akkor még meg is érheti talán.

[ Szerkesztve ]

(#5370) E-Max válasza SpeedR (#5369) üzenetére


E-Max
tag

M Clubsport.
Olvasd el a leírását. ;)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#5371) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Válságra való tekintettel:

reklám áron:
[link]

Ő meg már 300 al lejebb ment:)

[link]

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5372) SpeedR válasza E-Max (#5370) üzenetére


SpeedR
őstag

??? Az micsoda?

(#5373) E-Max válasza SpeedR (#5372) üzenetére


E-Max
tag

Sorry, most nézem, hülyeséget beszéltem, én csak azt néztem, hogy kinek írod, aztán a 330ci M Clubsport ugrott be. :B
Azt hittem arra kérdezed miért ritka.
Amúgy ez azért ritka, mert 328is-t nem sűrűn látni. Olyan mint e30 318is :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#5374) Vandit.


Vandit.
addikt

Link :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#5375) SpeedR válasza E-Max (#5373) üzenetére


SpeedR
őstag

Hmm. Fincsi ez az E46.

A másik linkelt autó tudtommal csontra ugyanaz mint a "sima" 28i, csak a USA-ban IS-nek hívták a coupe kivitelt. Gondolom marketing szempontból jobb...

(#5376) E-Max válasza SpeedR (#5375) üzenetére


E-Max
tag

Hmmm, én úgy tudtam az is-ek mindegyik valami speckó motor miatt kapták a nevüket. :F

Fincsi az E46? :Y
Esküszöm, most lenne ennyi pénzem, azonnal megvenném, ritkánhasználatos autónak. :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#5377) SpeedR válasza E-Max (#5376) üzenetére


SpeedR
őstag

Jaja, de 28-asból tudtommal nem volt ilyen. A lóerő is stimmel a standard verzióval.

(#5378) MPowerPH válasza SpeedR (#5377) üzenetére


MPowerPH
félisten

De amerikai kivitel. Sok minden más benne, sokkal jobban fel van szerelve mint az európai modellek. :)

Don't Tread On Me

(#5379) SpeedR válasza MPowerPH (#5378) üzenetére


SpeedR
őstag

Ez így nagyon nem pontos. Ha úgy mondod, hogy az amerikai kivitelek alapfelszereltsége általában magasabb, akkor egyetértünk. De ez egy messze nem alapfelszereltségű 328-as.

[ Szerkesztve ]

(#5380) MPowerPH válasza SpeedR (#5379) üzenetére


MPowerPH
félisten

Elektromos mindkét ülés, amit még az M3 -asok többségében se lehet megtalálni.
A bőrbelső is egészen más, európai kivitelhez más típusú bőröket adtak.
Ezt onnan tudom, mert láttam egy floridai M5 -öt E34 -ből, és spec bőr volt benne, külön amcsi modellekbe.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5381) SpeedR válasza MPowerPH (#5380) üzenetére


SpeedR
őstag

Az elektromos ülést bárki megrendelhette az E36-jába. M3-ba én sem rendeltem volna meg, az a gép nem a luxusról szól eredetileg.
Az E34 amiről beszélsz pedig valószínű egy individual kivitel lehetett, aminek szintén semmi köze az USA piachoz. Az individual opciók mind elérhetőek voltak az EU modellekhez is.

(#5382) Vangelis


Vangelis
nagyúr

de szépppp

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5383) Bubu79 válasza Vangelis (#5382) üzenetére


Bubu79
addikt

Elqrták - valami böszme nem jó oldalra szerelte benne a kormányt :P

:DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5384) Vangelis válasza Bubu79 (#5383) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah....
de attól még elduzzognék vele pár napig :).. csak szokatlan volna.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5385) MPowerPH válasza Vangelis (#5384) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én nem... :DD Nem tudnám vezetni... :(

Don't Tread On Me

(#5386) MPowerPH válasza SpeedR (#5381) üzenetére


MPowerPH
félisten

Elég érdekes ez a felfogás... :U Én még nem láttam E36 -ot elektromos ülésekkel.
Akik anno E36 M3 -at vettek, volt rá pénzük, nem volt olcsó autó. :U Szerintem egy M -es BMW -t közel full-full extrásan szabad csak kiadni. Szerintem egy tulaj se veti meg, ha csak gombokat kell nyomogatnia.

Don't Tread On Me

(#5387) tibi666 válasza MPowerPH (#5386) üzenetére


tibi666
senior tag

hát nemtom, szerintem teljesen felesleges ez a motoros mizéria.
az enyémben is motoros ülés van, de csak azért mert én szalonban kiállított autót vettem és így jobban megérte, viszont a felszereltséggel nem játszhattam.

úgyis csak egyszer kell beállítani az ülést, akkor kibírnám kézzel is.

(#5388) Sipi16 válasza tibi666 (#5387) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez csak egy olyan extra amivel mások előtt villogni tudsz. Mondhatni minimális költségekkel luxuskategória. (A Mercedes S osztályban elektromos kormányállítás. Szerintem detto.) Asszem 2 éve olvastam, hogy valami luxuskocsiba volt fűthető kormány. Na azt a klímával együtt kötelezővé tenném. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5389) MPowerPH válasza Sipi16 (#5388) üzenetére


MPowerPH
félisten

Fűthető kormány egy nagyon jó dolog. :K Kár hogy az enyémbe nincs, pedig el tudnám viselni. :) Ellenben nekem az ülésfűtés nem kéne soha, nagyon nem szeretem. Ülésszellőztetés viszont nyáron nagyon kellemes, Mondeo -ban imádom azt a funkciót. :K
Ezek ilyen kis luxus dolgok. Ha más is ül az autóba jól jön a memóriás ülés/kormány, nem kell vacakolni, csak nyomsz egy gombot.

De már mondtam, én az ilyen extrák megszállottja vagyok. Havernak van egy Citroen XM -je, 3.0 V6 -os. Full -full extrás, minden ami csak elektromos lehet, az gombbal mozgatható. ;] Imádom az efféle finomságokat.
Meg is fogadtam, hogy innentől kezdve csak olyan autót veszek, ami tényleg full extrás.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5390) SpeedR válasza MPowerPH (#5389) üzenetére


SpeedR
őstag

Én is nagyon szeretem az extrás autókat, amit mi sem bizonyít jobban, hogy itt a fórumon az egyik legjobban extrázott autó. (talán E-Max 7ese után) Az M Motorsportos autók lényege viszont abszolút nem a kényelem, és mivel úgyis csak 2. autónak való, ezért nem is hiányoznának ezek a bizbaszok.

(#5391) Sipi16 válasza MPowerPH (#5389) üzenetére


Sipi16
senior tag

Pedig 0 fok alatt jól jön ám az ülésfűtés...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5392) keIdor válasza Sipi16 (#5391) üzenetére


keIdor
titán

Hát szerintem csak addig rossz, amig nem mentél legalább 10 percet a kocsival télen. Utána a fűtés úgyis annyira felmelegíti az egész kocsit, hogy elég legyen.
Számomra az állófűtés hasznosabb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5393) SpeedR válasza Sipi16 (#5391) üzenetére


SpeedR
őstag

Én is nagyon szeretem. A kormányfűtésnél többet ér az biztos. :D

(#5392) Keldor papa
Ez így van. 10 perc után már nincs rá szükség, de az első 10 percben nagyon jól jön. Amikor beülsz a csonthideg autóba, akkor nagyon kellemes közérzetet tud teremteni 1 percen belül.

[ Szerkesztve ]

(#5394) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Jah, állófűtést én is többre értékelem. Csak beprogramozod, és 20 perc múlva már meleg van bent.
Am, az ülésfűtés impotenciát okoz, de komolyan. :D

Don't Tread On Me

(#5395) SpeedR válasza MPowerPH (#5394) üzenetére


SpeedR
őstag

Impotenciát persze- :DD :DD :DD ...meg agyérelmeszesegést :DD :DD :C

(#5396) Bubu79 válasza MPowerPH (#5394) üzenetére


Bubu79
addikt

B+ nem tojásfőzésről volt szó, csak ülésfűtésről :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5397) Vangelis válasza MPowerPH (#5394) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Te szegény, de még helyrejöhetsz?
Milyen az amikor nincs potenciád?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5398) MPowerPH válasza Vangelis (#5397) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD , nah most nem tudtok szívatni, mert nálam nincs ülésfűtés. ;] :P

Ajánlom figyelmetekbe. :DDD :DDD :DDD Szóval ésszel ám azzal a főzőcskézéssel. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5399) Eagl3 válasza MPowerPH (#5398) üzenetére


Eagl3
veterán

Te meg milyen honlapokat nézegetsz?
És még azt hiszed, hogy bevesszük azt a maszlagot, hogy nem ücsörögtél túl sokat egy frankó ülésfűtéses autóban? ;]

MOD: Nyáron a strandon meg ne ülj le a beton padkára mert a végén rá lóg a tököd és nemző képtelen leszel. :D

[ Szerkesztve ]

(#5400) MPowerPH válasza Eagl3 (#5399) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csak gondoltam keresek valamit erről, és 10sec alatt ezt találtam. :DDD
Tényleg nem ücsörögtem, most komolyan. :U Nálunk csak a Mondeo -ban volt fűthető az ülés, de azt soha nem kapcsoltam be. :) Ültem már sok autóban, amiben volt ülésfűtés, de én jobban preferálom az ülés szellőztetést. :K

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.